Dodaj do ulubionych

co się stało z forum cro.pl?

IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 22.02.17, 20:22
W tym roku po paru latach wracamy wakacyjnie do Chorwacji. Podczytywałem kiedyś tamto forum, bo było tam sporo ciekawych informacji. Niedawno zarejestrowałem konto, bo chciałem podpytać o kilka spraw ale po kilku normalnych, neutralnych wpisach wciągnięto mnie na czarna listę. Bez słowa wyjaśnienia

Kiedyś na cro można było fajnie pogadać z fajnymi ludźmi, teraz kiedy przez tych kilka dni miałem dostęp do forum i poczytałem różne wątki, zauważyłem że coś złego się stało z tym forum.

Nuda, tysięczne pytania o to samo, drewniane relacje, rozkminianie na atomy cen i litrów benzyny, moderatorzy rodem z ormo, ogólne mizianie się kółeczka wzajemnej adoracji, brak tej iskry i świeżości sprzed 7-8 lat. No i bany nie wiadomo za co.

Ktoś tutaj bywa na cro.pl i może wyjaśnić co się tam teraz dzieje?
Obserwuj wątek
      • wislok1 Re: co się stało z forum cro.pl? 22.02.17, 23:05
        Dać komuś bana za 3 posty, z których ani jeden nie był złamaniem regulaminu...

www.cro.pl/przelew-do-chorwacji-t34397-945.html#p1825596
        www.cro.pl/igrane-zivogosce-zivogosce-blato-zivogosce-mala-duba-t26487-90.html#p1824728
        www.cro.pl/szukam-rodziny-40-na-wspolny-wyjazd-dwoma-autami-z-lodzi-t51673.html#p1824235

• Gość: xxx Re: co się stało z forum cro.pl? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.02.17, 08:31
          za takie posty dać bana? nie wierzę
          musi być inne wytłumaczenie
          wszystko wskazuje na to, że moderatorzy śledzą wszystkie IP użytkowników wiele lat do tyłu
          i banują każdego, który ma "podpadnięte" IP
          czyli permanentna inwigilacja, drobiazgowe obserwowanie każdego, kto pisze na cro.pl,
          szukanie "haków", zastraszanie zalogowanych,
          tropienie rzekomych spisków i szukanie wszędzie wrogów

• kolpik124 Re: co się stało z forum cro.pl? 23.02.17, 10:24
            a to jakiś problem zmienić sobie IP? albo ktoś kiedyś 10 lat temu logował się przez neostradę, dziś loguje się przez komórkę albo inną sieć, wtedy IP od razu jest inne

--
            "Moja sytuacja jest taka, że mam już ostatnie lata na tzw. rozród...mam żonatego kochanka...ogólnie jestem raczej zdrowa"
            kaz_nodzieja, 31.12.2016
            • kolpik124 Re: co się stało z forum cro.pl? 23.02.17, 10:27
              są sieci np. radiowe, gdzie jest to samo IP dla wszystkich użytkowników czyli np. dla kilkuset czy kilku tysięcy komputerów, tak było z moją siecią nim zmieniono na światłowód, jakiś gimbus narozrabiał na forum, a potem kilkaset osób dostawało bana...

--
              "Za młodu gdy uprawialiśmy seks w nocy na klatce schodowej wrzuciliśmy prezerwatywę wraz z zawartością do takiego wózeczka"...kaz_nodzieja na forum s-v
              • Gość: xxx Re: co się stało z forum cro.pl? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.02.17, 13:19
                nikt się nie przejmuje tym, że przy okazji się zablokuje dostęp także "niewinnym"
                chodzi im o zarabianie na reklamach
                forumowicze są "mięsem armatnim", mnożąc relacje robią ruch na forum i zwiększają ilość kliknięć,
                a to daje większe zyski właścicielom
                krytykowanie relacji i moderatorów jest zabronione, bo obniża zaufanie do forum, a co za tym idzie zyski
          • hepik1 Re: co się stało z forum cro.pl? 24.02.17, 10:36
            >za takie posty dać bana? nie wierzę

Mysle,że kilka osób piszących w tym watku (tych z loginem i bez)wie o co, i kogo chodzi ;)
            Raczej trudno mnie posądzać o jakąs nadmierna sympatię do Rysia czy Janusza,sam tych banów tam miałem z dziesięć(wtedy banowali czasowo) a potem sam sie wycofałem,właśnie przy okazji zeszłorocznych akcji z uchodźcami.Teraz zaglądam sporadycznie pod loginem Mr hepik korzystając z takiej sztuczki w wyszukiwaniu interesujących mnie w danej chwili zagadnień
            site:cro.pl +spacja+fraza mnie interesujaca

A co do meritum-kolega alex.r-po prostu jest tam zbanowany dożywotnio pod innym nickiem i nie ma sie tam co pchać gdzie ciebie nie chca.Trudno.
          • Gość: FakmeimJedi Re: co się stało z forum cro.pl? IP: *.147.106.106.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 22.10.18, 19:37
            Niech Cię to kolego nie dziwi. Siedzi tam na moderacji taki jeden, któremu się wydaje że jego drugie ja to anakin z Gwiezdnych Wojen. To taki piesek tropiciel. Myśli że jest super zaye...y i taki wspaniały. Nic nie zbudował, a tyle rozpiep..ł. Dobry jest! :) ;) Ma wpiz...u czasu siedząc na komendzie i "ciężko pracując na rzecz społeczeństwa". I jednocześnie od dawna robi wszystko by jako policjant mieć wybitnie negatywną opinię (kto porządny się chwali że "przez 2 dni chlałem Travaricę"???). Notoryczne obrażanie userów, kłótnie, inwektywy, judzenie, próby dyskredytowania innych iprzekonanie o swej zaye...ści. No bóg od wszystkiego normalnie! A to przecież kolejny zwykły piesek na posyłki. Nie wiem czy ich tam tak trenują, czy tak ich walą po łbach ci przełożeni, ale tak agresywnego, bezczelnego policjanta to w necie dawno nie widziano!!! Potem biedak stłamszony musi odreagować. No i odreagowuje, w necie po ludziach on sobie jedzie ile można. Admin albo z nim tyle pije (obaj lubią pochlać aż miło), albo wyznaje podobne zasady, bo mianował właśnie jego (najwięcej banów, najwięcej ostrzeżeń i kar!!!) swoim moderatorkiem. Nie mogło być inaczej, bo wcześniej została modem jego przyjaciółeczka, też niezłe, aroganckie zioło. No i mamy klasyczną sitwę od kielicha i klepania po plecach. Taki trójkącik miłosno - decyzyjny. Typowi Misiewicze, którzy sobie chcą "porządzić". Nie mając do tego ani wiedzy, ani umiejętności. Jeżeli ktoś się łudzi, że taki zestaw może mądrze i dobrze zarządzać czymkolwiek, to albo jest pijany albo...głupi.
      • Gość: bą żur Re: co się stało z forum cro.pl? IP: *.piekary.net 23.02.17, 14:31
        wislok1 :
        "Dobra zmiana"...

Szczególnie po wpisach w pewnym wątku, który z założenia ma być wolny od polityki widać, że aktywni tam (politycznie) użytkownicy jak również moderatorzy, to w sporej części zwolennicy PO i im podobnych. Może banowanie, dzięki któremu wyleciało z forum m.in. kilkunastu wartościowych użytkowników, wynika z tego, że korzystają i nadużywają jedynej władzy jaka im pozostała ;)))

Co do nudy na forum, to poniekąd wynika to z tego, iż samo forum istnieje już długi czas i dołożenie czegoś nowego do "x....dziestej" relacji z Breli, Dubrownika czy Korculi jest zadaniem dosyć trudnym. Większość dobrych miejscówek, tras, zabytków została już gdzieś kiedyś opisana, sfotografowana i tyle. Kto umie szukać sam znajdzie większość informacji w archiwum, a jeśli nieopatrznie zapyta o coś co już było, dostaje ostrzeżenie lub bana. Istnieje jednak pewien nowy trend jakim jest publiczne obnażanie swojej prywatności (tej głębszej), a nawet wklejanie fotek ze wspólnej wymiany płynów ustrojowych. Mam nadzieję jednak, że ten nurt jako nowe spojrzenie na Chorwację (i nie tylko) się nie utrzyma i nie okaże wiodącym, choć patrząc na coraz to nowe kierunki w sztuce, jest to bynajmniej prawdopodobne. Kto wie, może już w tym sezonie doczekamy się relacji pod tytułem "Zgwałcony słońcem i Robertem, czyli ze Słupska do Dubrownika śladami Olivera Frljicia".
        • Gość: gtw Re: co się stało z forum cro.pl? IP: 195.158.247.* 23.02.17, 14:58
          Jestem użytkownikiem cro.pl, z niesmakiem czytałem z rok temu wątek w który jedynie słuszni, niebanowalni użytkownicy specjalnej troski pisali o rozjeżdżaniu uchodźców i strzelaniu do nich, oczywiście "żartem" :/

A ujawnianie swoich szczegółów prywatnych na, było nie było, publicznym forum zostawiam bez komentarza...

Ale jak to już tutaj napisano, hajs dla admina i modów musi pozostać niezagrożony...
        • wislok1 Re: co się stało z forum cro.pl? 23.02.17, 17:18
          Pisząc o "dobrej zmianie" miałem na myśli wyrzucenie z forum Bociana i jego zwolenników, czystka doprowadziła do tego, co napisano w pierwszym poście...

Rządzi towarzystwo wzajemnej adoracji za pomocą banów...
          Autorzy relacji z powodu własnej próżności i ekshibicjonizmu sami się wzajemnie nakręcają...
          Część relacji to dodatkowo bezczelne zmyślanie, tworzenie wyidealizowanego własnego świata...
          Po odrzuceniu relacji zostaje 10% postów...
          Przeważnie pytający się o coś dostaje OPL, czasem link, bardzo rzadko ktoś mu odpisze rzeczowo...
          Inna rzecz, że czasem pytający się chcą tylko dostać gotowce i chcąc jechać do Chorwacji nic o niej nie wiedzą i nie chcą nic samemu poszukać...

Moim zdaniem fora dyskusyjne nie są czasem przeszłym dokonanym...
          Noclegi, podróż, wycieczki...
          Wszędzie tu diabeł tkwi w szczegółach i zawsze jest o czym pogadać...
          Nie każdy jest też mistrzem internetu, żeby wszystko poszukać samemu...
          Ważne, żeby pytającemu się chciało umieć zaplanować sobie pobyt, żeby wykazał się własną inicjatywą...
    • heca7 Re: co się stało z forum cro.pl? 23.02.17, 08:20
      Rzeczywiście stało się jakoś monotematyczne. Ciągną się ciągle te same stare wątki. Brak nowych albo od razu jest się odsyłanym do starych. Mam wrażenie, że spotkania w realu przełożyły się na jakieś gierki i niesnaski w internecie, dogryzanie sobie. I styl moderowania się zmienił w - nie jesteś z nami czyli jesteś przeciw nam. Nie wolno się wychylić bo dostaniesz po głowie.
      Niestety z doświadczenia forów gazetowych widzę , że brak nieustannego dopływu świeżej krwi powoduje , że karłowacieją , robią się nieciekawe a potem zamierają.

--
      Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali ;)
        • heca7 Re: co się stało z forum cro.pl? 23.02.17, 12:45
          Wydaje mi się, że jednak mniej ;) Albo to kwestia chwili, jest luty ludzie zaczną się bardziej interesować wyjazdami koło maja i ruch będzie większy. Natomiast moderatorzy szaleją jak inkwizycja tylko ciii... bo nas też zbanują za obgadywanie :P

--
          Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali ;)
      • Gość: fdj Ja pier... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.17, 20:42
        Każdy, kto zna historię cro.pl nie może zaprzeczyć, że kiedyś było to prawdziwe forum entuzjastów Chorwacji
        I organizowano w realu ciekawe imprezy, spotkania, była nawet na nich chorwacka telewizja
        Ludzie, któzy organizowali forum popełnili jeden błąd, za to decydujący
        Przekazali formalną władzę nad forum kilku osobom
        Ci po prostu wykiwali starych wyjadaczy, z którymi się wcześniej bratali
        Nie przewidzieli tego, że zostaną zabanowani przez "najlepszych przyjaciół"
        Dlaczego tak się stało ?
        Jak nie wiadomo, o co chodzi, chodzi o pieniądze
        Powody wyjaśniono w tym wątku - wpływy z reklam
        Kasa, misu, kasa
        Teraz mamy atrapę forum
        Trzeba przyznać, ze są konsekwentni
        Konsekwentnie niszczą każdego, kto wybija się ponad przeciętność i ma swoje zdanie
        - jest niebezpieczny, bo myśli
        Założę się, że prywatnie mają identycnze zdanie co do relacji, jak ludzie piszący na tym forum
        Ale naiwni ekshibicjoniści z relacji są im potrzebni jako skarbonka do zarabiania prawdziwych pieniędzy
        Wszyscy w tym wątku mają rację
        Olać i przestać się tym podniecać
        Jest to świecka sekta i jak zabraknie im wyznawców umrze

• aseretka Re: Ja pier... 24.02.17, 20:44
          > Olać i przestać się tym podniecać
          Mądrość wieków przez Ciebie przemawia. :) Zupełnie nie rozumiem, dlaczego zaglądać tam, gdzie nam nie odpowiada. Czy chodzimy nocami po ulicach, gdzie najszybciej można dostać po mordce?
          --
          Dyplomata, to ktoś taki, co dwa razy pomyśli zanim nic nie powie.
        • hepik1 Re: co się stało z forum cro.pl? 24.02.17, 19:54
          Tak z ciekawości kto ten zombie admin?Reszta zdiagnozowana.
          Morski pas?Jego w pewnym okresie tez wyje..li współtowarzysze ale wrócil na początku incognito a teraz tez w zasadzie półoficjalnie sprawia pieczę..A ogólnie mądry i rozsądny facet.
          • Gość: barometr Re: co się stało z forum cro.pl? IP: *.147.106.106.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 22.10.18, 20:12
            Admin- właściciel to jakiś dziwoląg. Facet nigdy nie umie wprost się przyznać, że jest właścicielem. Albo ma lewe dochody z forum, albo się wstydzi że to jego. Nienormalne i podejrzane. Admin forum to Rysiek, typowy burak. Z jakiejś pipidówy na Ślunsku. Kiedyś gdy był tylko modem zachowywał się po ludzku, ale potem wóda i sitwa z mundurowymi zrobiły swoje. Jak jeszcze dostał posadkę szefa forum (po znajomości a nie że znał się czy umiał) to mu całkiem odbiło i zaczął schodzić na...psy. Na swoje policyjne sitwy z paroma aroganckimi typami. Długo nie minęło jak pokazał jaki naprawdę jest. Jemu się wydaje, że on taki konkretny, mądry i obeznany. Och i ach, Chorwacja w małym palcu itd. Taki zaye..y znawca a nawet nie umiał normalnie dojechać na urlop na ten swój Pag i rozwalił auto po drodze. Ale to pikuś. Prawdziwą jakość i sztukę pokazał przez ostatnie 2-3 lata jak skutecznie rozwalał wszystko to, co wcześniej wypracowali i stworzyli sami userzy. Dzisiaj nie ma ani atmosfery, ani jakości, ani licznej społeczności ani nawet chęci by tę społecznośc tworzyć. Po tym jak dobrał sobie na modów po kumpelsku zestaw Beata-anakin (to taka mini sitwa mająca się za niemal bogów i nie tolerująca innego zdania niż ich) każdemu myślącemu i znającemu bardziej cro.pl spadły ostatnie złudzenia. Tak się kończy ignor...po prostu. Ignorowanie ludzi, ich opinii i nieudolne zarządzanie powierzonymi zasobami ludzkimi. Przyszedł burak zwany adminem na gotowe i...wszystko rozwalił. Myslicie że go to rusza? On ma to gdzieś. Jest za głupi by wyciągać wnioski. Teraz żadne z nich nie przyjeżdża nawet na zloty czy spotkania. No bo jak by mogli spojrzeć w oczy resztkom tego, co tak rozwalili?
      • Gość: barometr Re: co się stało z forum cro.pl? IP: *.147.106.106.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 22.10.18, 19:52
        Dokładnie tak to wygląda. Paru buców się dorwało do jakiejś "władzy" i próbują sobie wzajemnie dogadzać pokazując swoje nadęte ego. A wyłazi z nich pospolite buractwo i kompletny brak umiejętności kontaktu na jakimś poziomie z innymi ludźmi. Zwłaszcza o innym zdaniu i poglądach. Najgorsze co się może trafić w każdej społeczności, to właśnie tacy ludzie na stołkach. Muszą koniecznie pokazać, że ich jest najważniejsze i na wierzchu. Zrażą do siebie wszystkich, pokażą brak kultury i rozumu, ale pokażą, że ich ja jest górą. WOW! A potem zostaną sami, ze zdychającym forum i z opinią najgorszych, nieudolnych, chamskich zarządzających. Też mi spełnienie.... Tylko ludzie bardzo mali i niskich lotów tak mają.
      • Gość: fdj Re: Esencja cro.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.17, 23:05
        Cały sens forum dyskusyjnego polega na tym, że pytający prosi o

szybką

informację,

jak najszybszą i jak najbardziej konkretną,
        migusiem,

a nie o to, żeby przez miesiąc przeglądać wątki, niektóre sprzed kilku lat

Na wstępie przepraszał, że żyje
        Przepraszał, że zadał pytanie
        I jeszcze obiecywał, że się nie pogniewa, jak go dadzą do śmietnika
        I dali
        Du.ę zawracał Panom moderatorom
        • kolpik124 Re: Esencja cro.pl 27.02.17, 08:53
          przekopywanie się przez wątki sprzed paru lat często jest po prostu nie przydatne, co mi po informacji jakie knajpy i jakie apartamenty były w miejscowości x w 2010 roku, skoro interesują mnie świeże wiadomosci

--
          " Na jarmarki przychodzą rodziny z dziećmi, to bezpieczne miejsca. Jedne czego może się obawiać, to kieszonkowcy."...snakelilith, listopad 2016
          • Gość: fdj Re: Esencja cro.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.17, 18:54
            Nie tylko informacje o apartamentach i knajpach sprzed kilku lat są już często przestarzałe i raczej są dezinformacją, zwykłym wprowadzaniem kogoś na minę

Bardzo mogą wprowadzić w błąd przestarzałe informacje o robotach drogowych czy cenach wstępu do atrakcji turystycznych

• Gość: fibi Re: co się stało z forum cro.pl? IP: *.centertel.pl 02.03.17, 12:00
      Ja na cro.pl założyłam jeden wątek. Konkretne pytanie więc czekałam na konkretne odpowiedzi. Na 9 stron takich konkretnych odpowiedzi otrzymałam chyba 3. Reszta to były wypowiedzi osób,które z tematem nie wiele miały wspólnego a jak zwracałam na to uwagę to zaraz wylewał się na mnie hejt. Już wiele wątków zakładałam (przeważnie na "gazecie") i spotkałam się z najróżniejszymi komentarzami ,nie zawsze pochlebnymi i potrafiłam to zrozumieć ale na forum cro.pl zostałam poprostu zmieszana z błotem. Obiecałam sobie,że już nigdy na cro.pl wątku nie założę.
    • Gość: emeryt z wielkopol Re: co się stało z forum cro.pl? IP: *.icpnet.pl 23.07.17, 14:02
      Dzień Dobry.
      Myślę że formuła forum już się" przejadła" a piszące tam towarzystwo wzajemnej adoracji zrobiło się złośliwe i narzucające swoje zdanie, kto nie jest z nami to jest przeciwko nam . Ja rozumiem zauroczenie Chorwacją osób które niewiele więcej widziały ,ale jak cro wygrywa z Włochami i Grecją , Hiszpanią itd. to lekkie nieporozumienie no chyba tylko tym że bliżej Polski, dużą podażą apartamentów i kiedyś ceną (teraz można dyskutować) W Chorwacji byłem 5 razy , pierwszy raz w 1999 roku i to był zupełnie inny kraj i ludzie. Na forum cro.pl jestem od 2009 roku a ostatnie moje posty były w 2014 roku bo nie będę obiektem hejtu różnych frustratów a z relacji (jak kolega alex.r napisał) wieje nudą i mam wrażenie że wielu pisze na forum by nabijać rekordową ilość postów, generalnie jest tam pewna ilość tych samych forumowiczów mająca na koncie tysiące postów , zdjęcia coraz bardziej podkolorowane nie oddające rzeczywistości i na nich zdjęcia piwa czyli najbardziej tradycyjnej potrawy chorwackiej? . No i zmienił się styl pisania na forum , używanie modnych słów . Mam blisko 70 lat i miałem to szczęście że widziałem turystycznie i nie tylko kilka kontynentów no i wiele państw o różnej kulturze, mieszkałem w różnych warunkach niekoniecznie komfortowych i do końca nie rozumiem tej fascynacji cro. No jest fajnie .....ale jedzenie bez przesady przeciętne, polska kuchnia jest nieporównywalnie bogatsza , plaże no takie sobie , zabytki są.. morze fajne , pogoda potrafi być kapryśna za to dużo naszych rodaków w różnej kondycji fizycznej. Więc jest tęsknota za starym forum ale niestety tak jak wszystko wokół ono też się zmieniło, ale może jeszcze stare wróci...
      Dosyć jęczenia bo powiedzą że stary dziad wymyśla, ale z rzeczy przyjemniejszych- wróciłem 3 dni temu z Apulii( byłem samochodem)i było bardzo , bardzo pięknie a Chorwację prawie widziałem po drugiej stronie morza...
      Serdecznie Wszystkich Pozdrawiam.
      Emeryt
        • dabecja Re: co się stało z forum cro.pl? 22.08.17, 08:55
          Czytalem to forum 3 lata.widzialem ze znikali konkretni ludzie.Wymieniony tu Bocian,jechalem 1 raz to mi duzo pomogl bo znal sie.Teraz to jest czyjas relacja a oni jak dzieci siadam w pierwszym rzedzie itd.kadzenie sobie myszko.ropuszko czy jaka tam.
          Wszystko mozna by zniesc ale moderator piszacy po zamieszczeniu postu od razu do ciebie to przesada.Dziadek czegos nie rozumie ,percepcja siada i od razu atak.

bawi sie jak dziecko tymi buzkami,raczkami.Wstyd to piaskownica.
          Forum w ktorym ingeruje sie w wypowiedzw innych.
          Pruywatny folwark pana Janusza.
          • stavros2002 Re: co się stało z forum cro.pl? 23.08.17, 16:54
            Kilka dni temu zbanowano mnie z CRO.pl, ponad 100 wpisów, żaden obraźliwych, brak łamania regulaminu. Kiedyś tam ten emerytowany milicjant robiący za moda i cierpiący na nadmiar wolnego czasu miał do mnie jakieś ale i szukał zaczepki, ale zignorowalem staruszka.

Owszem ⚒ informacji, ale nowych userow z każdym pytaniem odsyła się do przeterminowanych wątków liczących po kilkadziesiąt i więcej stron. Poza tym mdle towarzystwo wzajemnej adoracji, wątki z relacjami gubią treść w komicznym "dosiadaniu się", do tego wątki analizujące kursy walut i ceny paliwa do piątego miejsca po przecinku, co najlepsze niektórzy tym się autentycznie jarają.

• jan003 Re: co się stało z forum cro.pl? 31.08.17, 19:32
      Jakie forum tacy też użytkownicy przewaga te same ryje,odpowiedzi opryskliwe,kretyn co zwie sie jakoś moderator czy jak mu tam myśli ze jest pan i władca,pomyłka widocznie dużo ćpa i kasuje co popadnie .Za chwile skasuje siebie i forum.Tak więc co się dziwić ,jak chcesz sie dowiedzieć coś o Chorwacji to pytaj na forum Egipt,a jak o Egipcie to pytaj na forum Paryż lub londyn.Ja tak robie i nie raz udaje mi sie nawet kupic bilet do Paryża a wylądowałem w Hurghadzie.
        • Gość: Anty Re: co się stało z forum cro.pl? IP: *.stimo.net 05.05.18, 11:31
          No pani piekara jest wszedzie.bylo fajne forum o albani ale i tam zawitala.najciekawsze jest to,ze nie qism czego szuka.bylem w albanii w 2016 i po powrocie napisala do mnie,ze chce namiar na kwatery.zaden problem ,mialem przsz booking ,wyslalem.jak dla ,mnje byly tanie i super w himare livadh.
          Teraz jest 2018 i na wszelkich forach ona szuka namiarow na ta nieszcxesna albanie.
          Ciagle tylko pisze,ze nje odpowiadaja na maile.a po cholere maja to robic.skoro chca wynajac przez jakis portal ,to nie potrzebuja piekar,ktore chca byc cwansze,ze wynajma bezposrednio.tak to mkzna do u...smierci szukac .albo chce jechqc albo nie.
          Zreszta ona lubi pisac o niczym .ma zarezerowana grecje ale szuka albani i tak nabija watki
          • wislok1 Re: co się stało z forum cro.pl? 05.05.18, 22:34
            Piekara traktuje wszystkich przedmiotowo, w wszystkie jej relacje sluza jednemu celowi ----
            lansowaniu sie za wszelka cene !!!

Mam wrazenie, ze tak jest w baardzo wielu przypadkach na cro.pl. czyli relacje sluza tylko lansowaniu sie za wszelka cene...

Napisz jej, ze cos, ci sie nie spodobalo w relacji, np. twoim zdaniem plaza w jej wymarzonym osrodku z relacji to ostatni syf i dno odpadlo
            ( calkowicie zgodnie z prawda, bo to rzeczywiscie ostatni syf i dno odpadlo - brudna, i pelna smieci )

Bedziesz wrogiem do konca swiata i ban od mederatorow tez masz zapewniony.....
            hehe...

PS: Cronaturki dostaly bana za mala uwaga pod adresem moderacji, za nazywanie innego forumowicza debilem, idiota i kretynem nawet nie ma ostrzezenia, jesli bluzga kumpel moderatorow

• Gość: Bocian Re: co się stało z forum cro.pl? IP: 91.229.22.* 22.10.18, 11:34
      Forum kiedyś było dodatkiem do spotkań ludzi w realu. Było społecznością. Teraz już jest tylko zwykłym forum turystycznym. Z tragiczną moderacją gdzie pijany gość z Klanu obmacuje Mumię a miszczu z Gwiezdnych Wojen im przyklaskuje. A leśny dziadek z beloną jest niedowartościowanym staruszkiem i zwraca każdemu uwagę i powtarza, że powtarzać nie będzie :) Brak nowych ludzi, brak Zlotów, reanimowanie trupa w postaci Krakowskiego Spotkania... I tak wygląda teraz Cropla.
    • wislok1 Konkurs fotograficzny 27.10.18, 18:24
      Kilka lat temu KULTOWY

Gorace dyskusje o zdjeciach, zazarta rywalizacja o miejsce w kalendarzu cro.pl
      Zawsze przeslo 120 zgloszonych zdjec
      W wiekszosci bardzo fajnych

Rok temu ledwo ponad 100

Teraz zgloszono 86 zdjec, wiekszosc po prostu bardzo slabych
      Upadek
      • aseretka Re: Konkurs fotograficzny 27.10.18, 18:32
        120, ponad 100, 86 - różnica niewielka zważywszy, że wiele osób odpuściła sobie to forum.

> Moderacja ma manie przesladowcza na punkcie wrogow i wszedzie ich szuka
        Podobnie jak administrator forum Austria. :)

--
        "Podróż przecież nie zaczyna się w momencie, kiedy ruszamy w drogę, i nie kończy, kiedy dotarliśmy do mety. W rzeczywistości zaczyna się dużo wcześniej i praktycznie nie kończy się nigdy, bo taśma pamięci kręci się w nas dalej, mimo że fizycznie dawno już nie ruszamy się z miejsca. Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej." (Ryszard Kapuściński)
          • aseretka Re: Łaskawy admin..:) 27.10.18, 20:10
            Zbytek łaski... skoro ktoś najpierw daje mi bana, a potem pisze mi na maila:
            "Trzeba miec przerazajacy tupet i 100% chamstwa, zeby wlazic na prywatne forum, gdzie nie jest sie mile widziana ( bardzo delikatnie mowiac )."
            Baw się dobrze jak wislok z szympsonem na forum Austria panie administratorze. ;)

--
            "Podróż przecież nie zaczyna się w momencie, kiedy ruszamy w drogę, i nie kończy, kiedy dotarliśmy do mety. W rzeczywistości zaczyna się dużo wcześniej i praktycznie nie kończy się nigdy, bo taśma pamięci kręci się w nas dalej, mimo że fizycznie dawno już nie ruszamy się z miejsca. Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej." (Ryszard Kapuściński)
            • wislok1 Re: Łaskawy admin..:) 27.10.18, 20:29
              Ban byl za atakowanie ad personam w sposob wyjatkowo wredny i glupi

Bylo,minelo

Moja propozyja jest prosta jak konstrukcja cepa - ZAKONCZENIE wojny i POKOJ

Bez wzajemnych atakow

Zgoda buduje,niezgoda rujnuje
              • aseretka Re: Łaskawy admin..:) 27.10.18, 20:53
                Wislok, ty mnie nie rozśmieszaj...
                > Ban byl za atakowanie ad personam w sposob wyjatkowo wredny i glupi
                Polecam poczytanie tego wątku:
                forum.gazeta.pl/forum/w,244861,166493954,166493954,Zamkniety_Liechtensteinklamm.html
                Konkluzja: ze zdaniem admina nie wolno polemizować! Bo inaczej
                >Splyw..................
                i
                >Zolta kartka
                > Jeszcze jadna wypowiedz w stylu :
                > Jak widzę, grzeczność nie jest cnotą administratora tego forum Austria. smile No i te 18 kropek w wielokropku świadczy dodatkowo o tym, że jest jest on inteligentny inaczej.
                > I czerwona
                > To bylo do tej pory bardzo kulturalna forum, bez CHAMSTWA i tak zostanie
                To niech zostanie bez mojego chamstwa.
                --
                • wislok1 Re: Łaskawy admin..:) 27.10.18, 21:03
                  W przeciwienstwie do adminow cro.pl. ja nie moge NIKOMU zabronic pisania pod 100 roznych wicelen

Masz ich mnostwo aseretko,wielka ilosc

I nie chce

PROSZE jedynie o ZAKONCZENIE idiotycznej wojny i POKOJ
                  • aseretka Re: Łaskawy admin..:) 27.10.18, 21:42
                    Ja piszę TYLKO I WYŁĄCZNIE pod jednym nicliem, bo nie mam się czego wstydzić w moich wypowiedziach. Jeżeli nawet używam 5, jak kiedyś się doliczyłeś, to w każdym z nich jest aseretka (np. aseretka-foto2, aseretka-foto3, aserettka-foto4, aseretka-foto5 i ostatnio założony tereska102) . Nie wiem pod iloma nickami ty piszesz, ale wiem na pewno piszesz jako szympson i luiggi, na co mam niepodważalne dowody. A tak nawiasem mówiąc, to nie dziwię się, że admini cro.pl. dają bana komuś, kto pisze pod 10 nickami na poparcie swoich wątpliwych argumentów. (Nawiasem mówiąc na forum croatia.pl weszłam tylko raz z ciekawości i nic tam nie pisałam.)
                    Prosisz o POKÓJ... Ja jestem ugodowym człowiekiem. :) Ale najpierw przeproś za swoje insynuacje typu:
                    > Do tego dochodza prywatne maile od aseretki z wyzwiskami najgorszego sortu
                    > Jeden bluzg I czerwona kartka
                    > Nikomu na swiecie nie zycze dostawac takie maile,jak ja dostaje od ciebie
                    Masz na to dowody? Opublikuj te moje wyzwiska najgorszego sortu jeśli takowe istnieją. Nie możesz...? Po prostu jesteś oszczercą i uważasz, że jeśli się kogoś obrzuci botem, to zawsze coś się do tej osoby przyklei.
                    I tyle w temacie... Dalej baw się dobrze sam ze sobą, bo ja nie zamierzam ci już odpowiadać.
                    --
                    • wislok1 Re: Łaskawy admin..:) 27.10.18, 21:53
                      Nie moga publikowac prywatnych maili z nawet najgorszymi wyzwiskami od ciebie, bo to jest zabronione

Nadal prosze o POKOJ i zakonczenie wojny

Caly przebieg dyskusji w tym watku pokazuje jasno, kto jest strona agresywna i kto dazy caly czas do wojny

Mnie te pyskowki nie bawia

PAX
                        • rzdrozny1 Re: Łaskawy admin..:) 29.10.18, 14:02
                          Wątek: co się stało z forum cro.pl? Wchodzę i co widzę? Świeża wojenka dwojga dorosłych ludzi: aseretki i wisloka1:) Chociaż jedno prosi o pokój:) A podobno cro.pl się kończy i jest takie be:) Bo nie pozwalają na takie nikomunicniedającą szermierkę, bez żadnej treści?
                          • tomek9991 Re: Łaskawy admin..:) 29.10.18, 16:39
                            To. co wyczynia asertka jest poniżej wszelkiej krytyki
                            Ktoś prosi o pokój, a ona zajadle atakuje
                            Teraz na forum Austria po prośbie o zakończenie wojny zaczęła specjalnie prowokować
                            Nieustannie dąży do konfliktu i szuka zwady

--
                            ...mało co bywa staranniej zorganizowane niż. tzw. spontaniczny bunt
                            ( Karel Czapek )
                            • aseretka Re: Łaskawy admin..:) 29.10.18, 18:25
                              tomku/wisloku aseretka nie szuka zwady tylko nie powala na bezpodstawne oczernianie siebie. W niemal każdym poście starasz się mnie zdyskredytować i wyzywasz od chamek.
                              Źdźbło widzisz w oku bliźniego, a belki nie widzisz wbitej do twojego.
                              Pewnie tak w łeb ci się wbiła, że aż rozum przysłoniła.

--
                              • tomek9991 Re: Łaskawy admin..:) 29.10.18, 19:05
                                Nie jestem wislokiem1
                                Proszę się uspokoić i skończyć z nienawiścią

Zachowuje się pani żenująco

--
                                ...mało co bywa staranniej zorganizowane niż. tzw. spontaniczny bunt
                                ( Karel Czapek )
                                • aseretka Re: Łaskawy admin..:) 29.10.18, 19:38
                                  Ś.p. Luiggi na forum Włochy też pisał: "nie jestem wislokiem. :) Jeżeli pan nim nie jest, to proszę o wskazanie chociaż jednego sensownie napisanego przez pana posta na którymkolwiek z forów "Podróże".

--
    • Gość: jan Re: co się stało z forum cro.pl? IP: *.dynamic.chello.pl 06.11.18, 23:21
      Bany "za nie wiadomo co"? Z niczym takim się na cro.pl nie spotkałem, a jestem na tym forum od lat.
      Stawiam na to, że jesteś jedną z tych osób, które wyleciały z forum za wieczne pyskówki, a teraz nie mają już dostępu do forum i wylewają żale w tym miejscu. Żałosne.
      Forum żyje i ma się dobrze, może nawet lepiej od czasu, kiedy odeszło kilku wiecznych podżegaczy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka