Dodaj do ulubionych

Plaże z dobrym dojazdem. Dla niepełnosprawnej.

22.02.18, 13:26
Chodzi mi o to, aby można było jak najbliżej dojechać samochodem. I nawet nie jest najważniejsza odległość tylko różnica poziomów, żeby już od miejsca parkingowego nie było stromo ani po schodach. Plaże mogą być kamieniste, żwirkowe, piaszczyste, całkiem zabetonowane raczej nie, bo nie zejdę po drabince ani po schodach. Preferowane te odrobinę mniej uczęszczane, najlepiej w okolicach Rijeki, Puli lub Zadaru (tak w promieniu do 30 km) i nie dalej na południe niż Zadar. Będę wdzięczna, jeśli mi coś doradzicie, może też być na priv.
Edytor zaawansowany
  • wislok1 22.02.18, 16:22
    W Banjole niedaleko Puli jest bardzo fajna Plaza Kolo hotelu Centinera, ktora spelnia Twoje warunki w 100%
    Parking jest przy samym hotelu
    Plaza nie jest zatloczona, jest troche na uboczu, jest tez sporo drzew niedaleko plazy, ktore daja cien
    Miejsce moim zdaniem pasuje idealnie
    I do tego mozna nocowac we wspomnianym hotelu lub w kwaterach niedaleko

Polecam tez plaze w Punacie na wyspie Krk

Kolo Rijeki w Opatiji jest fajna Plaza Icici
  • olga400 22.02.18, 16:49
    Ja takie znam tylko w Kasteli nawet zjazd do morza jest dla niepelnosprawnych
  • olga400 22.02.18, 16:52
    Ale to juz daleko...
  • aguar 23.02.18, 13:59
    Dzięki, mam namiar na noclegi blisko Puli z fajnym stosunkiem jakości do ceny. Ktoś mi też polecał plażę w Fazanie. Mam tylko obawy czy na tych przyhotelowych parkingach będą miejsca, bo jesteśmy skazani na wyjazd w sezonie ze względu na dziecko w wieku szkolnym. Do Kasteli nie tym razem, ale dobrze wiedzieć:)
  • wislok1 23.02.18, 16:55
    Gwarancji nikt ci nie da na 100%
    w Banjole zawsze byly parking byl beplatny, alebylem tam kilka lat temu
    Sytuacja moze sie zmienic
  • aguar 24.02.18, 10:26
    A ta plaża w Icici? Też jest tam w miarę płasko i da się podjechać? Bardzo oblegana?
  • wislok1 24.02.18, 16:29
    Moim zdaniem najlepsza jest Plaza w Banjole, bo spelnia wszystkie Twoje warunki
    Mysmy w tym hotelu Centinera spali
    Parking jest Kolo hotelu i wszyscy tam parkowali, takze ci, co nie bylo goscmi hotelu

Wpisz sobie w wyszukiwarce
    Banjole Centinera

Co do Icici, to plaza jest swietna, ale nie wiem, jak tam wyglada z parkowaniem

A ha
    Co do miejscowosci Punat,to spalismy w hotelu Omorika
    Do plazy jest plasko i na pewno jest tam tez bardzo fajnie

Ludzi jest duzo w Opatiji i Punacie, to sa bardzo znane miejscowosci

• aguar 25.02.18, 11:17
    Dzięki. Na hotel Centinera w sezonie nas nie stać, a jesteśmy skazani na wyjazd w wakacje szkolne ze względu na dziecko.
    U nas jest jeszcze taka opcja, że mąż mnie podwiezie jak najbliżej, wysiądę, a on zaparkuje gdzieś dalej i dojdzie. Trochę upierdliwe dla niego, ale czasem zdarza nam się tak robić.
    Plaża z atrakcjami jest fajna dla naszego dziecka (9 lat wkrótce).
  • wislok1 25.02.18, 16:52
    Hotel Centinera nie jest drogi,jesli biuro turystyczne zalatwi znizke dla dzieci 100%
    My tak mielismy
    Trzeba poszukac w internecie takie oferty

Na miejscu z atrakcji jest wodny zamek

Niestety trudno znalezc plaze z bezplatnymi parkingami
    Wiadomo, kazdy chce zarobic
    Dlatego moim zdaniem sie oplaca pobyt w hotelu z bardzo duzymi znizkami dla dzieci, z bezplatnym parkingim dla gosci hotelowych oraz polozeniem zaraz kolo plazy
  • wedrownik60 26.02.18, 13:58
    A może zainteresuje Cię apartament Matic w Bibinje - tylko 6 km od Zadaru. Apartament znajduje się przy samej plaży
    a ceny maja takie całkiem przyzwoite. Nie musisz martwić się o parking bo parkujesz przy apartamencie i wychodząc z ogrodu już jesteś na plaży. Z tego co widzę , to mają chyba jeszcze wolne terminy w sierpniu.
  • januszs2 27.02.18, 21:39
    Paklenica
  • Gość: CROfan IP: *.jmdi.pl 27.02.18, 23:40
    Selce - kwatery nad samym morzem, kilkadziesiąt metrów po płaskim od plaży i głównego bulwaru.
    Malinska (wyspa Krk - wygodny przejazd mostem) - czasem z górki, ale można dojechać bocznymi uliczkami do wielokilometrowego, równego bulwaru łączącego centra miejscowości.
  • charleotte 28.02.18, 10:18
    W Zadarze plaża koło mariny Borik, na mapach Google jako Beach Uskok - darmowy parking wzdłuż drogi niedaleko plaży, plaża żwirkowa, mało ludzi, zjazdy do wody dla ludzi na wózkach. W porównaniu z południem Dalmacji trochę chłodniejsza woda, ale miłe, dużo spokojniejsze, mniej zatłoczone miasto, mniej turystów z Polski ;)
  • Gość: Nick IP: 213.76.149.* 01.03.18, 20:43
    Makarska, nawet dźwig do opuszczania osób niepełnosprawnych jest...
  • Gość: great12 IP: *.adsl.inetia.pl 02.03.18, 19:58
    Novi winodolski
  • Gość: Kretka IP: *.merinet.pl 06.03.18, 12:06
    Troszkę poniżej Zadaru, ale Tribunj, parkowanie tuż obok żwirowej plaży

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.