Dodaj do ulubionych

Nocleg w Ochrydzie- hostel /Tirana i Bitola

11.07.18, 22:50
Jadę w pojedynkę do Ochrydu. Będę dzięczna za polecenie jakiegoś fajnego hostelu w Ochrydzuie. W necie sa piękne zdjęcia i ludzie uśmiechnięci ;). Fajnie by było, aby warunki były znośne- tzn. bez pluskiew i z normalna toaletą, czysto no i jacyś fajni ludzie tzn. miejsce uczęszczane
Mam teoretycznie 2 typy - City inn dorms i Sunny lake, ale może macie inne propozycje, lub byliście w tych miejscach to bede wdzięczna za info. Zależy mi na socjalizacji, imprezy ok, ale nie ochlaj party.

będę wdzięczna za info o miejscówkach w Tiranie i/lub Bitoli.
BTW. jak cenowo wygląda dojazd z Tirany do Skopje.

pozdrav,
Ana
Edytor zaawansowany
  • kobalt_x 13.07.18, 22:09
    W Ochrydzie jest firma autobusowa Galeb. Sa namierzalni w internecie z cenami w przeciwieństwie do innych firm. Rozkład internetowy trochę nieaktualny. Biuro jest na dworcu autobusowym w Ochrydzie. Lepiej na miejscu pytać. Sa klimatyzowani i punktualni. Jechałam Skopje- Ochryda, Ochryda-Bitola- Ochryda, Ochryda-Skopje, Ochryda-St.Naum. Powrót z St. Naum jakąś inna firmą, która się po prostu zjawiła. Brudno w środku było. Galeb lepszy. Przystanki nie mają rozkładu jazdy. To przystanki widma. Komunikacja jest tam ciężka do wyłapania. Galeb jeżdzi do krajów sąsiednich. Wydaje mi się, że Tirana też byla. Wróciłam we wtorek Galebem i LOTem.
  • ninananu 22.07.18, 22:28
    O super! Ja tez lecę LOTem, ale 3.08. Nie było opóznien? Bo zastanawiam się, czy zostac nockę w Skopje i z rana ruszyć, czy od razu do Ochrydu. A jak z noclegiem? Miałeś zarezerwowany, czy w ciemno? Ja chcę w ciemno - jakiś hostel. coś polecasz?
  • kobalt_x 12.09.18, 21:10
    Sprzęt mi techniczny poszedł i dalszej komunikacji w internecie nie było. Jak było?
  • ninananu 30.10.18, 13:02
    Odpowiadam ze sporą obsuwą ;). Dzięki za wszelkie podpowiedzi. Skorzystałam z informacji. Było bardzo fajnie. Galeb chyba najpopularniejszy i najlepszy ;). Jeśli chodzi o nocleg - to w Ochrydzie to miałam nocleg w City Hostel Ohrid. Dla mnie idealnie, wręćz luksusowo (w porównaniu z innymi hostelami, w których mieszkałam)- koszt noclegu 10E za dobę + śniadanie- za tę cenę śniadanie było an wypasie. jeśli ktoś nocuje w hotelach lub pensjonatach to będzie jednak zawiedziony. Byłam w Sv Naum (ale wybrałam się promem- a jak, jak szaleć to szaleć). Do Bitoli jednak nie dojechałam (czego żałuję) , ale wówczas podjęłam decyzję wyjazdu do Prizrenu, co niestety tez nie dosżło (przez przypadek do skutku). Ale nie szkodzi, bo za to wybrałam się w macedońskie góry :)
  • trypel 30.10.18, 19:32
    w Proklatyje?
    napisz wiecej

--
    Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.