• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Lecznicze blota na Pagu Dodaj do ulubionych

• IP: *.streamcn.pl 14.08.06, 13:04
    Prosze o informacje o blotach leczniczych w Pagu na wyspie Pag , prosze tez
    kilka slow o uroku miasta i krajobrazu wyspy
    Zaawansowany formularz
    • Gość: Sas IP: *.citysat.com.pl / 81.210.63.* 14.08.06, 15:27
      Błota lecznicze znajduja sie w miejscowości PAG. Sam nie korzystałem , ale
      widzialem ludzi UMORUSANYCH na czarno. Miasto Pag położone w dolinie /
      wieżdżając do miasta jest p-kt widokowy / to urokliwa starówka , nadmorska
      promenada z licznymi knajpkami, sprzedawcy koronek i PAŚKIEGO SIRA-
      obowiązkowo. Plaza jest żwirkowa i znajduje sie w zatoczce , obok plazy
      zjeżdżalnmie. Piwko, winko i coś mocniejszego warto kupować w sklepie niedaleko
      plazy i dużego parkingu / stary bydynek po solarni/. Pozdrawiam Sas
    • Gość: JP IP: *.streamcn.pl 14.08.06, 16:37
      Dziekuje za informacje i prosze o ile to mozliwe urok krajobrazu ocenic
      porownujac np z Dalmacja czy innymi wyspami, slyszalam ze jest monotonny
      malo zieleni i raczej malo ciekawy . Znam wiele miejsc w Chorwacji to wyrobie
      sobie ocene przez porownanie. Dziekuje jeszcze raz.
      • Gość: Lipski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.08.06, 10:55
        Malo zielony to chyba najdelikatniejsze okreslenia
        wyglada jak po skazeniu radioaktywnym :-)
        Dlatego Chorwaci dorobili bajke i nazwali ja ksiezycowa wyspa i ze niby ufo i
        takie tam
        Ale ogolnie robi mile wrazenie .
        Na Pagu W Novalji jetstez najmodniejsza dyskoteka . Tzn najbardziej trendy :-)
        • Gość: Sas IP: *.citysat.com.pl / 81.210.63.* 16.08.06, 12:41
          Lipski nie wprowadzaj ludzi w błąd . Dyskoteka o ktorej piszesz nie znajduje
          sie w Novaliji tylko na plazy Zrcie / chyba tak sie pisze/ oddalonej od miasta
          o ok 5 km. Co do księzycowego krajobrazu to PRAWIE mozna sie zgodzić , jesli
          nie weźmiemy pod uwagę Simuni - duzy camping w duzym ZIELONUM lesie , w
          Novaliji camping też jest zacieniony drzewostanem - piekne zalesiona w stary
          drzewostan miejscowośc Lun. Poza tym O.K. Sas
          • Gość: Lipski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.08.06, 17:44
            Alez blad :-)
            Powiedzmy ze Zrce jest w bok tuz przy Novalji jeszcze scislej - przylega.Sama
            Novalja jest strasznie rozciagnieta wiec administracyjne granice sa raczej
            trudne do ustalenia dla turysty . A Te 5 km to znowu ty przesadziles .
            Te duze zielone drzewa w Simuni to w wiekszosci gaj oliwny :-)
            Co do Lunu to faktycznie ma urok , tyle ze czasem mozna utopiona owce spotkac w
            wodzie .
            • Gość: Sas IP: *.citysat.com.pl / 81.210.63.* 16.08.06, 18:22
              Słuchaj Lipski nie będziemy sie kopać o odleglość Zrcie od Novaliji -
              najlepiej ocenia to SPACEROWICZE , którzy wybiora sie na disco i będzie trzeba
              wracać po zakończeniu imprezy. W SIMUNI w tym gaju znajduje sie jeden z
              lepszych Chorwackich campingów / polecany przez Eurocamp i Selectcamp/ . Nie
              bardzo wiem co Ci odpisac jesli chodzi o pływająca w Adriatyku owcę. Pozdrawiam
              Sas
              • Gość: Lipski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.08.06, 10:32
                > W SIMUNI w tym gaju znajduje sie jeden z
                > lepszych Chorwackich campingów / polecany przez Eurocamp i Selectcamp/ .

Dokladnie - mi tez sie bardzo podobal . Nie jestem zwolennkiem campow ale to
                akby nie ma to nic do rzeczy . Ale wszyscy ktorzy beda na Pagu powinni go
                zobaczyc jest naprwde ok .
                Co do owcy - no coz :-) biegla biedaczka i sie utopila :-)
                W okolicach Lunu mozna znalezc kawalek spokojnej wyizolowanej Chorwacji :-) Jak
                ktos szuka spokoju to tam jest jedno z takich miejsc .
                A dla milosnikow Rabu dodam ze mozna wynajac lodke i poplynac pozwiedzac Rab :-)
    • Gość: JP IP: *.streamcn.pl 16.08.06, 11:37
      Dziekuje za te informacje pomoga podjac odpowiednie decycje co do wyjazdu
      • Gość: JP IP: *.streamcn.pl 16.08.06, 13:53
        Dziekuje za te szczegoly co do miejsca dyskoteki ale ewentualnie wyjezdzajaca
        pani musialaby metrykalnie rozmienic sie na drobne aby mogla bez problemu tam
        wejsc .Dziekuje jeszcze raz .,pozdrawiam.
    • 21.08.06, 11:23
      Osobiscie uwielbiam Pag i te atmosfere. Biale skaly i niebieskie morze. Poza
      tym dla chcacych calkowicie odpoczac od miasta polecam Lun, male miasteczko na
      koncu wyspy Pag.
      • Gość: rynio IP: *.chello.pl 22.08.06, 01:16
        Na Pagu,a konkretnie w paskim Zalewie na przeciwko miasta Pag są najpiękniejsze
        plaże w całej Cro.
        • Gość: Lipski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.08.06, 09:33
          A jadac od Novalji po prawej stronie niedaleko tych plaz jest najwiekszy smrod
          w calej chorwacji .
          • Gość: Sas IP: *.citysat.com.pl / *.net81.citysat.com.pl 22.08.06, 11:49
            Pytanie bylo o chorwackie blota - to że ich zapach jest specyficzny to wie
            kazdy / prócz Ciebie/ kto był nimi uciaprany i to jest JEGO WYBÓR. Ty zaś na
            pytanie -gdzie jest blotko - odpowiadasz w Swoim stylu - BLOTO ŚMIERDZI.
            Pozdrawiam Sas
            • Gość: Lipski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.08.06, 15:49
              padlo stwierdzenie

"Na Pagu,a konkretnie w paskim Zalewie na przeciwko miasta Pag są
              najpiękniejsze plaże w całej Cro."

na co odpowiedzialem

"A jadac od Novalji po prawej stronie niedaleko tych plaz jest najwiekszy smrod
              w calej chorwacji ."

na co ty napisales

"> Pytanie bylo o chorwackie blota - to że ich zapach jest specyficzny to wie
              > kazdy / prócz Ciebie/ "

Wiesz co to ja juz nic nie rozumiem . Mozesz jasniej wylusczyc o co Ci chodzi ?
            • Gość: kin-ol IP: 220.80.118.* 22.08.06, 15:57
              Sas - czy ty przeczytałeś caly ten temat ?
              Lipski ma racje - bylem tam z dziewczyna dwa lata temu i faktycznie smród nie
              do zniesienia , aż zatyka i zbiera sie na wymioty . Nie wydaje mi się zeby to
              bylo od błota .
              • Gość: Sas IP: *.citysat.com.pl / *.net81.citysat.com.pl 22.08.06, 19:35
                Wypowiedź Lipskiego odczytałem -że śmierdzi bloto w Pagu - ale chyba nie o ten
                SMRÓD chodzi . Posypuję głowę nie smierdzacym popiolem i zwracam honor. Sas
                • Gość: Lenka IP: *.eranet.pl 22.08.06, 20:53
                  jesli chodzi o Pag - to zdecydowanie nie polecam , jest tyle piekniejszych
                  miejsc , bardziej urokliwych , a nie taki pusty ksiezycowy krajobraz ...........
                  ale jak to sie mowi co kto lubi wiez moze Tobie bedzie sie podobalo a i jeszcze
                  wazna informacja , jesli chodzi o plaze w miescie pag to jest mocno
                  przereklamowana , lepiej udac sie na płn wyspy i poszukac jakies spokojnej
                  zatoczki , pozdrawiam .
        • Gość: Jurek IP: 195.205.46.* 23.08.06, 12:37
          Osobiście po kilku kieliszkach wina umorusałem się błotkiem paskim i do dziś
          nie wiem czy mi pomogło wino czy błoto. Faktem jest, że ręka przeciążona
          przestała mnie boleć. Potwierdzam słowa jednego z przedmówców, że
          najpiękniejsze plaże w Chorwacji znajdują się 5 km od Pag-u sv. Maria i
          Dubrawa. Od 1998 r. corocznie bywam w Chorwacji i jeszcze mnie Chorwacja nie
          znudziła. Polecam kontakt z Beatą Buksa, która prowadzi biuro turystyczne i
          udzieliła mi wspaniałych rad choć nie korzystałem z jej
          apartamentów.Pozdrawiam.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.