Z pasją o podróżach, wycieczkach i wyjazdach

ILE GODZIN? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Ile godzin zajmnie podróż autokarem z południa Polski(10 km do granicy z
    Czechami) do Chorwacji - dokładnie - Riwiera Makarska - Igrane(jakieś 140 km
    na północ od Dubrownika)... ?Jadę do Chorwacji pierwszy raz i chcę
    psychicznie przygotować się na mega - długą podróż ;-)
    • Gość: barbo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.06, 11:29
      Jeśli jedziecie w sobotę luib z piątku na sobotę, to będą korki - ok 20 godzin
      od granicy PL-CZ, w inny dzień co najmniej 16-17.
      • Gość: woojtekg IP: *.ronw14.pl / *.walbrzych.dialog.net.pl 23.08.06, 09:20
        To zalezy jak sie jedzie, my wracaliśmy z Makarskiej ( wyjazd o 6 rano ) do
        Wrocławia 15 godzin ( mówie oczywiście o samej jeżdzie ), z tym że troche
        dołożyliśmy kilometrów bo zjechalismy z autostardy na Plitvickie jezera.
        Przejazd autostardą Split-Zagrzeb ( za Zadarem skręciliśmy z autostardy na
        Plitvickie Jezere - opłata do tego momentu 10 Euro ), potem wyjechalismy w
        Karlovacu i na Zagrzeb, Maribor, Wieden, Brno, Głuchołazy ), za całą autostarde
        w Chorwacji zapłacisz jakieś 30 Euro, w Słowenii groszowe sprawy, w Austrii i
        Czechach winiety
        • Gość: barbo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.06, 15:35
          Pytanie było o autokar, a twoja odpowiedź, mam wrażenie, dotyczyła sam.
          osobowego. Zaprzecz jeśli się mylę.
          P.S. Czas jazdy osobowym autem Makarska - Wrocław może się zgadzać. Ja jechałem
          z Pisaku (między Makarską a Omiszem) do Kędzierzyna-Koźla (opolskie) jakieś 13.
      • Gość: egon IP: *.lastnet.pl 24.08.06, 12:34
        bo jesli pojada przez CZ-SK-H-kawalek SLO- i zaraz potem na autostrade w
        chorwacji to wcale nie bedzie tak dlugo a uniknal korkow w austrii

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.