Dodaj do ulubionych

droga 64 słowacja

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.08, 15:20
czy droga 64 żilina nitra komarno jest bez winet i czy warto nią
jechać w drodze do czarnogóry
Obserwuj wątek
      • hepik1 Re: droga 64 słowacja 01.07.08, 16:56
        Chyba w poprzednim poście brakło słowa "nie" co całkowicie zmienia sens odpowiedzi.
        Droga 64 jak najbardziej lokalna,dobra widokowo-górki,wąsko,lasy,pola,wsie i miasteczka po drodze kilka termalnych kąpielisk w górskich miejscowościach(Rajeckie, Teplice,Rajec,Turczańskie Teplice itd
        Jeśli się jedzie dalej a tak można wnioskować z tego forum,zaoszczędzenie 150 albo nawet 300 koron jest oszczędnościa pozorną.
          • Gość: tom Re: droga 64 słowacja IP: *.stella.net.pl 02.07.08, 17:18
            jeszcze raz przeczytajcie:
            abc.onet.pl/2029,1064804,,slowacja,kontent.html
            tutaj jest cytat z tej stronki:

Słowacja

Opłaty drogowe, w formie winietek, pobierane są za przejazd wyznaczonymi
            odcinkami autostrad i drogami 1 klasy. Drogi objęte obowiązkiem wykupienia
            nalepki: D1, D2, R1, 2, 19, 50, 59, 61, 63, 64, 68 i 75. Drogi I klasy oznaczone
            są znakiem przedstawiającym biały samochód na niebieskim tle.

(...)

Brak winietki karany jest mandatem w wysokości jej podwójnej wartości,
            odpowiedniej dla kategorii danego pojazdu plus obowiązek jej wykupienia.
            Winietki można nabywać na przejściach granicznych, w niektórych urzędach
            pocztowych i na stacjach benzynowych.

i teraz sobie odpowiedzcie, czy droga 64 na tym wykazie jest, czy jej nie ma.
            Nie ja tę stronę redaguję, ja tylko zwracam uwagę na to, co na niej umieszczono.
            Jak pisałem - nie wiem, jak jest praktyka egzekwowania tego wymogu. Kiedy
            jeździłem tal parę ładnych lat temu, nie było takiego obowiązku, więc nikt nie
            sprawdzał, czy masz winietkę.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka