Dodaj do ulubionych

Lopar vs Kampor-wyjazd z 6 latkami

30.01.09, 15:29
Chcemy jechać w drugiej połowie sierpnia na Rab. Którą z miejscowaości byście wybrali? Nie przepadam za ściskiem i wszechobecna komercją jak w niektórych miejscowościach nadbałtyckich ale zależy mi na ładnej plaży (dzieci sykują się nba wielkie budowanie), jakiejś infrastrukturze umozliwiającej normalne funkcjonowanie (nocne imprezy się do nich nioe zaliczają). Czy 70 euro/doba za apartament (2 sypialnie, kuchnia; klimatyzowane) to cena zbyt wygórowana?
Z góry dziękuję.
--
pozdrawiam
Dorota i Kuba&Bartek
Obserwuj wątek
    • Gość: tom Re: Lopar vs Kampor-wyjazd z 6 latkami IP: *.stella.net.pl 31.01.09, 18:45
      może od końca: 70 € za apartman o podanych parametrach to dość słona cena, ale
      na wyspach generalnie zawsze jest drożej niż na stałym lądzie. Poza tym - nie
      podajesz, w jakim terminie ta cena Was obowiązuje. W sezonie, w szczycie - ona
      nie dziwi specjalnie, choć boli nieco. Nie wypowiem, się, które z tych dwóch
      miejsca wybrałbym - każdy ma własny system oceny i nie dla wszystkich te same
      kryteria mogą być jednakowo akceptowalne. Inna sprawa: jak miałbym jechać z
      6-latkami, to unikałbym szczytu sezonu, czyli lipca i sierpnia. Najgorsze upały,
      największy tłok i najwyższe ceny. Od lat jeździmy we wrześniu w różne regiony
      Chorwacji i zawsze spotykamy sporo rodzin z dziećmi w wieku, ogólnie mówiąc,
      pozaszkolnym. Nadto - we wrześniu niepotrzebna Ci na ogół kosztowana
      klimatyzacja, która w niektórych przypadkach zamiast ułatwiać życie - utrudnia
      je . Pogadaj z kimś, kto ma alergie, i kto znalazł się w środowisku obsługiwanym
      przez źle konserwowaną klimę. wiemy coś o tym, mamy syna alergika, z uczuleniem
      m.in. na grzyby i pleśnie, stałych bywalców instalacji klimatyzacyjnych
    • ekwj Re: Lopar vs Kampor-wyjazd z 6 latkami 02.02.09, 07:55
      Byliśmy z moim 3 i 13 letnimi dziecimi na Rabie koniec czerwca
      poczatek lipca 2008.Zdecydowanie Kampor- w Loparze zdarzały sie
      przypadki zagubienia dzieci na plaży- plaża jest tam zarabista , ale
      po kilku godzinach masz dośc. Pojechalismy bez rezerwacji - pierwsza
      kwatere szukałem 15 min , druga 45 min.
      Full wypas / dwie sypialnie ,taras, klima ,dwie łazienki, plaz 200
      m/ za 50-60 euro.Uwagi - kolejka do promu - min 1h,policja łapie na
      alkohol,miasto Rab urocze ale zostaw auto przed miastem na parkingu
      strzezonym/ natychmiast odholuja zle zaparkowane/POlecam rowerem
      rezerwat na połwyspie na płd od Kampora- dzikie plaże itd!Pisake na
      plaży przypomina araczej lekki beton , ale da sie budowac.
    • dorek3 Re: Lopar vs Kampor-wyjazd z 6 latkami 02.02.09, 09:56
      Dzięki za Wasze odpowiedzi i prosze o jeszcze :)
      W necie jakoś nie widzę tych kwater za mniej niż 70 euro, gdybyście mogli coś podsunąc (może być na priv sierakowska.dorota@gmail.com) to byłabym zobowiązana (klima nie jest celem w samym w sobie, po prostu podałam standart kwatery, która wyglądała ok). Mam pietra aby jechać z dziećmi w ciemno. Rozważamy alternatywnie dwa terminy albo ostatnie dwa tygodnie sierpnia albo początek września.
      Nie upieram się na 100% na Rab (coć wszyscy go polecają dzieciatym) ale na pewno musi być blisko plaża nadająca się do normalnego funkcjonowania dla dzieci. No i wolałabym się nie ciągnąć daleko na południe (wyjazd z W-wy).
      Także póki co jestem otwarta na zmianę lokalizacji i Wasze rady za które z góry serdecznie dziękuję.
      --
      pozdrawiam
      Dorota i Kuba&Bartek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka