Dodaj do ulubionych

Orebić - hotel Komodor **

• aaa11144 12.03.12, 19:16
    Hotel Komodor nie znajduje się dokładnie w miejscowości Orebić tylko w miejscowości Perna oddalonej o 4 kilometry. Jest tam spokój i cisza, łącznie hmm 4 knajpy, chyba tylko 1 sklep spożywczy (przynajmniej nie pamiętam żeby był jakiś inny, podstawowe rzeczy się kupi ale żeby kupić choćby owoce płynęliśmy na Korcule lub szliśmy do Orebića) zaraz koło hotelu sklep z pamiątkami, ręcznikami. Poza tym, spacery, plaża, woda, spacery, plaża i tak w kółko. Odradzam ludziom młodym, którzy nastawiają się na jakieś rozrywki. Jest to miejscowość dla osób szukających spokoju (choć jest to fajne miejsce wypadowe jeśli chce się zobaczyć Dubrownik, na Korcule też można popłynąć za małe pieniądze). Jeśli chodzi o autobusy do Orebić to kilka razy czekaliśmy ale one jeżdżą jak chcą więc kończyło się na 4 km spaceru.
    Hotel nie ma klimatyzacji, jeśli chodzi o jedzenie to na śniadania szwedzki stół: kawa, herbata, sok, mleko, płatki, pieczywo, pomidor, ogórek, jajko gotowane, miód, dżem, jeden i ten sam ser i ta sama szynka co dziennie; na obiad: zupa (zwykle rosół ze śladową ilością makaronu, lub coś przypominającego rosół z przecierem pomidorowym), drugie danie do wyboru z 3 dań (zwykle do wyboru było jakieś mięso duszone z ziemniakami, spaghetti, raz była ryba) oraz sałatki do wyboru (pokrojona kapusta, ogórek lub pomidor). Nie ma napoi do obiadokolacji.
    Zaletą hotelu jest to, że jest przy samej plaży. W hotelu specjalnych luksusów nie było, ale pokoje były codziennie sprzątane, wymieniane ręczniki.
    Z ciepłą wodą nie było problemów.
    Na plaży tuż przed hotelem jeżowców nie widziałam ale jak się udacie w mniej zaludnione miejsca to na pewno będą.
    W Pernie jest wypożyczalnia rowerów, można surfować.
    Pieniądze można wymienić w hotelu lub w sklepie z pamiątkami tuż obok hotelu, lub jechać do Orebić (tam kurs jest odrobinę korzystniejszy).
    Podsumowując: za taką cenę nie można oczekiwać nie wiadomo jakich cudów. Ja wychodzę z założenia, że na wakacje nie jedzie się po to aby siedzieć w hotelu. Warunki adekwatne do ceny. Chorwacja jest cudna i może czasem warto przyoszczędzić na hotelu a za to pozwolić sobie na lokalne specjały czy wycieczki i zwiedzanie. Wszystko kwestią gustu i oczekiwań.
  • Gość: aneta IP: *.trzebinia.mm.pl 13.03.12, 18:34
    Dokładnie jest tak jak napisałaś(łeś) .To jest najprawdziwsza prawda.Dodam tylko ze wieczorami jest taki spokój na plaży że spokojnie mozna udac sie z partnerem na miłe romantyczne randez vous ......polecam
  • Gość: xxx IP: *.icpnet.pl 03.04.12, 17:01
    kto wybiera się do tego hotelu w tym roku?
  • Gość: lukas IP: *.serv-net.pl 04.05.12, 12:24
    ja będę tam w sierpniu :)
  • Gość: lukas IP: *.serv-net.pl 11.05.12, 11:45
    Lecę we dwie osoby na 8 dni, z wykupionym wyżywieniem. Mam takie pytania.

1. Jaką walutę zabrać? PLN HRK czy EUR?

2. Ilię tej waluty?

3. Czy płacić karta?

dodam że w trakcie pobytu planuje wycieczkę do Korcula i Orebic, resztę pobytu będę leżeć na plaży, nie będę na niczym oszczędzał.

• Gość: madi IP: *.play-internet.pl 11.05.12, 12:55
    Odpowiem na dwa pierwsze pytania
    1. Najlepiej PLN lub HRK, w recepcji jest kantor w razie czego
    2. Ile? Tyle ile będziesz potrzebował :) ceny są tam podobne jak w Polsce, waluta to jest jakoś 1HRK= 0,5PLN, ale to trzeba jeszcze dokładnie sprawdzić

bardzo polecam odwiedzić Dubrownik :)
  • Gość: JJ IP: *.dynamic.chello.pl 11.05.12, 21:54
    Absolutnie nie kupować w Polsce kun , zabrać euro i żlotowki.O płaceniu kartami była już dyskusja .
  • Gość: Oliwia IP: 78.9.154.* 12.05.12, 00:16
    1. Zabierz kuny, w razie czego trochę euro.
    2. Weź tyle pieniędzy ile będziesz potrzebował.
    3. Kartą płaci się w razie konieczności.

Orebić jest blisko, więc można chodzić tam codziennie. Jeśli chodzi o Korcule to radzę popłynąć tam raz w dzień, a raz wieczorem. Polecam wybrać się na własną rękę autobusem do Dubrownika :)

A skąd lecisz i gdzie lądujesz ?
  • Gość: :) IP: *.icpnet.pl 12.05.12, 11:10
    Ja wybieram się autokarem, wyjazd 11 lipca z Cieszyna.
  • Gość: JJ IP: *.dynamic.chello.pl 12.05.12, 11:51
    A co z kunami ktore nie wyda.w polsce raczej tą walutą się nie płaci. A co to znzczy Orebic jest blisko. Pewnie 5-7 km w zależności gdzie chcemy dojść.
  • Gość: Oliwia IP: 78.10.80.* 22.05.12, 21:42
    Gość portalu: JJ napisał(a):
    > A co z kunami ktore nie wyda.w polsce raczej tą walutą się nie płaci. A co t
    > o znzczy Orebic jest blisko. Pewnie 5-7 km w zależności gdzie chcemy dojść.

Pieniędzy bierze się tyle ile potrzeba, ile szacuje się wydać, a jak nawet trochę zostanie kun to będą np. na przyszły rok :)
    Do centrum Orebica jest 4 km, więc blisko i można tam chodzić nawet codziennie jak ktoś ma taką potrzebę :)
  • Gość: lukas IP: *.serv-net.pl 15.05.12, 09:40
    lecę 2 sierpnia z Poznania lub Bydgoszczy do Dubrownik'a
  • dorothea37 29.07.12, 10:08
    Ja tez jade do tego hotelu w sierpniu,prawie wrzesien.Oczywiscie jak biuro podrozy nie padnie;-)Jade z corka,wiem czego sie spodziewac po hotelu,wymagania mamy skromne.W ofercie przeciez pisze jasno co jest a czego nie ma! I mozna doplacic do pokoju o lepszym standardzie ,jak ktos woli. Ciekawe forum,czytam was od od listopada,bo wtedy padla decyzja o Chorwacji ;-)pozdrawiam
  • letsgodance 11.05.12, 14:10
    Polecam analizę ceny dla tego hotelu:
    travelscanner.pl/skanuj/komodor+orebic
    Widać, że ceny idą w górę więc trzeba śledzić oferty na bieżąco

koreczeeek napisała:

> Proszę o informacje o hotelu Komodor**.
    > Jeśli ma ktoś jakieś zdjecia z tego hotelu proszę o przesłanie na maila
    > ewelina988@vp.pl
    > z góry dziekuje za wszystkie informacje ;]]
  • Gość: PocztówkazKorculi IP: *.dynamic.chello.pl 28.05.12, 21:35
    Tani hotel w coraz droższej Chorwacji. Chorwacja to najpiękniejszy kraj w Europie i kto chce go zobaczyć niech się spieszy. W Polsce tak szybko nie rosną zarobki jak w Chorwacji ceny, po wejściu tego kraju do UE, bardziej będzie opłacało się pojechać nad piękny Adriatyk do Czarnogóry. Wracając do hotelu, niejadalne jedzenie, mortadela i ser żółty, nie ma kawy ani herbaty, jest herbata owocowa i kawa zbożowa (!). Jadalnia nie jest klimatyzowana. Obiadokolacja żadna rewelacja, do wyboru trzy dania - jedno z mięsa mielonego, drugie z makaronem, trzecie coś innego, warto wybrać rybę, unikać hamburgerów. Hotel tani o niskim standardzie, lata 70-te. Cena za pobyt odpowiada standardowi. Odległość od Orebicia, to jest 6 km, asfaltową drogą, owszem można pokonać część drogi promenadą, ale jednak to jest 6 km, w upale, po wąskiej drodze, gdzie wymijani będziecie przez samochody. A więc z daleka od miasteczka i przepysznych lodów i autobusów, żeby wybrać się gdzieś dalej. W sezonie z hotelu kursują wodne taksówki i można wybrać się do Korculi - przepięknej wyspy.
    Półwysep Peljesac jest przepiękny i warto znieść te wszystkie niewygody dla tego miasta, kto szuka ciszy ten ją odnajdzie, kto szuka przyrody w kolorach nieznanych w Polsce ten to znajdzie, kryształową wodę, zapach sosen i żywic.
    Generalnie do Chorwacji jedzie się na apartamenty, hotele są albo drogie albo tanie jak Komodor i należy się spieszyć z wyjazdem, bo za niedługo po latach zielonej wyspy nie będzie nas stać na Chorwację.
  • Gość: aneta IP: *.trzebinia.mm.pl 28.05.12, 22:08
    Byłam w tamte wakcje Moje uwagi: kawa była herbata tez i to nie tylko owocowa Wędlina jednakowa w każdy dzień aczkolwiek nie tylko mortadela.Do Orebicia niekoniecznie asfaltem my wędrowaliśmy brzegiem morza od Komodora do samego Orebica Po kamyczkach po wodzie a potem promenadą Wystarczy chcieć
    Pomimo że hotel to nie Eldorado ja bym tam wróciła bo było pięknie i pieprze jedzenie hotel klimatyzacje i inne nowobogackie maniery
    Półwysep jest piękny!!!
  • Gość: anna IP: 46.235.122.* 16.08.12, 19:46
    Coś ci się pomyliło brzegiem z Komodora do Orebicz nie realne chyba kajakiem wprowadzasz w błąd byłam tam dwa razy powodzenia .
  • Gość: Oliwia IP: *.ssp.dialog.net.pl 21.06.12, 13:44
    Byłam 2 lata temu w Komodorze i mam dobre wspomnienia. Wakacje były bardzo udane, a niedogodności jak występowały to raczej nieistotne. Klimat miejsca i piękne widoki rekompensują wszystko ;)
    Jak ktoś chce mieć luksusy to niech wybierze hotel 5* z wypasionym all inclusive. Najlepiej jeszcze w Egipcie czy Turcji gdzie każdy hotel wygląda tak samo i można cały dzień spędzić przy basenie i nie trzeba się nigdzie ruszać !
  • Gość: beno IP: *.zghboleslaw.net 22.06.12, 17:40
    mam pytanie jak dlugo się tam jedzie wybieramy sie tam autem i byc moze zabierzemy ze soba rowery tylko sie zastanawiam czy warto sie tluc max 120 km/h 1300 km z rowerami czy lepiej tam pozyczyc (chyba w orebic)
    i jeszcze jedno jakie sa koszty oplat za autostrady jezeli ktos jechal

aha i czy w hotelu mozna gdzie przechowac rowery

pozrawiam
  • Gość: aneta IP: *.trzebinia.mm.pl 22.06.12, 22:47
    Szczerze musisz być wprawnym rowerzysta żeby poruszac się po Chorwacji !! Górki tam nie byle jakie ufff ciarki przechodzą na wspomnienie tych przepaści i kętych dróżek , które notabene sa bardzo wąskie więc na rowerze gdzieś dalej hmmmm ja bym sie nie wybrała ,No chyba że tylko w okolicach miejscowości Pern i Orebic to może ale skoro macie auto??? Wiele nie zaszalejecie na rowerach ze względów jak napisałam wyżej.
    Autostrada nie pamiętam dokładnie ile to było ale naprawde nie duze pieniądze w porównaniu do cen w Polsce No i standard podróży nie do porównania .szybko się jedzie piękne maja tam autostrady , wiele tuneli po drodze , oszczedość czasu i paliwa.Wjeżdzasz na autostrade i bierzesz bilecik , wyjeżdzasz płacisz .polecam!!!!
    A co do pytania gdzie przechowywać rower to nie mam tam możliwośći ,Jedynie na korytarzu na własną odpowiedzialność .
    Jak masz jakieś pytania pisz na mojego meila .Byłam tam w tamtym roku i polecam Meila znajdziesz w wątkach powyżej
    pozdrawiam
  • Gość: beno IP: *.zghboleslaw.net 24.06.12, 18:38
    dziekuje za szybką odpowiedz
  • Gość: Kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.12, 17:25
    Witam , przeczytałam wszystko co napisaliscie na forum i troche się zraziłam do tego hotelu. Jade z rodzicami ( za moją namową ), którzy zawsze wybierali hotele bardziej luksusowe. czy był ktoś w tym roku i może powiedzieć , ze coś sie zmieniło na lepsze ? i prosze o polecenie najlepszych restauracji w okolicy
  • Gość: JJ IP: *.dynamic.chello.pl 29.06.12, 19:16
    Musisz wiedzieć czego oczekujesz i co jest dla Ciebie ważne. Nie wiem czy sie nie powtarzam, pewnie tak ale jeszcze raz odpowiem.W mojej opinii ,osoby ktora wybiera hotel nie mając na uwadze koniecznie niską cenę . Komodor marnocina boża w niebywale pięknym miejscu / nie wiem jak tak jest z tłumami w pełnym sezonie/. Dwa kroki od hotelu masz jedną z najlepszych knajpek / Vrgorac/. W Orebicu masz kilka hoteli / bardzo dobrze mieszka się w Grandzie/ ale ja jadąc do Orebica na dłuższy pobyt zawsze część urlopu spędzam w Komodorze/albo luksus albo uroda miejsca/.Tam do hotelu czy z camperami przyjeżdzają od lat stali bywalcy,luksus mają w domu a na urlopie cieszą się urokami przyrodytego miejsca. Jeśli jednak Rodzice zwracają uwagę na komfort to nie zabieraj Ich tam .Wiem ,ze nawet w ramach hotelu pokoje mają rożny standard. W hotelach ktorych mieszkałam / trochę ich było/ Komodor to niestey najskromniejsze warunki. Jeśli masz jakieś wątpliwości i pytania to odpowiem o wadach i zaletach wyboru tego hotelu.
  • Gość: Kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.12, 23:53
    dziękuje za pomoc, troche się przestraszyłam i przebookowałam nas na ville Vergorac,bo cena troszke większa a jest i klimatyzacja i aneks . a możecie polecić jakieś fajne miejsca w pobliżu ? ( zabytki/restauracje/lodziarnie itd itp. )
  • Gość: JJ IP: *.dynamic.chello.pl 30.06.12, 08:12
    Bardzo dobre rozwiązanie. Rozważ wykupienie HB właśnie w tej restauracji / nie wiem jakie ceny będą w tym roku ale były 12-15 eur/.Jeśli jest aneks to może sniadania sami a kolacje w knajpce/ nie ma problemu z wyborem , codziennie można w innej ,ale Vrgorac / rownież wg miejscowych/ najlepsza. Napisz kiedy planujesz ten wyjazd i czy masz do dyspozycji samochod.
  • Gość: Kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.12, 12:20
    wyjazd planuje w najbliższy piątek, jedziemy autem. jak tam z drogą ? w 15 h się zajedzie ? 15 euro kosztuje wyzywienie HB w Vrgorac , więc tak jak proponujesz zdecydujemy się chyba tylko na kolacje :)
  • Gość: JJ IP: *.dynamic.chello.pl 01.07.12, 13:20
    Pytasz o drogę i czas dojazdu , to już muszą radzić kierowcy , tym bardziej ze nie piszesz gdzie staartujesz i ilu zmiennikow przy kierownicy. @ sprawnych kierowcow z Krakowa jechało 18 godz/ uwzględniając przerwy . Tez trzeba zdecydować czy dojazd ladem czy z Ploce promem. Tu moze zabiorą głos kierowcy.
    Pytałał co jest do zaliczenia, mając samovchod to nie ma problemu.Na pewno Dubrownik/ pojechać na cały dzień tak aby pobyć w mieście też wieczorem, bo to zupelnie inne wrazenia niż w ciągu dnia. Może Mostar.Korcula promemdo miasta albo z samochodem i objechać wyspę. Wjechać w Orebicu na gore do klasztoru / majlepiej w niedzielę i uczestniczyć we mszy / spiew Chorwatow to piękiej niż najlepszy koncert/.Tam też zaliczyć np lody lub oobiad w restauracji Panorama/. Spędzić dzień na plazy Divna. Przejechać Peljesac do końca. Knajpek moc więc wybierac codziennie inna/ Vrgorac super- mieć na uwadze ogromne porcje, dla niejadkow porcja na pol/.Co do zabierania prowiantu opinie są skrajnie rozne . Moja taka ze jadąc samochodem coś symbolicznie zabrać na tzw czarna godzine. Tam sa b drogie sery i wędlina malo ciekawa / ale to nie moja opinia bo nie jadam mięsa/. Może inni jeszcze coś dopowiedzą.
  • Gość: JJ IP: *.dynamic.chello.pl 01.07.12, 14:26
    W tekscie chciałam napisać ze 2 kierowcow a wyskoczyła @
    Własciciel willi Vrgoracz jest wlascicielem lodzi i organizuje rejsy , dopytajcie to gdzieś dołaczycie do grupy . Warto wykupić taki rejs wokol wysp z postojem na Korculi lub jednej z nich . Tto musicie popytać tez na pobliskim kampingu Perna w polskim Surfklubie , albo w Komodorze u rezydentow polskich a może czskich grup.
  • dorothea37 12.08.12, 09:46
    Witam.Jak sie przedstawia sprawa zelazka w Komodorze ?tzn .czy jest jakies do dyspozycji gosci?Czy moge wziac maly czajnik do pokoju? We wczesniejszych postach pisaliscie zeby wybierac pokoj od strony gor,ze jest w nich chlodniej.Ja bym wolala jednak od strony morza,jade koniec sierpnia ,to moze bedzie juz chlodniej?Czy pokoje maja balkony?
  • Gość: JJ IP: *.dynamic.chello.pl 12.08.12, 12:27
    Jesli jedziesz z biurem podrozy to nie wiem czy nie mają już gotowych przydziałow dla poszczegolnych agencji . mam nadzieję ze tam spędzisz czas poza pokojem, bo to akurat takie urokliwe miejsce ze szkoda czasu na pokoj. nie będe rozwijać argumentow ale majac wybor wybralabym gory.czajniczek lub grzałkę trzeba mieć , a z sobą czrną herbatę/ ja nawet noszę do restauracji i do chorwackich przyjacioł , bo ich herbaty to głownie oowocowe/ , przyda się też mięta. O żelazku zapomnij , elegancję zostaw na resztę roku w miescie i pracy . Tam tylko wygoda/ buty na płaskim obcasie, ważne buty do wody a na wieczor po campinku wygobnie miec z zakrytym przodem /
  • Gość: anna IP: 46.235.122.* 12.08.12, 20:03
    żelazka brak trzeba mieć swoje czajnik zabrać swój oraz szklanki łyżeczki ,polecam zdecydowanie pokój od gór nie jest tak gorąco pokoje były z balkonem i oczywiście bez klimy byłam rok temu od 3 wrzesień upały ani kropli deszczu pogoda wymarzona życzę udanego urlopu.
  • Gość: JJ IP: *.dynamic.chello.pl 12.08.12, 21:19
    Dla uscislenia tylko część pokoi ma balkony ,a w zadnym katalogu biura nie ma informacji ,ze w hotelu jest klimatyzacja
  • dorothea37 13.08.12, 22:48
    Dziekuje za odpowiedzi,czajnik musowo biore,a nad zelazkiem pomysle.Nie jestem jakas pedantka,szczegolnie na urlopie lubie luz,a plaskie buty ubieram na codzien!Oczywiscie jak wroce napisze o swoich wrazeniach,bo Hotel doczekal sie tyle postow,ze trzeba to sprawdzic na wlasnej skorze! Szkoda,ze nie odezwal sie ktos kto tez jedzie w podobnym terminie,bylo by razniej:-)
  • Gość: JJ IP: *.dynamic.chello.pl 14.08.12, 11:11
    Napisz kiedy wyjeżdzasz i z jakiego biura to Cię znajde . Na wrzesień planuję wyjazd do Orebica,ale jeszcze nie mam konkretnego planu pobytu .
  • Gość: bereta67 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.13, 17:48
    witam!ja jadę w lipcu i po tym co przeczytałam lekko się przeraziłam ale to są w końcu wakacje ! oby się tylko suit nie sypał na głowę!!! I TAK LEPIEJ NIŻ W POLSCE BO CHOCIAŻ POGODA GWARANTOWANA!
  • Gość: aneta IP: *.proton.net.pl 29.05.13, 12:55
    Nie przerazaj się !!!! ja byłam widziałam i nic mi sie na głowe nie sypało Robaki nie chodziły było skromnie ale naprawde czysto!!!!!!!
  • dorothea37 15.08.12, 11:58
    Wyjezdzam koniec sierpnia,a biuro ..hmm przemilcze ,zeby nie zapeszyc ;-)
  • Gość: anna IP: 46.235.122.* 16.08.12, 19:35
    Jadę 7 września po raz drugi do tego samego hotelu i miejscowości powiem nie taki diabeł straszny może się zobaczymy mimo wszystko życzę udanego urlopu.
  • Gość: wataner IP: *.syrion.pl 21.08.12, 14:34
    Właśnie wróciłam z wyjątkowego wypoczynku w hotelu Komodor. Jestem pod wrażeniem tego,co zastałam, w porównaniu z tym czego się naczytałam pod jego adresem. Okolica cudowna, plaże kamieniste, ale nie są zatłoczone, mimo takiej ilości gości , jaka tam przebywała. Jedzenie - w domu wcale lepiej nie jadam, a już nikt nie pyta mnie, co zjadłabym jutro na obiad! Kelnerzy uwijali się, jak w ukropie. Nie widziałam ani razu, jak reagowali na wynoszenie z jadalni posiłków, ale ludzi wynoszących było niestety niemało. Akurat to dla mnie było bardzo żenujące. Pokoje, wprawdzie niewielkie, czyste, wszystkie odświeżone. Na wszystkie pokoje ( a jest ich tam ok 400), tylko bodajże 49 miało jeszcze stare, rozlatujące się szafy. Reszta po remoncie! We wszystkich pokojach nowiuteńkie łazienki ( niestety, niektóre JUŻ nie miały uchwytów na ręczniki, za co na pewno nie można winnić obsługi hotelowej). Łazienki ( wraz z wymianą ręczników) były sprzątane codziennie. Zwiedziłam przy okazji wiele. Polecam wszystkim taki WYPOCZYNEK!!!!!!!
  • dorothea37 02.09.12, 21:25
    nie taki Komodor straszny jak go maluja!pozdrowienia zOrebic:-)
  • Gość: turysta IP: *.146.5.20.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 26.09.12, 15:41
    Niedawno wróciłem z Komodora. Od początku nastawiłem się na turystyczny standard i taki zastałem. Dyskusja nad gwiazdkami jest zbędna bo to regionalne wyróznienia. Apartament był zadawalający. W odróżnieniu od zwykłych pokoi łazienka była przed remontem. W salonie była lodówka, TV-sat, barek i klimatyzator. Sypialnia z osobnym wyjściem na balkon. Dwie łazienki. Jako nieliczni mieliśmy dobry widok na morze i Korcule. Sprzątanie mnie zaskoczyło. Codzinnie wymieniano prawie wszystkie ręczniki. Gorzej z pościela bo jakoś zapomniano po 7 dniach o obiecanej zmianie. Odkurzanie ? Chyba tego nie lubią robić. Wyżywienie all to lekki dramat. Przez 2 tygodnie gulasz ?! Oczywiście była też kiełbasa na śniadanie, obiad i kolację.
  • Gość: turystka IP: *.warszawa.vectranet.pl 28.09.12, 15:00
    Byłam tam przed tygodniem. Łóżko było mokre bo padał deszcz;lało się dosłownie na głowę.Całe szczęście że była to tylko jedna noc. Zdecydowanie najgorszy hotel - chociaż nie należę do osób wymagających.Uciążliwy dojazd i konieczność dżwigania bagaży bo windy nieczynne, żadnych podjazdów itp. a korytarze w hotelu to prawdziwy meander z wieloma schodkami do pokonania.
  • Gość: mariola IP: *.icpnet.pl 16.03.14, 14:50
    Witam!
    Wyczytałam na forum ,że była Pani w zeszłym roku w Chorwacji w hotelu Komodor.Proszę o szczerą odpowiedź jak tam jest, bo czytając opinie o hotelu jestem przerażona. Zorganizowałam wyjazd z biura podróży dla pracowników i teraz mam obiekcje co do tego hotelu. Z tego co piszą na forum pokoje są okropne,brak klimatyzacji i złe jedzenie/my mamy allclusive/,czy są lodówki w pokojach, czy faktycznie jest bardzo daleko do Orebić? Czy są tam jakieś atrakcje w tej miejscowości,czy dojazd na wyspę korcula z Komodora taxi wodnym jest drogi, czy są tam blisko sklepy. A może ma Pani jakieś zdjęcia z tego hotelu.Bardzo proszę o pomoc, bo na dzień dzisiejszy jestem załamana. Pozdrawiam Mariola
  • Gość: aneta IP: *.proton.net.pl 16.03.14, 16:35
    witam
    lodówki nie w każdym pokoju
    jedzenie all całkiem ok nie na się co stresować
    sklepów koło hotelu brak Na terenie jeden spożywczy i z pamiątkami.
    Hotel tak naprawdę w miejscowości Perm
    W Orebicu jak najbardziej są
    Na wyspę pływają taxi ceny nie pamiętam ale nie drogo
    Ostrzegam przed Fish Piknik -porażka
    W hotelu czysto ale skromnie
    W zasadzie tylko tam śpimy i wyposażenie wystarcza
    W zależności od której strony pokoje tak potrzebna lub nie klima
    Od strony parku i gór zbędna
    Proszę pytać na maila anjak00@interia.pl
  • Gość: JJ IP: *.dynamic.chello.pl 17.03.14, 00:56
    Organizowanie wyjazdu do Komodora jest bardzo ryzkowne . Miejsce jest bardzo urokliwe ale hotel marnocina boza. tam trzeba jechać z wyboru , rezygnujesz ze standardu bo chcesz tam być np. dla tego miejsca, dla towarzystwa ludzi z którymi spotykasz się a oni mieszkają na campingu we własnych przyczepach lub wynajmują molil home,czy bungalowy. Wiele zależ kiedy wyjazd ,przed ,po czy w sezonie. Czy chociaż cena wyjazdu jest adekwatna do tych bardzo skromnych warunków., jak zorganizowane sa wycieczki fakultatywne.Oceny będą bardzo rozbieżne ,ale trzeba nastawić się na warunki bardzo skromne. Miejsce też niestety straciło na atrakcyjności po zabudowniu terenu .
  • Gość: jaho1 IP: *.safe-lock.net 19.03.14, 22:28
    Byłem w komodorze w lipcu 2013 i byłem bardzo zadowolony.Hotel rzeczywiście jest stary i skromny ale nam to do spania zupełnie wystarczyło.Pokoje skromne i ubogie ale codziennie sprzątane.Hotel przypomina nasze ośrodki z lat 70tych i to widać gołym okiem,jak dach przeciekał to szmatkę dali,jak internet nie działał to powiedzieli że będzie jutro itd.tu drucik,tu gwozdek i jakoś leci,ale ma to też dobre strony, obsługa to sami młodzi ludzie, którzy pracę też traktują bardzo lajtowo z wszystkimi można się fajnie dogadać,jak ktoś chce piwko wynieś z jadalni to nie widzą itd.Do plaży 20m.Super miejsce wypadowe i do plażowania.Na plaży miejsca full nie ma żadnego tłoku jest też prysznic,nie ma kibelka jak to w całej chorwacji !.
    Jedzenie super ale mieliśmy all.nie wiem jak jest na HB.koło plaży na ośrodku jedna knajpa w hotelu restauracji nie ma!Polecam wszystkim niewymagającym.
  • Gość: aneta IP: *.proton.net.pl 19.03.14, 22:37
    Nareszcie mądry i konkrety głos
    To co napisałeś to 100% prawdy
    Każdy kto szuka inf to uważam że temat wyczerpany
    Dodam tylko że idąc wzdłuż brzegu w stronę Orebica można znaleźć super ustronne miejsca w zatoczkach na plażowanie sam na sam
    Polecam również wypożyczenie kajaka i popłyniecie na jedną z wysp a wtedy można się poczuc Hmmmm bardzo erotyczne
  • mancia1234 21.07.14, 15:59
    Witam!
    W zeszłym tygodniu wróciłam z Chorwacji ,gdzie byłam w hotelu Komodor.
    Moje spostrzeżenia:
    -hotel faktycznie stary/ to są kombinaty/
    -pokoje dwuosobowe ok,ale trójka fatalna -ciasna-lepiej wziąźć dwie dwójki obok siebie,
    -pokoje czyste-zdaża się trafić na jakieś niedopatrzenie ,ale można przeżyć
    -łazienki po remoncie
    -jedzenie all nie najgorsze /alkoholi i napojów pod dostatkiem/
    -plaża bardzo blisko
    -jak pisała poprzedniczka tylko jeden sklep spożywczy i jeden z pamiątkami nie ma gdzie zostawić kasy
    -Korcula przepiękna warto przepłynąć rano i posiedzieć tam do późna- dużo tam restauracji
    -hotel nie znajduje się w Orebić tylko w Kuciste- dość spory kawałek do Orebić,trzeba iść plażą ,później drogą i potem znowu promenadą- nie ma promenady od hotelu.Zaczyna się dopiero w hotelu BelleVau
    -jeśli chodzi o fisch picnik ja byłam zachwycona
    -niedaleko w dól do Orebicia są dwie restauracje-jedna z pizza-super
    -brakuje życia nocnego,można naprawdę odpocząć psychicznie, spokój i jeszcze raz spokój
    -plaża super -brakuje leżaków,trzeba mieć swoje karimaty
    -z jednej strony góry ,a z drugiej morze
    Ja byłam zadowolona.Za te pieniądze było nieźle.Pozdrawiam
  • Gość: Agata IP: *.play-internet.pl 22.01.13, 16:58
    Witam

Wybieram się do Komodora w tym roku na przełomie sierpnia i września, troche mnie niepokoją niektóre wypowiedzi.
    Boje się że w hotelu spotkam brud i robactwo jakies, czy ktos sie moze wypowiedziec na ten temat?
    Jade z dwojka dzieci i wolalabym żeby wszytsko było ok, nie liczą się dla mnie wysokie standardy, ale na pewno czystość i i brak wielonożnych osobników w hotelu.

bede wdzieczna za kazda odpowiedz
  • Gość: gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.13, 08:10
    Również zastanawiam się nad opcją KOMODORA w tym roku w II połowie sierpnia, proszę o pomoc w wyborze czy lepszy pokój czy ewentualny bungalow, czy da się wytrzymać bez klimatyzacji. Czy faktycznie tam, tak całkiem spokojnie..że wieczorem nie ma gdzie iść na spacer? Czy dzieje się coś na ośrodku i czy jest grill na plaży z muzyką na żywo jak piszą w ofertach?
  • Gość: turystka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.13, 16:03
    Faktycznie nic tam z atrakcji nie ma - wszędzie daleko i błogi spokój.Standard - jak wcześniej pisałam lata siedemdziesiąte.Sierpień bez klimatyzacji to wyzwanie. Byłam we wrześniu i było momentami b. gorąco. Sądzę, że lepiej wziąć apartamenty w Orebic (są w Rainbow z dolotem samolotem) bo jest tam znacznie więcej atrakcji i samo Orebic jest urokliwe.Tylko wtedy trzeba albo gotować albo korzystać z drogich knajpek...Hotele w Orebic mają znacznie wyższy standard niż Komodor. Zaznaczam, że nie jestem osobą wymagającą ale pobyt w Komodorze nijak się ma do wyobrażeń o udanym urlopie - zbyt siermiężnie...
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.13, 07:21
    Dziękuje za info, tak też myślałam... Ja również z rodziną nie należę do wymagających ale mimo wszystko nawet ten KOMODOR "troszke" kosztuje, stąd moje wątpliwości. Zrezygnowałam, wybiorę inną opcje:) pozdrawiam
  • dorothea37 13.05.13, 21:22
    "Komodor" troszkę kosztuje?Ludzie! Ja płaciłam 1300zł za 12 dni z przejazdem,noclegiem i 2 posiłkami.Ktoś pisze o gulaszu przez cały pobyt?codziennie na obiadokolacje były 3 wersje do wyboru,do tego codziennie inna zupa (może zbyt "cieńkie"jak dla Polaków,ale bez ograniczeń +deser)Więc chyba jest urozmaicenie?Brak klimy w końcu sierpnia mnie nie doskwierał ,w czasie dnia jest się poza pokojem-albo na plaży albo na wycieczce.Pościel była wymieniana 2 razy ,a ręczniki co 2 dzień.
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.13, 07:46
    "Troszkę" kosztuje tzn 3 osoby po 1535 za bungalow co daje 4.605,00 zł - to wg Pani nie mało ? Dla mnie to jest całkiem sporo :)
  • dorothea37 14.05.13, 18:01
    Ja pisałam kosztach wyjazdu z BP do "Komodora";-)
  • Gość: krzysztof IP: *.ajc.com.pl 21.08.13, 17:12
    Czy w tym hotelu jest możliwość wypożyczyć leżaki na plaże. Jeśli tak, to czy bezpłatnie czy płatne i ile?
    jadę tam od 31 sierpnia.
  • Gość: JJ IP: *.dynamic.chello.pl 22.08.13, 10:09
    Nie
  • maclav60 26.08.13, 21:52
    Czy w tym hotelu jest internet i ile kosztuje ?
  • Gość: krzysztof IP: 78.2.225.* 09.09.13, 10:16
    W kawiarence jest darmowy internet. Musisz wejść na Hot Spot ( na nic podobnego) otwiera ci się strona w przeglądarce gdzie wpisujesz swój nr tel. i dostajesz sms-em kod który wpisujesz na stronie i latasz po necie za darmo. Sms też Darmowy. właśnie piszę z kawiarenki miejsce cudowne. jak coś to pisać na malia (krzysztof.ste@gmail.com) włąsnie spędzamy tu urlop
  • Gość: krzysztof IP: 78.2.225.* 09.09.13, 10:19
    a jeśli chodzi o leżaki to można je wypożyczyć na plaży za opłatą. za ile nie wiem bo mam swoje

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.