• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

¤ Masowe Samobójstwa Przed 21 maja 2011 AD ? Dodaj do ulubionych

• 16.07.10, 23:53
    Harold Camping z Radia Rodzinnego w bardzo przekonywujący sposób ogłasza rok
    2011 AD jako rok przyjścia Mesjasza i Dnia Sądu .Zacznie się to ponoć 21 maja
    2011 AD i Camping ma wspaniałe dowody z Biblii dla wsparcia swoich
    twierdzeń .Posłuchaj go w Open Forum programie jaki ma w Radio Rodzinnym .
    Family Radio Stations .Drogą satelitarną albo przez internet.
    www.familyradio.com .

Zauważ na pierwszej stronie witryny datę May,21,2011.
    Wiadomość ta idzie na cały świat.
    Tylko 200 000 000 ludzi ma być zbawionych. Prawie 7 miliardów ludzi ma być w
    okresie 153 dni wyniszczona w okrutnych mękach .
    Stąd już mogą być ochotnicy co myślą by odebrać sobie życie wcześniej by
    uniknąć piekielne męki jakie mają mieć miejsce od maja 21 ,2011 do 21
    października 2011 AD.
    Edytor zaawansowany
    • 16.07.10, 23:56
      Ci co wątpią nawet w datę 21 maja 2011 tak jak zapowiada Harold Camping nie
      będą zbawieni to co dopiero z tymi co wierzą w 21 grudzień 2012 AD !?
    • 16.07.10, 23:58
      Co sprawdzałem witrynę Radia Rodzinnego zniesiono datę z pierwszej strony
      witryny tam .
      • 23.07.10, 17:19
        obves1 16.07.10, 23:56 Odpowiedz Ci co wątpią nawet w datę 21 maja
        2011 tak jak zapowiada Harold Camping nie
        będą zbawieni to co dopiero z tymi co wierzą w 21 grudzień 2012 AD !?

.. he he,faaajne,masz tego wiecej? moi poker koledzy
        az sie posikali gdy dalem im twoj wpis przeczytac

z jakiego to kabaretu ? tego pomroczno kadzielnego ?

" ja wam powiadam nie bojajta siem"
        • 24.07.10, 00:02
          Co ci przeszkadza by zbadać tą sprawę dogłębnie ? Możesz w Polsce posłuchać
          Harolda Campinga z internetu lub drogą satelitarną.
        • 24.07.10, 05:59
          Niech poczytają jak tam staruszek 89-letni mówi o Biblii .
        • 24.07.10, 06:02
          Harold Camping jest najlpeszym głosicielem Biblii w radio .
          Bije na łeb teologów katolickich. Tylko posłuchaj i twoi koledzy też.
          • 24.07.10, 06:04
            www.familyradio.com . Teksty polskie są tam też.
            • 24.07.10, 13:40
              obves1 24.07.10, 06:04

Drogi Obwiesiu One
              podaj link z tymi pl.textami-zbyt duzo czasu i cierpliwosci niemam.

Pzdr.
              • 27.07.10, 05:43
                worldwide.familyradio.org/pl/literature/waat/polish_waat.pdf
                • 27.07.10, 16:51
                  Dzieki Obves1 , przeczytalem z uwaga i ..jakosnieprzemawia do mnie ten
                  tekst, z autopsji wiem jezeli ktos reklamuje cos jako "jedyne dobro"

ta nalezy przeladowac rewolwer-coby niewypalu niebylo

Jesus jako jedyny syn-profet-bog w jednej osobie,gdzie monoteism?

niebylo,niema,i niebedzie nnigdy czegos jedynie dobrego itp.
                  Polski KK to nietylko religia-to rowniez wiara (to nieto samo)
                  a dziwuja sie ludziska ze afrykanskie ludy w Bakababra na gorze
                  Hukubezluku

wierza ..ze niepujda do nieba ...

ostatnio w TVP widzialem program o kulturze narodu traktujacy,ponoc
                  przecietny polak rocznie czyta lacznie dwie A¤ strony literatury
                  pieknej a naukowej jeszcze mniej,ja juz niemam sil z takimi ludzmi
                  polemizowac,jak Mohamed w Mekka do kaplanow mojzeszowych gdy argumentow mu
                  brakowalo mowil ".. bo tak powiedzial mi bog"(?),noo too maamy jajo.
                  --
                  "Properly read, the Bible is the most potent force for atheism ever
                  conceived." (Isaac Asimov)

"Jak dowodami można obalić coś, w co motłoch uwierzył bez dowodów?"
                  (Nietzsche)
              • 27.07.10, 05:47
                Podałem link na tą publikację co znajdzisz datę maj 21,2011 .Przeczytaj
                poprzednią odpowiedź.

Wchodząc na witryenę trzeba było kliknąć na mapę Europy !
                • Gość: mlody IP: *.asm.bellsouth.net 27.07.10, 21:16
                  A klikając na Polskę, czytamy:
                  "Rozgłośnia radiowa "Family Radio" jest chrześcijańską, nie zarobkową
                  organizacją duszpasterską i nie jest związana z żadnym wyznaniem ani kościołem.
                  Pytania w sprawie informacji dotyczących Family Radio oraz naszych programów
                  nadawanych na całym świecie na falach krótkich oraz za pomocą Internetu"
                  To stwierdzenie, ze są "nie zarobkowa organizacja" mówi kim są. Otóż, zęby być
                  taka organizacja trzeba się zgodzić na to, ze nie będzie się omawiało żadnych
                  spraw związanych z polityka itp. Czyli nie mogą nauczać tak naprawdę Pisma
                  Świętego. Religia to polityka i cale Prawo Boże z tym związane. Powszechnie
                  zwane moralnością.
                  • 29.07.10, 05:35
                    Zobaczysz,że mowa o polityce jest unikana bardzo w programie.
    • 30.07.10, 23:18
      Harold Camping wyjaśnia daty 21 maja i 21 października 2011 AD co ma stać się
      wtedy.
    • 31.07.10, 00:20
      • 01.08.10, 15:27
        Pożyjemy, zobaczymy.
        • 06.08.10, 05:33
          Może dzień 21 maja 2011 będzie ostatnim dniem dla ciebie .
    • 06.08.10, 02:35
      Ale głupota! No cóż, motłoch i temu da wiarę!
      • 06.08.10, 19:02
        W końcu na tyle zapowiedzi jedna może się spełnić i co wtedy z Tobą ?
    • Gość: Hagia Bem IP: *.master.pl 25.01.11, 12:17
      Dzien ten nadejdzie jak zlodziej noca ktorego sie nikt nie spodziewa. Spokojnie, Ludzie spokojnie, nie wierzcie nikomu, zaznaczam nikomu. Badzcie ufni tylko sobie, badzcie dobrzy dla bliznich, nie czyncie zlych uczynkow, badzcie uczciwi, sprawiedliwi - czy to tak wiele ?
      Pieniadze, majatki, wyzysk - jakie to ma znaczenie w obliczu smierci, Wielcy panowie, ktorzy uwazaja sie za panow tego swiata - to oni maja najwiecej do stracenia wraz z poplecznikami magow zlotoustych religii, ktore wraz z rzadami rozsiewaja falszywe demagogie i strach. Zwykli Obywatele tej Mateczki Ziemi nie maja nic do stracenia a do zyskania wiele - wolnosc. Czy my biedacy mamy do stracenia ? Chyba, ze wlasna biede, udreczenie i nieprzewidywalnosc i nic ponad to. Dziekuje, Wasz brat - Hagia Bem z pusynnej okolicy Nigru.
      • 28.01.11, 05:28
        Pamiętaj od dni dzisiejszego nie opowiadaj nikomu ,że Jezus przyjdzie jak złodziej w nocy bo to ci co zginą na wieki mogą tak mówić .Poczytaj starannie przez godzinę nawet
        1 List to Tesaloniaczan 5.1-8.
        Ten dzień nie przyjdzie dla zbawionych jak złodziej w nocy bo należą oni do dnia .
        • 29.01.11, 03:02
          Poczytaj starannie przez
          > godzinę nawet
          > 1 List to Tesaloniaczan 5.1-8.

I prefer St. Paul's letter to Corinthians much more!
          Check it out baby:
          www.youtube.com/watch?v=eoBYYElyP4c
    • Gość: Tom IP: *.adsl.inetia.pl 04.02.11, 21:59
      Pan Jezus umarł na krzyżu za WSZYSTKIE DUSZE . A największym i najcięższym grzechem jest SAMOBÓJSTWO. Kto takie GŁUPOTY pisze
      • 05.02.11, 05:33
        Nim zapytasz nie zrozumiałeś postu . Jest to mowa o ludziach co myślą ,że nie jak nie są zbawieni to by uniknąć męk jakie zaczną się 21 maja 2011 według Harolda Camping to lepiej odebrać sobie życie tuż przed 21 maja , bo po co cierpieć okropnie by i tak umrzeć .
        Dobrze poznaj argumenty Harolda Campinga na temat 21 maja 2011 .To jest rozgłaszane na cały świat bardzo .
        www.familyradio.com
        • Gość: Piotr IP: *.dynamic.chello.pl 04.03.11, 20:29
          W Biblii jest napisane że będą fałszywi prorocy (jak HC)

Polecam to:acalyludpowieamen.blogspot.com/2010/09/nieprawda-ze-21-maja-2011-nastapi.html

• 14.03.11, 04:38
            Czy słyszałeś jak Harold Camping wyjśnia kim są fałszywi prorocy ?
            • Gość: Piotr IP: *.dynamic.chello.pl 14.03.11, 13:01
              Jestem słaby w angielskim więc.... nie!. Przeczytaj artykuł do którego dałem link
              Dziwne że krytykujesz akurat katolików a nie akurat jakąś inną religię. To akurat bardzo ciekawa sprawa.
              • Gość: Piotr IP: *.dynamic.chello.pl 14.03.11, 13:04
                Uważasz teorie starego dziadka za prawdziwą potem uważasz że dajesz tylko 3% szansy na spełnienie a teraz znowu gadasz że niby ma rację? Ciekawa sprawa 2.
                • 30.03.11, 05:59
                  Zbadaj tą sprawę wejdź na witrynę www.familyradio.com .
                  Moje posty na pl.soc.religia mogą ci wyjaśnić moją stronę .
                  Jak znasz angielski google grupa alt.religion.jehovah-witn .
                  • 30.03.11, 06:02
                    Tam odszukaj moje posty i pobadaj dobrze.
                • 06.04.11, 05:35
                  Harolda Campinga uważam za najlepszego przeciwnika bo uczy pewne wyjaśnienia Biblii dobrze i bije on wszystkich teologów .
                  htt://www.focusonthebible2011.com.
                  www.familyradio.com.
                  • Gość: mlody IP: *.asm.bellsouth.net 08.04.11, 21:55
                    Obves1, a słyszałeś ze przed trzęsieniem ziemi w Japonii wysyłano w stronę właśnie Japonii przez dwa dni dużej mocy sygnały tektoniczne o niskiej częstotliwości ok. 2.5 Hz. Podobnie wywołano trzęsienia ziemi w innych miejscach świata już w przeszłości. Japonia jakieś rok temu skrytykowała w ONZ Izrael za nie legalne osiedlanie się na terenach zachodniej Gazy i traktowanie Palestyńczyków. Podobnie zrobiły Niemcy w Tym roku i jak stało się w Japonii, Niemczy natychmiast wyłączyli swoje atomówki(bali się sabotażu?). Takie same sygnały beda wysyłane w maju 15 i 16, 2011 na środkowe stany USA (jest możliwe, ze będzie to zawieszone, bo robi się na ten temat głośno). A ty coś przewidujesz co się stanie po tej dacie. Chyba wiesz, ze takie rzeczy (jak trzęsienia ziemi) przygotowuje się bardzo długo. W USA może być to odwracanie uwagi od depresji ekonomicznej lub możliwego ataku na Iran np. Jak by się im udało przekonać spoleczenstwa, ze to wszytko z woli Boga, to było by to perfekt przestępstwo (według Talmud rzad nie może być przestępca, bo jest bogiem w tym piśmie-wiesz ze takie myślenie jest wprowadzane już od lat?). Czy widzisz jak się używa religie?
                    PS "jest bogiem" celowo napisałem z malej litery, bo to nie jest on prawdziwym Bogiem.
              • 18.03.11, 16:51
                Katolikiem byłem długo.Broniłem wiary katolickiej i studenci nazwali mnie Jezusikiem. Tak piszę by ci pokazać jakim głęboko wierzącym katolikiem byłem a też atakowałem Swiadków Jehowy . Rok 1974 jak pamięć mnie nie myli nastąpiła gwałtowna zmiana ! Masz niedużo czasu na dokonanie zmiany .
                www.focusonthebible2011.com
              • 22.03.11, 04:36
                Katolicka religia jest na pierszym froncie bo :
                było akurat 7 papieży w okresie 1914 - 2005 .
                Okres 1920 AD ... 2005 AD jest ostatnią godziną biblijną . Papież Jan Paweł urodził się w roku 1920 AD i umarł w 2005 AD .

Od roku 35 pne jest 1000 lat do 966 AD i następne 1000 lat do 1966 AD.Dobrze zapoznaj się z moimi postami .Wejdź na grupę pl.soc.religia tam dużo postów pisałem .
                Proś Boga Biblii o pomoc w szukaniu Prawdy .
                • 10.04.11, 05:17
                  I to jeszcze bardzo ciekawe ,że wybrano papieża w roku 1914 i na dodatek imię miał Benedykt ! Data 1914 znana jest z zapowiedzi i akurat teraz jak rok końcowy zapowiadany jest 2011 mamy też papieża Benedykta !
                  • Gość: dragstrip IP: 193.201.167.* 11.04.11, 11:08
                    To jeszcze miesiąc i 10 dni !!!!!!!!!!!!
                    • 16.04.11, 18:40
                      Już mniej niż 5 tygodni . Ostatnie wyliczenia poprowadziły mnie na 21 maj odrębną drogą .
                      Daje szansę 10% na Maj 21 . 70 % na 29 IX .2011 a też 10% na 21 X 2011.
                      www.focusonthebible2011.com.
                      • Gość: dragstrip IP: 193.201.167.* 18.04.11, 12:36
                        a od 18 tego mamy 33 dni
                        • Gość: dragstrip IP: 193.201.167.* 21.04.11, 10:00
                          Już miesiąc :)
                          • Gość: corrra IP: *.adsl.inetia.pl 23.04.11, 20:12
                            Ludzie leczcie sie... blagam Was bo nie wiem czy sie z was smiac czy nad wami plakac
                            • 25.04.11, 04:06
                              Istnieje najwyżej 10% szansa na powrót Chrystusa 21 maja tego roku .
                              Największe szanse 70% są na 29 IX . Dodaje się 131 dni extra do ostatecznego liczenia.
                              Od dzisiaj mamy zatem 157 dni .
                              Płakać powinieneś nad sobą ,że możesz zginąć tego roku nagle jak nie będziesz odpowiednio przygotowany.
                              • Gość: fopok IP: *.tvkdiana.pl 25.04.11, 17:40
                                Idź i powiedz Campingowi, że znalazłeś nową datę, bardziej wiarygodną niż 21 maja, która to data jest określana przez niego samego jako "prawda absolutna", która nie może zostać zakwestionowana przez nikogo. Co więcej sam pisałeś, że ci którzy wątpią w 21 maja 2011 nie będą zbawieni, a teraz sam jawisz się czytającym Twoje posty jako osoba pełna wątpliwości. Czy w związku z tym uznajesz siebie za już "skreślonego"?
                              • Gość: dragstrip IP: 193.201.167.* 26.04.11, 09:55
                                Jak to 10 % ? Dopiero co twierdziłeś, że 21 V się zacznie, a w październiku będzie absolutny koniec.
                                • Gość: Piotr IP: *.dynamic.chello.pl 26.04.11, 13:14
                                  Gada od rzeczy. Traktuje 21 maja i 21 października jako dwie oddzielne daty. A to jest jedno.
                                  Ja w to oczywiście nie wierzę. :P
                                  • Gość: dragstrip IP: 193.201.167.* 27.04.11, 15:41
                                    myślę, że im bliżej tej daty, to gość zaczyna się wycofywać. Ciekawe so powie po 21 X.
                              • Gość: corrra IP: *.adsl.inetia.pl 27.04.11, 13:45
                                nie moge sie doczekac az zasmieje sie gromkim smiechem na tym forum po tej dacie..tylko szkoda ze tego juz nie zobaczysz bo strzelisz wczesniej samoboja :/
                              • Gość: blahblahblah IP: *.lublin.mm.pl 29.04.11, 13:32
                                Pisząc o kataklizmach zapominasz, że mogą one zabić jedynie ciało, a nie duszę człowieka. Jeśli zaś ów człowiek, zapewne grzesznik, przed śmiercią wyznałby wiarę w Boga Jedynego(a nie Campinga i jego nauki) oraz prosił o przebaczenie to jest wysoce prawdopodobne, że ten grzesznik zostałby zbawiony. I to nawet mimo upływu "terminu zbawienia". Jak mówi Pismo, "Choćby wasze grzechy były jak szkarłat,
                                jak śnieg wybieleją;
                                choćby czerwone jak purpura,
                                staną się jak wełna.
                                Jeżeli będziecie ulegli i posłuszni,
                                dóbr ziemskich będziecie zażywać.
                                Ale jeśli się zatniecie w oporze,
                                miecz was wytępi».
                                Albowiem usta Pańskie [to] wyrzekły"(Izajasza1, 18-20)
                                Szczególnie ostatni wers ma dla mnie znaczenie: to Bóg, a nie Camping będzie decydować o zbawieniu ludzi. Dlatego bądź ostrożny i w żadnym razie nie zachęcaj do popełniania samobójstw, bo może się okazać, że sam wydasz na siebie wyrok skazujący.
                      • Gość: dragstrip IP: 193.201.167.* 02.05.11, 10:50
                        A od dzisiaj już tylko 19 dni.
                        • Gość: zerezerezere IP: *.tvkdiana.pl 02.05.11, 11:46
                          Zaś od dzisiaj do moich urodzin mamy 146 dni, ale to nikogo nie interesuje, w przeciwieństwie do 21 maja 2011, który na 99,9% będzie normalną sobotą, taką jak każda inna. Camping zapowiada, że 21 maja nastąpi "ogólnoświatowe trzęsienie ziemi"-ciekawe tylko, jak miałoby ono wystąpić w kraju takim, jak np. Polska. W Azji owszem, tam zdarza się to dość często, ale nie u nas.
                          • Gość: marta IP: *.dsl.scarlet.be 07.05.11, 22:18
                            zostaly dwa tygodnie !!! nie wiem co myslec. ufam Bogu i wierze mu bez granicznie. ale mam male dzieci i zawsze o nie sie boje.
                            • Gość: pan_wiarygodny IP: *.tvkdiana.pl 08.05.11, 18:31
                              Jeśli to, co napisałaś jest prawdą, to nie ma powodu do niepokoju. Bóg nawet w najgorszej sytuacji przychodzi z pomocą tym, którzy postępują zgodnie z Jego przykazaniami. Nawet gdy człowiekowi wydaje się, że został sam, On tak naprawdę jest przy nim.
    • Gość: samobójca IP: *.dynamic.mm.pl 16.05.11, 18:17
      zabiłem się już, ale lagi mam, po trzech dniach respawn i tak w kółko, pisze że jednak nie warto się zabijać.
    • Gość: pytam? IP: *.182.10.42.nat.umts.dynamic.eranet.pl 17.05.11, 17:03
      Ale Bóg mówił nie znasz dnia ani godziny, czyli okazał się kłamczuchem?
      • Gość: pukpuk IP: *.n-space.pl 17.05.11, 17:19
        Cytuję wam pewien fragment broszury Harolda Campinga pt. " Nikt nie zna dnia ani godziny?" który powinien was zadziwić :
        "Słowa tego wersetu doskonale
        opisują wszystkich ludzi na świecie,
        którzy 21 maja 2011 roku nadal będą
        członkami jakiegoś kościoła. Ponieważ
        kościoły nauczają wielu rzeczy, które nie są
        wierne Biblii, włącznie z planem
        zbawienia, który jest sprzeczny z Biblią, a
        Duch Święty porzucił wszystkie kościoły,
        ludzie, którzy 21 maja 2011 roku nadal
        będą członkami jakiegoś kościoła nie
        zostaną zbawieni. "

a także :

"Ludzie ci, niestety, w ogóle nie
        zdają sobie sprawy z tego, że sami
        pogrążeni są w duchowej nocy, co
        gwarantuje, że kiedy Chrystus powróci,
        sami zostaną zgładzeni w Dniu Sądu."

Czyli że co? Mamy odejść z kościołów, stać się ateistami i przestać wierzyć w Boga? Napiszcie co o tym myślicie.
        • Gość: Larry IP: *.147.173.165.nat.umts.dynamic.eranet.pl 17.05.11, 17:31
          Mnie też się to troche nie mieści w głowie. Czyli co Bóg zgładzi dobrych ludzi, którzy nie uznają 21 maja a np. księży pedofili nie ukaże? A kto to jest dobry, zły człowiek? A po co w ogóle się nawracać skoro według teorii Campinga zbawionych zostanie tylko 2% ludzi. Nie ma co się łudzić w takim razie napewno to nie będę ja i zapewne zostanę potępiony bo jestem ZŁYM człowiekiem.

PS - jestem w stanie uwieżyć w tę date ale to nic mi nie da.
          • Gość: obalaczowski IP: *.tvkdiana.pl 17.05.11, 19:39
            Nie traćcie wiary, panowie. Po pierwsze szanse na spełnienie się tego proroctwa są znikome, po drugie zbawionych ma zostać(według Campinga) około 200 000 000 ludzi(słowem: dwieście milionów), podczas gdy Polska liczy 40 milionów mieszkańców. Tak więc w pierwszej kolejności należy ufać, iż wszystko będzie dobrze, zaś w dalszej że wszyscy Polacy zostaną ocaleni.
            • Gość: k IP: *.146.235.165.nat.umts.dynamic.eranet.pl 17.05.11, 22:19
              inna kwestia że oprócz 200 000 000 jeszcze 2% rozstrzygnie sąd w ciągu 5 miesięcy.
              • Gość: pukpuk IP: *.n-space.pl 18.05.11, 16:27
                Ja nie martwię się o to. no może troszeczkę. Ale nie tak aby się zastanawiać czy to ja będę zbawiony. Mnie po prostu dziwi fragment broszury Harolda Campinga nic więcej mnie nie obchodzi. Ateistą nie jestem i w Boga wierzę ale nie martwię się tym. To będzie jedynie wola boska
    • Gość: dragstrip IP: 193.201.167.* 20.05.11, 09:58
      No faktycznie. Aż trudno było przebić się przez te stosy trupów na ulicach w drodze do pracy.
      Mam nadzieję, że po południu je posprzątają.
      • Gość: mlody IP: *.asm.bellsouth.net 20.05.11, 18:57
        A widziałeś gdzieś trupa obvies1? Bo przydało by mu się los Biblijnych proroków, za wyśmiewanie/wypaczanie chrześcijaństwa.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.