08.07.06, 01:39
Jaki jest koszt zatrudnienia niani na terenie Józefosławia ?
Obserwuj wątek
    • eskarock Re: Nianie 09.07.06, 20:09
      Witam!
      ja pracuję w Józefosławiu jako niania 20 m-cznej dziewczynki i dostaję 1100zł.
      inne nianie mówią ni że to mało bo one zarabiają raczej ok 1300-1500zł ale ja
      jestem zadowolona
      • xyz_xyz Re: Nianie 18.07.06, 14:08
        Bez przesady.

Mam wiele znajomych rodzin w okolicy zatrudniających nianie i płacą 1000-1200
        zł za miesiąc za ok. 10 godzin dziennie.
        Mam też dwie znajome rodziny w Warszawie, które płacą 1500 za miesiąc, ale:
        - w jednym przypadku to niania dla dwójki dzieci
        - w drugim przypadku to dyplomowana nauczycielka wychowania przedszkolnego, z
        kilkuletnim doświadczeniem w pracy w przedszkolu, no i jest 11-12 godzin
        dziennie.

Nie chcę nikogo urazić, ale wysuwanie przez młode dziewczyny z niewielkim
        doświadczeniem żądań typu 1500 zł miesięcznie to chyba lekka przesada...
        Ja wiem, że muszą się utrzymać i tak dalej, ale tak samo utrzymać się muszą
        lekarze, nauczyciele zarabiający podobne pieniądze.

Pewnie, że można mieć farta i trafić na dobrze sytuowaną rodzinę, dla której
        500 zł więcej nie robi różnicy, ale nie generalizujmy :-)
      • kryskan Re: Nianie 20.07.06, 14:55
        To jest szczyt chamstwa, dlaczego są usuwane posty, czy komuś to było nie na rekę?
        Trzeba być mało wykształconą małolatą, żeby pracować z małym dzieckiem za 1100
        złotych. Dziewczyno, czy Ty wogóle nie cenisz swojej pracy???
        Na Józefosławiu pensje kształtują się od 1400-2000 złotych.Od wielu lat opiekuję
        się dziećmi, pracując w godzinach od 7-18 i zarabiam 1800 złotych i nie ukrywam
        że jest to mało, gdyż praca z dzieckiem jest bardzo odpowiedzialna.

Szanowni Pracodawcy! Czy wy byście chcieli pracować za tyle z dziećmi, czekam na
        wasze odpowiedzi uprzejmie proszę o nie usuwanie po raz kolejny postu, dziekuje
        i pozdrawiam
    • xyz_xyz Do kryskan 20.07.06, 23:15
      Ja Pani bardzo gratuluję, jeśli to, co Pani pisze, to prawda.
      Oczywiście nie wykluczam, że opiekunka może tyle zarabiać, ale pytanie było
      zdaje się o przeciętne wynagrodzenie...?

Jeśli dla Pani 1800 zł to mało, proszę zażądać 5000 zł.
      Na pewno znajdą się tacy, którzy zapłacą Pani bez zastanowienia i 10.000 zł,
      ponieważ na pewno jest Pani wyjątkową osobą wartą każdych pieniędzy.

Jednak treść i ton Pani postów utwierdzają mnie w przekonaniu, że NIGDY w życiu
      nie powierzyłabym Pani mojego dziecka. Tu ugryzę się w język przez grzeczność.

Pewnie, że można próbować w ten sposób nakręcać sobie koniunkturę... Proponuję
      się dopisać w tym wątku pod jeszcze kilkoma nickami i wpisywać kolejne kwoty
      zarobków opiekunek: 3.000, 5.000, 7.000... A nóz jakiś młody rodzic z
      Józefosławia to przeczyta i na następnej rozmowie o pracę otrzyma Pani wreszcie
      godną propozycję płacy?

PS.
      I proszę nie wypisywać bzdur o kosmicznych zarobkach niań, bo tylko powodują
      one frustrację u niedoświadczonych opiekunek nie mających rozeznania w realiach.
      • juzek2003 Re: Do kryskan 21.07.06, 09:19
        dokładnie....
        cena za godzine to od 7-10pln uzaleznione od ilosci godzin w miesiacu wg mojego
        rozeznania i to w miare odpowiada charakterowi pracy.
        pozdrawiam
        juzek
        • nina1000 Re: Do kryskan 21.07.06, 09:54
          Pozwolę się włączyć do gorącej dyskusji.Mieszkam na osiedlu,gdzie jest mnóstwo
          młodych rodziców,a więc i mnóstwo niań.Do pracy wróciłam niedawno po urlopie
          wychowawczym,wiec jestm na bieżąco.Otóż pierwsze slysze o takich stawkach dla
          opiekunek,na osiedlu wszyscy placa ok.1100-1200 zl za ok.10-11 godzin
          dziennie.Ja placę 1200 zł za 11 godzin,a zdarza sie, ze nie ma mnie w domu i 12
          godzin (7-19),cóż takie czasy,taka praca,i moja opiekunka nie zglasza
          zastrzezeń.Mamy fajny przyjacielski uklad,gotuje dziecku proste
          obiadki,poprasuje jak dziecko spi,jest to studentka IV roku pedagogiki zaocznej
          i bardzo rozsadna dziewczyna.
          Ja sama zarabiam niewiele więcej niz placę opiekunce (a mam wyzsze studia) i po
          doliczeniu kosztow benzyny niewiele mi zostaje,wiec nie wyobrazam sobie,jak
          moglabym zaplacic 1800 zl.
          A moze jest pani opiekunka obslugujaca ekskluzywne wille pod lasem? No chyba ze
          tak, tam moge sobie wybrazic, ze ktos moze wiecej zapłacić. Ale przecietne
          stawki się plasuja naprawde duzo niżej niz pani pisze.
          • kryskan Re: Do kryskan 21.07.06, 10:21
            Nie piszcie Panie bzdur, pracuję na osiedlu na wilanowskiej i wszystkie nianie
            mają wynagrodzenie w takich kwotach jakie wcześniej podałam, jesteście Panie bez
            wartości i ambicji, macie niską samoocenę. Jeśli chodzi o tą studentkę co u Pani
            pracuje, po co jej więcej pieniędzy? przecież jej ziemniaki i cebule ktoś ze wsi
            przywiezie a mieszkanie ma za darmo u rodziców,i te pieniądze wydaje na waciki,
            ta dziewczyna jest chyba z ciemnogrodu...

Co do ekskluzywności... tam oczywiście zarobki są zdecydowanie wyższe...

ps. u takich sknerów to nawet obcokrajowiec by nie chciał pracować, Pani może
            nie orientuje się ale oni za dwie godziny sprzątania dostają 50zł więc proszę
            się nie dziwić jak pani bedzie szukać Polskiej opiekunki i usłyszy Pani jaką by
            chciała mieć pensje...

jeszcze jedno, pilnowanie dziecka to nie jest łatwa rzecz, to jest wielka
            odpowiedzialność, a za to sie płaci...jesteście NIEPOWAŻNI wobec swoich dzieci!!!
            • roberciszyk Re: Do kryskan 21.07.06, 11:09
              kryskan napisał:

> jesteście Panie bez wartości i ambicji, macie niską samoocenę.
              Jeśli chodzi o tą studentkę co u Pan i
              > pracuje, po co jej więcej pieniędzy? przecież jej ziemniaki i cebule ktoś ze
              ws
              > i
              > przywiezie > ta dziewczyna jest chyba z ciemnogrodu...
              >
              > ps. u takich sknerów to nawet obcokrajowiec by nie chciał pracować, >
              >
              jesteście NIEPOWAŻNI wobec swoich dzieci!> !!

>Trzeba być mało wykształconą małolatą...<

Myślę,że wypowiedzi powyzsze same w sobie swiadcza o kulturze osoby piszącej i
              nie zasługują na szerszy komentarz. Drogie panie mamy, nie dyskutujcie z tą
              panią, bo to nie ma sensu. Pozostaje mi tylko wspólczuć pani pracodawcom,
              którzy takiej osobie powierzyli swoje dziecko płacąc za to grube pieniądze
              (jeśli faktycznie tyle pani zarabia).
              sąsiad z Przylesia
              • marcello1975 Re: Do kryskan 21.07.06, 11:30
                No przecież, że tyle nie zarabia ;-) Kto by płacił osobie z taką kulturą za
                opiekę nad dziećmi! To pobożne życzenia tej Pani. Pytałem kilku sąsiadów z
                dziećmi i nkt takich pieniędzy nie płaci. Na szczęscie to my-rodzice podejmujemy
                decyzję kto i za jakie pieniądze zajmie się naszymi pociechami.
                pozdrawiam,
                M
                  • ropuszka100 Re: Do kryskan 21.07.06, 14:16
                    W 100% zgadzam się z poprzednikiem.
                    Jak to ktoś wcześniej napisał - Kryśka nakręca koniunkturę sobie i kolezankom
                    opiekunkom ot,co! Będzie szukać roboty, to się powoła na stawki podane na
                    naszym forum.
                    Szkoda tylko,że przy okazji wystawia sobie i koleżankom po fachu fatalne
                    świadectwo poziomu kultury osobistej...

Z kimś takim zostawić dziecko? NEVER!!!!
                    • kryskan Re: Do kryskan 21.07.06, 14:25
                      Co wy gadacie?to wy na mnie naskakujecie, ja sie staram bronić przed waszą
                      głupotą!! przemyślcie sobie czy kobieta w średnim wieku może za 1100 zł wyżywić
                      rodzine i mieszkanie opłacić??zastanaówcie się nad tym a nie słuchacie studentek
                      które mieszkają z rodzicami i zarabiają na waciki i dopiero potem możecie zacząć
                      rozmawiać na poważnie...
                      • nokianin1 Re: Do kryskan 21.07.06, 14:40
                        Zachowanie , słownictwo wiele mówią o Pani. A przede wszystkim czy niania w
                        czasie pracy dyskutuje na forum?? Czy tak pracuje profesjonalna niania??
                        Myslę, że Pani wymyśliła sobie tę pracę!!!
                        • kryskan Nianie 21.07.06, 15:00
                          Kolego, to już nie można być na urlopie? No tak wszystkie nianie macie za
                          murzynki, wstyd...

Buraki! Przyjechaliście z burakowa i chcecie płacić ziemniakami?

Po raz kolejny zadam wam pytanie, czy byście chcieli pracować za 1100 zł. z
                          dziećmi i utrzymać rodzinę? Zresztą u takich co tak słabo płacą to strach
                          pracować...

Pozdrawiam, bardzo obiektywnie, wasza niania, pracująca za 1800 zł. bedąca na
                          urlopie i w dodatku płatnym 100%
              • ewa1373 Re: Do kryskan 29.07.06, 18:24
                Broń mnie Panie Boże przed taką nianią jak ta Pani. Mieszkam obecnie na
                Kabatach i poznałam właśnie nianię, która opiekuje się córeczką sąsiadki. Jest
                to Pani z wykształceniem wyższym pedagogicznym, sama jest mamą trzech dorosłych
                już córek i jest to osoba skromna, szalenie miła i z super podejściem do
                dzieci. Dostaje 1500 zł za 8 h pracy i jest zadowolona. A dla Pani widzę że nie
                DZIECI a KASA liczą się najbardziej !!!!!!! Żałosne doprawdy.
    • ropuszka100 Re: Nianie 21.07.06, 15:13
      No no, ale nam się Krycha rozkręca! Dawaj dalej, co tam jeszcze wymyślisz,
      będzie ubaw!
      Ile byś chciała zarabiać? 5000? Nie ma sprawy, w końcu wolny rynek to dobry
      wujek i spełnia marzenia wszystkich! Ja sobie zażyczę 30000 i będę Cię miała z
      czego opłacić!
      A lekarza na stażu to się ktoś pyta, czy mu 1000 zł wystarczy na życie, hę?
      Zresztą twoje życie, twój wybór, mogłaś MBA zrobić, to byś miała szanse na
      lepsze zarobki...

Wiecie co, myślałam, ze to będzie wątek na poważnie, a wyszedł z tego niezły
      kabaret, ta Krycha to niezła podpuszczalska jest hahaha
      • kryskan Re: Nianie 21.07.06, 15:21
        Bez komentarza, widać że z was to prawdziwe buraki i w dodatku skąpcy...
        spadajcie do swoich nor na wsi...

Zrobiliście z Józefosławia i Gminy Piaseczno sypialnię...

Są pracodawcy, którzy potrafią docenić włożony wkład, wy widać nic nie
        potraficie, poza klikaniem w klawiaturę...

Oświadczam, że wszystkie moje posty są prawdziwe i rzeczywiście tyle zarabiam,
        nie wierzycie to wasz problem...

Prawie 1100 zł. a 1800 zł. robi dużą różnicę, pozdrawiam

• xyz_xyz Re: Nianie 21.07.06, 15:34
      Skończmy ten wątek zdecydowanym cięciem, bo najpierw było normalnie, później
      straszno, a teraz to już tylko żenująco śmieszno. Szkoda czasu na dyskusje z tą
      panią.
          • kryskan Koniec 21.07.06, 15:55
            Szkoda nie szkoda ale nianiom płacić trzeba i to dobrze

Pozdrawiam buraków i sypialnię Piaseczna, skąpcy...

Dziękuje i pamiętajcie, że Prawie robi dużą różnicę...

Tak na koniec... faktycznie tak zarabiam i za urlop mam płacone 100%

• eskarock nie mogę tego tak zostawić! 21.07.06, 22:39
              Sorry ale teraz weszłam na to forum po kilku dniach to ja pisałam pierwszą
              odpowiedź i nie pozwole żeby psychiczna Krycha nazywała mnie jw. kobieto
              powinnaś się leczyć! ja też pracuję na Wilanowskiej i wiem jak tam zarabiają
              nianie. założyłam też niedawno ze swojego konta wątek dla mojej koleżanki która
              poszukuje pracy jako opiekunka za normalną kasę.
              • spider2003 Re: nie mogę tego tak zostawić! 22.07.06, 00:08
                Widzę, że prostym pytaniem wywołałem gorącą dyskusję.
                Ja również uważam, że kryskan ma coś wspolnego z janem (może to ta sama osoba -
                styl ten sam). Ponieważ szukam, to już dosyć dobrze zbadałem temat. Ceny
                kształtują się od 5 do 10 PLN. Przy 5 PLN i 10 godzinach wychodzi 1100 PLN.
                W innych miastach stawki kształtują od 2,5 PLN do 4 PLN.
                Jeśli dla kryski 1100 na rękę to malo to co mają powiedzieć przedszkolanki,
                które dostają pewnie połowę tego ?
                Nie słyszłem, żeby w Wa-wie lub okolicach ktoś płacił więcej niż 1500 PLN.
                • anwas2 Re: nie mogę tego tak zostawić! 22.07.06, 12:50
                  Witam wszystkich a w szczególnośći Szanowną Panią Krysię

Znam pewną rodzinkę, która swojej Niani płaci 2000 PLN. Więc Pani Krysiu, chyba
                  nie jest Pani taką super..., hiper.... i poroszę już tak się nie przechwalać za
                  głośno, bo nasuwa się pytanie, czy tak rzetelnie rozlicza się Pani z tego z
                  fifkusem.

Powiem jednak więcej. Jest to Niania z pochodzeniem z Filipin, a właśnie
                  Filipinki uznane są za wyjątkowo opiekuńcze o obdarzone ponadprzeciętnym
                  instynktem macierzyńskim. Jakby tego było mało to rodzinaka ta pływa w forsie.
                  Oprócz niani, kilku szoferów, ogrodników, kucharza....., owi Państwo
                  zatrudniają kilkaset innych osób, bowiem posiadają sieć klinik kardiologicznych
                  w Polsce i Australii. Mogą więc sobie na to pozwolić.

Tak więc niech Szanowna Pani Krysia nie porównuje rzekomych swoich dochodów z
                  innymi Nianiami. Śmieszą mnie stwierdzenia "czy ktoś chiałby pracować za
                  1100PLN". Jeśli jest Pani tak mało uświadomiona społecznie i ekonomicznie, to
                  radzę trochę więcej poczytać w czasie tego 100% płatnego urlopu, a nie siedzieć
                  przed klawiaturą i wypisywać jakieś dyrdymały. Za takie i jeszcze mniejsze
                  pieniądze ludzie pracują i to nawet w o wiele cięższych warunkach. Oczywistym
                  jest fakt, że nikt by nie chciał, ale takie są obecne realia.

Urlop płatny 100% w przypadku Niani? Coś takiego tylko z jednym mi się kojarzy,
                  ale nie chcę tu nikogo obrażać więc nie będę mówić z czym...
                  • agata_sowinska Re: nie mogę tego tak zostawić! 24.07.06, 07:33
                    Cześć wszystkim.

Zastanawiam się dlaczego wszyscy atakują kryskan?
                    Ta niania wcale stawek nie zawyża. Osobiscie znam bardzo dobrą nianię, która
                    pracowała na Józefosławiu i zarabiała 1700 zł i mówiła że oczywiście są tam
                    rodziny które płacą mniej ale to żadkość.
                    a dla ciekawostki podam, że w Konstancinie można zarobić od 1900-2600zł,
                    oczwiście terzeba spełniać szereg warunków i wymogów rodzin np: znajomość
                    angielskiego, odpowiedni wiek, blisko mieszkać. Często są to rodziny
                    obcokrajowców, albo polaków którzy wrócili do kraju.

Nie wiem dlaczego atakujecie tą Panią. Poprostu napisała ile zarabia. A osoby
                    które pracują za mniejsze pieniądze nie powinny sztucznie zaniżać stawek. Pisząc
                    takie teksty..

• roberciszyk Re: nie mogę tego tak zostawić! 24.07.06, 09:15
                      Proponuje dokładniej prześledzić dyskusję, skoro zabiera pani w niej głos.
                      W szczególności polecam lekturę wypowiedzi pani kryskan - ich styl, poziom
                      kultury i obraźliwe wypowiedzi pod adresem całego świata - i opiekunek, i
                      rodziców, i mieszkańców Józefosławia w końcu. Śmiem twierdzić, że kwestia
                      indywidualnych zarobków pani kryskan stała sie w pewnym momencie mniej istotna
                      od tonu jej wypowiedzi.
    • pati_231 Re: Nianie 27.10.06, 15:24
      ja pracuję jako niania i zarabiam 10zł za godz. Nie wyobrażam sobie żebym
      siedziała z dzieckiem po 10h dziennie za 1200 zł. Pozdrawiam
      • zofiaochucka Re: Nianie 27.10.06, 19:46
        Witam serdecznie. Mam na imię Zofia.
        Jestem koleżanką Pati_231 - serdecznie pozdrawiam przy okazji!
        Obie skończyłyśmy WSŁ (Wyższa Szkoła Łopiekunek). To poważna wyższa uczelnia,
        nauka trwa 6 lat (tyle co medycyna), gdyby ktoś nie wiedział.

Obiema rękami podpisuję się pod wypowiedzią koleżanki.
        Nie wyobrażam sobie, żebym pracowała za mniej niz 50 zł za godzinę - no ja
        zarabiam trochę więcej, bo Pati osiadła na laurach, a ja trzasnęłam jeszcze w
        międzyczasie doktorat z krełatywnej opieki nad dzieckiem w wieku
        przedprzeczkolnym. Aha, no i gdy dziecko śpi, prasuję w kancik jak brzytwa i
        gotuję dla Państwa według Montiniaca .

Jeszcze raz pozdrawiam i proszę nie być takim chytrym.
        • ola.wz Re: Nianie 27.10.06, 20:09
          Pani Zofiu, jest Pani warta każdych pieniędzy!!!. Uważam,że z takim
          przygotowaniem i doświadczeniem , stawka 50 zł/godz. jest minimum.
          A teraz już zupełnie poważnie, to po przeczytaniu postu od Zofi bardzo poprawił
          mi się humor i nasunęła mi się taka myśl,że fora inernetowe nie muszą być wcale
          przeznaczone dla sfrustrowanych, agresywnych i pozbawionych poczucia humoru
          inernautów.

Mam nadzieję, że Zofia się jeszcze odezwie, a może poczęstuje nas jakimś
          ciekawym felietonem pt."jeden dzień w mojej pracy'
          Pozdrawiam Ola
          • mamosz Re: Nianie 27.01.07, 19:45
            Jestem kolezanka zofii na emigracji albowiem my absolwentki WSL jestesmy
            rozrywane w kraju i zagranica .Poniewaz zofia jest akurat zajeta prasowaniem w
            kancik dzieciecych spiszkow mogie zucic garsc informacji o doli naini
            eksportowej otoz naiania taka wstaje o 6.15 albowim musi wyprawic szczeniaka do
            szkoly -mamusia pobiegla rzezbic body na gym.Po pierwszej potyczce o
            czapke,sniadanie ,zdemaskowaniu ukrytej w kieszeni witaminy itd szczeniak
            ryczac biegnie do autobusu ,niania nerwowo pali szluga w ogrodku i idzie budzic
            drugiego-sniadanie ,przygotowanie przegryzki do szkoly (snak czyli krakresy
            plus woda) wciska w niego prozac bo gnokej inaczej powyzynalby cala
            rodzine ,odprowadza do szkoly szarpiac sie po drodze z zidiocialym psem ktory
            nigdy przed tem nie wychodzil na spacery.Wraca ,chwila oddechu i do ROBOTY-
            nalezy sprzatnac dom,popsikac wszystko stosownymi chemikaliami bo mamusia lubi
            zeby byl smell,wrzucic pranie (nie prasujemy szczesliwie).W miedzy czasie wpada
            wygimnastykowana mamusia je tosta rzuca w pedzie pare polecen i oswiadcza ze
            jedzie do city i bedzie pozno.A co z kolacja pyta niesmialo opiekunka -
            cokolwiek rzuca mamusia i zapomina zostawic pieniadze na zakupy-lodowka jest
            prawie piusta bo mamusia dba o linie.Pol dnia schodzi na pucerce ,Poczym o
            stosownej godzinie zajezdza autobus z pierwszym potworem-jemy przekaske czyli
            slone do niemozliwosci chipsy i pijemy jakies g...i zaczyna sie odrabianie
            lekcji przy akompaniamencie wrzaskow -po 15 min szczeniak zatraca uwage i czeka
            na podpowiedz podpowiedz nie pada wiec trwa walka o kazde dzialanko typu
            15+3.Wraca drugi -analogiczna sytuacja.Co masz zadane -wrzask! Pokaz -wrzask!
            Odrob to to to wrzask! Po 10 min -gotowe! Sprawdzanie -histeria ze skakaniem
            rykiem ,prosba o poprawienie -ryk na cala dzielnice (opiekunka czeka na
            zjawienie sie stosownych sluzb bo to wyglada na znecanie sie)Ok po poltorej
            godzinie odrobione.Oba potwory zgodnie otwieraja TV,lub Play station-oczy im
            sie robia nieprzytomne twarz traci wszelki wyraz i tak trwaja do wieczora -
            proby oderwania ich od tych zabaw koncza sie awanturami -proby zajecia roznymi
            stosownymi dla wieku zabawami -j.w. Opiekunka po licznych probach -rezygnuje i
            oddaje sie przygotowaniu standartowego posilku typu kurczak frytki ketchup,hot
            dog f.k.itd -wszelkie proby urozmaicenia posilkow konczyly sie strajkiem
            glodowym.Jeszcze kilka potyczek o niejedzenie przed TV,sprzatniecie po sobie
            talerzy,pojscie na gore i wreszcie 9.00 potwory w lozkach-opioekunak na gorze w
            sasiedztwie bo po tej dawce wrazen boja sie zasnac.23.Wraca mausia pedzac na
            gore rzuca jutro 6.45...you.ll get Sam ...I am going to the gym at 6.00.I to
            jest zycie babysitter living in na Long Island za zatrwazajaca sume 450$ tyg.za
            5 dni w tygodniu.
            --
            Bo jesli kochac to nie indywidualnie.....
        • agnieszkabak1 Re: Nianie 15.02.07, 10:24
          Witam serdecznie. Poszukuję niani do 4 miesięcznego chłopczyka. Może mogłaby mi
          Pani kogoś polecić. Może ze swojej uczelni, koleżankę...Będę wdzięczna z całego
          serca!
          Mój tel: 600 855 453, a.b@wp.pl
          Aga
    • anetabp Re: Nianie 08.03.07, 10:00
      Witam, ja też poszukuję niani do rocznego chłopca, ale nie na cały etat, tylko
      na godziny do uzgodnienia. Będę wdzięczna za kontakt na priv.
      Pozdrawiam
      Aneta
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka