Dodaj do ulubionych

hotel Kos by view - czy ktoś tam był?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.04, 15:47
Kto był w hotelu Kos by view w mieście Kos? Szukam wszelkich informacji o tym
miejscu
Edytor zaawansowany
  • Gość: Grażyna IP: *.mech.pg.gda.pl 27.01.04, 10:51
    Byłam tam w ubiegłym roku od 23.05-01.06 z biurem Neckermann. Hotel położony
    jest w miejscowości Psalidi około 3 km od centrum stolicy. Można przejść się
    pieszo lub pojechać autobusem. Ja wypróbowałam i jedna i drugą wersję. W
    pobliżu nie ma żadnych knajp. Położony jest na wzgórzu, więc trzeba sie do
    niego troche wspinać. Chyba, że poczeka się na minibus, który kursuje po całym
    kompleksie. Pokoje są bardzo ładne z ładnym widokiem na morze i wybrzeże
    tureckie. Hotel jest nowy, więc wokół jest trochę mało jeszcze zieleni. Ogólnie
    ośrodek jest fajny. Oferta all jest dosyc bogata. Co chcesz jeszcze wiedzieć?
  • Gość: Grażyna IP: *.mech.pg.gda.pl 27.01.04, 13:18
    cd. Hotel polecany jest dla rodzin z dziećmi, więc jeśli jedziesz z dzieckiem
    to na pewno nie będzie sie nudzić. Jest tam mnóstwo animatorów, którzy
    zabawiają dzieci przez cały dzień. Do dyspozycji jest też w sąsiednim hotelu
    (tej samej sieci) sala zabaw. Rodzin z dziećmi jest tam bardzo dużo, więc nie
    jest to ośrodek dla ludzi szukających spokoju (dzieci, jak wiadomo "trochę"
    hałasują). Jedzenie dobre, dużo i często. Alkohole lokalne, ale spory wybór. Do
    obiadu i kolacji wino i piwo. Z alkoholi międzynarodowych była whisky
    Black&White i jeszcze jakaś, ale nie pamiętam. Można korzystać z infrastruktury
    sąsiednich hoteli Iberostar Hippocrates i Iberostar Kipriotis Panorama. Można
    tez tam zjeść kolację za wcześniejszym zgłoszeniem (ale trzeba płacić za
    napoje, bo tam nie ma ALL). W tym roku będzie otwarty nowy hotel w komleksie
    Iberostar Marine (czy jakoś tak) i ten jest połozony najbliżej plaży i ma
    wydzieloną część z bezpłatnymi leżakami. W ubiegłym roku był w budowie.
    Położony jest chyba najkorzystniej ze wszystkich czterech hoteli w komleksie.
    Pamiętam jeszcze, że cena za tygodniowy pobyt ( w tym samym terminie)w Kos Bay
    View w Neckermannie była niższa o około 900 zł od osoby niż w niedawno upadłym
    biurze El Greco. Jeżeli masz jakieś pytania to chętnie odpowiem.
  • Gość: Jola IP: 213.25.149.* 28.01.04, 09:30
    również jestem zainteresowana miastem Kos. Powiedz proszę, jaka pogoda była w
    tym okresie, czy woda juz ciepła? Napisz coś o miescie Kos. Starówka, lokalne
    klimaty. Czy dobre połaczenie jest okolicznych hoteli z miastem Kos? Czy w
    porówniniu z innymi wyspami greckimi Kos wygląda blado, czy rewelacyjnie? Ja
    byłam na Krecie i na Cyprze, wszedzie bosko.
    Pozdrawiam Jola
  • Gość: anik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.04, 19:04
    Grażynka,wielkie dzięki za list.Jadę tam 1.08 też z Neckermanna i z
    dziećmi.Powiedz mi proszę,czy mieszkałaś w studio czy w apartamencie i czy te 2
    rodzaje pokoi występują obok siebie(tzn.np.w jednym budynku)?My jedziemy na
    studio a nasi przyjaciele na apartament i chcielibyśmy być w miarę blisko.Gdzie
    jest najlepsza lokalizacja-czy te budynki są jakoś numerowane?Chodzi mi o to,by
    nie być zakwaterowanym blisko stołówki(hałas).Jak wyglądają animacje wieczorne?
    W jakim języku sa animacje dla dzieci?Co ciekawego zwiedziłaś?Jeśli przypomną
    Ci się jakieś ciekawostki,to pisz,proszę. Jestem chłonna tej wiedzy.Anik
  • Gość: Grażyna IP: *.mech.pg.gda.pl 29.01.04, 11:10
    Ja mieszkałam w apartamencie w ostatnim budynku (tzn. na samej górze), z
    którego był najlepszy widok na morze i wybrzeże tureckie i najciszej, bo z dala
    od basenu, ale też najdłuższa do niego droga (nie jest to jakaś straszna góra).
    W budynku obok mieszkała rodzina z trójką małych dzieci (7, 4 i 2 latkiem) i
    nie stanowiło to dla nich problemu. Też mieli apartament, ale wydaje mi się, że
    w jednym budynku są zarówno studia i apartamenty, niestety pewna nie jestem.
    Obsługa w hotelu jest bardzo miła i uczynna, więc jeżeli poprosicie o pokoje
    blisko siebie to nie powinno być problemu o ile będą miejsca. Trudno mi
    powiedzieć, gdzie lokalizacja jest najlepsza bo to zależy kto czego oczekuje.
    Jeżeli chcecie być blisko basenu, to najlepszy będzie budynek przy nim. Z tego
    budynku jest blisko do restauracji, recepcji, baru amfiteatru, gdzie odbywają
    się animacje dla dzieci. Balkony we wszystkich pokojach są od strony morza
    tylko, że pokoje na parterze w budynkach położonych niżej nie mają widoku na
    morze, ale na basen. W budynku, w którym jest restauracja jest chyba tylko
    jedno piętro z apartamentami i tylko nad częścią. Ale nie wydaje mi się, żeby
    mieszkanie tam było uciążliwe. Ośrodek jest nowy, okna szczelne a raczej je się
    zamyka ze względu na klimatyzację, więc hałasy nie są słyszalne. O animacjach
    wieczornych niewiele mogę powiedzieć, bo w nich nie uczestniczyłam. Obok
    restauracji jest tablica z informacją, co odbywa się danego dnia. Z tego co
    zauważyłam to codziennie coś się przy amfiteatrze działo. Animacje dla dzieci
    odbywały się w języku niemieckim. Animatorzy są z Neckermanna. Dziewczyny dwoją
    i się troją, aby dzieci zabawić. Odbywały się tez jakieś wycieczki dla dzieci.
    Widziałam wracająca grupę dzieci z opiekunkami. Najmłodsze pojechały z mamami.
    Ale szczegółów nie znam. Z Polski oprócz nas w tym terminie była tylko jedna
    rodzina (ta z trójką dzieci) W ogóle cały ośrodek to goście głównie z NEC,
    większość Niemców, sporo też Anglików i trochę Holendrów. W aneksach kuchennych
    nie ma żadnych naczyń (orócz szklanek), ale jeżeli będziecie coś potrzebowac to
    należy zgłosić w recepcji. Poniewaz bylismy tylko tydzien, to niewiele
    widziałam. Nastawiliśmy sie raczej na lenistwo. Byliśmy na autokarowej
    wycieczce wokół wyspy wykupionej u rezydenta. Wycieczka nie była zła, ale
    myślę, że lepszym pomysłem jest wynająć samochód. Byliśmy też na wyspie
    Nissyros z czynnym wulkanem i to gorąco polecam. Zejście do krateru,
    bulgoczącego i dymiącego siarką robi wrażenie. Jeżeli nie w byliście w Turcji,
    to mozna pokusić się o podróż do Bodrum. Oczywiście stolica, do której z hotelu
    KBV jest tylko 3 km, to wypad na pewno nie na jeden raz. Jeżeli chcesz mogę
    przesłać parę fotek hotelu i okolic tylko podaj mi swojego maila.
    Pozdrawiam
  • Gość: anik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.04, 18:07
    Z chęcią obejrzę zdjęcia.Wielkie
    dzięki.Pazdrawiam aniawu@autograf.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka