Dodaj do ulubionych

gdzie pierwszy raz..

06.12.10, 14:26
mam zamiar wybrac sie do Grecj z rodzina 2+1, bedzie to nas pierwszy raz.. gdzie wg Was warto wybrac sie najbardziej? z racji jeszcze malego dziecka preferujemy typowa forme odpoczynku bez wieczornych wypadow, czyli blogie lenistwo w hotelu, na plazy..
dzieki za sprawdzone rady..
Edytor zaawansowany
  • simon_r 06.12.10, 14:47
    Jedż na Chalkidiki a będziesz zadowolony. Najlepiej na Sithonię.
    --
    ------------
    Podróże małe i duże.
  • grekan 06.12.10, 23:28
    Najlepiej na jedna z wysp greckich z lagodna plaza i niekoniecznie w pelni sezonu/wakacje, goraco!/.Np. Kos -Tighaki, Rodos-Faliraki, Korfu- Sidari,Roda; Akynthos- Laganas, Kalamaki;oferty mozesz wybrac i zarezerwowac na str. intern: fly.pl
  • agiq 07.12.10, 19:24
    byliśmy w zeszłym roku pierwszy raz w Grecji - na Kosie w Marmari Hotel Sandy Beach, polecam. W tym roku ruszamy na kolejną wyspę - prawdopodobnie Rodos, a może Korfu.
    --
    Jedna_na_dwie_blog
  • fati75 07.12.10, 19:27
    a z jakiego biura byliscie? ciezko znalezc fajna oferte w granicach 6-6,5 tys za 2+1.. masz cos upatrzone?
  • grekan 08.12.10, 02:20
    Nie tak trudno znalezc, podam ci oferty 2 tyg. z HB dla 2+1 na przelomie czerwca i lipca/ ok. 20.06-10.07.10/. w cenie od 6030zl do 6570z, wszystkie hotele przy plazy;
    ZAKYNTHOS-Argassi, hotel Contessa z Itaki/6442zl/
    Agios Sostis, hotel Gloria Maris z biura Grecos/6280zl./hotel w karaibskim ogrodzie!
    RODOS-Trianta Bay, hotel Bayside Katsaras, z Itaki/6030zl/
    KOS-Psalidi, hotel Nirrides Beach, biuro Ecco Holiday/6495zl./
    Kreta-Hersonissos, hotel Mari Kristin z Itaki/6420zl./
    Tassos-Limenaria, hotel Grand Beach z Itaki/6160zl./
    A wiec wybieraj i zamawiaj, jesli cos bedzie odpowiadac.
  • fati75 08.12.10, 19:47
    ok, zgadzam sie z Tobą.. tyle tylko ze ja myslalem o opcji all incl. a moze mi ktos napisac jak to jest z HB w kwesti napoi? czy to tylko do posilkow jest?
  • grekan 08.12.10, 21:26
    Myslalas, ale nie napisalas, o jaka wersje chodzi; przy All w tej cenie, jaka zlozylas to chyba bedzie trudno.
  • grekan 08.12.10, 21:51
    A jednak z wersja All tez mozna znalezc na przelomie czerwca i lipca:
    KRETA- Adele, hotel Golden Sun, biuro Triada/6135zl./2tyg/
    Adele, Hotel Stella Karin/przy plazy//6135zl/2tyg./
    RODOS- Faliraki, hotel Evi,bro Grecos,/5260zl./2tyg.
    KOS- Tighaki, hotel Gaia Village, biuro TUI,/6407zl./2tyg.
  • agiq 09.12.10, 16:47
    my byliśmy z Neckermana, tyle że jest nas 2+2 i dzieci miały już wtedy 3,5 roku, z opcją AI i ubezpieczeniem od rezygnacji płacilismy jakieś 10800.
    --
    Jedna_na_dwie_blog
  • Gość: Ola40 IP: *.129.c87.petrotel.pl 07.12.10, 19:37

A mi się wydaje , że jak pierwszy raz do Grecji to nie ma znaczenia na jaką wyspę. Każda jest fajna i ma coś innegdo zaoferowania. Wg mnie powinnaś szukac miejsca na wyjazd pod kątem wyboru hotelu, a nie wyspy, będzie prościej, tym bardziej ze jedziesz z małym dzieckiem. Hotel najlepiej typu "beach" z bezpośrednim dostepem do plaży. Nie potrafie podpowiedziec, gdzie pierwszy raz. U nas pierwszy raz padło na Kretę, potem Korfu, Zakythos na końcu Rodos. Na którą bym pojechała jeszcze raz??? na wszystkie!!! Nie potrafię wybrac :). Wszedzie było super.
    W tym roku padło na Turcję. Też miałam na początku dylemat, ale jak zaczełam czytac...kazdy polecał miejsce tam gdzie był. Zaczełam wiec od wyboru hotelu i padło na Alanyę :-)
    Pozdrawiam.
  • tripsta.pl 09.12.10, 13:15
    Hey

Fajne miejsce w Grecji - zdecydowanie Rodos. Można ze spokojem wypocząć, i dziecko na pewno nie będzie się nudziło.
    A jak przyjdzie Ci ochota na zwiedzanie wyspy - wystarczy wypożyczyć samochód i w drogę :-)
    Polecam gorąco!

Ola
    --
    www.tripsta.pl
  • e_r_i_n 09.12.10, 16:43
    Pierwszy raz w Grecji byliśmy w tym roku i padło na Kretę. Też rodzina 2+1.
    Nie decydowaliśmy się na AI, bo plan był, aby dużo zobaczyć, więc i tak jedzenie poza hotelem musiało być. Opcja HB była idealne - rano śniadanie, wieczorem (do 21:30) kolacja, w ciągu dnia jakieś lekkie 'obiadopodobne' coś.
    Co do ceny, pewnie znajdziesz ofertę, ale raczej w hotelu do 3*.
    --
    Posiadanie dziecka jest jak tatuaż na twarzy. Trzeba być całkowicie pewnym, nim się podejmie ostateczną decyzję.
    MAZURY CUD NATURY - GŁOSUJ!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.