Dodaj do ulubionych

Aquis bella beach z Grecosem

15.12.10, 15:37
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów!
Czytam tutaj opinie różne o pobytach w Grecji i trochę się dziwię. Ja byłam w tym roku na wakacjach na Krecie z mężem i 2 dzieci - 4 - 9 lat. Wszyscy byliśmy zachwyceni. Hotel rewelacyjny, ze wszystkimi udogodnieniami i co bardzo ważne - z wieloma atrakcjami dla dzieci. Kto kiedykolwiek próbował spędzić urlop z dziećmi wie, że o czym mówię. Hotel jest w pełni dostosowany do podróży rodzinnych, są tam bezpieczne baseny i menu ułożone z myślą o najmłodszych. Kreta piękna - szczególnie polecam wypożyczenie auta i pozwiedzanie samemu - zawsze można się gdzieś zatrzymać i zobaczyć, co się chce. Samo biuro też bardzo profesjonalne - pomogli nam w wyborze odpowiedniego miejsca, a dzieciaki zachwycone były zabawami z panią Kasią - animatorką.
Jeśli ktoś zna realia greckie i chce spędzić wakacje w świetnych warunkach - trzeba troszkę dopłacić. Grecosa z czystym sercem polecam!
Edytor zaawansowany
  • Gość: Rob IP: 178.73.49.* 15.12.10, 20:07
    Ale o co kaman ??? Pracownik Grecosa ?
  • samotna_wedrowniczka 16.12.10, 14:22
    Jak ktoś piszę pozytywnie o czymś i rzetelnie, to od razu podpucha musi być? Nie jestem pracownikiem Grecosa, a mimo wszystko oferta mi się bardzo podobała. Czy to musi być dziwne? Ach... polska mentalność

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.