Dodaj do ulubionych

hotel blue star & sea Kreta opinie

IP: *.147.252.229.nat.umts.dynamic.eranet.pl 17.01.11, 22:35
proszę o opinie o hotelu blue star& sea na krecie czy ktoś leci z biurem aquamaris
Edytor zaawansowany
  • Gość: ktoś IP: *.multimo.pl 24.01.11, 21:53
    Też zastanawiam się nad tym hotelem. Czekamy na opinie . Czy ktoś tam był???
  • Gość: ELDORADOTRAVEL IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.06.11, 16:30
    WITAM SERDECZNIE PRACOWNIK NASZEGO BIURA WRÓCIŁ ZE STUDY TOUR DYSPONĘ ZDJĘCIAMI Z TEGO HOTELU I POWIEM TAK HOTEL 4* DLA NIE WYMAGAJĄCYCH ,SZCZURÓW NIE BYŁO :( JEDZENIE DOBRE CHODZ NIE DO PORÓWNANIA Z ILOŚCIAMI PODAWANYMI W EGIPCIE CZY TUNEZJI.TRAGEDI NIE BYŁO JEDYNIE OKOLICA SPOKOJNA 30 MIN DO CENTRUM.WIELKIM PLUSEM JEST TO ŻE HOTEL JEST PRZY SAMYM MORZU,POKOJE SCHLUDNE CZYSTE.POSIADAMY ZDJĘCIA WIĘC JEŚLI KTOŚ SIĘ WYBIERA I CHCE ZOBACZYĆ ZAPRASZAM DO NASZYCH ODDZIAŁÓW W CHORZOWIE LUB WYŚLĘ MAILEM
  • Gość: KRZYS IP: *.altec.pl 17.06.11, 17:00
    WITAM SERDECZNIE PANA REZYDENTA Z CHORZOWA.PISZE PAN KOMLETNE BZDURY I O NICZYM PAN NIE WIE.PO PIERWSZE DO MIASTA JEST 7 NIMUT AUTOBUSEM BO TO JEST ZA LEDWIE, GORA 6 km.A SZCZURY SA ,BO SAM WIDZIALEM.JESLI CHCE SIE PAN SPOTKAC I O TYM POROZMAWIAC .SERDECZNIE PANA ZAPRASZAM.PROSZE LUDZI NIE NACIAGAC NA SPEDZENIE WCZASOW W TYM HOTELU.
  • Gość: ELDORADOTRAVEL IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.06.11, 17:27
    PO PIERWSZE NIE JESTEM REZYDENTEM,JAK PAN NIE POTRAFI ODCZYTAĆ WIADOMOŚCI TO PROSZĘ SIĘ NIE ODZYWAĆ I NIE WPROWADZAĆ PANIKI.
    PO DRUGIE NIE MAMY POWODU NIKOGO NACIĄGAĆ NA WAKACJE W TYM HOTELU.
    PRACOWNIK NASZEGO BIURA BYŁ W TYM HOTELU I NICZEGO TAKIEGO,CO PAN WYPISUJE NIE POTWIERDZA.
    PO TRZECIE NIE NAPISAŁEM,ŻE ODLEGŁOŚĆ 30 MIN. TO AUTOBUSEM.
    i PROSZĘ NIE OBRAŻAĆ LUDZI NA FORUM.
  • Gość: KRZYS IP: *.altec.pl 17.06.11, 17:50
    OCZYWISCIE I PO 7 DNIACH PAN JAKUB REZYDENT BYL BARDZO PILNIE WZYWANY DO POLSKI .DLACZEGO ??????????.BO BYL NIE KOMPETENTNA OSOBA W TYM HOTELU.I MY DZWONILISMY BO BIURA W TEJ SPRAWIE. OCZYWISCIE ZAPOMNIAL PAN NPISAC ZE DO CENTRUM MIASTA JEST 30 min. TYLKO ZE PIECHOTA W UPALE. DLACZEGO PAN NIE CHCE SIE SPOTKAC. PROSZE NIE PISAC SKRUTAMI TYLKO OFICJALNIE. JA TAM BYŁEM Z ZONA 2 TYGODNIE ZAPŁACIŁEM I WIDZIAŁEM .
  • Gość: ELDORADOTRAVEL IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.06.11, 17:31
    PROSZĘ PANA NIKOGO NIE NACIĄGAM NA ZAKUP TYCH WCZASÓW GDYŻ NIE PRACUJĘ W AQUAMARIS A TO ICH OFERTY.DOJAZD AUTOBUSEM TO MOŻE 6 MINUT ALE ZALEŻY CZY MÓWIMY O CENTRUM CZY O SKLEPIKACH ALE TO NIE JEST WAŻNE KAŻDY JEST NA WCZASACH I MA CZAS.SZCZURÓW NIE WIDZIAŁEM ,A WSPOMNIAŁEM O NICH DLATEGO ŻE PISZĄ LUDZIE O PLADZE A NIE O JEDNYM PRZEBIEGAJĄCYM.HOTEL JAK JUŻ NAPISAŁEM JEST DLA NIE WYMAGAJĄCYCH,POZATYM JA ZAWSZE POLECAM HOTELE W EGIPCIE I TUNEZJI A LUDZIE SAMI WYBIERALI HOTELE NA KRECIE ZE WZGLĘDU NA REWOLUCJĘ WIĘC NIC NIE CHCĘ WCISKAĆ BO ZAWSZE POLECAM KOCHANY EGIPT,POZATYM KAŻDY MA SWÓJ GUST I OCZEKIWANIA POZDRAWIAM.ZDJECIA MAMY SWOJE WIĘC CHYBA WIEM COŚ TAM MOŻE PAN TEŻ NAM PRZEŚLE SWOJE BO MOŻE NAM COŚ UMKNEŁO.
  • Gość: KRZYS IP: *.altec.pl 17.06.11, 18:11
    PRZEPRASZAM PANA BARDZO.BO ZLE PANA ZROZUMIALEM.TAM NIE MA PLAGI SZCZUROW.JA WIDZIALEM OSOBISCIE 3.MATKI Z DZIECMI NA BALKONACH 2.W SUMIE 5 PRZEZ 2 TYGODNIE.A Z EGIPTEM I TUNEZJA MA PAN RACJE .PIEKNE KRAJE I PEKNE WCZASY.NIE MA POROWNANIA DO GRECJJI.CIESZE SIE ZE NIE JEST PAN PRZEDSTAWICIELEM BIURA AQUAMARIS.
  • Gość: grzesiek p IP: *.aster.pl 17.06.11, 17:30
    Witam.
    Ponieważ wczasy mam wykupione od lipca na dwa tygodnie mam jeszcze czas żeby albo zmienić hotel albo wycofać pieniądze. Dlatego BARDZO PROSZĘ o umiesczenie skanu pisma potwierdzonego przez prawnika na ogólnodostępnej stronie lub o wysłanie zeskanowanego pisma na mój adres mailowy: gpbula@poczta.onet.pl. W imieniu swoim i rodzin którym pomozecie uniknąc nieprzyjemności związanych z wyjazdem i rozczarowniem dzieci Z GÓRY BARDZO DZIEKUJĘ
  • Gość: KRZYS IP: *.altec.pl 17.06.11, 17:57
    PROSZE PANSTWA JEST TO MOZLIWE ZA TYDZIEN LUB DWA.MY PRZYLECIELISMY 16.06.2011.POTRZEBA CZASU NA INTERWENCJE W SADZIE Z TYLOMA OSOBAMI.POZDRAWIAM.
  • Gość: KOCIA76 IP: *.multimo.pl 17.06.11, 19:30
    KRZYS sprawa wygląda następująca ,jeśli w ciągu tygodnia sprawa nie wpłynie do sądu ,albo nie będzie złożona skarga do biura podróży(wystarczy nam skan tych pism )to my nie mamy podstaw dzięki ,którym moglibyśmy ubiegać się o zmianę hotelu lub zwrot pieniędzy,a jednocześnie jesteśmy zmuszeni z dziećmi lecieć do tego hotelu 06 lipca. Więc bardzo proszę jeśli tak jest, to nie skazujcie nas na dwa tygodnie tego horroru .
  • Gość: KRZYS IP: *.altec.pl 17.06.11, 19:40
    OK .ZROBIE WSZYSTKO ZEBY WAS UCHRONIC PRZD TYM HORROREM .OBIECUJE.ALE NIE ZALEZY TO TYLKO ODE MNIE.OSOBA KTORA POSIADA ORYGINAL TEGO PISMA MUSI DOSTARCZYC GO DO BIURA.I ROZESLAC NAM WSZYSTKIM.JA JUZ ZROBILEM WSZYSTKO CO MOGLEM.POZDRAWIAM.
  • Gość: AGATA IP: *.lomza.mm.pl 17.06.11, 19:55
    Witajcie, 22 czerwca lecę do tego hotelu z grupą 33 osób na 8 dni. Większość z nas jest nastawiona na zwiedzanie, chcemy wynająć samochód więc luksusy w hotelu nie są nam potrzebne. Jednak jestem trochę przerażona tymi szczurami....
  • Gość: KRZYS IP: *.altec.pl 17.06.11, 20:24
    SPOKOJNIE.JEZELI ZWIEDZANIE TO JEST OK.POZNAJCIE SOBIE CALA WYSPE.TO JEST 3,4 DNI.KAZDY DZIEN OD 2 OSO,TO JEST 30 EURO ZA WYNAJECIE SAMOCHODU .ALE Z EKIPA BEDZIE TANIEJ.LITR BENZYNY KOSZTUJE 1.78 EURO.PIEKNE WIDOKI.TYLKO NIE LEZEC NA TERENIE HOTELU 2 TYGODNIE,BO BEDZIE ZGROZA.POZDRAWIM.SZCZEGOLY WYNAJECIA SAMOCHODU,PROSZE DZWONIC.505081941.POZDRAWIM.NIE WYNAJMUJCIE SAMOCHODU Z HOTELU.ZA DROGO.
  • Gość: KOCIA76 IP: *.multimo.pl 17.06.11, 20:21
    Wiem , wiem i z góry bardzo dziękujemy.Pozostaje mieć tylko nadzieję ,że uda nam się przed czasem coś wywalczyć dzięki Wam. Pozdrawiam oczekujac na skany pism .
  • Gość: obserwator IP: *.adsl.inetia.pl 21.06.11, 00:31
    Ludzie, Wy jesteście jacyś nie normalni. Jedźcie najpierw i zobaczcie a nie panikujcie na zapas. Każdy z nas ma inne oczekiwania co do swojego wypoczynku, a Wy się sugerujecie opinią jakiegoś Pana hrabi, który pewnie dał za wczasy 1200zł i chciał mieć hotel 5*! Żenada - można sobie zepsuć wakacje czytając takie głupoty - żal mi Was!
  • Gość: Katarzyna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.11, 17:50
    a ja byłam za śmieszną kasę, i dalej twierdzę że lepsze to niż Bałtyk, zwłaszcza przy tej pogodzie
  • Gość: grzesiek IP: *.aster.pl 17.06.11, 17:34
    Do chorzowa nie dam rady przyjechać ale bardzo proszę o przesłanie zdjęć na adres gpbula@poczta.onet.pl
  • Gość: Zenek IP: *.eimperium.pl 17.06.11, 18:26
    Witam, prosiłbym o wysłanie zdjęć, o których Pan pisał na adres: nowarejestracja@gmail.com . Jeżeli wyrazi Pan zgodę, to umieszczę zdjęcia pod ogólnie dostępnym adresem. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    Zenek.
  • Gość: KRZYS IP: *.altec.pl 17.06.11, 18:37
    PANIE ZENKU.O JAKIE ZDJECIA PAN PROSI ?.NAPEWNO NIE SZCZUROW ?.BO TO JEST NIE MOZLIWE.JAK JA MIALEM TO ZROBIC ?.BAWILISMY SIE,GRALISMY W KARTY.A TO PRZEBIEGLO TAK SZYBKO ZE NIKT TEGO BY NIE ZROBIL.PROSZE ZADZWONIC.505081941.POZDRAWIM
  • Gość: Zenek IP: *.eimperium.pl 17.06.11, 19:00
    A może w czasie tego grania paliliście również jakieś zioło? :-) Wtedy różne stworki ponoć można zobaczyć :-) Żartuję oczywiście. Mam propozycję do wszystkich, którzy mają zdjęcia z pobytu w tym Hotelu i chcieliby się nimi podzielić o wysyłanie na adres nowarejestracja@gmail.com. Zrobię ogólnie dostępną galerię podając oczywiście do niej adres.
    Pozdrawiam,
    Zenek.
  • Gość: KRZYS IP: *.altec.pl 17.06.11, 19:22
    OK ROZUMIEM PANA. JUZ TRZEBA SIE W KONCU Z TEGO POSMIAC.BO INACZEJ NIE IDZIE ZAAKCEPTOWAC TYCH WCZASOW.TYLKO ZE MUSIELISMY SIE WSZYSCY POLACY BAWIC ZEBY ZLECIALO DO KONCA TEGO URLOPU W TYM KRAJU I NA TEJ WYSPIE PRZEZ 2 TYGODNIE.POZDRAWIAM WSZYSKICH CO LECA DO HOTELU BLUE STAR .POWODZENIA I ZADOWOLENIA Z GREJI.
  • Gość: tomaszkoltun IP: *.dynamic.chello.pl 21.06.11, 20:12
    witam
    bardzo proszę o fotki ...
    żona już żyć mi nie daje , że będzie fatalnie
    email tomasz_ko@op.pl
    dzięki wielkie
  • Gość: Shogun IP: *.static.akk.net.pl 26.06.11, 12:23
    Szczurki są sam widziałem, inni mieli w pokoju lub w krzakach pod balkonem, alwe nie ma co się przerazać miały około 30 cm bez ogona, ślimaki i karaluchy w jedzeniu też były sam miałem uciekajace mięsko. Nie polecam tego Hotelu byłem 2 tygodnie i był to najgorszy mój urlop
  • Gość: eni IP: *.adsl.inetia.pl 26.06.11, 15:57
    HA HA HA !!!!! Żałosny wpis...Nic dodać nic ująć, tyko popełnić harakiri !!!!!
  • Gość: anulka IP: *.41.192.62.threembb.co.uk 28.06.11, 00:19
    shogun ciekawe co na to powiedzieliby właściciele hotelu?? jeśli kłamiesz obrażasz mienie hotelu ...także radziłabym się zastanowić co piszesz ....
    czasem wydaje mi się że wolałabym towarzystwo szczurów niż towarzystwo takich ludzi jak ci którzy tak wypisują!!! a u was na podwórku nigdy nie było szczura badz myszy ??baaa a w domu?? może był jakiś przypadek jedna osoba zobaczyła gdzieś "coś" co sie rusza i padło że to szczur.... ślimaki i karaluchy w jedzeniu....ty chyba nie wiesz czlowieku co piszesz??? nieźle musiałeś się zjarać ....
    inny pan poniżej pisał że widział szczura na palmie a od kiedy szczury po drzewach chodza???
    oj ludzie ludzie ......
  • Gość: SHOGUN IP: *.static.akk.net.pl 28.06.11, 00:43
    Wzrok mam dobry, szczura widziłem w głównym holu. Co do ochrony przed szczurami to wyskoczyła osoba z hotelu i powiedziała że jak drzwi są zamknięte to szczur nie wejdzie :) i tyle o walce z gryzoniami. Karalucha miałem osobiście w sałacie ale mnie to akurat nie ruszyło.Polski animator nie pojawił się wogule, dania w kółko te same , sprzątanie basenu około 9-10 rano to norma, no i francuska muzyka ,której nie dało się już słuchać. Proszę pojechać i sie przekonać ja byłem i zmarnowałem swój czas i pieniążki!! No i oczywiście dziekuję za obrażanie to jedyne co pani potrafi. Pozdrawiam
  • Gość: piotr IP: *.adsl.inetia.pl 14.07.11, 12:53
    witam- powiedz mi proszę w tej części sea gdzie najlepsze sa pokoje -lokalizacja -chciałbym bungalow z tarasem na parterze -pozdrawiam prosze info na e-maila frai23@op.pl
  • Gość: szambelan IP: *.adsl.inetia.pl 14.07.11, 13:06
    jak zastanie nas tam hu...ka to na pewno Się Pan tam pofatyguje- dlatego proszę podjąć działania mające na celu poprawienia warunków bo zrobimy taką libację ,że jak zaczniemy pić to skończymy w dzień wyjazdu a z hotelu zrobimy burdel zaprosimy dziewczyny z agencji i będzie impreza na basenie na golasa
  • Gość: ol IP: *.via.zamek.net.pl 26.01.11, 17:09
    MY WYKUPILIŚMY DO TEGO HOTELU WCZASY NA CZERWIEC:) HOTEL MA DOBRE OPINIE TAKŻE MYŚLĘ ZE BĘDZIE FAJNIE.
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.11, 14:40
    Też się zastanawiam nad tym hotelem. Hotel ma rzeczywiście dobre opinie, ale co to za biuro to całe Aquamaris. Działa od pażdziernika 2010. Pierwszy sezon przed nimi. Chyba nie zaryzykuję.
  • alexdam 28.01.11, 21:49
    Ja też wykupiłam wycieczke do tego hotelu. A co do biura, to obdzwoniłam co sie da. Te biuro wyłoniło się z innego biura, które ma 15 lat. Warto zaryzykować.
  • kocia76 29.01.11, 20:51
    Ja zaryzykowałam ,lecę 06.07.11 do Blue Star & Sea.Czekam na opinie udających się tam w czerwcu.
  • Gość: Marcepan IP: *.warszawa.dialog.net.pl 05.02.11, 13:52
    My też zdecydowaliśmy się na ten hotel i też lecimy 6-20 lipca z Wwy
  • kocia76 08.02.11, 13:27
    My też lecimy w tym terminie z W-wy z dwójką dzieci (3 i 6 lat ).
  • Gość: ala IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.11, 23:11
    Witam. Widzę ,że dużo nas Polaków będzie w tym czasie my też lecimy z Katowic 7.7 2011. dwoje dzieci 7 lat i 12 lat ,.Pozdrawiam i miło będzie się spotkać. Ala Budzy....
  • Gość: basia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.11, 18:37
    kto leci 27.o7 2010?czy ktos ostatnio byl w tej miejscowoosci i tym hotelu?pozdrawiam
  • Gość: inea IP: *.sta.tvknaszapraca.pl 02.06.11, 20:34
    my też lecimy ale nie wiemy co nas czeka
  • Gość: KK IP: *.adsl.inetia.pl 11.07.11, 21:00
    Oj lecimy lecimy 27.07 w 15 osób z dzieckami.
  • Gość: kaziu IP: *.xdsl.centertel.pl 23.05.11, 13:19
    kto leci 20 lipca
  • Gość: czarna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.11, 17:34
    Ja tez zaryzykuje lecimy 6lipca i mam nadzieje ze bedziemy super sie bawic... do zobaczenia w samolocie z reszta ryzykantow;-) to beda udane wakacje...
  • Gość: survive IP: *.unknown.vectranet.pl 13.02.11, 21:18
    my planujemy z Wa-wy od 17 do 31.08.2011 r. tez z dwójką (3 i 6 lat)...
  • Gość: grzegorz IP: *.ekspres.net.pl 20.02.11, 17:15
    my tez lecimy do tego hotelu w terminie 06.07.2011 z katowic na 2 tyg. z dwójka dzieci w wieku 9 i 11 lat do zobaczenia pozdrawiamy pa
  • Gość: kartofel IP: *.kwsa.pl 20.02.11, 20:47
    Ale się zdziwicie !!
  • Gość: Guest IP: *.eimperium.pl 20.02.11, 22:28
    Dlaczego?
  • Gość: ola IP: *.adsl.inetia.pl 27.02.11, 19:46
    Zdziwimy się pozytywnie, czy negatywnie? Odpisz proszę, bo lecę do tego hotelu w lipcu z mężem i synem i nie wiem czy mam się zacząć martwić?
  • Gość: scenic IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.03.11, 10:38
    Jesteście poddawani manipulacji.
    Ten hotel naprawdę nazywa sie BLUE SKY&SEA i jak wpiszecie nazwę na tripadvisorze to wam wyskoczą o nim opinie PRAWDZIWE - a nie to co na holidaychecku.pl

Nie dziwi was toże tam sa opinie trzy - tylko po polsku - wszystkie rewelacyjne. Skąłdające się z samych ogólników - wyjętych rodem z katalogu?

Tripadvisor to 13 opini 5-średnio i 7-strasznie.
    Króluja zdjecia poplamionych obrusów i odpadającego tynku. Sama miejscowośc jest raczej kiepskawa a hotel leży praktycznie poza maistem na pustkowiu (no dookoła sa jakies planatacje pod siatkami)
    W opiniach znajdziecie informacje ze hotel nie zaśługuje na 2gwiazdki nawet.
    Nie dajcie się nabierać - samo oszukiwanie w ten sposób podbada pod "nieuczciwej konkurencji"

widac jak na dłoni,że małe biuro próbuje w sposób nieuczciwyu naganiać na forach na ten hotel - nikt go chyba nie ma w ofercie poza nimi.
  • Gość: ola IP: *.adsl.inetia.pl 03.03.11, 18:54
    Wyjeżdżający do hotelu blue star and sea nie martwcie się! Okazuje się, że hotel to nie to samo, co blue sky and sea. Sprawdziłam u źródła i nie mamy się co martwić. Będzie git! Lecę z rodziną do tego hotelu 13.07.2011 z Katowic na dwa tygodnie i sprawdziłam wszystko od A do Z. Do zobaczenia!
  • agamel1234 08.03.11, 09:06
    Ja na jednym z portali znalazłam informację ,że częśc star jest zdecydowanie starsza i od cześci hotelu sea dzieli ja ulica można korzystać z basenów w jednej i drugiej cześci , ale róznia sie one zdecydowanie standardem .Czy może ktoś ma więcej informacji na ten temat
  • Gość: gośc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.11, 11:43
    My wykupiliśmy pokoje w starszej części przed remontem (były dużo tańsze), ale w hotelu Blue Star & sea , a nie w tym co ktoś pisał że to to samo. Lecimy 22.06 na razie z ogromnym niepokojem.
  • agamel1234 09.03.11, 16:31
    NO ale niestety jest to to samo. Tylko nazwa zmieniona i latarnie przemalowane . :)
  • Gość: miki60 IP: *.dynamic.chello.pl 11.03.11, 22:18
    My lecimy również 26 czerwca z Katowic dwoje dorosłych i 7 letnia wnuczka.Mam nadzieję że będzie ok.
  • Gość: kolia IP: *.ekspres.net.pl 13.03.11, 13:17
    Witam,
    My lecimy 6 lipca z Katowic na 2 tygodnie. Będzie dobrze :)
    Do zobaczenia!
  • Gość: Karel_51 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.05.11, 14:44
    witam ja również wylatuję do tego hotelu 13 lipca z Katowic wraz z
    znajomymi ( 2 rodziny z nastoletnimi dziećmi)
    proszę o informację wcześniej wylatujących i o te żródło bo
    szukałem na niemieckich stronach i za dużo nie znalazłem.
  • Gość: miki IP: *.dynamic.chello.pl 03.05.11, 18:45
    Witam.Proszę poszukaj na francuskim forum.
    routard.com/Forum Crete
    dalej wpisz hotel Blue Sky and Sea
    My lecimy 22 czerwca do 4 lipca.Po powrocie napiszę jak było.Jestem dobrej myśli ponieważ załatwiałm wczasy w tym samym biurze gdzie zawsze.Pani Małgosia zawsze sprawdza oferty.Jeszcze nigdy nie wróciliśmy nie zadowoleni
  • Gość: tajemniczaaaaa IP: *.play-internet.pl 26.06.11, 00:04
    Właśnie wróciłam z tego hotelu i nie jest tak żle,liczy się dobry humor i świetna zabawa !!!!!!!!!
    powodzenia
  • Gość: tajemniczaaaaa IP: *.play-internet.pl 26.06.11, 00:10
    w tym hotelu zobaczyłam bardzo sympatycznego pana ,niestety w ostatni dzień mojego urlopowania...
    on został tam jeszcze,więc żałowałam ,że muszę już wyjechać ...
    był tak pięknie muśnięty słońcem ... i te oczy ...
  • Gość: tajemniczaaaaa IP: *.play-internet.pl 26.06.11, 00:15
    w tym hotelu zobaczyłam bardzo sympatycznego pana ,niestety w ostatni dzień mojego urlopowania...
    on został tam jeszcze,więc żałowałam ,że muszę już wyjechać ...
    był tak pięknie muśnięty słońcem ... i te oczy ...
    może sie jeszcze kiedyś spotkamy....
  • Gość: jolusia78 IP: *.rudaslaska.vectranet.pl 14.06.11, 15:32
    Witam ja również lecę do tego hotelu z rodziną 13.07.2011 na 2 tygodnie (2 dzieci 10 i 3 lata )
    Mam nadzieję że nie będzie tak żle po raz kolejny nie zniosę wakacyjnej porażki :(( pozdrawiam i do zobaczenia
  • Gość: gośc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.11, 18:03
    Mam ogromną prośbę aby odezwał się ktoś kto był w tym hotelu i może powiedziec jak tam naprawdę jest, bo piszą tylko osoby które dopiero się tam wybierają i piszą że będzie ok, co muszę przyznac nie bardzo mnie uspakaja. Chociaż i tym się pocieszam.
  • Gość: :) IP: *.ssp.dialog.net.pl 14.03.11, 18:14
    Moi rodzice lecą do tego hotelu już w czerwcu. Czyli jak widzę najwcześniej z Państwa. Obiecuje, że jak wrócą to napisze co i jak :) Proszę się nie martwić przecież przy takiej słonecznej pogodzie i przepięknej okolicy to w pokoju się tylko śpi. Pracuje w turystyce i faktycznie ten hotel jest nowy w ofercie ale na pewno będzie wszystko dobrze :)
  • Gość: marta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.11, 16:39
    Bardzo proszę o jakieś informacje po powrocie,wybieramy się do tego hotelu w sierpniu, a po przeczytaniu tych wszystkich opinii zaczynam wątpić w wybór,a wręcz jestem przerażona!!!
  • Gość: gosc1 IP: *.telpol.net.pl 23.03.11, 16:02
    Witam . Interesowalem sie tym hotelem poniewaz mamy zamiar z chlopakami udac sie tam w czerwcu lub lipcu na zasluzone wakacje:) Pani w biurze podrózy ktore wspołpracuje z aquamaris powiedziala ze to biuro juz dawno istnieje lecz wczesniej oferowalo wczasy wylacznie autokarem.Dopiero od tego roku w ich ofercie znajduje sie równiez samolot.Co do hotelu nie mam pojecia.Opinie ma tylko dobre i własnie to mnie zastanawia.Mysle ze nie sa to opinie wypisane przez panie z biura którym wczasy nie za bardzo ida.Ogolnie zobaczymy .Kto nie ryzykuje czasem traci 2 razy;) Dla wystraszonych polecam hotel na rodos nazywa sie " Olimpia Sun" sprawdzony przez znajoma ktora tam byla. Jest zachwycona.A jego połozenie w "Faliraki" tetniacym zyciem nocnym podobno jest czyms czego na krecie dla mlodych aktywnych ;] brakuje:) pozdrawiam
  • Gość: xkarola IP: *.adsl.inetia.pl 30.03.11, 10:30
    ktoś z was wylatuje 29.06 z katowic do tego hotelu??
  • Gość: michal IP: *.telpol.net.pl 30.03.11, 16:29
    ja mysle 24 08 z katowic
  • Gość: karola IP: *.stk.vectranet.pl 03.05.11, 19:00
    ktoś leci z Katowic 24.08 br?
  • Gość: Patryk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.11, 11:52
    Ja właśnie wyjeżdzam:) O 15 mam wyjazd z wrocławia a samolot w katowicach po 22
  • Gość: sobie IP: 213.241.94.* 17.04.11, 10:36
    Witam wszystkich ja wylatuję 29.06 z Katowic do tego hotelu. I liczę na udane wakacje. Pozdrawiam wszystkich i trochę odwagi więcej.
  • Gość: marek IP: *.adsl.inetia.pl 08.05.11, 15:30
    lecimy tam w 6 osób z katowic
  • Gość: gość IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 13.05.11, 12:12
    tak, ja z koleżanką lecimy 29.06 z katowic, jak dobrze pamietam lot jest kolo 18 :).
  • Gość: Envie IP: *.elpos.net 13.05.11, 12:53
    a czyli jednak bezpośrednio, bo my mamy raniutko wylot z Wawy o 08:20a na 12:15 mamy być w Heraklionie
  • Gość: gość IP: *.is.net.pl 14.05.11, 14:47
    aha. zostajecie tam na dwa tygodnie ? wracacie 13,07 ?
  • Gość: Envie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.11, 22:04
    my na tydzień
    wracamy 6.07
  • Gość: thegosia1976 IP: *.play-internet.pl 18.05.11, 07:33
    Ja z mężem lecimy już za 3 tygodnie dokładnie 8 czerwca !!!
    Hotel polecony przez moją znajomą prowadzącą od lat biuro podrózy i myślę,że nic brzydkiego by mi nie "wcisła"
    Jak wrócimy opiszę jak było :)
    ale ja jestem dobrej myśli....
  • Gość: sobie IP: *.adsl.inetia.pl 18.05.11, 13:06
    Witam ponownie. Pani która mi sprzedawała wczasy na koniec maja leci na kręte w celu sprawdzenia hoteli i warunków jakie tam panują. Bardzo możliwe że będzie w tym hotelu wiec jak tylko przyleci napiszę co sądzi o tym hotelu. A poza tym to moi drodzy to jak będziemy mieli na wczasach to już bezpośrednio zależy od nas samych, ja zamierzam dobrze się bawić i wam tego życzę. Jeśli ktoś leci 29.06 z Katowic i ma życzenie na jakiś kontakt w sprawie ustalenia dobrej zabawy to zapraszam do pisania sobie@autograf.pl, lecę z żoną i dwójką dzieci 11 i 6 lat z nami lecą znajomi z dzieckiem 7 lat. Bedze super. Pozdrawiam
  • Gość: Maja IP: *.dynamic.chello.pl 03.06.11, 21:05
    My wylatujemy 29.06 czerwca i myśle że będzie super:}
  • Gość: roziaaa IP: *.toya.net.pl 19.04.11, 21:12
    my ze znajomymi wylatujemy 6.07. 2 rodziny kazda z 2 dzieci :)
  • Gość: t.pawlak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.11, 14:47
    Mam do odstapienia 2 pokoje 2+2 2w tym hotelu w terminie 06-20.07.2011. Rezerwacja first minute. Niestety nie bedziemy mogli pojechać. Samo życie.Atrakcyjna cena 8706,59 - samolot i ALL.Wpłacona zaliczka po 2612 za rodzinę. zainteresowane osoby proszę o kontakt pawlakt@autograf.pl
  • Gość: lentik IP: *.adsl.inetia.pl 24.04.11, 08:35
    my lecimy w dwie rodziny 1+1 i 2+2 z warszawy 11.08. zobaczymy może ziemia się nie zatrzęsie....
  • Gość: Tatinka IP: 77.252.122.* 03.05.11, 21:32
    Ja lecę 29 czerwca z Katowic z 12 letnim synem i 2 letnią córeczką. Ze względu na mała dziecko mam ogromne obawy ale myślę że bedzie dobrze. Pozdrawiam
  • Gość: miki IP: *.dynamic.chello.pl 04.05.11, 22:27
    My lecimy tydzień wcześniej na dwa tygodnie razem z wnuczką 7 lat.Pewnie się spotkamy.
  • Gość: Envie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.11, 13:04
    my lecimy 29 czerwca na tydzień z Warszawy z roczną córeczką
    mam nadzieję że transfer lotnisko hotel nie będzie ciężki i długi
  • agamel1234 08.05.11, 21:27
    Ja nie chciałam/albo bałam się ryzykować/ juz po wykupieniu wycieczki i wplaceniu zaliczki zrezygnowałam.Jako powod podając brak zgodności proponowanej oferty ze znalezionymi informacjami nt hotelu.
  • Gość: Envie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.11, 21:34
    oddadzą kasę?
  • agamel1234 08.05.11, 21:41
    minus 15% wpłaconej zaliczki /
  • Gość: Dorsa IP: *.stk.vectranet.pl 09.05.11, 00:25
    Witam. Jestem w szoku i mam mętlik w głowie. Mam zarezerwowane wczasy do tego hotelu na dwa tygodnie.Myslałam że to będą wymarzone wakacje teraz sie okazuje że ten hotel to być może inny, beznadziejny hotel który do tej pory funkcjonował pod inną nazwą, że nie ma opini tych którzy faktycznie tam byli i widzieli na własne oczy to miejsce. Poza tym ktoś powiedział że na wschodniej krecie jest takie zimne morze tak że nie da się do niego wejść a jeszcze ktos dodał że pełno tam uchodźców z Libii, poprostu załamka.
  • agamel1234 09.05.11, 10:57
    Hotel jest nowy w ofercie i właściwie ma go tylko to biuro, rzeczywiście funkcjonował on pod inna nazwą -/tego dowiedziałam się od osoby która tam była / Ma dwie cześci jedna powiedzmy ,że nad morzem druga po drugiej stronie ulicy i tam jest dostyć niski standard /ale słonce to samo jak twierdzi mój mąż :)/Ja zrezygnowałam głownie ze względu na dziecko nie moze kąpać się w słonej wodzie a baseny są w tym hotelu własnie takie . Plaża wąziutka , czarno żwirowa więc nawet nie bardzo nadaje się do zabawy. Gdybym jechała sama pewnie bym ryzykowała - tak wolałam troche stracić
  • monika-bab 09.05.11, 12:18
    poprosiłam właściciela hotelu by wskazał na zdjęciu satelitarnym o co chodzi z tą częścią old, gdzie ona się mieści, jeśli chodzi o cenę 1500 zł za all inc to nie nastawiajmy się że hotel będzie luksusowy

• Gość: dorsa IP: 83.18.244.* 09.05.11, 13:56
    to czekam z niecierpliwością na info, ja poprosiłam Panią z biura z którego jedziemy o dokładny wywiad w tej sprawie.
  • Gość: Dorsa IP: 83.18.244.* 09.05.11, 14:31
    hotel sprawdzony, osoba która tam była i na własne oczy widziała przygotowania do sezonu powiedziała że na pewno będziemy zadowoleni, pyszne jedzonko, fajna plaża i czyściutko.
  • agamel1234 09.05.11, 19:19
    być może wszystko sie zgadza ale na pewno nie fajna plaża ,nawet na filmiku ze strony jest to czarny żwirowy piach szerokości jednego leżaka
  • Gość: Dorsa IP: *.stk.vectranet.pl 09.05.11, 22:55
    tyle negatywnych oponi z Twojej strony i nagle "może wszystko się zgadza" nie rozumiem.... chyba faktycznie ktoś tu chce sam nie wie czego, tym bardziej że z wczasów chyba zrezygnował i po co wprowadzac zamieszanie to nie wiem :)
  • agamel1234 12.05.11, 10:40
    absolutnie nie mam zamiaru wprowadzania zamieszania, napisałam być może wszystko się zgadza bo zarówno moje opinie i innych to tylko domysły - i gdybanie - na pewno wiem o plazy i to napisałam
  • Gość: miki IP: *.dynamic.chello.pl 09.05.11, 19:56
    Ja również jak już pisałam sprawdzałam w swoim biurze podrózy w dniu w którym wybierałam wśród różnych hoteli i też uzyskałam podobne informacje.Mam nadzieję że będzie fajnie.A swoją drogę jesli nie będzie fajnego towarzystwa to najpiękniejszy hotel czy basen będzie do niczego.Nawiasem mówiąc przecież w ofercie nie ma wzmanki że hotel jest nowy.
  • Gość: Envie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.11, 21:06
    masz rację jak będzie grupa nudziarzy i narzekaczy to nawet de lux stanie się koszmarem
    zaś z fajną ekipą każde miejsce jest OK
    kto zatem 29.06 tam się udaje?
  • Gość: miki IP: *.dynamic.chello.pl 09.05.11, 22:23
    Jak już pisałam my lecimy tydzień wcześniej z Katowic do 6 lipca.Jedziemy już 4 raz z wnuczką i zawsze zawieramy fajne znajomości ,utrzymujemy kontakty do dzisiaj.Mam nadzieję że i w tym roku również będzie fajnie.
  • Gość: Dorsa IP: *.stk.vectranet.pl 09.05.11, 22:59
    ja też licze na dobre towarzystwo, decydując się na ten hotel, stwierdziałam że to jest to czego szukałam, ładnie i spokojnie i chyba nie potrzebne jest negatywne nakręcanie się.
    Jestem tylko ciekawa Waszych opinii na temat temperatury wody w tej części Krety w połowie czerwca no i co sądzicie o sytuacji w Libii, czy jest niebezpieczna dla turystów na wschodniej Krecie?
  • Gość: kasia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.05.11, 08:25
    My lecimy z Katowic 20. 07 na dwa tygodnie z dwójką dzieci (5 lat i 15 miesiecy).
    Z niecierpliwością czekam na prawdziwe, rzeczowe relacje osób, które jadą w czerwcu :-), bo póki co więcej plotek i wykluczających się opinii...
    Miłego urlopu wszystkim, którzy startują w czerwcu
  • Gość: Envie IP: *.elpos.net 11.05.11, 10:55
    moja pani z biura podróży które co roku nas obsługuje, zrobiła wywiad wśród osób które tam były - akurat innej agentki klienci, podobno hotel zmienił właściciela jest po gruntownym remoncie, jest czysty jedzenie smaczne plaża ... generalnie może nie jest rajska ale jest OK

dodatkowo znalazła mi kilka linków
    www.stefanynka.sk/dalsie-fotografie-na-picasa/album/5216178097141434145/4
    www.thebeachfrontclub.com/beach-hotels/europe/greece/crete-island/ierapetra/hotel-blue-star-blue-sea/+overview/
    www.flickr.com/photos/blue_star_resort_crete/
    może ten ostatni z 29.04 pomoże rozwiać wątpliwości, ja jestem spokojniejsza
  • Gość: basia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.11, 16:09
    dziekuje ci bardzo za informacje a jaki macie termin wylotu ?pozdrawiam
  • Gość: Envie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.11, 18:43
    29.06 do 6.07
  • Gość: Envie IP: *.elpos.net 11.05.11, 11:02
    Kasiu widzę że też z maluszkiem jedziecie, moja córeńka dzień wcześniej skończy roczek, w razie potrzeby podaję mailika
    zula5@wp.pl
  • Gość: olek IP: *.dynamic.chello.pl 12.05.11, 11:25
    Witam wszystkich od początku śledzę wszystko co dotyczy tego hotelu.Mam nadzieję że nie bedzie żle pozdrawiam wszystkich wczasowiczów .Ja lecę z rodziną 22.06 z Katowic
  • Gość: Tatinka IP: *.adsl.inetia.pl 13.05.11, 00:36
    Linki bardzo pomocne. Trochę ta plaża nie zrobiła na mnie wrażenia,myślałam że będzie ładniejsza ale wszystkiego mieć nie można.Ja lecę 29. 06 . do 13.07. z Katowic z dwojgiem dzieci 2 latka i 12 lat no i oczywiście z mężem .Życzę wszystkim udanego urlopu. Pozdrawiam.
  • Gość: Envie IP: *.elpos.net 13.05.11, 08:50
    to się spotkamy
    domyślam się że ten sam samolot z międzylądowaniem w Katowicach
  • Gość: Kasia IP: *.um-mikolow.mikolow.net 17.06.11, 09:57
    Pani Kasiu,
    Też lecę z Katowic 20 lipca na 2 tygodnie z dwójka dzieci - 7 i 10 lat. Spotkamy się więc z pewnościa.
    Pozdrawiam
    Kasia
  • diilla 04.10.11, 15:13
    Pamiętajcie, że tam się zużyty papier toaletowy wrzuca do kosza... tragedia :P
  • katariana 04.10.11, 19:01
    poczytaj trochę, zamiast się nabijać. Akurat Ameryki nie odkryłaś. Trzeba wiedzieć gdzie i po co się jedzie. Czarterowa dzicz.
  • Gość: basia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.11, 21:04
    zmiana planow my lecimy 3 .08 z katowic prosze wszystkich co leca wczesniej o opinie po powrocie .pozdrawiam wszystkich
  • Gość: brawo jasiu IP: *.aster.pl 16.05.11, 22:49
    Lecimy we dwie familie z dzieciakami od 06.07 z Warszawy na dwa tygodnie. Jakoś nie mam zufania do ludzi, którzy dają opinie troszeczkę w "ciemno" : słyszałam, że siotry kuzynki szwagier spod Parzęczewa "słyszał ze jest do dupy". Zobaczymy jak będzie i damy znać. Człowiek który nam sprzedawał wczasy jest też troszeczkę z polecenia i zapewniał że wszystko jest OK. Czekamy na pierwsze (rzetelne i obiektywne) wpisy ludzi, którzy odwiedzili hotel nie tylko w necie ale w realu. Udanego wypoczynku wszystkim zmierzającym do Blue Star an Sea.
  • Gość: SYLWIA IP: *.ip.netia.com.pl 17.05.11, 14:04
    My też lecimy do tego hotelu od 27.07.2011 do 10.08.2011 leci ktoś w tym czasie? Damy znać jak było , ale jestem dobrej myśli :)
  • burza8211 19.05.11, 08:59
    Witam Was, widzę, że ja bedę królikiem doświadczalnym, ponieważ wylatujemy już 1.06. z Katowic - z 2 letnim dzieckiem, strasznie się stresuję tym, jak tam będzie ale mam OGROMNĄ nadzieję, że będzie wszystko OK - jak wrócę dam Wam wszystkim znać, co i jak ;-)) Pozdr.
  • Gość: dorsa IP: 83.18.244.* 19.05.11, 14:48
    a może uda się napisać chociaż kilka zdań w czasie pobytu? my lecimy 15 czerwca i gdyby ktoś napisał do tego czasu chociaż jedno zdanie typu "jest ok, nie ma się czym martwić" byłoby super :))))
    Pozdrawiam
  • Gość: Marcin IP: *.ip.netia.com.pl 19.05.11, 15:01
    Ja wylatuje 8.06 z katowic na 14 dni z żoną i 5 letnim synkiem też sie martwimy ale właściciel biura podróży zapewniał nas że jest ok i niemamy sie o co martwić,zobaczymy
  • Gość: Ola IP: *.dynamic.chello.pl 19.05.11, 15:25
    Ja lecę z rodziną 22,06 z Katowic.Będę pilnie śledzic forum i czekać na opinie .Mam nadzieję że wszystki będzie ok.Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku .
  • Gość: thegosia1976 IP: *.play-internet.pl 19.05.11, 22:39
    oooooo my też 8 czerwca lecimy z Katowic w takim razie miło jak jest już ktoś !!!!
    pozdrawiam
  • Gość: Marcin IP: *.ip.netia.com.pl 19.05.11, 22:48
    A mogę zapytać skąd dokładnie jesteści?
  • Gość: thegosia1976 IP: *.play-internet.pl 19.05.11, 23:01
    z Rudy śląskiej a Wy ?
  • Gość: Marcin IP: *.ip.netia.com.pl 19.05.11, 23:18
    Z Żor to Dozobaczenia
  • Gość: thegosia1976 IP: *.play-internet.pl 20.05.11, 19:58
    no to do 8 czerwca !!!
  • Gość: p-i-o-t-r-u-s-69 IP: *.dynamic.chello.pl 23.05.11, 12:41
    Witam, lecimy z żoną i trójką dzieci(10,5 i 2 latka) 13.07 z Katowic, na dwa tygodnie.Kto wybiera się w tym terminie?
  • sabko 21.06.11, 11:47
    Witam, jestem agentem turystycznym i bardzo martwią mnie opinie o hotelu bo mam sporą grupę na koniec.lipca. Właśnie rozmawiałam z koleżanką która wróciła w ubiegłą środę.
    Oto jej relacja:
    Generalnie byli zadowoleni.
    W pokojach było czysto i ładnie. Jedzenie było trochę mało urozmaicone i jak się przyszło później brakowało pewnych rzeczy.
    Pytałam na co narzekali inni
    odpowiedziała że głównie na to że piwo podawali w literatkach a nie kuflach, przed basenem była miejscami podarta mata antypoślizgowa, czyścili basen gdy kąpali się w nim ludzie ( nie dopytałam jak czyścili)
    Nie było atrakcji dla dzieci, bardzo mały plac zabaw ( animacje ruszyły od 15-go czerwca )

Pytałam o te szczury. Odpowiedziała, że ponoć jednego widziała jakaś pani, ale do końca nie wiadomo czy to był szczur czy inne zwierzątko. I absolutnie nie w pokoju tylko gdzieś w ogrodzie.

Co do reklamacji, faktycznie była pisana zbiorcza na miejscu, ale wyglądało to trochę tak, że jedni nakłaniali drugich do podpisu.

Z mojego doświadczenia wynika, że są to standardowe uwagi do średniej klasy hotelu w Gracji. Te hotele różnią się od Egipskich i Tunezyjskich. Grecy nie spieszą się z robotą, nie skaczą wokół turystów, często coś zaczynają i nie kończą, taki naród. :-)

Nie wiem ile Państwo zapłacili, ale nie da się ukryć, że była to jedna z tańszych ofert w tym sezonie jeśli chodzi o hotele 3+ gwiazdkowe w tym regionie.
    Myślę, ze wypoczynek będzie udany. Tego państwu życzę.
  • ptasie 22.05.11, 15:54
    My też lecimy 15.06 z 7-letnią córeczką to pewnie się spotkamy :)
    --
    ptasie
  • Gość: Marcin IP: *.ip.netia.com.pl 19.05.11, 22:35
    Na ile lecicie jeżeli można zapytać bo my wylatujemy 8 czerwca z 5 letnim synem i też się stresujemy co tam zastaniemy mam nadzieje że będzie ok
    My również z Katowic
  • Gość: thegosia1976 IP: *.play-internet.pl 19.05.11, 22:44
    lecimy na 14 dni :)
  • Gość: thegosia1976 IP: *.play-internet.pl 19.05.11, 22:46
    dzisiaj dostaliśmy info z naszego biura podrózy o dopłacie paliwowej w kwocie 142 zł od osoby :(
  • Gość: mama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.11, 20:24
    Czekam z niecierpliwością.Pozdrawiam
  • Gość: basia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.11, 17:09
    Ania co lecicie 3.08 pisalam do Ciebie ale brak odpowiedzi:(
  • Gość: Anka IP: *.sejmik.kielce.pl 24.05.11, 13:39
    mysle że sie spotkamy-03-10.08
  • Gość: krzynio IP: *.play-internet.pl 31.05.11, 12:44
    my lecimy w tym samym terminie 3 rodziny w sumie 11 osób, będzie wesoło.
  • Gość: tomekwawa IP: *.dynamic.chello.pl 21.06.11, 20:42
    BRAWO JASIU
    JA TEŻ NIE WIERZĘ W TE BREDNIE , WIEŚNIAK JEDEN Z DRUGIM ZA TAKIE PIENIĄDZE CHCE ŻEBY MLEKO Z NIEBA LECIAŁO!!!!
    WYDAJCIE NA WCZASY PO PIĘĆ , SZEŚĆ KOŁA OD OSOBY I WYMAGAJCIE
  • Gość: Anka IP: *.sejmik.kielce.pl 24.05.11, 13:37
    hej my tez lecimy 03.08 tyle ze z wawy.
  • Gość: basia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.11, 16:38
    nareszcie ktos co leci 3.o8 mam na imie Basia lece z mezem, siostra i szwagrem.my lecimy na tydzien a Ty?mamy nadzieje ze bedzie super .jedyny minus to ze z lotniska na miejsce jest prawie 100km:(
  • Gość: anka IP: *.sejmik.kielce.pl 25.05.11, 07:46
    hej ja lecę z mężem i prawie rocznym synkiem. tez na tydzień. mój adres mailowy- annazapala@poczta.onet.eu- łatwiej bedzie nam sie porozumieć:) czekam na maila
  • Gość: basia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.11, 12:14
    nikt nie leci 3.08?????????z Katowic?
  • Gość: grzegorz IP: *.ekspres.net.pl 20.05.11, 16:40
    kto leci z katowic na 2 tygodnie od 06.07.2011r ??
  • Gość: aga IP: *.ekspres.net.pl 20.05.11, 16:41
    my lecimy 2+2 w tym terminie miło nam bedzie
  • Gość: kolia IP: *.ekspres.net.pl 06.06.11, 16:28
    My też z Katowic 6 lipca, na 2 tygodnie ;-)
  • Gość: jaboleq IP: *.dynamic.chello.pl 20.05.11, 19:37
    3.08 - lecę z dziewczyną na 7 dni.

Czekam na info na temat hotelu :)

Pozdrawiam
  • Gość: kaja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.11, 17:32
    hotel jest spoko, i stara część i nowa, za taka kasę,okolica piękna, nie podoba się to na mazury albo bałtyk, hahaha na pewno bedzie i super all inclusive i hotel i pogoda, no aaa cena też Państwa zachwyci

ludzie jedziecie w pokoju siedziec????
  • Gość: krzys IP: *.altec.pl 17.06.11, 08:54
    WITAM.BYLEM Z ZONA TAM 2 TYGODNIE.16.06 PRZYLECIALEM.NAJGORSZE WCZASY JAKIE MIELISMY.COS OKROPNEGO.PLAZA KAMIENISTA.JEDZENIE MONOTONNE.BASENY BRUNE.SZCZURY LATAJA PO OSRODKU.OSOBISCIE WIDZIALEM 3.DO MIASTA 5 KM,TAKSOWKA 9 EURO.SZKODA PIENIEDZY NA TEN HOTEL.BARDZO DUZO GOSCI SIE BUNTOWALO.BEDA SPRAWY W SADZIE.
  • Gość: Envie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.11, 16:53
    a kto jeszcze lecie 29.06? z Wawy ?
  • Gość: rodzinaka_ze _slas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.11, 16:08
    Witam!
    Nr do wypozyczalni+30 693 240 9242.
    W pokojach nie ma czajnika oraz mikrofalówki.
    My mielismy pokój z łozem małzenskim+łozko dla dziecka.
    Konczac temat "gryzoni" - jestesmy zbyt powazni aby sobie zarty robic! Jak pisalismy byla interwencja do Rezydenta, a jego reakcję tez opisalismy wczesniej.
    Postaramy sie wyslac pare fotek, ale nie obiecujemy ze dzis !
    List z "zazaleniem" mial byc zeskanowany i wyslany do biura Aquamaris przez jedna z Pan o imieniu Katarzyna.
  • Gość: miki IP: *.dynamic.chello.pl 12.06.11, 23:19
    Odnośnie wypowiedzi rodzinki ze śląska.Było tam jak piszesz wiele rodzin.Chyba każda z nich powinna złożyć niezadowolenie z niewywiązania się z umowy i poprzeć to spisaną umową ,folderami,zdjęciami itd.Każdy z Was powinien się zabezpieczyć i wspólnie jesteście dla siebie świadkami.Dziwi mnie piszesz że jakaś Pani Katarzyna/masz jej namiar/zeskanowała i wysłała jedno wspólne zażalenie.Co chcecie otrzymać zwrot pieniędzy na wsólne konto,nie rozumiem tego.
  • Gość: rodzinaka_ze _slas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.11, 16:50
    Chyba nasz ostatni wpis zakonczyl sie niepowodeniem, wiec jeszcze raz:
    Nr do wypozyczalni - + 30 284 202 6771 lub +30 693 240 9242.
    W pokojach nie ma czajnika ani mikrofalowki.
    My mieszkalismy w jednym pokoju - lozko malzenskie + lozko dla dziecka.
    Ostatecznie o "gryzoniach"- jestesmy zbyt powazni aby robic sonbie z tego zarty. Problem byl zgloszony do Rezydenta, a o jego intewencji juz pisalismy.....
    List ze skargami ktory zostal podpisany przez uczestnikow i UWAGA takze przez Rezydenta ma myc zeskanowany i wyslany mailem do biura Aquamaris. Czy zostalo to juz zrobione - nie wiemy!
    Postaramy sie wyslac pare fotek, ale juz chyba nie dzis !
  • Gość: Tatinka IP: *.adsl.inetia.pl 11.06.11, 22:27
    Witam ! mnie również przeraziły informacje o szczurach,ale szczerze mowiąc też się zdziwiłam tym,że pilnowali dzieci na zmianę zamiast starać się o zmianę pokoju.Jak by to trafiło na mnie to bym nie popuściła choćbym miała spać na korytarzu.Sorry ale też nie wierzę w te szczury. Każdy normalny człowiek by na to zareagował, nie wyobrażam sobie nawet takiej sytuacji .A jeżeli to prawda i trafi mi się mieszkanie z towarzystwem szczurów to ci co lecą 29 czerwca na pewno mnie lub mojego męża usłyszą bo się zamiele.Pozdrawiam.
  • Gość: Marta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.11, 14:16
    Ja lecę ze znajomymi,w sumie grupa 9 osobowa,mam nadzieję ze wszystko będzie ok. bo po wcześniejszych wpisach dostałam białej gorączki.Pozdrawiam
  • Gość: Kacper IP: *.bielsko.dialog.net.pl 10.06.11, 12:06
    Witam. lecimy 03-08-2011 z Katowic razem 3-rodziny z dziećmi, do konca czerwca mamy wpłacić reszte kasy a czytałem już różne opinie i zaczynam mieć wątpliwości jesli jest ktoś kto faktycznie był to prosze o jakieś informacje dkacper@poczta.onet.pl
  • monika-bab 24.05.11, 11:27
    www.vinivi.co.uk/en-Hotel-Creta-Greece-p1707-Photo-Club_Marmara_Blue_Sky_and_Sea_Hotel.aspx
    www.odpoczne.pl/oferty/grecja/wyspa-kreta/blue-star-and-sea-38937.html?df=2011-02-24 nawet ta część Star wygląda ładnie
  • Gość: Martha IP: *.play-internet.pl 24.05.11, 12:23
    a która to jest ta część star ? bo w tych linkach, które wkleiłaś zdjęcia nie są podpisane
  • monika-bab 24.05.11, 13:37
    drugi link zdjęcia 2-6
  • Gość: Marta IP: *.play-internet.pl 24.05.11, 13:52
    Witam wszystkich i niestety musze powiedzieć, że nie mam dobrych informacji, mam wiadomości dosłownie sprzed chwili od osoby z biura podróży, która jest teraz w Grecji i oglada hotele i niestety potwierdza się to co ktos tu na początku pisał, że hotel zasługuje na 2 *, pani szczerze odradzila mi ten hotel twierdząc że inne hotele, ktore odwiedzila o standardzie 3* są dużo lepsze, owszem część blue sea jest nowsza i tam pokoje są ok ale biuro aquamaris ma podpisaną umowe tylko na pokoje w tzw. części old czyli budynek o nazwie star a tam wszystko pozostawia wiele do zyczenia, tak więc nie zazdroszcze Wam a sama cieszę się, że dzieki Waszym wypowiedziom postanowilam sięgnąć do źródła i dzieki temu zrezygnowałam z mojej rezerwacj, która na szczescie byla tylko wstepna czyli zero kosztów. Pozdrawiam wszystkich i mimo wszystko życze udanego urlopu
  • Gość: dorsa IP: *.stk.vectranet.pl 25.05.11, 16:09
    kolejna bzdura i niepotrzebne zamieszanie! Biuro ma podpisaną umowę zarówno na starszą jak i nowszą część hotelu. Pokoje rodzinne są tylko w części sea. Uwielbiam ludzi szukających dziury w całym..... Po takich dylematach mam wielką nadzieję że i hotel i towarzystwo na wakacjach będzie git! :))))
  • Gość: rozt-ocki IP: *.play-internet.pl 26.05.11, 11:08
    Witaj Marto !!!
    kim Ty tak naprawdę jesteś bo śledzę tu już troszkę te wypowiedzi i Ty najbardziej mnie zastanawiasz...!
    dlaczego ? już tłumaczę,niedawno bo aż 24.05.2011 o godz.13:52 w Twojej wypowiedzi przeczytałem następującą treść i tu cytuję " ....tak więc nie zazdroszcze Wam a sama cieszę się, że dzieki Waszym wypowiedziom postanowilam sięgnąć do źródła i dzieki temu zrezygnowałam z mojej rezerwacj, która na szczescie byla tylko wstepna czyli zero kosztów. Pozdrawiam wszystkich i mimo wszystko życze udanego urlopu."
    A teraz nagle piszesz ,że Twoje pokoje są w wersji OLD ?????????
    skąd Twoja umowa skoro ZREZYGNOWAŁAŚ !!!!
    jestes tak zakręcona czy po prostu masz za zadanie ZDENERWOWAĆ tu wszystkich
  • monika-bab 24.05.11, 13:39
    a kto jeszcze ma rezerwację na pokoje w części OLD czyli star?
  • Gość: Marta IP: *.play-internet.pl 24.05.11, 14:08
    raczej wszyscy maja pokoje w części star bo biuro aquamaris ma podpisaną umowe tylko na tą część pokoi w budynku old zasługującym max na 2 * i niestety nie ma możliwości zamiany pokoi na budynek sea, wiem to bezposrednio z biura
  • Gość: lol!!! IP: *.ip.netia.com.pl 24.05.11, 20:06
    witam wszystkich czy jest jeszcze ktoś kto wylatuje 08.06 z katowic ???
    Bo jak ma być taki nieciekawy ten hotel to trzeba się dogadać i zebrać fajną paczkę do dobrej zabawy
  • Gość: thegosia1976 IP: *.play-internet.pl 24.05.11, 21:10
    Ja z mężem lecimy 8.06 wiec dołączamy do tej paczki !!!!!!!!
    oczywiście wylot z Katowic
  • Gość: lol!!! IP: *.ip.netia.com.pl 25.05.11, 16:05
    Droga Marto a ja się dowiedziałem z biura aquamaris że mają podpisane umowy z sea jai i star
    także zobaczymy na miejscu miejmy nadzieje że będzie git pokoje nie są takie ważne aby było czysto no i jedzenie smaczne, na allinclusive i tak trzeba chodzić do części SEA i dla klientów są obie strony do użytku.
    Jak mówiłem wcześniej dobra paczka i będzie wszystko ok.
    W końcu to nie Bałtyk i ulewy !!!!
    Pozdrawiam i do zabaczenia 08.06 na lotnisku
  • Gość: Marta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.11, 22:51
    W takim razie zobaczcie sobie na umowach, w ktorej częsci hotelu macie pokoje bo tam wyraznie jest napisane old więc nie ma się co oszukiwać
  • Gość: jaboleq IP: *.dynamic.chello.pl 25.05.11, 23:01
    Po co komu wypasiony pokój ? Przecież on służy tylko do spania :) Ważne, że restauracja jest odnowiona więc z jedzeniem przy AllInclusive nie będzie problemu i dostępu do reszty atrakcji także. Po za tym nie każdego stać na droższe wakacje.
  • Gość: lol!!! IP: *.ip.netia.com.pl 25.05.11, 23:05
    Właśnie przejrzałem umowę i niema szczegółowa wyznaczonej części!!!
    Chyba że pani ma specjalną umowę bo w mojej pisze ogólnie hotel
    BLUE STAR & SEA więc zobaczymy, ale tak jak mówiłem wcześnie wszystko zależy od towarzystwa bo z nudziarzami i wiecznie niezadowolonymi ludzmi nawet DOMINIKANA była by
    chałą także pozdrawiam wszystkich wylatujących ósmego czerwca !!!!
  • Gość: Marta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.11, 00:02
    nie sądze żebym miala specjalna umowe, owszem w rubryce hotel mam wpisane BLUE STAR AND SEA ale poniżej w rubryce pokój mam napisane 1xpokój 2osobowy OLD, jesli pan tego nie ma to gratuluję, widać wykupil pan droższe wczasy w odnowionej części przy plaży
  • Gość: dorsa IP: *.stk.vectranet.pl 26.05.11, 00:49
    oczywiscie że to bzdury, ja też nie mam nic takiego na umowie...
  • Gość: Marta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.11, 10:49
    no to się cieszcie jak nie macie, ja sobie tego z palca nie wyssalam i mówie jak mam
  • Gość: thegosia1976 IP: *.play-internet.pl 26.05.11, 10:56
    w mojej rubryce jest tylko 1x pokój 2 osobowy bez żadnego OLD !!!
  • Gość: jaboleq IP: *.dynamic.chello.pl 26.05.11, 11:11
    Ja mam OLD w umowie ponieważ było duuuzo tańsze niż bez OLD.

Także Aquamaris ma pokoje w nowej i starej części hotelu.

Pokój potrzebuję tylko aby się przespać nad ranem a potem i tak większość czasu będę poza hotelem. Więc czy potrzebuję super pokoju w którym będę tylko z 30% czasu spędzonego na wakacjach ?
  • Gość: Fuszmen IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.05.11, 12:25
    Mam w umowie zapisany pokój rodzinny, czy ktoś ma wiadomowści na temat takiego pokoju?
  • Gość: dorsa IP: 83.18.244.* 26.05.11, 12:35
    ja mam pokój rodzinny - takie pokoje są tylko w części nowszej sea.
  • Gość: fuszmen IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.05.11, 16:41
    to kamień z serca, chociaż dobre towarzystwo na urlopie to najważniejsza sprawa
  • Gość: anka IP: *.sejmik.kielce.pl 26.05.11, 12:37
    ja mam old. jeżeli w ofercie mieliscie pokoje bez tv to macie też old.
  • monika-bab 26.05.11, 13:43
    nie no ten pokój bez tv na wakacjach to załamka
    co ja będę tam robiła?
    ja jadę tam na tv i siedzieć w pokoju!!!!

cholera co za niefart ;/
  • Gość: fuszmen IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.05.11, 16:46
    mam do wylotu jeszcze dużo czasu - dopiero 10 sierpnia.
    chciałbym skorzystać z wiedzy tych, którzy wypoczywali w hotelu, interesują mnie ciekawe miejsca, zorganizowanie sobie wycieczki wypożyczonym samochodem, czy komunikacją publiczną (PKS). Jeżeli ktoś tam przeżył coś ciekawego co ja z rodziną mógłbym również to proszę, proszę o kontakt
  • Gość: Tatinka IP: *.adsl.inetia.pl 26.05.11, 18:29
    Witam . Ja również nie mam żadnego old na umowie. Dla mnie najważniejsze żeby było czysto luksusów mieć nie muszę,chociaż przy takiej cenie zdziwię się jak pokój okaże się kiepski. Pozdrawiam!!!
  • Gość: ola IP: *.dynamic.chello.pl 26.05.11, 21:04
    Witam mnie nawet nikt nie proponował tańszej oferty .Myślę że wszystko się wyjaśni jak wrócą pierwsi wczasowicze a narazie możemy tylko gdybać .Pozdrawiam
  • Gość: Mama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.11, 19:57
    Matko skąd Wy macie takie informacje,telewizor,pokój? u mnie w umowie nic takiego nie ma.Jak tak dalej pójdzie i ktoś nie napisze po powrocie jak naprawde wygląda hotel,to ja i moi znajomi do sierpnia zejdziemy na zawał,to forum to jakiś horror(:
  • Gość: mama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.11, 20:05
    I jeszcze jedno,mam pytanie o standard hotelu,rezerwując podano nam 3+ gwiazdki,w lutym zmienialiśmy umowę i teraz ten hotel to 4gwiazdki(:
  • Gość: burza8211 IP: *.ingbank.pl 27.05.11, 11:03
    No to pięknie.... ja wylatuję już w środę :( - mój maż mnie chyba udusi jak coś będzie nie tak... Jak wrócę zaraz dam Wam znać -jak oczywiście przeżyje ;-))
  • Gość: fuszmen IP: *.xdsl.centertel.pl 27.05.11, 18:26
    Mimo wszystko życzę udanej zabawy. Proszę o informacje i reflekcje dotyczące pobytu.
  • Gość: roziaaa IP: *.toya.net.pl 28.05.11, 18:55
    Witam ja dopiero z rodzina i znajomymi lecimy 6.07.Prosze o informacje jak wroci pierwszy turnus.W piatek bylam w moim biurze podrozy w ktorym zamawialam wczasy Pani z biura wrocila wlasnie z tego hotelu bo byla ogladac na krecie rozne hotele.Widzialam zdjecia. Dowiedzialam sie ze osoby ktore nic nei maja napisane w umowie maja pokoje wyremontowane. Plaza nei jest taka waska :) Pokoje dosc duze wyremontowane zasluguja na 4 gwiazdki. Jedzenie podobno bardzo dobre :) Ja nie mam w umowie napisane OLD :) Pozdrawaim
  • Gość: dorsa IP: *.stk.vectranet.pl 29.05.11, 00:27
    w takim razie masz takie same informacje od naocznego świadka jak ja, czyli teraz to już pewne że nie ma co szukać dziury w całym. Można zaufać zdjęciom z katalogu. Hotel zmienił własciciela, jest wyremontowany i ze sprawdzonych źródeł wiadomo że jest ok. :))))
  • Gość: Envie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.11, 11:20
    ja mam OLD i nie rozpaczam, bo nie jadę tam spędzać czas w pokoju, luksusów nie wymagam za 1500zł
  • Gość: Krzynio IP: *.tktelekom.pl 30.05.11, 20:58
    A ja nie wiem co mam w umowie bo mnie to nie interesuje. A osoby, które wyszukują coraz to nowszych informacji o tym hotelu, zapraszam nad bałtyk, tam wszelkie atrakcje i standardy włącznie z deszczykiem są zapewnione.

PS
    Do zobaczenia w barze (może być w części old, ewentualnie w moim pokoju w którym dodatkowo będzie bałagan :-) )

Pozdrawiam
  • Gość: burza8211 IP: *.czarnet.pl 31.05.11, 07:14
    Hmmm.., ja z kolei w umowie mam pokój 3-osobowy PROMO - cokolwiek to znaczy, jeśli ktoś wie, proszę o info ;-))
    A czy jest jeszcze ktoś kto razem z nami będzie królikiem doświadczalnym i wylatuje już w środę, tj. 01.06.2011?
  • Gość: krzynio IP: *.play-internet.pl 31.05.11, 11:56
    no ja dopiero 27.07
    ale koniecznie podziel sie po powrocie wrazeniami. i niczym sie nie przejmuj na zapas, tam jest bajecznie.

Pozdrawiam
  • Gość: p-i-o-t-r-u-s-69 IP: *.dynamic.chello.pl 31.05.11, 14:23
    Witam! Dosłownie przed chwilą rozmawiałem z panią z biura podróży,która dopiero co wróciła z rekonesansu z tego hotelu, jest O.K. Mam od niej zdjęcia, które w niczym nie odbiegają od tych z oferty czy katalogu, no może tylko tyle że na razie jest tam pusto(puste baseny itd.). Stwierdziła,że nie ma co się martwić, bo jest naprawdę fajnie. A te bajki na temat niskiego standardu można wrzucić do kosza!!! W pobliżu nie ma żadnej rewelacji jeśli chodzi o życie towarzyskie, ale do centrum jest niespełna 5 km, łatwy dojazd a spacerek miodzio!!! Plaża z drobnego czarnego żwiru(ma o wiele więcej niż 1m,jak to już tu napisano).
    Ja wylatuję 13.07 i nie mam żadnych obaw. Wszystkim życzę wspaniałego wypoczynku, bo w tym celu tam lecimy!!!
  • Gość: Marcin IP: *.play-internet.pl 31.05.11, 18:09
    No to widac co biuro to inne informacje, bo ja tez rozmawiałem z Pania z biura podróży, która równiez była na rekonesansie hoteli na Krecie i szczerze odradziła mi ten hotel jesli chodzi o część OLD i standard tychze pokoi, który jak stwierdziła na miejscu zasługuje tylko na 2 *
    No ale mimo wszystko trzeba być dobrej mysli
  • Gość: Lisia IP: *.elpos.net 01.06.11, 07:12
    skoro old to nie 4* a sprzedają jako 4 jest to podstawa do roszczeń
  • Gość: wojtas IP: *.adsl.inetia.pl 06.07.11, 18:03
    no to piotrus do zobaczenia 13.07 pozdro Częstochowa
  • Gość: kia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.11, 16:51
    el jest spoko, zwłaszcza za taka kasę, chcecie luksus, proszę grecotele za 8000 tysi 2 os :D
    polecam, dla tych co lubią spokój podczas snu starą część, swoją drogą blue star and sea jest wart takiej kasy, no i wyżywienie, dla mnie bomba
    nie nastawiajcie się , że będzie źle, bo z takim nastawieniem, każdy wypoczynek jest do bani
    cieszyc się pogodą, wypoczywać, bawić się
    pozdro
  • Gość: adam IP: *.dynamic.chello.pl 02.06.11, 22:08
    rozumiem, że jesteś na miejscu i opinia jest z pierwszej ręki :) pozdrawiam
  • Gość: you! IP: *.ip.netia.com.pl 03.06.11, 13:25
    kia jesteś na miejscu? matwię sie że mojemu 5 letniemu synowi bedzie się nudziło co do jedzonka napisz coś więcej!!
    POZDRO)))))))
  • anulka499 05.06.11, 04:05
    hey czy ktos wybiera sie 20 lipca lot z Katowic?
    mam do Was pytanie dotyczace plazy mianowicie w moim bp powiedzieli mi ze jest tam plaza piaszczysta ale na stronie aquamaris na ofercie bylo rowniez napisane ze jest to plaza piaszczysta zas w catalogu bylo ze jest zwir , czy macie jakies wiadomosci na ten temat?
    Rowniez czekam na komentarze te prawdziwe tych ktorzy juz wrocili z urlopu :)
  • Gość: jaboleq IP: *.dynamic.chello.pl 05.06.11, 08:30
    spodziewaj nie piasku takiego jak na baltykiem tylko ten ciemny , o grubszym ziarnie

www.cretanbeaches.com/Beaches/Lassithi/
    www.explorecrete.com/travel/lassithi-beaches.html#1_37
  • anulka499 05.06.11, 22:53
    szkoda..... te plaze na krecie jakies takie liche sa przynajmniej na zdjeciach tak wygladaja .... ;/
  • Gość: Zulka IP: *.elpos.net 06.06.11, 08:12
    a tu dokładnie plaża hotelu Blue Star www.cretanbeaches.com/Beaches/Lassithi/katharades-beach/
  • anulka499 07.06.11, 23:25
    dzieki!
    juz zdalam sobie sprawe ze wiekszosc plazy na krecie takie wlasnie sa ....
  • anulka499 08.06.11, 23:28
    czy wiecie czy gdzies tam mozna wynajac samochod badz skuterek jakis ? czy wogole hotel dysponuje wypozyczalnia samochodow?? bo nie moge znalezc informacji na ten temat....
  • Gość: Kasia IP: *.kasa-chorych.silesia.pl 09.06.11, 08:28
    Hej, ja lecę z rodziną 20 lipca z Katowic. Dzwoniłam do biura w tej sprawie i otrzymałam informację, że ten hotel ma wypożyczalnię samochodów, a raczej ma kontakt z wypożyczalnią. I na miejscu rezydent pomoże załatwić formalności. Auto podstawiają pod hotel. Im dłuższy okres wypożyczenia tym niższa cena. I jest niższa niż załatawienie sobie autoa już w Polsce. Zdecydowalam się więc na opcję wypożyczenia na miejscu na 3- 4. Fajnie byłoby jechać na dwa auta :-)
  • Gość: kat251 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.06.11, 11:27
    hej, my też 20.07 z Katowic z dwójką dzici - tylko dość małe 5 lat i 14 miesięcy ;-)
    Wycieczka samochodem - jak najbardziej :-)
  • Gość: Kasia IP: *.kasa-chorych.silesia.pl 09.06.11, 11:41
    No to nas sie uzbiera. :-) Moje mają 11 i 13. Mamy zamiar zwiedzić trochę wyspę. Wiekszą ekipą będzie raźniej. I może ktoś będzie znał angielski lepiej niż my :-). Chciałabym zwiedzić część wschodnią, bo to blisko. Potem częśc zachodnią - bo podobno piękniejsza. I jeszcze może wąwozy, oceanarium i przy okazji trochę północy. Na miejscu okaże się ile z tych planów będziemy w stanie zrealizować. Juz niedługo wrócą pierwsi wczasowicze, więc poznamy ich wrażenia. Pozdrawiam.
  • Gość: rodzinaka_ze _slas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.11, 15:04
    Witam! Wlasnie wrocilismy z tego hotelu. Uczucia mieszane. Mieszkalismy w hotelu( nie bungalowie) i bylo czysto w pokoju. Codziennie obsluga sprzatala. Jedzenie natomiast wiele do zyczenia.... zwlaszcza jak jedziecie z dziecmi.....beda glodne !
    Teraz plaza...KATASTROFA !!!
    Ci co mieszkali w bungalowach musieli zaakceptować sasiedztwo szczurow!.
    Samochód mozna wypozyczyc bez udzialu "Rezydenta" jest taniej !
    Pytajcie co chcecie wiedziec w miare mozliwosci odpowiem.
  • Gość: Kasia IP: *.kasa-chorych.silesia.pl 09.06.11, 15:11
    Możesz napisać coś więcej o jedzeniu? Co było na śniadania, obiady i kolacje? Jaki mieliście pokój - familijny? A czemu plaża katastrofa?
  • Gość: rodzinaka_ze _slas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.11, 15:30
    Plaza ma faktycznie lagodne zejscie, ale jest KAMIENISTA, nie zwirkowa nie mowiac juz o piachu. Woda jest czysta i ciepła. Ale takiej plazy jeszcze nie widzialem! Male dzieci napewno nie mozna zostawic gdyz napewno sie poobijaja. Kilkadziesiat metrow dalej jest hotel ktory ma plaze wyrownana, pozbawiana "glazow".
    Jedzenie dla osób doroslych jest zjadalne, lecz male dzieci nie maja co "papac".
    Brak soków czy lodow. Nie bylo takze zapisanych w ofercie zimnych przekazek miedzy 16-17.
    W pierwszym dniu w barze podawali "metaxe", raki, uzo i piwo..... od drugiego dnia juz bez "metaxy".
    Mielismy w ofercie zapewniana animacje--- niestety FAŁSZ! Nikogo nie bylo ! Pojawili sie goscie z Francji i ich animator troszke probowal nas rozbawic!
    Wycieczki u "Rezydenta", np. rejs na wyspę kosztuje 2 x wiecej, czyli 40 a nie 20 euro jak kupione bezposrednio w porcie.
    Samochod kosztuje niecale 40 euro (zalezy jak duzy) a my wypozyczylismy za 20 euro. Tlumaczenie tego faktu innym ubezpieczeniem jest nieprawda. Tak sie sklada ze znam jezyk angielski i potrafilem to zweryfikowac !
  • Gość: rodzinaka_ze _slas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.11, 15:33
    Jednak nie bylo tragicznie, prosze sie nie obawiac, ale moje uwagi sa 100% wiarygodne. Uwazam wakacje za udane, choc wiecej tam nie pojade !!!
  • Gość: Kasia IP: *.kasa-chorych.silesia.pl 09.06.11, 15:42
    Dziękuję bardzo. A czy może Pan podać kilka potraw jakie serwowane. Czy były frytki albo naleśniki??? Ten samochód wypożyczał Pan w mieście?
  • Gość: mama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.11, 15:50
    O matko jakie szczury?żartujecie chyba,już mam zawał!!!
  • Gość: rodzinaka_ze _slas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.11, 18:36
    Trudno mi zanwac te potrawy: makaron w roznych postaciach ( rozne sosy ), skrzydelka z kurczaka, ryby smażone, raz byly szszlyki, rozne gulasze. Z owocow tylko arbuz oraz melon, ziemniaki opiekane lub frytki, ryż. Na kazdym posilku pomidor, ogorek, ser feta, cacyki. Do sniadania serek naturalny.
    Na lunch oraz kolacje piwo, wino, napoj pomaranczowy (tzw firmowy) oraz napoje cieple. Na sniadanie "jajecznica" ale w roznych wydaniach z papryka lub ziemniakami itp.
    Jak pisalem nie bylismy glodni. Jednak potrawy sa dosyc mocno przyprawione, dlatego wiekszosc dzieci nie chcialo jesc.
    A... i na sniadanie ciastka.
    Niestety ze szczurami nie zartuje. Jak pisalem byly w bungalowach. Tam rodzice podobno spali na dyzury pilnujac dzieci.
    Rezydent na te okolicznosc stwierdzil, ze jak przyjda, to cos zjedza i pojda.....
    Widzialem takze dluga liste skarg i zazalen w tej sprawie, ktra podpisali turysci. Owa lista bedzie wyslana do organizatora.
    Jednak ja mieszkalem w hotelu i tam bylo czysto. Dziwnie tylko jest rozmieszczona lazienka, ale to sami zobaczycie... Jest klima ktora dziala, TV z Polonia, lodowka, wygodne lozko, ogolnie OK.
    W lobby - bilard, tenis stolowy, jakies fotele do masazu (nie probowalismy).
    Baseny ogonie Ok, rano zawsze sprzatane.
    Moze znowu maly problem z malymi dziecmi - jest brodzik, ale dojscie do niego jest przez mostki bez zabezpieczen.... trzeba uwazac,aale to chyba norma dla normalnego rodzica!
    Nie przerazajcie sie, ale lepiej wybrac pokoj w hotelu a nie bungalow.
    Samochod wynajelismy "z miasta" przez telefon. Namiary mielismy od znajomych tam poznanych ktorzy jakos dotarli do wizytowki.
    Ale sie rozpisalismy....... co jeszcze chcecie wiedziec ?

• Gość: Kat251 IP: *.static.korbank.pl 09.06.11, 18:55
    Dzięki za info,
    1. A czy jest możliwość wyboru na miejscu hotelu lub bungalowu?
    2. Byliście z małymi dziećmi? Jak w rzeczywistości wygląda placyk zabaw?
    3. Czy ta plaza w pobliżu jest do użytku, lub gdziś blisko są inne plaże, gdzie można się wybrać z dziećmi?
    4. Czy w pobliżu jest jakiś sklep - chodzi mi ew. jedzenie (słoiki) dla maluchów?
    5. Jak sama miejscowość - jest się gdzie ruszyć?
  • anulka499 09.06.11, 19:03
    czy mozecie podac namiary na wypozyczalnie auta ???
    dostaniemy tam jakies dobre drinki jak wyglada bar przy basenie ,
    byliscie gdzies cos zwiedzac , jak tak to co polecacie?
  • Gość: burza8211 IP: *.czarnet.pl 09.06.11, 19:18
    Witajcie, ja też właśnie wróciłam i zgadzam się z rodzinką_ze_śląska ;-)) aczkolwiek o SZCZURACH NIC NIE WIEDZIAŁAM!!! Też mieszkałam w budynku głównym...
    Słuchajcie jak się jedzie na wakacje za 1450 zł - to czego się spodziewać?! Na pewno nie luksusów!!! Uważam, że za taką cenę było ok, gdybym jednak zapłaciła więcej (a tak miało być - miałam płacić 2160 zł/os.) to byłabym wściekła!!! Było ciepło, pokoje codziennie sprzątane, drinki mieliśmy swoje ;-), piwo dało się pić, mnie osobiście i mojej rodzince jedzenie smakowało, dziecko moje (1,5 roku) miało problemy żołądkowe więc od niedzieli jadł tylko ryż - nie było problemu ;-), z kolei od brata (6 lat) jadł wszystko. Dali "dupy" jednak z animacjami, lodami oraz jakąś przekąską ok godz. 16.00 - no cóż... Wycieczki rzeczywiście o połowę taniej w mieście - nie brać od rezydenta!!!!! Jeśli traficie na tego samego co my - miał na imię Jakub - to współczuję, facet od samego początku mnie drażnił ;-)))
  • Gość: rodzinaka_ze _slas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.11, 19:47
    Podam Ci jutro tel. do owej wypozyczalni ( jeszecze nie jestesmy dobrze rozpakowani).
    Drinki: raki lub uzo z cola, fanta lub spritem. Reszta płatna.
    Zwiedzilismy oczywiscie najblizsze miasteczko, oraz czesc wschodnia wyspy. Widoki super!
    Odniose sie do " burza8211" - nie wazne ile zaplaciliscie - ale dlaczego nie wywyazali sie z umowy w 100%....? Wy musieliscie zaplacic 100% ceny imprezy. Rezydent faktycznie kiepski !
    Na temat placu zabaw faktycznie nie pisalismy bo..... KATASTROFA !
    Sklepik jest na terenie kompleksu.
    Miasteczko fajne. Promenada nad portem, wiele sklepikow, tawern. Jedzenie tanie, napoje ( w tym alkoholowe) juz niebardzo.
    My bylismy z corka 2 latka.
  • Gość: gość IP: *.multimo.pl 09.06.11, 19:11
    Bungalowy są w jednej części ,czy są rozmieszczone w różnych miejscach kompleksu np.nowszej czy starszej?Jestem przerażona,bo mam wykupiony pobyt w pokoju rodzinnym.Mam nadzieję ,ze ta lista skarg będzie wysłana jak najszybciej,bo lecę za miesiąc i nie wyobrażam sobie takich warunków
  • Gość: rodzinaka_ze _slas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.11, 19:50
    Nie bardzo wiemy co oznacza pokoj "rodzinny". My bylismy z rodzina i bylismy w budynku hotelowym. Bungalowy sa blizej plazy!
  • Gość: gość IP: *.multimo.pl 09.06.11, 20:14
    rodzinny tzn. 2 pokoje 2+2 i w biurze powiedzieli nam ,że pokoje rodzinne są właśnie w bungalowach
  • Gość: basia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.11, 21:00
    o matko no to mam zawał .....my zapłacilismy po 2o45 zl od osoby na tydzien chyba wyskocze z tego samolotu juz po drodze !!!czy cokolwiek tam przypomina te fotki z katalogu?czy do miasta idzie sie łatwo wydostac?czyli wieczorem jest cisza i niema tam co robic skoro brak jest animacji mimo ze w ofercie sa zapewnione?masakra jak wtargne do tego biura to ........
  • alexdam 09.06.11, 19:58
    Hmm. Nareszcie są opinie o przybyłych z tego hotelu. Nie są one najlepsze.
    coż mogę poradzić: warto się odwołać. Jeśli się coś nie zgadzało z umową lub z opisem w katalogu to można to reklamować. Należy się też powołać na listę frankfurcką.
    Ja rok temu reklamowałam po przylocie z Egiptu i dostałam 2200zł rekompensaty.
    Także nie warto się nakręcać, tylko poczekać zobaczyć na własne oczy a potem ewentualnie działać.

Musimy tez pamiętać ze to nie Egipt i luksusów raczej nie będzie.

Polecimy za miesiąc i się przekonamy
  • Gość: rodzinaka_ze _slas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.11, 20:55
    Naszym zamiarem naprewde nie jest Was zniechecac ! My wypoczelismy i bylo OK. Chodzi wylaczie o to, ze nie zastalismy w 100% oferty biura Aquamaris.
    Coz, jezeli faktycznie 2+ 2 to bungalow, to troche macie pecha.... moze cos z tym zrobia, choc nie wiem czy takie gryzonie mozna latwo wyplenic !
    W barze na plazy jest super barmanka Maria....bardzo sympatyczna dziewczyna ! Pozdrowcie ja !
  • Gość: gośc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.11, 21:06
    Proszę o odpowiedź czy bungalow to ta częśc tak zwana OLD ?
  • Gość: Kasia IP: *.adsl.inetia.pl 09.06.11, 21:30
    Gdzieś ktoś tu pisał, że pokoje rodzinne są w nowej części. Wy mieliście jeden pokój czy dwa? Z tymi szczurami to szok. Jedzenie może nie będzie takie złe. A do ładniejszej plaży można podejść kawałek. Ale te szczury!
  • Gość: alexdam IP: *.protonet.pl 09.06.11, 22:00
    Z tego co wiem to pokoje rodzinne są dwupokojowe i są w nowej części hotelu.

rodzinaka_ze _slas
    napisz prosze czy mieliście 2 pokojowy pokój i czy był on w nowej części czy tez w starej.

Jak możesz to proszę o fotki hotelu, obejscia,plaży i gryzoni jak masz.
    margo35@op.pl
    z góry dziękuję
  • Gość: Zaba IP: *.eimperium.pl 09.06.11, 22:25
    Witam wszystkich. Powiedzcie mi proszę, czy na śniadanie i kolację można uświadczyć jakąkolwiek wędlinę? Jestem w 100% mięsożerny i boję się, czy przeżyję ten wyjazd :-)
  • anulka499 09.06.11, 22:59
    dzieki bede wdzieczna za numer do tej wypozyczalni :) bez problemu mozna sie z nimi dogadac w j.angielskim? my tez zaplacilismy ponad 2000 od osoby ale mamy all inclusive no i jedziemy w polowie sezonu ,20 lipca takze wydaje mi sie ze cena jest ok. a co do hotelu przekonamy sie ....
    my jedziemy odpczac mam nadzieje ze sie uda ...a wlasnie w opisie wyczytalam ze w miescie mozna poimprezowac czy to prawda?
    nie przejmujcie sie...bedzie dobrze:))
    rodzinko ze slaska dzieki za informacje!
  • Gość: burza8211 IP: *.czarnet.pl 10.06.11, 08:40
    W mieście można poimprezować - taxi 9 EUR, autobus chyba 2 od osoby. Na śniadanie zawsze była jakaś wędlinka ;). Ja miałam pokój rodzinny 1-pokojowy, łóżko dwuosobowe, tapczan rozkładany oraz kojec dla dziecka (fajny, nowy) - budynek główny. A co do tych animacji to mają być po 15 czerwca, więc się załapiecie ;-))
    Naprawdę nie macie się czego obawiać - nie jest źle, owszem na miejscu totalna nuda, bo to typowe zadupie ale do miasta jest blisko.
  • Gość: Kasia IP: *.kasa-chorych.silesia.pl 10.06.11, 08:46
    To wygląda na to, że nie jest tak źle z tym jedzeniem. Mam nadzieję, że w lipcu będzie wiecej owoców. A nie wiesz może, czy pokoje familijne, dwupokojowe są też w tej nowej części?
  • Gość: Zaba IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.06.11, 09:28
    Dzięki za radosną wiadomość o kiełbasce :-) Wiesz może jeszcze, ile kosztuje godzina Wi-Fi w hotelu? i jak ten internet chodzi? Pozdrawiam.
  • Gość: burza8211 IP: *.czarnet.pl 10.06.11, 09:33
    Nie wiem jak chodzi internet - nie próbowałam ;-) ale kosztował chyba 2 EUR (chyba!!!)
  • Gość: burza8211 IP: *.czarnet.pl 10.06.11, 09:32
    Niestety nie wiem czy 2 pokoje to budynek główny, natomiast część OLD to jeden budynek za ulicą - jeszcze nie był czynny, pytałam rezydenta, powiedział, że oni go otwierają tylko w sezonie, lipiec, sierpień - z ulicy nie wyglądało źle, fajny budynek z balkonami - hmmm, co w środku, to Wam nie powiem ;-))

• Gość: mila IP: *.dynamic.chello.pl 10.06.11, 10:11
    Wczoraj na tym forum przeraziła mnie informacja o szczurach ale ty nic nie piszesz .wiesz coś o tym czy to znowu jakas sciema
  • Gość: dorsa IP: 83.18.244.* 10.06.11, 12:02
    a ja chciałam zapytać czy w pokojach są czajniki lub butle z ciepłą wodą, ponieważ moja córka pije rano mleczko nie wiem czy zabierać ze sobą termos.....
  • Gość: mkjhg IP: *.dynamic.chello.pl 10.06.11, 12:08
    Mnie przydała by się mikrofalówka jest?
  • Gość: dorsa IP: 83.18.244.* 10.06.11, 14:01
    mi nie przeszkadza że nie ma tylko pytam czy zabrać :)
  • Gość: dorsa IP: 83.18.244.* 10.06.11, 11:54
    faktycznie można z głodu umrzeć.....
  • Gość: klio IP: *.dynamic.chello.pl 10.06.11, 12:05
    Ja mam dość więcej już nie czytam bo nie dożyję wyjazdu.Jeszcze kilka informacji typu "szczur" i dostanę zawału

• Gość: Zaba IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.06.11, 13:10
    A może ktoś by się podzielił zdjęciami z wyjazdu? Ja znalazłem taką o to galerię Stefana z Czech (chyba)
    picasaweb.google.com/stefanynka/BlueSeaIerapetraKretaGrecko
  • Gość: burza8211 IP: *.czarnet.pl 10.06.11, 17:09
    A link ze zdjęciami, który wysłała zaba od Stefana z Czech jak najbardziej aktualny - do 11 zdjęcia to blue star and sea ;-))
  • Gość: dorsa IP: 83.18.244.* 10.06.11, 13:58
    też tak mam- ale dziewczyny z pracy mnie pocieszają, że nie ma co się na zapas przejmować... a opinia - szczury, beznadziejne jedzenie, beznadziejna plaża, zadupie + opis że było fajnie to już w ogóle się wykluczają no i szczury - przecież gdyby to trafiło na każdą normalną rodzinę to zaraz by była awantura na całą Kretę i zmiana pokoju bezwarunkowo a nie zmienianie się rodziców i czuwanie nad dzieckiem czy przypadkiem nie zostanie napadnięte przez szczura.... głowa od tego wszystkiego boli
  • Gość: p-i-o-t-r-u-s-69 IP: *.dynamic.chello.pl 10.06.11, 14:49
    Podzielam Twoje zdanie całkowicie. Dla własnego spokoju,a przede wszystkim żony odwiedziłem dziś biuro podróży, by co nieco wyjaśnić. No i okazuje się, że animacje dla dzieci są planowane po 15 czerwca, a co do reszty to nie mam się czego obawiać. Zastanawia mnie tylko kto i po co wypisuje takie rzeczy...konkurencja??? Powtarzam: wylatuję z trójką dzieci i żoną 13 lipca, mam pokój familijny(to jest ten ze szczurami?!?!?!) i nie mam żadnych obaw!!! Ludzie uwierzcie mi, że to jakie będą Wasze wakacje w znaczącym stopniu zależy od Waszego nastawienia - czyli OPTYMIZM, OPTYMIZM i jeszcze raz OPTYMIZM.
  • Gość: brawo _jasiu IP: *.aster.pl 10.06.11, 20:14
    Piotrus 69. Pierwsza konstruktywna opinia na forum. Też sprawdzałem u źródła i jakoś nie ma żadnej skargi na jakośc obsługi, jedzenie lub jakies szczury (pytałem tez o karaluchy). Przeciez jak coś takiego trafi sie komukolwiek to wszczyna taki raban, że rumor usłyszałaby teściowa w Polsce... Żona jak dzisiaj przeczytała o tym że "dzieci nie miały co papać" prawie udusiała sie od śmiechu. Spytam tylko czy dzieci miały gdzie SIUŚKAĆ i KUPKASIĆ czy musiały "walić" do dziury na środku parkingu??? Ludzie!!! O co Wam kaman??? Bo ja czegoś nie rozumiem. Nie było tego, nie było tamtego, jedzenie złe ale nie do końca, alkohole słabe bo miejscowe i bez METAXY (koneser dwa go mać... szczególnie ważna informacja jak pije się drinaski z kolką), plaża jest ale z kamieniemi (a co??? miał być dywan??? za 400EUR od głowy???), ogólnie to było słabo ale jak sie podsumuje cały pobyt to było OK. Dobrze że nikt jeszcze nie napisał że słońca za dużo i nic nie padało. Chyba za "tępy" jestem żeby to wszystko ogarnąć. Albo mi sie cos podoba - albo jest do dupy. Nie ukrywam ze po wszystkich przeczytanych informacjach umieszczonych na forum miałem obawy ale po ostatnich wpisach i wiadomościach z "pierwszej ręki" jestem coraz bardziej spokojny. Mam tylko nadzieję że podzczas urlopu trafię na udane i rozrywkowe (chociaz z dziećmi) towarzystwo:)) A jak jakis szczur wpadnie do pokoju to dostanie setke i niech idzie w piz... Żeby tylkonie wpadał codziennie i nie starszył dzieciaków - żonę może (miałbym niezły ubaw)
    Wszystkich którzy napisali bzdury niepotwierdzone pobytem na urlopie SERDECZNIE POZDRAWIAM środkowym palcem a całej reszcie (sobie równeż) życzę udanego urlopu i dobrej zabawy !!!
  • Gość: p-i-o-t-r-u-s-69 IP: *.dynamic.chello.pl 11.06.11, 11:51
    brawo _jasiu, wreszcie odczuwam ulgę, pierwszy gość co pisze do rzeczy-BRAWO!!! Kiedy wylatujecie? Oby nasze terminy się pokryły...
  • Gość: brawo jassiu IP: *.multimo.pl 11.06.11, 14:35
    od 6.07 ale na dwa tygodnie
  • Gość: p-i-o-t-r-u-s-69 IP: *.dynamic.chello.pl 11.06.11, 15:05
    No to na pewno się spotkamy, przynajmniej przez tydzień będzie z kim "twórczo ponarzekać!?". Udanego...!!!
  • Gość: mama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.11, 12:21
    Brawo(:
  • Gość: wczasowiczka IP: 91.215.236.* 19.06.11, 18:05
    Witam;)
    podzielam uwagę o pozytywnym nastawieniu:)
    Ja byłam tam na pierwszym turnusie od 1.06-8.06. I jestem zadowolona. Co prawda nie było animacji dlatego wieczorem troszke nam sie nudziło ale sami organizowaliśmy sobie czas. Wystarczy zapoznać się z innymi urlopowiczami i od razu robi sie ciekawiej. Z tym szczurem to coś słyszałam, ale myśle że to jednorazowy incydent. Ja jestem bardzo zadowolona z wakacji i chętnie zostałabym tam na drugi tydzien:)
    Miłego pobytu:)
  • Gość: basia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.11, 18:21
    mam pytanie do wczasowiczki ta plaża to rzeczywiści taka katastrofa ???
  • Gość: wczasowiczka IP: 91.215.236.* 19.06.11, 18:31
    No powiem że szału nie było;p
    Kamienista jest, wiec warto mieć ze sobą specjalne buty do wody.
    Ale mimo wszystko odgarnęliśmy trochę boisko do siatkówki plażowej i daliśmy radę trochę pograć, wiec nie ma tak źle;d Dla chcącego nic trudnego:)
  • Gość: gość IP: *.dpd.com.pl 10.06.11, 15:35
    Dokladnie zgodzam się . Strasznie to dziwne. Ktoś słyszał że są ,a nikt nie widział ( może jakieś zdjęcia tych gryzoni) I co najdziwniejsze ,że organizator o niczym nie wie i żadnych skarg po przyjeździe nie odnotowali .Więc apeluje! jeśli są osoby ,które doświadczyły tych wszystkich nie milych rzeczy ,to prosze w imieniu swoim jak i wszystkich ,którzy mają wykupiony pobyt w późniejszym terminie złóżcie skargi do organizatora.
  • Gość: burza8211 IP: *.czarnet.pl 10.06.11, 17:05
    Ja już Wam pisałam wcześniej, byłam na miejscu tydzień, nie widziałam szczurów, nie słyszałam nawet aby ktoś się na nie skarżył - więc głowa do góry ;-)
    Odnośnie czajnika to w pokoju nie ma, ja miałam swój i czajnik i termos, aaa i mikroweli oczywiście też nie ma;-))))))))))))

Tak jak piszecie - to jest kwestia nastawienia, będzie fajnie, zobaczycie!!!

Udanych wakacji życzę.
  • Gość: sobie IP: *.adsl.inetia.pl 11.06.11, 19:18
    Moje informacje o tym hotelu są od Pani która pracuje w biurze podróży z którego jadę na wczasy 29.06. Pani ta była na krecie w maju w celu sprawdzenia hoteli i była właśnie w tym hotelu co prawda oglądała tą nową część ale nie wydaje jej się że ta stara będzie gorsza.Na potwierdzenie tego co mówiła zrobiła kilka zdjęć które to oglądałem. Hotel czynny jest dopiero od miesiąca czerwca, w czerwcu wszyscy mają być prawdopodobnie meldowani w nowej części, prawdopodobnie cały hotel jest wykupiony przez aquamaris, do tej pory nie mieli tam wykupionych miejsc i stąd może brak opinii. Hotel położony jest 5 km od centrum, jak to Pani zwiedzająca hotel określiła hotel idealny dla wypoczynku. A to jak naprawdę będzie w tym hotelu to w większości zależy od nas samych. Mam prośbę, ja zamierzam wypożyczyć samochód i sam sobie zorganizować czas poza hotelem czy ktoś ma informację kto ma tam fajne wycieczki np. Wąwóz samaria bo tam chce się wybrać z wycieczką organizowaną. Informacje proszę na e-mail sobie@autograf.pl . Pozdrawiam
  • puchat_ek 11.06.11, 12:12
    Opinie pracowników Aquamaris. Żenujące! Tak samo jak samo biuro-przeczytajcie info o tym biurze na forum to zrozumiecie. Pozdrawiam,agentka turystyczna
  • anulka499 12.06.11, 00:17
    mam kolejne pytanie do tych ktorzy juz wrocili z Krety ...jak wyglada droga z lotniska to hotelu ...dluga????
  • ptasie 12.06.11, 11:50
    czy w pokojach jest woda mineralna?
    czy są ręczniki plażowe hotelowe?
    --
    ptasie
  • Gość: sobie IP: *.adsl.inetia.pl 12.06.11, 20:48
    ręczników plażowych niestety niema
  • Gość: Envie IP: *.elpos.net 13.06.11, 12:34
    To ja zadam kilka pytań

- ja wyglądają śniadania, obiady i kolacje? czy brakowało komuś jedzenia? ( czy były to tylko marudzenia na zasadzie - dlaczego nie ma frytek a tylko opiekane ziemniaczki? )
    - czy w pokojach i na basenie są ręczniki, czy należy spakować je ze sobą ? ( w all inc nie powinno to chyba mieć miejsca)
    - czy istnieje możliwość zamiany pokoju w wypadku gdy nawiedza kogoś szczur, jaszczur lub inny dinozaur? to zart oczywiście, ale pytanie o ewentualną zamianę aktualne.
    - czy basen w części old ( na zdjęciach taki jest) jest czynny? jeśli tak jak głęboki?
    - czy część old ma jakieś krzesełka stoliczki na tarasie? czy trzeba drałować na drugą stronę by z czegoś skorzystać?
    i w końcu jak długo trwa transfer z lotniska do hotelu i z powrotem?

• anulka499 13.06.11, 22:58
    rodzinka ze slaska niestety zapomniala chyba o numerze a ja bardzo potrzebuje jakies informacje o wynajmach auta badz skuter , wiec moze ktos inny ma jakis namiar ?! znalazlam taka stronke www.ierapetra.net/travel.html
    probowalam napisac email ale chyba zadne z nich nie jest aktualne bo nie moglam wyslac zadnej wiadomosci...nie wiedzac czemu , zapisalam numerki w razie czego na miejscu bede dzwonic ale gdyby ktos mial jakis namiar bede wdzieczna!
  • Gość: Kasia IP: *.kasa-chorych.silesia.pl 14.06.11, 08:26
    Rodzinka ze śląska umieściła numer, tylko gdzieś w rodku całego wątku. Skopiowałam go: Nr do wypozyczalni - + 30 284 202 6771 lub +30 693 240 9242.
    Też będę wypożyczać samochód. A na ile lecicie, tydzień czy dwa??
  • anulka499 14.06.11, 12:34
    my lecimy tylko na tydzien od 20 lipca ....
    dzieki za numery ja sledze codziennie to forum i nie zauwazylam ...:)))
  • Gość: Kasia IP: *.kasa-chorych.silesia.pl 14.06.11, 12:51
    My na dwa i nie wiem, czy się cieszyc czy płakac, hehe. A planujecie wycieczkę promem na wyspę Chrissi? Na ile dni planujecie wypożyczyć samochód, jeden czy więcej?
  • anulka499 15.06.11, 00:04
    samochod planujemy wypozyczyc na 1 badz 2 dni , mam nadzieje ze hotel i sama okolica bedzie ok :) ale zobacyzmy :) myslalam o wyspie chrissi ale wyczytalam ze tam plynie sie o godz 10 a wraca o 5 nie wiem jak wyglada sama ta wyspa czy wytrzymamy tyle na tej wyspie?? myslalam wczesniej o Santorini ale szkoda mi troche moze gdysmy pojechali na 2 tygodnie to wtedy tak.... a tak nie wiem zobacyzmy na miejscu a wy gdzie sie wybieracie? jakie plany?
  • anulka499 15.06.11, 00:13
    Kasiu juz wyczytalam jakie macie plany i co macie zamiar zwiedzic ... :)
    zazdroszcze wam ze jedziecie na 2 tygodnie bedzie i czas na zwiedzanie i czas na odpoczynek chociaz przy dzieciach roznie bywa :) my nie mamy dzieci wiec mam nadzieje ze podpoczywamy zwlaszcza ze bedziemy obchodzic 1 rocznice slubu :)
  • Gość: anulka IP: *.40.220.159.threembb.co.uk 15.06.11, 01:01
    wiecej zdjec "naszego" hotelu na facebook'u www.facebook.com/pages/Hotel-Blue-Star-Beachfront-Resort/193182894056573?sk=wall az 66 zdjec!
  • Gość: Kasia IP: *.kasa-chorych.silesia.pl 15.06.11, 08:20
    Fotki widziałam. Generalnie jestem pozytywnie nastawiona i nie umiem się doczekać. Moje córki to juz właściwie nastolatki i są super towarzyszami podróży.
    Może uda nam się razem gdzieś wybrać. A wyspa podobno jest piekna i są zacienione miejsca, parasole też są na plaży choć płatne. Mozna też trochę pospacerować po wyspie. Mnie jakos kusi ta wyspa :-)
  • Gość: anulka IP: *.40.188.164.threembb.co.uk 15.06.11, 12:54
    tez nie moge sie doczekac wyjazdu i tak samo jestem nastawiona pozytywnie .... a skąd jesteście ?
  • Gość: Kasia IP: *.kasa-chorych.silesia.pl 15.06.11, 13:05
    Z Mysłowic, lecimy z Katowic. I też właśnie nie wiem o której wylot i lot powrotny, a ty wiesz może?
  • Gość: sobie IP: *.adsl.inetia.pl 15.06.11, 16:06
    Ja lecę 29.06 z Katowic i na dzień dzisiejszy wylot jest o 18.40 a powrót o 23.15 z krety. Ale niestety są zmiany Ci co dzisiaj wylatują maja samolot o 22.40 a mieli tak jak ja o 18, więc to ulega zmianie. Poza tym na kręte lata się dwoma liniami lotniczymi, sprawdź jaki masz nr lotu i można to sprawdzić na stronie aquamaris - wyloty. Pozdrawiam wszystkich tych którzy maja nadzieje na udane wczasy.
  • anulka499 16.06.11, 00:14
    nam powiedzieli ze wylot o 17.20 a tam bedziemy na 21.20 a do Polski wracamy 27.07 i samolot o godz 22.10 ale w biurze mowili ze godziny moga sie zmienic chociaz mam nadzieje ze sie nie zmienia!! to macie blisko na lotnisko my az spod kłodzka , niestety nie ma wylotow z wroclawia ;/ dlatego tez z Katowic ! ciekawa jestem jak dlugo sie jedzie z lotniska do hotelu w ofercie pisze ze okolo 90 minut ale jak jest w rzeczywistosci...ciekawe :)
  • anulka499 16.06.11, 00:20
    " W przypadku wylotu Katowice - Heraklion, klienci będą informowani o dokładnej godzinie wylotu na 5 dni przed datą wyjazdu" czyli wszystko jasne dowiemy sie dokladnie 5 dni przed odlotem
  • Gość: roziaaa IP: *.toya.net.pl 16.06.11, 07:24
    kasia my tez z Mysłowic ale jedziemy od 6.07 na 2 tygodnie :)
  • Gość: KRZYS IP: *.altec.pl 17.06.11, 09:10
    ZAMIENCIE PANSTWO TE WCZASY NA INNE.COS OKROPNEGO.WLASNIE WCZORAJ Z TAMTAD WRUCILEM.WSPOLCZUJE JAK KTOS TAM LECI NA 2 TYGODNIE.
  • Gość: Kasia IP: *.kasa-chorych.silesia.pl 17.06.11, 09:13
    A co konkretnie było okropnego? Mogę prosić szczegóły?
  • Gość: KRZYS IP: *.altec.pl 17.06.11, 13:11
    DUZO BY PISAC.PROSZE ZADZWONIC-505081941.POZDRAWIAM
  • Gość: Aneta IP: 156.17.52.* 17.06.11, 14:09
    bzdura ze szok, jak czytam takie teksty robi mi się słabooo. jakoś trudno w to uwierzyć....
    ta opinia bardziej do mnie przemawia
    www.holidaycheck.pl/hotel-opinie_Hotel+Blue+Star+Sea-ch_hb-hid_291815.html
    może cudów nie ma ale chyba więcej w niej prawdy niż fantazji
  • Gość: KRZYS IP: *.altec.pl 17.06.11, 15:24
    WIEC ZYCZE PANI POWODZENIA.I UDANEGO URLOPU.WIDOCZNIE PANI LUBI TAKIE WARUNKI.
  • Gość: mama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.11, 09:41
    Panie Krzysiu może troszkę szczegółów,nieładnie tak straszyć.
  • Gość: KRZYS IP: *.altec.pl 17.06.11, 13:09
    PRZEPRASZAM PANIA BARDO.JESLI PRZESTRASZYLEM.ALE TAKA JEST PRAWDA.MALE DZIECI NIE MAJA CO JESC.BASENY BEDA CZYSCIC JAK PANI BEDZIE PLYWAC.ALE SZCZURY,KTORE TAM BIEGAJA.TO JUZ JEST OKROPNE.DO MIASTA 5 KM.TAXI 9 EURO.JEDZENIE MONOTONNE.WSZYSTKIE SOKI I PIWO ,TO JEDNA WODA.TO MOJ NR TEL-505081941-PROSZE DZWONIC.NIE MAM NIC DO UKRYCIA.Z WIELOMA GOSCMI Z TEGO HOTELU SKLADAMY SPRAWE DO SADU.
  • Gość: iwona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.11, 09:41
    mam pytanie do anulka499,skąd dokładnie jesteście ,my jesteśmy z kłodzka i lecimy 22.06.na dwa tygodnie.
  • Gość: mama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.11, 09:55
    Po powrocie napiszcie proszę jakieś sensowne rady i wskazówki.Życzę udanego urlopu.
  • Gość: Kasia IP: *.kasa-chorych.silesia.pl 16.06.11, 10:09
    No właśnie, teoretycznie wczoraj skończył sie turnus, a tu cicho. Spodziewałam sie nowych rewelacji. Może jeszcze ktoś coś napisze. Piszcie jak wrócicie.
  • anulka499 16.06.11, 13:26
    my jestesmy z dlugopola zdroj ale my lecimy 20 lipca. napiszcie po powrocie jak bylo :) udanego urlopu!
  • Gość: basia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.11, 08:32
    my też lecimy z Katowic 20 lipca na 2 tygodnie
  • Gość: basia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.11, 08:52
    My lecimy z dwójką dzieci 10 i 5 lat i myślę że pomimo tych wszystkich opini będzie super ja tam nie jadę szukać minusów tylko dobrze się bawić i wypocząć jak ktoś chce mieć standard hotelu jak w Egipcie to mógł szukać hotelu 5*i zapłacić raz tyle. Ludzie nie oczekujmy za takie pieniądze nie wiadomo czego, przecież to jest EUROPA! Najważniejsze żeby nie zapomnieć zapakować ze sobą dobrego ,humoru jak od początku nastawimy się na NIE to wiadomo że będzie kitowo!! Życzę wszystkim udanego urlopu a kto jedzie 20lipca to do zobaczenia na miejscu a zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie będzie pasowało bo jak wiadomo JESZCZE SIĘ TAKI NIE URODZIŁ CO BY WSZYSTKIM DOGODZIŁ :)
  • Gość: rodzinaka_ze _slas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.11, 14:26
    Widzicie! A nam nikt nie chciał wierzyc !!! Zwlaszcza ze tam sa szczury......
  • Gość: KRZYS IP: *.altec.pl 17.06.11, 15:31
    SZCZURY SA NA 1000%.SAM OSOBISCIE WIZIALEM 3.I WIELE INNY ZECZY TAM JEST.ALE SZKODA SLOW.
  • Gość: lentik IP: *.adsl.inetia.pl 17.06.11, 15:39
    trochę ten krzys pisze jak kononowicz, ale poczekajmy na inne obiektywne oceny pobytu, pożyjemy zobaczymy, pozdrowienia dla wczasowiczów
  • Gość: kjlh IP: *.dynamic.chello.pl 17.06.11, 15:51
    Najbardziej przekonuje mnie te 1000% !!!
  • Gość: KRZYS IP: *.altec.pl 17.06.11, 12:57
    JA BYLEM TAM 2 TYGODNIE.PRZYLECIALEM 16 .06.SZKODA SLOW.PROSZE SOBIE ZMIENIC TE WCZASY JESLI JEST TO JESZCZE MOZLIWE.
  • Gość: stilos IP: *.204.115.14.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.06.11, 16:00
    założyłem ten wątek 17.01 teraz jest ponad 200 opinii ale jak czytam to żałuję że to zrobiłem lecimy 20 lipca i trochę się martwię nie mówię żonie ani dzieciom co tutaj piszą - nie wiem czy dobrze robię.
  • Gość: KRZYS IP: *.altec.pl 17.06.11, 16:04
    DOBRZE PAN ZROBIL.MOZE WIELU RODZINOM Z DZIECMI UDA SIE UNIKNAC TAM WYPOCZYNKU.SZKODA PIENIAZKOW I URLOPU.
  • Gość: roziaaa IP: *.toya.net.pl 17.06.11, 20:02
    www.holidaycheck.pl/detail-opinie_Hotel+Blue+Star+Sea+Dla+rodzin+w+sam+raz-ch_hb-id_2480480.html opinie sa rozne
  • Gość: ciotka IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.06.11, 20:16
    Je nie wiem czego się czepiacie. Właśnie skończyłam rozmawiać z rodzicami, którzy są na miejscu. Mieli w umowie pokój OLD a dostali nowiuśki pokój w BUNGALOWACH. Pokoje czyste, zadbane i żadnych szczurów do dej pory nie widzieli. Wręcz przeciwnie... Są bardzo zadowoleni wokół pełno kwiatów i zieleni. Jedzenie bardzo im smakuje, aż się zajadają. Jeśli chodzi o piwo czy inne napoje to uwierzcie mi co roku latam na all i nigdy te napoje nie są 1 jakości ale da rade pić chcesz drinka z palemką to zapłać więcej za wakacje w 5 gwiazdkowym hotelu. :) Plaża rzeczywiście niezaciekawa ale za to morze Super... hmmm... co jeszcze tam mówili.... A faktycznie nie ma polskiego animatora tylko francuski ale organizuje czas wszystkim. Mama mówiła, że jest aerobik, gra w piłkę... itp... Widoki ładne i ogólnie są bardzo zadowoleni i chwalili sobie organizacje transferową. Jakieś pytanie to jak będę dzwonić w niedziele to się dowiem. :) POZDRAWIAM
  • Gość: KRZYS IP: *.altec.pl 17.06.11, 20:54
    NO TAK KWIATY SA PIEKNE SUPER PRZYZNAJE OSOBISCIE .ALE PO 22 JEST JUZ WSZYSTKO PLATNE W BARZE.I NIKT JUZ NIE NALEJE CI NAWET PIWA GRATIS.I TO MA BYC ALL INCLUSIVE.POWODZENIA.
  • Gość: KRZYS IP: *.altec.pl 17.06.11, 21:04
    A DRINKI Z PALEMKA.PANIE O CZYM PAN PISZE.CHYBA NIE BYL PAN NIGDY NA WCZASACH.TEGO TO JUZ TAM WOGULE NIE ZNAJA.PILKA NA ASFALCIE.KOSZYKOWKA TEZ .SIATKOWKA NA PLAZY Z KAMIENIAMI.PRZYKRO MI TO PISAC ALE TAK JEST.CHYBA PANA RODZICE SA PIERWSZY RAZ NA WCZASACH.I SA W NIEBO WZIECI.TO TAK MOZE BYC.
  • Gość: Zenek IP: *.eimperium.pl 17.06.11, 21:15
    Chyba Pan Krzyś ma telefon, który się doładowuje jak się do niego dzwoni :-)

Zenek.
  • Gość: KRZYS IP: *.altec.pl 17.06.11, 21:56
    PRZYKRO MI ZE ROZMAWIA SIE DZISIAJ Z TAKIMI LUDZMI JAK PAN ZENEK.TAK PROSTYM CZLOWIEKIEM.KTORY NIGDY NIGDZIE NIE BYL I NIGDY NIE BEDZIE.TO JEST PRZYKRE
  • Gość: Zenek IP: *.eimperium.pl 17.06.11, 22:03
    Panie Krzysiu, nawet nie wyobraża Pan sobie ile radości i rozrywki sprawia mi ta rozmowa :-)
    Pozdrawiam serdecznie,
    Zenek
  • Gość: mama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.11, 23:04
    Fajnie się zapowiada,pozdrawiam wszystkich wylatujących 03,08 z Katowic(:będzie zabawnie.
  • Gość: anulka IP: *.41.41.238.threembb.co.uk 17.06.11, 23:20
    skoro naprawdę byly te szczury i ty byles na tej wycieczce wyslij nam jakies zdjecia z wycieczki , zebysmy mogli uwierzyc w to ze naprawdę tam byłeś!!! bo jakos na ten moment nie wierze w wasze słowa , co do jedzenia kazdy ma inne zdanie bo kazdemu smakuje cos innego co do plazy to juz wiemy ze piasku jak nad baltykiem nie ma! ale trudno.... ale co do szczurów nie wierze powiedz nam gdzie one byly bo moze widziales szczury gdzies w okolicach hotelu a nie w hotelu bo to roznica i wprowadzasz nas w blad!!!! a pozatym dzis napisalam wiadomosc do hotelu do ktorego sie wybieramy o faktyczny stan hotelu licze ze dostane odpowiedz i przekaze ja na forum!!! A jesli faktycznie sa szczury i jest taka tragedia to bedziemy reklamowac i tyle!! nie slycham juz tych bzdur , nie moge sie doczekac wyjazdu to juz za miesiac:))) juz ??? albo dopiero za miesiac :) pozdrawiam wszystkich i nie przejmujcie sie tymi bzdurami!
  • Gość: kat251 IP: *.static.korbank.pl 17.06.11, 23:32
    Słuchajcie, nie chodzi o to aby przesadzać ani w jedną ani w drugą stronę.
    Wiadomo, że każdy ma inne oczekiwania i inaczej oceni standard, jedzenie itp.
    Dla mnie robi się za dużo emocji za mało konkretów.
    1. Szczury - jeśli kolejna osoba potwierdza, że są - to znaczy, że nie jest to wyssane z palca. Gdzie są? Czy w bungalowach, czy chodzą po ośrodku? Czy podjęto jakieś kroki, żeby się ich pozbyć - czy może jest to ignorowane - bo to tam norma?
    Nie liczmy, że w biurze czy hotelu, ktos nam otwarcie przyzna się, że mają problem ze szczurami - przecież to byłby absurd!!!
    W tej kwestii - nie mam wątpliwości co do opinii wczasowiczów, którzy o nich wspominali.
    2. Jedzenie dla dzieci - wybór to jedna sprawa - ale na czym polega problem - czy potrawy sa tak przyprawione, przyrządzone, że dzieci ich nie chcą - czy problem polega na czymś innym?
    Jak odrzucimy elementy, które mogą być różnie oceniane i są mniej istotne, np. rozwodnione napoje a skupimy się na konkretach - szczury, brud, czy jedzenie nieprzystosowane dla dzieci - będziej lepiej.
    Niestety chyba w przypadku wykupionych wakacji nie mamy innej opcji - jak jechać (ew. po powrocie domagać się rekompensaty), ale racjonalizacja decyzji zakupowej i przeświadczenie, że opinie wracających klientów są nieprawdziwe chyba nie są najlepszym rozwiązaniem :-)
  • Gość: eni IP: *.adsl.inetia.pl 18.06.11, 08:58
    Dla mnie ,to co dzieje się na forum to jest jakaś farsa...zastanawiam się co podróżujących do hotelu Blue Star&Sea do tego skłoniło(a może piszą to ludzie którzy chcą przestraszyć klientów nowego biura,bo jest nieznane i trzeba trochę namieszać???!!!).Coś czuję ,że to jest na takiej zasadzie,że ktoś coś widział,a tak naprawdę nie widział np.szczury i tak z ust do ust rozeszła się fama.A doskonale wiemy że Polacy mają skłonność do przesadzania..Skoro jedzenie jest dobre..ale mocniej przyprawione..(kwestia kultury narodu)tego się nie zmieni..Jeśli osoby piszą:pokój sprzątany codziennie..to chyba dobrze,a tu odczuwam po wypowiedziach,że źle..Nie wiem ..pomieszanie z poplątaniem..Nie lubię nastawiać się negatywnie, bo tylko i wyłącznie ode mnie zależy czy wakacje będą udane czy też nie! Pogoda będzie, jeść i pić nam dadzą, dach nad głową również..Apeluję, nie dajmy się zwariować!!W każdym jednym biurze podróży są opinie negatywne i pozytywne i nie ma znaczenia,czy jest bardzo znane,czy też nie.My jedziemy 17.08 z Katowic pozdrawiam wszystkich wybierających się w tym terminie.GŁOWA DO GÓRY WCZASOWICZE!!!
  • Gość: Marta IP: *.play-internet.pl 18.06.11, 09:33
    Witam, czytam to Wasze forum i dziękuje Bogu, że życzliwa osoba z biura podrózy, w którym chciałam zarezerwować wczasy w tym hotelu szczerze mi go odradziła, w przeciwnym razie pewnie umarłabym na zawał zanim doczekałabym tego wyjazdu a tak jestem juz po wczasach, też na Krecie, wybrałam hotel Galini Beach & Eden w miejscowości Agia Marina , Kreta zachodnia, - był w tej samej cenie co blue star - i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona, hotel na samej plazy, widok z pokoju na morze, jedzenie dobre, urozmaicone, lezaki na plazy bezplatne, all inclusive do 23, czysto, schludnie, milo i przyjemnie, na prawde szczerze polecam i jesli ktoś ma jeszcze możliwość zamiany wczasow to z czystym sumieniem polecal Galin Beach & Eden.
  • Gość: eni IP: *.adsl.inetia.pl 18.06.11, 09:56
    tu jest portal na temat hotelu BLUE STAR&SEA ! Nie rozumiem po co Marta pisze o zupełnie innym???Każdy z nas ma dostęp do internetu i potrafi czytać na temat różnych hoteli.
  • Gość: Marta IP: *.play-internet.pl 18.06.11, 10:12
    Po to piszę że tez miałam wyjechac do blue star i Bogu dzieki nie pojechałam, miałam informacje od osoby z biura podrozy ktora byla tam na rekonesansie i szczerze odradzila Blue Star potwierdzając opinie z poczetkowych wpisow na forum że hotel zasługuje na 2 * i z opinii osob które wrocily widać , że cos w tym jest dlatego napisalam , że jesli ktos może zmienic hotel to polecam Galini Beach i to tyle w tym temacie, domyslam sie, że kazdy z was ma dostep do neta i potrafi czytac na temat innych hoteli ale nie każdy potrafi sie zdecydowac i dokonac dobrego wyboru tak jak Ty i reszta forumowiczów. powodzenia!
  • Gość: KRZYS IP: *.altec.pl 18.06.11, 10:24
    WITAM.DUZE PODZIEKOWANIA DO PANI MARTY.BO PISZE CALKOWITA PRAWDE.PANI PRZYNAJMNIEJ MIALA DUZO SZCZESCIA ZE BYLA PANI W INNYM HOTELU .JA BYLEM W BLUE STAR.STACILEM TYLKO URLOP I PIENIADZE.OPISALEM JAK BYLO.A INNI MYSLA ZE ZMYSLAM.WIEC ZYCZE UDANEGO I SPOKOJNEGO URLOPU W BLUE STAR WSZYSTKIM KTORZY TAM LECA.
  • Gość: Marta IP: *.play-internet.pl 18.06.11, 10:47
    Panie Krzysiu, dziekuję. Ja Panu wierzę i wiem, że Pan nie zmysla bo niby jaki miałby Pan w tym cel?? jesli byłoby wszystko ok to raczej nikt by nie zmyslał , że jest inaczej, a Pan nie jest jedyna osoba, która ma zastrzezenia do tego hotelu tak wiec nie rozumiem osob, które zamiast byc wdzieczne za szczerosc snuja wyimagowane podejrzenia.
  • Gość: KRZYS IP: *.altec.pl 18.06.11, 11:01
    MA PANI RACJE.TO NIE MA SENSU.STARAC SIE I OPISYWAC TEN HOTEL.CHCA WIERZYC ZE JEST SUPER.TO NIECH TO SOBIE WMAWIAJA.CHCA STRACIC PIENIADZE ,NIECH STRACA.SERDECZNIE POZDRAWIAM.
  • Gość: KOCIA76 IP: *.multimo.pl 18.06.11, 13:21
    Dokładnie, aquamaris twierdzi ,że wszystko jest ok. Nie wpłynęło do nich żadne pismo i nic im nie możemy udowodnić .Na każdy zarzut żądają dowodów w postaci zdjęć , pisemnych skarg itp. Więc jeszcze raz bardzo proszę jeśli ktoś jest w posiadaniu jakiś fotek (najbardziej chodzi tu o te szczury) oraz skarg ,które będą wysłane lub zostały wysłane już do biura aquamaris o przesłanie na adres: gpbula@poczta.onet.pl Tylko z tymi dowodami możemy ubiegać się o zmianę hotelu , w przeciwnym razie pozostaje nam tam polecieć i wierzyc ,że będzie ok. Zależy nam bardzo na czasie ,bo wylot mamy już 06 lipca.
  • Gość: eni IP: *.adsl.inetia.pl 18.06.11, 10:27
    Ja byłam na Krecie wielokrotnie i w Chani i w Malii i nie opisuję jak tam było...Dyskutujemy o Blue stra&sea ,a Marta bazuje na opinii "a ktoś mi powiedział,że jest źle".Wkurza mnie to strasznie, nie była a się wypowiada!I kończę dyskusję z osobą która nie ma zielonego pojęcia jak jest w tymże hotelu. Kiedyś byłam w hotelu który miał 99% pozytywnych opinii, a niestety wg mnie nie zasługiwał na połowę tego..także proszę nie straszyć osób które wykupiły do tego hotelu wakacje.POZDRAWIAM!
  • Gość: Marta IP: *.play-internet.pl 18.06.11, 10:41
    nie KTOS MI POWIEDZIAŁ, ZE JEST ZLE tylko powiedziała mi to wiarygodna osoba z biura , która była na miejscu więc z palca sobie tego nie wyssałam, widac w biurze, w którym Eni wykupywał - (a) wczasy nikt nie zdobył sie na odwage i szczerosć aby udzielic rzetelnych i prawdziwych informacji, nie wiem czego sie czepiasz i tez nie mam zamiaru dyskutowac z kims kto mimo opini osób, które były w blue star i wiedzą jak tam jest uparcie wierzy, że bedzie inaczej, coż powodzenia...
  • Gość: sobie IP: *.adsl.inetia.pl 18.06.11, 12:21
    Witam ponownie wszystkich. Pani Marto ja mam również informację od Pani która mi sprzedawała te wczasy i była na rekonesansie mam nawet potwierdzenia w formie zdjęć, są to zdjęcia z końca maja.moja informacja na ten temat jest taka iż jest to całkiem sympatyczny hotel z jednym minusem lub plusem bo jest 5 km od centrum, zależy na co się nastawiamy. Ja już mam wynajęty tam samochód i nie mam zamiaru siedzieć w hotelu cały urlop, chce zwiedzić, wypocząć i dobrze się bawić i wieże że tak będzie. Uważnie czytam forum i bardziej wierzę lub mniej w to co piszecie bo każdy ma swój gust i oczekiwania. Dzwoniłem do aquamaris i twierdzą że nikt oficjalnej skargi nie złożył a potwierdzają że czytali te opinie i proszą o rozsądek i nie panikowanie bo ludzie są bardzo różni. Ja jadę 29.06 z Katowic i jestem pewien że będzie fajnie i wszystkim tego samego życzę. Pozdrawiam
  • Gość: Kasia IP: *.adsl.inetia.pl 18.06.11, 10:20
    Do ciotka. Zapytaj proszę o tego animatora. Bo podobno po 15 czerwca już miał być polski animator. Te twoje informacje znacznie odbiegają od pozostałych. Mam nadzieję, że to tylko kwestia oczekiwań. Jeżeli te informacje pisze konkurencja i właściciele biura to takie forum w ogóle nie ma sensu :-(
  • Gość: mona IP: *.ekspres.net.pl 18.06.11, 12:26
    No właśnie, 15 czerwca zaczyna się w Grecji pełnia sezonu... Nie ma opcji, żeby było źle. W Grecji byłam już 3 razy i wiem, że Grecy mają specyficzne podejście do ... życia, ale jak dotąd nie spotkałam się z ekstremalnymi zaniedbaniami zarówno ze strony biur, jak i hoteli... Nie dajmy się ogłupić, przecież lecimy odpocząć...
  • Gość: anulka IP: *.40.226.254.threembb.co.uk 18.06.11, 13:07
    dokladnie!!!
    nie wierze w to ze Polacy sa az tak zyczliwi i staraja sie nas ostrzec przed tym hotelem , wszyscy ktorzy tak negatywnie sie wypowiadaja sa to anonimowe osoby i jak im ufac.....??! :)))
  • Gość: mona IP: *.ekspres.net.pl 18.06.11, 13:19
    Myślę, że oczywiście wszystko może się zdarzyć, ale też wszystko zależy od naszego nastawienia i oczekiwań. Latam na "ciepłe wakacje" już dość długo i wiem, że wszystko jest kwestią naszych indywidualnych potrzeb. Jeśli są szczury, to warto się o tym przekonać na własnej skórze i rozstrzygać sprawę z biurem, jeśli zaś plaża jest kamienista to należy doczytać o krajobrazie Grecji w tym rejonie i nie mieć pretensji bezzasadnych... Słońce, ciepłe morze, krajobrazy inne niż za oknem domu, basen pod nosem, drinki, inne jedzenie ... jeśli komuś to nie odpowiada i szuka dziury w całym, to proszę bardzo - nad Bałtykiem też jest fajnie i schabowy można za dwie dyszki kupić. Ja stawiam na Grecję... ;)
  • Gość: s.piotrowska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.11, 10:49
    witam
    wróciłam z tego hotelu kilka dni temu, jestem zadowolona, miejsce piękne, pokój old zamienili na bungalow z widokiem na morze bliziutko basenu... plaża nie taka jak nad Bałtykiem, ale ja potrafię leżeć na skale i się opalać, dzieciom też nie przeszkadzało, hotel czyściutki, okolica może nieruchliwa, ale ja oczekiwałam takiego zadupia, chciałam odpocząć, skorzystaliśmy tylko z wycieczki-rejsu na chrissi - bomba!, po za tym nie wyściubiłam nosa poza hotel, nie żałuję
    a co do wpisów Pana Krzysia, to chyba był w innym miejscu.... bo naprawdę nie widziałam nie słyszałam wielkich skarg, ani o tym by się hurtowo pozew pisało na wczasach, a pewnie bym wiedziała
    dodam że alkohol jak to w all, lokalny i raczej słabej jakości, ale jak ktoś bywa na all to wie jak taki alkohol smakuje, ja zaopatrzyłam się z emkiem w z butelki Łyszki na lotnisku i też było fajnie... do 22 all a potem piliśmy z sąsiadami swoje zapasy, o ile mieliśmy na to siły...

Panie Krzysiu ja jednak nalegam - zdjęcia i potwierdzenie pana oszczerstw w postaci skanu pisma cokolwiek, bo tak to jest zastraszanie ludzi, łatwo da się pana zlokalizować po nr IP i potem panu się proces może wytoczy co?

jadących tam pozdrawiam
    i powiem na zakończenie tak
    jeśli liczycie na 4* jak w Egipcie to się rozczarujecie, ale na pewno 3 mocne gwiazdeczki bym dała
    w 2000 roku byłam w 2* hoteliku na riwierze olimpijskiej i też było fajnie, to zależy na co kto czeka

tym którzy oczekiwali ze za 1400 zł dostaną hotel typu sheraton gratuluję bujnej wyobraźni

• Gość: KRZYS IP: *.altec.pl 19.06.11, 11:57
    ZAPRASZAM .ZOBACZYMY KTO MIAL RACJE.JA NIEMAM NIC DO UKRYCIA.A STRASZYC TO MOZE PANI SWOJE DZIECI.
  • Gość: Małgorzata IP: *.ssp.dialog.net.pl 06.07.11, 22:02
    Jest Polska animatorka,bardzo sympatyczna pani. Moje dzieci były zadowolone:-)
  • Gość: lalka IP: *.broker.com.pl 18.06.11, 14:33
    ten hotel to istna porazka wlasnie z niego wrocilam , mieszkalam w pokoju gdzie olbrzymi szczur przychodzil co wieczor do nas na balkon , jedzenie jakby go wogole nie bylo tylko ser i ziemniaki , bylo nas 30 osob i wszyscy napisali skarge .
  • Gość: Zenek IP: *.eimperium.pl 18.06.11, 14:44
    Witam, skoro codziennie ten mega szczur was odwiedzał :-) , to może udało się Pani zrobić mu zdjęcie?
    Pozdrawiam,
    Zenek.
  • Gość: Alina IP: *.tychy.vectranet.pl 07.07.11, 19:09
    Ja wróciłam w dniu wczorajszym i równiez widziałam szczura biegającego po murku przy jadalni :) A zdjęcia mrówek w łazience akurat udało mi się zrobić, bo tak szybko nie biegały :D. Skargę złozyliśmy, rezydent ją podpisał i zobaczymy co dalej.
  • Gość: kat251 IP: *.static.korbank.pl 18.06.11, 15:00
    Gdzie/ komu została złożona skarga? Można prosić o jakś kopię? - jeżeli jest
    Aquamaris podobno wypiera się, jakoby dostali jakąś skargę (pisało o tym kilka osób).
    Ja mam wylot 20.07 i chętnie zmieniłabym hotel ale potrzebna są jakieś twarde dowody.
    Niekoniecznie chciałabym przekonać się o tym wszystkim na własnej skórze, ale możemy nie mieć wyjścia :-(
  • Gość: mona IP: *.ekspres.net.pl 18.06.11, 15:18
    Ja mam pytanie Pani o nicku lalka - co oprócz napisania skargi zrobili Państwo z faktem codziennych odwiedzin szczura? Jakaś prośba o zmianę pokoju, rozmowa z rezydentem lub właścicielem hotelu? Jakoś nie wydaje mi się prawdopodobne, iż mimo, że to SZCZUR, akceptowali Państwo jego obecność (napisała Pani, że odwiedzał Wasz balkon codziennie) ...
  • Gość: KRZYS IP: *.altec.pl 18.06.11, 17:45
    REZYDENT ODPOWIEDZIAL ZE NIE TRZEBA ZOSTAWIAC JEDZENIA W POKOJU.TO SZCZUR WTEDY NIE WEJDZIE.I PO NASZEJ INTERWENCJ W BIURZE POLECIAL PO 7 DNIACH DO POLSKI.DLATEGO JEST TERAZ DRUGI I PO TAMTYM MUSI SPRZATAC BRUDY.
  • Gość: gość IP: *.multimo.pl 18.06.11, 15:36
    Gdzie jest ta skarga !!!!! Domagamy się skanu tej skargi .Dużo osób o tym pisze ,a nikt nie jest wstanie przedstawić nam dowodu. To jest jakiś obłęd.
  • Gość: eni IP: *.adsl.inetia.pl 18.06.11, 15:51
    Żadnych zdjęć, żadnych skarg...tylko słowa nie poparte dowodami.Nikt nie potrafi rzetelnie odpowiedzieć na zadane pytania forumowiczów...A to już jest lekko dziwne,nie uważacie? Wszystkie pozytywne jak i negatywne opinie to tylko i wyłącznie rzecz gustu, ale po co tak od razu straszyć????To forum może trwać latami i do konsensusu nie dojdziemy.Każdy będzie obstawał przy swoim. Dla jednego wyjazd pod namiot jest ekstra i będzie opisywał jak było cudownie ,a inny stwierdzi,że było fatalnie, bo np.pająki wchodziły pod brezent...I tak samo jest tutaj..Nie dajmy się zwariować.Przecież każdy z nas wiedział że jakby nie było "ryzykuje"-nowe biuro, nieznany hotel ,a mimo to zakupił ofertę..Jesteśmy dorosłymi ludźmi, mogliśmy kupić u innych touroperatorów których jest ich całe mnóstwo..Kupiliśmy w Aquamaris.
  • Gość: wika IP: *.sitel.net.pl 18.06.11, 16:02
    cały czas czytam co wy ludzie piszecie raz jest ok raz do niczego . wszystko będzie super jak będzie pogoda słońce i woda a reszta to tylko towarzystwo . cieszę się że w lipcu jadą osoby którym zależy na dobrej zabawie a nie na narzekaniu . my też jedziemy w lipcu i życzę sobie i wszystkim udanej zabawy . spotkamy się na basenie i wieczorkiem na plaży każdy z załącznikiem . pa pa
  • Gość: mona IP: *.ekspres.net.pl 18.06.11, 15:55
    Spokojnie ... Jeśli skarga dotarła do Aquamaris, a biuro się szanuje, to pewnie coś z tym zrobią. Przecież jak zapewniają na miejscu jest zarówno rezydent jak i polskojęzyczny animator. Ten hotel nie leży na bezludnej wyspie i wydaje mi się, że w przypadku jakiś ekscesów można interweniować. Jeśli nie u rezydenta czy właściciela hotelu, to wszyscy mamy telefony i można dzwonić bezpośrednio do biuro. Nie dajmy się zwariować - zauważcie, że po "podpuszczających" postach pojawiają się pytania, na które zwyczajnie nie ma odpowiedzi, czy to nikogo nie dziwi...
  • Gość: Tomaszek IP: *.adsl.inetia.pl 18.06.11, 16:06
    Witam jedziemy 20 lipca do tego hotelu i bardziej od szczurów i much boję się rozwrzeszczanych i rozpieszczonych dzieciaków z rodzicami którzy mają w d... innych wspólwczasowiczów którzy jadą wypocząć a nie słuchać krzyków płaczu i marudzenia.
  • Gość: lentik IP: *.adsl.inetia.pl 18.06.11, 16:15
    tomaszek, pewnie będą i takie sytuacje. oczywiście wszystko zależy od odpowiedzialności dorosłych i wyrozumiałości innych wczasowiczów. zmiana klimatu itd itp. ja mam pytanko - czy konieczne są buciki do wody / kąpiel w morzu / tak jak choćby w chorwacji / ze względu na kamieniste dno. pozdrawiam wczasowiczów. my wylatujemy 11.08 z warszawy na dwa tygodnie.
  • Gość: Kasia IP: *.adsl.inetia.pl 18.06.11, 17:12
    Bardzo proszę o info na temat występowania meduz i jeżowców. Czy konieczne są buty do wody właśnie ze względu na te stworzenia, ewentualnie ze względu na kamieniste dno.
  • Gość: KRZYS IP: *.altec.pl 18.06.11, 17:55
    MEDUZ I JEZOWCOW BRAK JAK PRZY PLAZY W TYM HOTELU.BUTY POTRZEBNE .DUZO KAMIENI.DROBNYCH NA PLAZY I DUZYCH W MORZU.
  • Gość: Alina IP: *.tychy.vectranet.pl 07.07.11, 19:14
    Buty do wody wskazane, plaża jest kamienista a przy duzych falach może być dośc niebezpiecznie, ponieważ co jakis czas "wyrastają" z dna wyspy kamieni i mozna się poobijać.
  • Gość: KRZYS IP: *.altec.pl 18.06.11, 17:37
    JA MAM ODPOWIEDZI DLA PANI .PROSZE DZWONIC.PODALEM NA FORUM NR TELEFONU.ZAPRASZAM.PRZYLECIALEM 16.06.Z TEGO HOTELU.
  • Gość: mona IP: *.ekspres.net.pl 18.06.11, 17:52
    Jeśli to nie kłopot, niech Pan pisze tutaj. Parę osób narobiło swoimi, prawdziwymi lub nie, wypowiedziami niezłego zamieszania. Jeśli Pana opinia jest wiarygodna, proszę się nią z nami podzielić.
  • Gość: KRZYS IP: *.altec.pl 18.06.11, 17:59
    PROSZE DZWONIC .505081941.MOGE ODOWIEDZIEC NA WSZYSTKIE PANSTWA PYTANIA.I TO BEZ PRZESADY.TYLKO TAK JAK TAM BYLO.