Dodaj do ulubionych

MIKRI POLI - Kreta

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.02.11, 11:53
Proszę o informacje dot. hotelu Mikri Poli. Wybieram się tam w czerwcu . Interesuje mnie szczególnie:
-z jakiego biura organizowany był wyjazd ? (ja jadę z TUI),
-rodzaj pokoju ,
-odległość z lotniska do hotelu? (jadę z dzieckiem),
-może mogłabym prosić o jakieś zdjęcia dot. pokoju, łazienki.
Obserwuj wątek
    • gaj-33 Re: MIKRI POLI - Kreta 29.04.11, 10:48
      My wybieramy sie z 9 letnią córką 14 sierpnia do Mikri Poli. Bardzo proszę żeby napisać jak wyglada mini club dla dzieci tzn. czy organizują im jakieś ciekawe zajęcia, czy robią to na " odpieprz" a dzieciarnia się nudzi.
      • marminia Re: MIKRI POLI - Kreta 09.12.11, 14:09
        Pokoje rodzinne z Tui składają się z dwóch pokoi, te na piętrze mają ekstra tarasy z widokiem na morze. My mieszkaliśmy na ostatnim poziomie domków (ułożone są tarasowo, na każdy poziom można dojechać windami, są one wewnątrz każdego ciągu domków) - cisza i spokój. Plaża fajna jak na Kretę, piaszczysta więc można do woli budować zamki z piasku, dno morza piaszczyste, ale co jakiś czas są w wodzie kawałki skał. Przy starszych dzieciach można pójść plażą (niektóre odcinki w wodzie) aż do portu. Baseny niewielkie, ale da się pomoczyć. Bardzo fajny basen rekreacyjny w SPA, jak ktoś ma ochotę popływać w spokoju bez wskakujących mu na głowę dzieci to polecam. Leżaków dostatek - my zajmowaliśmy około 9.00 i byliśmy jednymi z pierwszych. Jedzenie pyszne, napoje typu cola i inne - koszmarne podróby, za to lody dobre. Obsługa bardzo sympatyczna, zresztą w tamtym roku było mnóstwo Polaków - praktyki studenckie ze szkoły hotelarskiej chyba z Poznania. Animacje jakieś były, ale nasze dzieci starsze to nie korzystaliśmy. W organizacji animacji przewodzą Niemcy (1-2-Fly) i Włosi (nie pamiętam nazwy). Zresztą Niemców i Włochów jest tam najwięcej. Plac zabaw jest zaraz obok basenu. Z wycieczek fajna "Kreta Wschodnia-znana i nieznana", płynąc na Santorini nie zapomnijcie aviomarinu;)
    • Gość: millla Re: MIKRI POLI - Kreta IP: *.181.238.79.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 19.01.12, 21:03
      Wybieram się do tego hotelu w czerwcu. Mam prośbę do tych którzy byli tam w poprzednuch latach o tej porze roku: jaka jest temperatura powietrza i wody (jadę z 3-latkiem i stąd moje obawy), w której części najlepiej wybrać pokój? Co warto zobaczyć w tym rejonie Krety? C (chcemy na dzień lub 2 wynająć auto i zrobić krótkie wyprawy) Cy polecacie rejs na wyspę Koufonissi? Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję
      • Gość: jtk Re: MIKRI POLI - Kreta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.01.12, 09:26
        W ubiegłym roku byłam w Mikri Poli w okresie 5-12.06. Było baardzo ciepło, żałowalam ze nie wybrałam wcześniejszego terminu (zazwyczaj wybieram maj).Nie wiem jaką temp. miała woda w morzu, ale cała nasza rodzina (wraz z z trzyletnim wówczas dzieckiem) chlapała sięna max.(tzn. ja się chlapałam, chłopcy pływali). Pora na wczasy jak najbardziej odpowiednia według mnie oczywiście, plaza dla dzieci super, cały obiekt w porządku. Jedyny mankament to odległość od lotniska. Jedzie się długo, a widoki szczególnie dla dziecka robią sie nudne i podróż może być uciazliwa. Da sie to przeżyć, a wczasy na pewno będą udane.
      • neronka Re: MIKRI POLI - Kreta 20.01.12, 11:30
        W czerwcu w tym rejonie będzie bardzo ciepło, woda ok. 23 stopni. Okolice Ierapetry należą do najcieplejszych na Krecie. Klimat prawie afrykański. Polecam właśnie Ierapetrę na wieczorne spacery. Ma fajny bulwar, dużo knajpek.
        Obowiązkowo rejsik na Chrissi, wyspę ze złotym piaskiem z muszelek.
        Poza tym Kato Zakros, wąwozy, Xerokambos i plaże pd-wsch części.
        Dokładny opis mogę podesłać na maila.
        --
        pozdrawiam Daga
          • Gość: Mikołaj Re: MIKRI POLI - Kreta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.12, 22:22
            Witam.

Dzisiaj dostałem info z TUI ze usuwają ten hotel z oferty na 2012 rok !

Kupowałem to w styczniu 2012. Bezczelne TUI zaproponowało mi bezkosztowa wymianę na hotel gorszy 4-o gwiazdkowy, z gorszymi opiniami łaskawie bez dopłaty.

Proszę sobie wyobrazić, ze na dzień kupowania MikriPoli ten oferowany właśnie hotel był o ponad 3000 pln tańszy. Szczyt wszystkiego !!!!!!

Czy ktoś inny dostał taka informacje z TUI ?

Można do mnie pisać direct na office@ilex.net.pl
            • Gość: Krystian Re: MIKRI POLI - Kreta IP: 83.1.134.* 06.03.12, 14:32
              Witam.
              My kupiliśmy ten hotel 29 października 2011r. Dla nas był to hotel idealnie położony, gdyż na południu Krety jeszcze nie byliśmy, posiadał własną ładną plaże, mini klub dla dzieci z polskimi animatorami, był nowiusieńki i bardzo chwalony na forach.
              Mnie Email z TUI rozbawił do łez, podobnie jak Ciebie.
              Dla nas ich propozycja jest niepoważna, z kilku powodów, a napewno jednym z ważnych jest jego niższa kategoria i oceny od turystów ( np. na holidaycheck).
              W tej chwili mam jeszcze nerwa, ale napewno będę próbował domagać się swoich praw.
              Tak z innej beczki to jestem ciekawy czy swoich niemieckich turystów Tui uraczyło podobnymi emailami, raczej wątpie.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka