Dodaj do ulubionych

7+7 z Grecos

10.02.11, 23:44
Czy opcja 7+7 w Grecos np Kreta lub Rodos to dobry pomysl?
Jakie hotele/zestawy hoteli na 7+7 byscie polecali na wyjazd z 9 letnim dzieckiem?
Mam na mysli hotele 4 lub 5 gwiazdkowe z basenami, zjezdzalniami i opcja UAI lub AI...
Edytor zaawansowany
  • e_r_i_n 11.02.11, 10:13
    Z ciekawości - dlaczego chcesz wybrać to 7+7?

--
    Posiadanie dziecka jest jak tatuaż na twarzy. Trzeba być całkowicie pewnym, nim się podejmie ostateczną decyzję.
    MAZURY CUD NATURY - GŁOSUJ!
  • Gość: mmm IP: *.warszawa.vectranet.pl 11.02.11, 10:28
    O ile idea 7+7 na Krecie jest nawet sensowna dla lubiacych jezdzić i zwiedzać, bo Kreta jest duza, to Rodos jest kompletna pomyłką. Strata całęgo dnia na bezsensowne pakowanie sie, wymeldowywanie se, czekanie na transport, zameldowywanie sie i rozpakowywanie sie. Na Rodos z każdego miejsca mozna spokojnie wszedzie dojechac, przynajmniej jeśli chodzi o samochód, bo autobusy oczywiscie wszystkie jada z miasta Rodos.
  • e_r_i_n 11.02.11, 10:37
    Myślę, że nawet na Krecie to nie do końca dobry pomysł. Dlatego pytałam o to, skąd taki pomysł.
    Dodając do tego AI tym bardziej nie rozumie, bo dla mnie AI ma sens, przy pobycie praktycznie cały czas w hotelu.
    Przez chwilę myśleliśmy o tej opcji 7+7 w zeszłym roku, tez jadąc z 9latkiem. Stanęło na 14 dniach w Rethymnonie (HB) + 10 dni z tego wynajęte auto i podróże. I to był bardzo dobry pomysł.
    --
    Posiadanie dziecka jest jak tatuaż na twarzy. Trzeba być całkowicie pewnym, nim się podejmie ostateczną decyzję.
  • Gość: muchospatatos IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.02.11, 11:46
    dziekuje za opdowiedzi...czyli poelcacie bardziej HB i zwiedzanie na wlasna reke i odradzacie opcje 7+7 na Krecie i Rodos...a sa moze oferty 7+7 np 7 dni Rodos i 7 dni Kreta?
  • e_r_i_n 11.02.11, 11:58
    Być może są, nie wiem, ale 7 dni na Krecie to całe nic.
    --
  • Gość: mmm IP: *.warszawa.vectranet.pl 11.02.11, 12:03
    a sa moze oferty 7+7 np 7 dni Rodo
    > s i 7 dni Kreta?

Szczerze watpie, chyba ze zgodzisz sie doplacic za przelot Kreta-Rodos lub spedzic 15godzin na promie (ktory nie plywa codziennie) to jakies mniejsze biuro powinno to byc w stanie zorganizowac.
  • Gość: fiflip IP: *.elektrosat.pl 27.02.11, 20:47
    Ja moge polecic biuro podrozy Grecos, bylem tam w zeszlym roku 2010 i nie zawiodlo mnie.
  • niemarudzaca 04.03.11, 15:51
    Ja też się zastanawiałam nad taką opcją, ale to chyba bardziej w Turcji. Znam Grecosa i wiem, że to dobre i już przeze mnie sprawdzone biuro. Jak byłam na Krecie to zwiedzałam na własną rękę, chcę teraz jednak do Turcji się wybrać na pozwiedzanie i nie wiem, czy tam zwiedzanie samemu jest bezpieczne. Co myślicie?
  • Gość: skorupka IP: *.net.stream.pl 05.03.11, 13:41
    Witam,
    MY (2+ siedmiolatek) jedziemy w czerwcu na Rodos 7+7. Hotele poleciło nam zaprzyjaźnione biuro podróży właśnie pod kątem dziecka. Są to: Mitsis Maris (pd.wyspy) i Blue Bay (płn.).
  • Gość: muchospatatos IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 05.03.11, 13:57
    Skorupka, kiedy lecicie na Rodos?
    Ja wybieram sie z synem i mama wlasnie do Mitsis Rodos Maris od 18 czerwca do 2 lipca...
    Po poradach osob zdecydowalem sie na tylko jeden hotel na cale 2 tygodnie, rozwazalem opcje 7 dni Rodos I 7 dni Turcja Egejska bo w ofercie cos takiego ma Wezyr ale na dzis sie z tego wycofali...wiec stanelo na Mitsis Rodos Maris wlasnie z powodu dobrych opinii ludzi i wlasnie atrakcji dla dziecka
  • Gość: gość.1 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 05.03.11, 14:46
    Po powrocie proszę o podzielenie się opiniami o Mitsis Rodos Maris, wybieramy się w drugiej połowie sierpnia więc nowe opinie byłyby mile widziane.pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.