Dodaj do ulubionych

Kreta - jaki hotel z Itaki polecacie?

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.04.11, 11:02
Witam

Proszę polećcie jakiś fajny hotel z Itaki, 4*- 5* przy plaży, jakoś przeglądam ich stronę i nie podobają mi się te hotele. Szukam z fajnymi basenami, noi plaża w miare piaszczysta.
Edytor zaawansowany
  • Gość: sava IP: *.e-wro.net.pl 04.04.11, 07:15
    Może Creta Palm.
  • Gość: sisi IP: *.c192.msk.pl 04.04.11, 07:37
    Czy hotel jest najwazniejszy? A okolica? No chyba,że jedziesz z dzieckiem.
  • Gość: Moona IP: *.mofnet.gov.pl 05.04.11, 10:00
    polecam Creta Maris przy samym morzu 5 * ALL teraz jest chyba w promocji, ja byłam 2 tygodnie było super
  • Gość: Aneta IP: *.matras.pl 06.04.11, 10:39
    My bylismy w siostrzanym hotelu dla Creta Maris. Bylo to Terra Maris. Bardzo odradzam. Nie dajcie sie namowic. ITAKA promuje ten hotel, ale to na pewno nie hotel 5*. Moge wiecej poopowiadac, ale ogolnie nie warto, sa duzo lepsze hotele na Krecie.
  • Gość: toja IP: 217.153.153.* 05.04.11, 10:24
    ja wybrałam Louis Creta Princess. Bo po pierwsze blisko do Chanii, chciałam zwiedzić Kretę zachodnią. Są piękne, duże baseny. Plaża jest hotelowa, więc nie płaci się za lezak. Plaża piaszczysto kamienista.
  • Gość: cydr IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 05.04.11, 11:18
    hej,
    a kiedy się tam wybierasz? Bo też wybraliśmy ten hotel :-)
    Masz może jakieś wiarygodne opinie o nim? Bo na tym forum są skrajnie różne: od pozytywnych po bardzo negatywne...
    Pozdrawiam :-)
  • holidayservice 05.04.11, 12:05
    Sprawdź Hotel***** Aquis Bella Beach
    opis: tutaj
    --
    "Podróżować to żyć"
    info@holidayservice.pl
    www.holidayservice.pl
  • marysia49 06.04.11, 10:14
    dla itaki nie liczy się klient,tylko jego pieniadze

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.