Dodaj do ulubionych

Cypr... Ayia Napa

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.05.11, 15:21
Witam
We wrzesniu planujemy z żona wyjazd na Cypr rejon ayia napa.. był ktoś??
jaki hotel polecacie??
all czy HB??
jak w rzeczywistosci prezentuje sie nissi beach??:P
Edytor zaawansowany
  • Gość: Lucyna Wieczorek IP: *.aonet.pl 06.06.11, 11:20
    Polecam hotel Pierre Anne, gdzie byłam w kwietniu br. Hotel położony jest nad samym morzem przy wygodnej promenadzie, która prowadzi do kilku piaszczystych plaż, m.in. Nissi (jest rzeczywiście atrakcyjna, ale przeludniona). Polecam także plażę przy Konnos Bay (dojazd autobusem za 1 euro). Pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku na Cyprze.
  • Gość: SUCHY IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.06.11, 12:42
    Pierre Anne z itaki?? miałaś opcej z HB?? jak ceny na miejscu? jak jedzenie hotelowe?
  • Gość: Lucyna Wieczorek IP: *.aonet.pl 03.07.11, 19:21
    Wykupiłam pobyt z HB, ale jest możliwość all inclusive. Wyżywienie wystarczające i dość urozmaicone i smaczne (szczególnie obiadokolacje). Ceny w sklepach znacznie wyższe niż u nas w sklepach, ale pomarańcze i woda mineralna są tanie. Nie warto kupować alkoholu i słodyczy oferowanych w czasie wycieczek, gdyż w supermarketach są dwa razy tańsze. Generalnie ceny w supermarketach są niższe niż w małych sklepikach. W Ayia Napa są dwie piekarnie, gdzie można zaopatrzyć się w smaczne pieczywo na plażę lub wycieczkę. Warto pojechać na wycieczkę w góry Troodos, które są bardzo malownicze i dużo tam atrakcji turystycznych (stare klasztory, urokliwe wioski). Pokochałam Cypr w kwietniu i myślę, że wyjadę tam jesienią, gdy morze osiągnie temperaturę 27 stopni C. Pozdrawiam i życzę udanego wyjazdu na Cypr.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka