Dodaj do ulubionych

wczasy z itaki grecja

06.05.12, 16:26
planujemy wyjazd na wczasy do grecji z itaką jakie macie doświadczenia z tym biurem czy możecie polecić jakiś hotel.
Edytor zaawansowany
  • luleczek111 06.05.12, 19:35
    Biuro ok, bylismy z Itaką w zeszłym roku na Majorce i bez zarzutów. Na szczęście nie musieliśmy korzystać z pomocy rezydentki, ale wszystko było ok. Teraz 1.06 jedziemy na Zakinthos z Itaką.Dodam , ze z dziećmi:)
  • Gość: Ewcia IP: *.104.c64.petrotel.pl 06.05.12, 20:52
    Ja byłam z nimi 2 razy, Wszystko OK.
  • Gość: beti IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.12, 22:23
    jeżdże z nimi od lat byłam chyba z 9 razy(Grecja, Hiszpania, Turcja, Portugalia) i bez zarzutu, rezydenci ok biuro raczej solidne i zgodne z ofertą katalogową, ale zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie odpowiada. dla mnie ok
  • Gość: anika IP: *.ibd.gtsenergis.pl 06.05.12, 22:39
    Byłam z Itaką na Krecie, wszystko ok.
  • bzy1 08.05.12, 09:33
    pewnie ile osób tyle doświadczeń. i co więcej ich doświadczenia nie zgawarantują, że Twoja wycieczka będzie podobna. Biuro w stabilnej sytuacji finansowej, mocny gracz na rynku polskim, raczej nie specjalnie dba o klinenta, jak nic od nich nie chcesz jest ok, gorzej jak czegoś potrzebujesz, częste zmiany terminów wylotów. Reklamacje "z góry" odrzucane. za to szeroka oferta i przystępne ceny.
  • Gość: ja1 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.12, 21:21
    Zgadza się .REKLAMCJĘ odrzucają i w ten sposób tracą klienta. W ubiegłym roku złożylam reklamację i niestety ITAKA jej nie uwzględniła , więc w tym roku straciła 2 klientów . Tyle jest BP ???
  • luleczek111 16.08.12, 23:52
    Tu się nie mogę zgodzić, w tym roku byliśmy na zakinthos i kilka rzeczy nie grało. Wszyscy składali reklamację to i my złożyliśmy dla świętego spokoju bo rzeczywiście nie powinno tak być jak było, ale mniejsza o to.
    Dostaliśmy zwrot około 20% całej wpłaconej kwoty. Są porządni i tylko z nimi będę jezdzic-ale nie po to by reklamować:)
  • Gość: Rob IP: 178.73.49.* 09.05.12, 20:27
    latam z nimi już 5 czy 6 rok. Jest ok.
    Polecam Thassoss i hotel Alexandra Beach. Fajne miejsce, lecimy tam już drugi raz. Na Thassoss trzeci :-)
  • Gość: an IP: *.4fun.tv 23.05.12, 15:16
    hej, ja wykupiłam wczasy dla rodziców i teściów, wczoraj wszystko potwierdzałam ostatecznie, a dziś dowiaduję się, że po przylocie zostali przewiezieni do innego hotelu, bo ten który wybralismy, za który zapłacilismy jest NIECZYNNY. Oczywiście zero uprzedzenia na ten temat PRZED wylotem... hotel w środku niczego, przy ulicy, z paskiem kamienistej plazy zamiast uroczego pensjonatu nad małą piękną zatoczką, otoczonego zielenią i górami. Kompletna porażka i zero informacji. Ale oczywiście wkręcają ludziom, że będą mieli wyższy standard...
    Będzie reklamacja.
  • Gość: Krysia IP: *.jaroslaw.pl 27.06.12, 13:31
    Nie polecam tego biura
    Wczasy z Itaką
    Wczasy na Rodos w hotelu Irene Palace zamówiliśmy przez internat w terminie od 04.06.2012 – 11.06.2012 z wylotem z Warszawy . Przed wyjazdem dowiedzieliśmy się po dokonaniu wpłaty że mamy czarter powrotny 12.06. o godz. 5,50. A nie 11.06.jak było w pierwotnej wersji ofertowej o godz. 12,00 i w południe musimy opuścić pokój . Zapewniano nas że opcja all Inclusve obowiązuje do końca pobytu , to samo potwierdziła rezydentka przy pierwszym spotkaniu. Dzień przed wylotem dowiedzieliśmy się od tej samej pani rezydent że pobyt kończy się śniadaniem 11.06. Zaproponowano nam wykup obiadu i kolacji za 30 Euro nie mogliśmy również wykupić pokoju do momentu wyjazdu gdyż nie było fizycznie wolnych pokoi . Noc spędzona w holu hotelu nie należy do przyjemnych. Itaka okazała się biurem niewiarygodnym oszukującym klientów, nie polecamy biura, był to nasz ostatni wyjazd z Itaką.
  • simon_r 28.06.12, 09:34
    Ło matko... mogli dłużej pobyć w Grecji i narzekają.
    Noce w Grecji spędza się w TAWERNIE a nie w hotelowym holu, zostawiając bagaże w przechowalni, którą ma przecież każdy hotel.
    Ja byłbym wkurzony gdyby mi pobyt skrócili..
    --
    ------------
    Grecja Turcja i inne relacje z podróży
  • Gość: agnieszka* IP: *.unknown.vectranet.pl 28.06.12, 11:59
    Dokładnie, jak ja byłma w Grecji to po obiadku sżło się spać a od 20-5 nad ranem imprezowało, czy zwiedzało miasto. Wtedy to dopiero można poczuć klimat miejsca! Strasznie żałuję, że nad polskim morzem nie ma takiego zwyczaju i wszystko zamyka się przed 22...
  • marzka1204 28.06.12, 13:13
    hmmm tylko niektórzy jeżdża tam z małymi dziećmi i niekoniecznie mogą sobie pozwolić na imprezowanie !!!
  • mamahani7 28.06.12, 19:53
    Ja ostatnio się zawiodłam na Itacę, ponad 4 h czekaliśmy na lotnisku z dwójką małych dzieci, bo lot był opóźniony. Nikt nam nie wytłumaczył czemu nasz samolot się spóźnił ( podobno poleciał w inne miejsce, a nas olał ), ale ostatecznie w hotelu znaleźliśmy się ok godz 22 zmęczeni i głodni. Ogólnie wczasy w Grecji udane ale początek beznadziejny.
  • Gość: Jela IP: *.unknown.vectranet.pl 29.06.12, 16:10
    To skąd wiesz, że Was olał, skoro nikt Was nie poinformował?
  • simon_r 29.06.12, 16:52
    czekanie na lotnisku i opóźnienia samolotów to zwykle nie jest wina BP. Ja ostatnio leciałem z z Gdańska do Wwy OLT expresem i ponad 1,5godz. czekalem na samolot. A jak się doczekałem to się okazalo, ze jest to DC-83 albańskich tanich linii lotniczych.. i żadnego biura podózy w tym wszystkim nie było.

--
    ------------
    Grecja Turcja i inne relacje z podróży
  • Gość: Trinikita IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.12, 19:43
    no ale przeciez opoznienie samolotu to nie wina biura podróżyl...
  • ganiec 02.07.12, 16:48
    Jeśli ta sytuacja miała miejsce 16 czerwca na Okęciu to lecieliśmy razem do Chani. Opóźnienie było spowodowane przez Travel Service czyli linie lotnicze a nie ITAKĘ. Pani obsługująca boarding na moje pytanie co się stało odpowiedziała, że samolot poleciał do Pragi a później do Ascony i stąd dopiero do Warszawy. Na czas opóźnienia rozdawane były lunchboxy. Też byłem z dwójką dzieci a w hotelu byliśmy dopiero koło 23 i czekała na nas kolacja.
  • Gość: joanna_ IP: 95.43.69.* 14.08.12, 11:08
    Witam
    I ja miałam podobnie, wczasy zamówiłam przez internet do Bułgarii w terminie od 08.08 do 16.08. Tzn wylot z Katowic miałam 08. 08 powrót 16.08. jednak po zakwaterowaniu w hotelu; notabene bardzo sympatycznym ze świetna lokalizacją; dowiedziałam się, że hotel musze opuścić 15.08 do godziny 12-tej. A na lotnisko biuro zabiera mnie o 3-55.
    Więc co mam robić 16-godzin?????
    Oczywiście można chodzić po knajpach, pasażu te 16-godzin, hotel przechowuje bagaże i udostępnia łazienke. Albo samemu wykupić nocleg niestety nie w tym samym hotelu bo fizycznie nie było wolnych pokoi.

Jest to delikatnie mówiac bardzo nieładne traktowanie swojego klienta. Pewna byłam, że biuro zaopiekuje sie mną od poczatku do końca. Nawet napisałam do biura, w odpowiedzi otrzymałam informację, że bardzo im przykro, że o takiej sytuacji ( pobyt kończy się 15.08 doba o 12-tej a na samolot zabierają mnie 16.08 o 3-55 rano )nie wiedziałam wcześniej i spokojnie moge pisać reklamacje do 30 dni od powrotu.

Myslę, że trzeba SAMEMU bardzo dokładnie czytac umowę i WSZYSTKIEGO SIE dopytywać by mieć jasność i wiedzieć na czym sie stoi.
  • Gość: abc IP: *.interkonekt.pl 30.06.12, 23:22
    W tym roku z Itaką na nudy narzekać nie można. Najpierw długie oczekiwanie na lot po wykwaterowaniu (17h) -dowiedzielismy sie odpowiednio wcześnie i zmieniliśmy bezkosztowo kierunek i hotel. Potem zmiana lotniska i już trzykrotna zmiana godzin wylotów. Mam jeszcze trochę czasu do urlopu i na nic się nie nastawiam. Obym tylko wyladował we właściwym miejscu ;-)
    I o ile za opóźnienia biuro nie ponosi odpowiedzialności, to już za złe wynegocjowanie miejsca wylotu czy tez godzin, jak najbardziej. Nie popisała się w tym roku Iteka! A ostatnio (2 lata temu) byłem tak zadowolony :-(
  • Gość: samozwalec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.12, 12:39
    A co to za wycieczka konkretnie? zastanawiam sie nad cyprem w sierpniu z nimi, wiec jak masz juz jakies info tego typu na taka wycieczke to podziel sie...ja chce leciec z Warszawy.
  • Gość: abc IP: *.interkonekt.pl 02.07.12, 16:11
    No właśnie te zmiany lotniska i godzin wylotu otyczą Cypru Pafos
  • Gość: xxx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.12, 15:58
    Itaka nie przyjmuje już płatności kartą kredytową. więc mam wrażenie, że to kolejne biuro, które skończy źle w tym sezonie. to w sumie niezłe sprawdzenie biura :)
    zrezygnowałam z wakacji z Itaką.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka