Dodaj do ulubionych

a co tam jutro lecę, hurra:)

IP: *.dynamic.chello.pl 28.06.12, 13:07
no w końcu upragnione wakacje na Zakyntosie, Hurra - a tak chciałam uraczyć swoją radością:)
Edytor zaawansowany
  • 28.06.12, 13:11
    Ale Ci fajnie :) Do Anastazji lecisz ? jeśli tak to poproszę o relację po powrocie :) Ja cały czas się zastanawiam ;) Miłych wakacji :)
  • 28.06.12, 13:12
    Zazdroszczę (w pozytywnym tego słowa znaczeniu). Wróciłam 2 tygodnie temu i jeszcze mam przed oczami bezchmurne niebo, morze w różnych odcieniach niebieskiego i przepiekne widoki z wielu miejsc. Miłych wakacji.
  • 28.06.12, 13:20
    uwielbiam czytać takie wpisy kiedy mam świadomość, że za kilka dni ja tez ruszam do Grecji ;)

wcale nie zazdroszczę :)
  • Gość: mara IP: *.dynamic.chello.pl 28.06.12, 13:25
    Tak lece do Anastasiwiec na pewno napisze jak tam jest.
    A post napisałam bo jak czytam niezadowolonych forumowiczów to mnie krew zalewa, ze ludzie nie potrafią się cieszyć z tego że odpoczywają i przeszkadza im brak "ogórka" na śniadaniu:)
  • Gość: Ewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.12, 14:02
    Święta racja z tymi niezadowolonymi :) np z powodu braku odpowiedniego rodzaju herbaty earl grey - słyszałam kiedyś wielkie pretensje do rezydentki w tym temacie :)
  • Gość: Edyta IP: *.adsl.inetia.pl 28.06.12, 14:24
    Ja w sobotę wylatuje na Kretę na 2 tygodnie i tez już ledwo w pracy siedzę :)) Myślami już leżę nad basenem :)))) Pozdrawiam i życzę udanych wakacji
  • Gość: Ona IP: *.adsl.inetia.pl 28.06.12, 21:45
    A ja dopiero za miesiąc :( Gdzie ta sprawiedliwość :P:P

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.