• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Z jakiego lotniska na Cypr? Dodaj do ulubionych

• 29.08.12, 18:51
    Jak oglądam oferty wycieczek na Cypr, to tylko Warszawa. Czy samoloty wylatują i innych miast?
    Edytor zaawansowany
    • 29.08.12, 22:11
      samemu kraków do paphos ryanair
      • 30.08.12, 18:44
        wycieczkowo do Larnaki tylko z Warszawy latałam, a szkoda...
        • 31.08.12, 14:35
          No i problem. Do Warszawy mam przeszło 5 godz. , a nasz angielski słaaaby, żeby samemu podróżować.
          • 01.09.12, 08:53
            ja do Warszawy mam znacznie więcej :-)
            a latałam z małymi dziećmi i daliśmy radę...
          • Gość: Bobo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.12, 22:29
            No rzeczywiście mega problem, 5 godzin na lotnisko he he he. Też mam na Okęcie kilka godzin, albo kupuję bilet na lot krajowy albo pociąg i po problemie. Albo rybka albo akwarium, chcesz lecieć na Cypr to trzeba sobie zadać trochę trudu.
    • 31.08.12, 18:48
      Jeśli na Cypr Północny to z biurem CITRUS TRAVEL z W-wy oraz Katowic.
      • 31.08.12, 18:51
        sorki,mała gafa ;) -Biuro nazywa się CITRON TRAVEL
        • 01.09.12, 22:04
          przecież napewno masz inne lokalne lotnisko.
          ja leciałam z Warszawy do Larnaki a do warszawy dostałam się z Rzeszowa też samolotem, z 2 dzieci (3 i 6 lat)
          • 02.09.12, 11:36
            Wychodzi na to, że będę musiała zmienić kierunek ( szkoda), bo chcieliśmy jednak na południe Cypru.
    • 07.09.12, 11:45
      samoloty są z Warszawy lub z Krakowa www.fostertravel.pl/wycieczki/?szukano=auto:cypr;od:08.09.2012;do:30.09.2013;transport:samolot
      • 23.09.12, 00:16
        Dzięki za odpowiedź, ale kto dzisiaj kupuje wycieczkę z Ecco Holiday? Opinię sobie zepsuli całkowicie, lecieć z nimi, to ryzyko straty. Sama pamiętam, jak rozważałam w listopadzie 2011 Kanary z tym biurem. Jakieś szczęście, wybrałam inne biuro, a potem w maju wiadomość, że wszystkie first minute z Ecco Holiday odwołane.
        Pisałam do paru BP, wszędzie wyloty z Warszawy.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.