Z pasją o podróżach, wycieczkach i wyjazdach

Jaki hotel wybrac w paphos ?? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • jak w tytule , zastanawiamy sie nad paphos i szukamy jakiegos dobrego hotelu wartego polecenia , najlepiej na plazy
    • Witam,
      Polecałabym hotel Pioneer Beach 4*, Athena Beach 4+* lub Cynthiana Beach 3*. Chętnie przygotuję dla Pana oferty wypoczynku na Cyprze, prosiłabym o kontakt na privie lub krakow@salttravel.pl
    • mnie po głowie chodzi na przyszłe wakacje Louis Phaethon Beach, chyba dziecko dobrze by się tam bawiło, ale nie tylko;))) Hotel ma fajne zjeżdżalnie;))))
      --
      "Raz zobaczyć jakąś rzecz znaczy więcej, niż sto razy o niej słyszeć"
      • Ja też polecam Louis Phaethon Beach i właśnie się do niego wybieramy na początku listopada. Jeżeli chcesz lecieć z dzieckiem to będzie bardzo zadowolone a poza tym hotel ma rewelacyjny ALL i ogólnie na wszystkich forach i oceniaczach hoteli jest podany jako jeden z lepszych. Jest taka strona /może nie będę jej reklamować/ oceniająca hotele i jest on na 12 miejscu na 98 hoteli na Pafos.Zawsze jak gdzieś wylatuję to bardzo dokładnie sprawdzam hotele /ze względu na dziecko/. Ja za niedługo go przetestuję:))
        • będę wdzięczna za Twoją opinię, zwłaszcza, że jedziesz poza tzw. sezonem. Fora opiniotwórcze przepatrzyłam, dlatego ten hotel wpadł mi w oko, zwłaszcza, że chodzi mi o przyjemność dla dorosłych i dla (wówczas) siedmiolatki. Sąsiedztwo Afrodyta Water Paka też ma znaczenie :)))) My planujemy wypoczynek na koniec czerwca i początek lipca 2013 i pewnie oferta hotelowa będzie porównywalna z tą listopadową. Proszę o podzielenie się wrażeniami ;))) Miłego wypoczynku !
          --
          "Raz zobaczyć jakąś rzecz znaczy więcej, niż sto razy o niej słyszeć"
    • Zastanawiamy się nad Cyprem w listopadzie właśnie. A z jakiego biura lecicie czy na własną rękę?
      --
      Weronika - 10.09.2010 r. :)Lena - 26.07.2012 r. :)
      nasze-lepsze-ja.blogspot.com
      • My latamy zawsze z Itaki /byliśmy już z nimi na Kos i na Krecie z dzieckiem - a bez byliśmy jeszcze w Kenii/ zawsze wszystko jest ok. Chcieliśmy lecieć na Kretę teraz już indywidualnie bez biura ale ze względu na 1,5 roczne dziecko jeszcze poczekamy. Wybraliśmy początek listopada i mam nadzieję że pogoda nam dopisze:) nie chcę upałów ale jak podają przewodniki i osoby które znam i były w tym terminie to temp. w granicach 22-24 w cieniu byłaby super, ale jak wiadomo z pogodą może być różnie /oficjalnie sezon typowo letni na Cyprze kończy się 15 listopada/. Ja jestem dobrej myśli:)))
        • My też zawsze z Itaki :) Byliśmy z nimi na Gran Canari, Krecie, Korfu (to już z dzieckiem). Zawsze zadowoleni. Teraz też chyba skorzystamy z ich oferty. Liczę na taką pogodę jak piszesz :)
          --
          Nasze dzieciaki
          • My też zawsze z Itaki :) Byliśmy z nimi na Gran Canari i Krecie. Teraz też chyba skorzystamy z ich oferty. Liczę na taką pogodę jak piszesz :)
            P.S. Wcześniej napisałam, że na Korfu z nimi byliśmy. Pomyliło mi się na Korfu byliśmy z innym biurem.
            --
            Nasze dzieciaki

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.