• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Cypr w listopadzie

• IP: *.play-internet.pl 29.09.12, 21:01
    Kochani? jaka temperatura panuje na Cyprze w połowie listopada? Czy jest jeszcze szansa na ciepło? Nie myslę o upałach ale o ciepełku 21-25 stopni? Rok temu gdy śledziłam temperatury to chyba było jeszcze względnie pogodni? Proszę o opinie osoby , które były w listopadzie w tym zakątku świata?? Pozdrawiam.
    Hanka
    Edytor zaawansowany
    • 29.09.12, 22:24
      > Proszę o opinie osoby , które były w listopadzie w tym zakątku świata??

Chodzi o opinie osób, które mają szczęście czy pecha do pogody? :)

Pozdrawiam

bah77
    • 30.09.12, 15:51
      W listopadzie na Cyprze jest dokładnie taka temperatura, o jakiej wspomniałaś. Noce mogą być chłodniejsze. Myślę, że nie odbiegają od polskiego lata. To dobry czas na zwiedzanie wyspy :)
      --
      www.PojechaneWakacje.pl
      • Gość: Haneczka40tka IP: *.play-internet.pl 30.09.12, 18:40
        Dzieki, przeżyłam ulewy na Maderze, wichry na Fuercie to i mam nadzieję,że i przeżyję wiosnę na Cyprze. Dzieki
        • 04.10.12, 15:39
          Chyba rzeczywiście masz pecha :)
          Myślę jednak, że jesień jest "bezpieczniejsza" pod względem pogody niż wiosna. Ja na Maderze byłam w grudniu i pogode wspominam bardzo dobrze. W mieście było w miarę ciepło. W górach nie było juz tak wesoło, ale to oczywiste.
          Bardzo ogólne informacje na temat pogody podrzucam TUTAJ

Miłego pobytu
          :)

--
          www.PojechaneWakacje.pl
          • Gość: teoretykopraktyk IP: *.play-internet.pl 09.10.12, 10:38
            Nie byłem, ale właśnie chodzi o to, że na Cyprze teoria się sprawdza w praktyce, bo pogoda jest przewidywalna. Cypr ma dłuższe lato niż Rodos czy Kreta, stąd sezon trwa tam cały rok.
            Skoro w listopadzie słońce świeci srednio 7 godz., to jest to tyle co na Majorce we wrzesniu.
            Skoro przypada chyba z 5 deszczowych dni, to tyle co we wrzesniu w Tunezji.
            Skoro woda ma 22 stopnie, to tyle co na Costa del Sol w sierpniu.
            No temp. to juz cos w rodzaju 22 dzien, 12 noc.
            • Gość: Guapo IP: *.180.140.228.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.10.12, 11:01
              Nie byłem, ale ... bardzo dobre rady, hehe!

Zima zaczyna się na Cyprze z w połowie listopada i trwa do połowy marca. Wtedy występuje ok. 60% opadu deszczu. Najlepsza pogoda jest tam w maju lub w październiku, a lato to jak piekarnik :)
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.