Dodaj do ulubionych

Kreta Hotel Mediterraneo

IP: 95.108.121.* 25.11.12, 21:04
Bardzo proszę o opinie na temat hotelu, plaży ...
Edytor zaawansowany
  • Gość: Kasia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.12, 08:47
    Jeśli chodzi Ci o hotel Mediterraneo w Hersonissos, to moją opinie i zdjęcia znajdziesz
    www.oceniacz.pl/hotel/2362/mediterraneo/opinie
    i www.holidaycheck.pl/hotel-opinie_Hotel+Mediterraneo-ch_hb-hid_16992.html

Jeśli masz pytania pisz na priv.
  • malgoska_1979 08.01.13, 21:55
    Czy możesz jescze powiedzieć ak daleko jest do plaży? Łagodne zejście? Czy daleko jest do miasteczka Hersonissos?
  • oliwka0077 12.01.13, 15:34
    A ja polecam na Krecie Mediterranea Apartments w miejscowości Kato Daratso, tylko cztery km od przepięknej Chanii. Minute drogi od hotelu jest przytanek podmiejskich autobusów, którymi można w 15 minut znaleźć się w samym cenytum tego romantycznego miasteczka. Jeżeli chodzi o apartamenty to są przytulne, czyste i niedrogie. Obsługa super przyjazna. Do piaszczystych zatoczek 10 minut na piechotę. Polecam osobą, ktore nie maja dużo kasy, a kochają Grecję. Ja tam na pewno wrócę pl.tripadvisor.com/Hotel_Review-g1574385-d1673832-Reviews-Mediterranea_Apartments-Kato_Daratso_Chania_Prefecture_Crete.html
  • Gość: M&M IP: *.olsztyn.mm.pl 03.02.14, 21:30
    Witam,
    byliśmy na Krecie w 2012 roku, w hotelu Mediterraneo w Hersonissos i było wspaniale.
    Gorąco polecamy zachodnią część wyspy, w szczególności Elafonissi lub lagunę Balos. Przepiękne miejsca i zdecydowanie warte odwiedzenia.
    Gdyby szukał ktos dodatkowych informacji zapraszamy do naszej relacji z Krety:
    travelek24.blogspot.com/2014/02/kreta-cz-1.html#more
    Pozdrawiamy
    M&M

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka