• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Uczciwy wynajem samochodów chania lotnisko

• IP: *.cdma.centertel.pl 24.05.13, 13:01
    Szukam uczciwego wynajmu samochodów w uczciwej cenie tj. auto z klimatyzacją bez usterek, niewytłuczone i ubezpieczenie bez kruczków prawnych i ze zniesionym zupełnie udziałem własnym, dostarczony na lotnisko w chanii (oddanie w nocy ok 4 rano) na dwa tygodnie, dwóch kierowców auto 5osobowe (4 +dziecko bez fotelika) jak np ford focus. Nacięliśmy sie już tu raz i teraz się boję.
    Edytor zaawansowany
    • Gość: oli IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.05.13, 13:07
      > Nacięliśmy sie już tu raz i teraz się boję.
      To znaczy? Może napisze co się stało i o kogo chodzi?

Jeśli szukasz pomocy to może Ty podziel się swoimi przykrymi doświadczeniami dla przestrogi.
      • Gość: gość IP: *.cdma.centertel.pl 24.05.13, 13:34
        nie jestes zbyt miły ale proszę bardzo: nie pamietam nazwy, mało znana wypożyczalnia koło lotniska, jak ci bardzo zależy to sprawdze (tuż za wyjazdem z lotniska w Chanii po prawej stronie), skosiła za auto lepsze (przedpłata przez internet) a dała syfka ledwozipiącego - było to późno w nocy a my z małym dzieckiem, i ci kolesie nie wyglądali przyjaźnie więc niejako byliśmy postawieni przed faktem dokonanym. Może ktoś doradzi kogoś uczciwego i w normalnych cenach. Ze zniesionym udziałem własnym, ubezpieczeniem kół i podwozia.
        • Gość: oli IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.05.13, 14:27
          dlaczego uważasz że nie jestem miły???? w czym Cię obraziłem???

Pytam, bo chyba warto przestrzec innych?

A tu masz fragment z paru postów niżej.
          *
          Re: Kreta 2013 - kwestii parę
          82piterek 18.05.13, 14:52 Odpowiedz
          Z chęcią wypożyczył bym z Autoway ale nie stać mnie za płacenie tego samego 100 euro więcej. Brałem w też polecanym na tym forum i innych Autotrip www.autotrip.gr/ wypożyczalnia i warunki wynajmu spełniają w 100% moje wymagania. Pozostałe wypożyczalnie bez wkładu własnego mają podobne ceny jak Autoway.

• Gość: gość IP: *.cdma.centertel.pl 24.05.13, 16:27
            ok masz racje Oli, ta wypozyczalnia, która mnie ostatnio nieco zawiodła nazywala sie "Stop - rent a car", w moim przypadku okazało sie wówczas ze tanio znaczy drogo, bo w okazyjnej cenie za dobre auto - dostalismy gruchota nie wartego tej kasy.
    • 24.05.13, 13:39
      Witam,

Zaproponuje naszą ofertę. Cena wynajmu grupy B w czerwcu na 2tygodnie wynosi 348euro. Wszystkie samochody są w pełni sprawne, z klimatyzacją.
      Wszystkie ceny zawierają pełne ubezpieczenie, w tym szyb, lusterek, podwozia, kół i opon bez żadnego wkładu własnego, jak i również bez limitu kilometrów. Wpisanie do umowy drugiego kierowcy jest bezpłatne, za oddanie samochodu w nocy również nie ma dodatkowej opłaty (byłaby w przypadku podstawienia samochodu w godzinach nocnych).
      Jesteśmy oficjalnym organizatorem turystyki, posiadamy wpis w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych, w regulaminie nie ma żadnych haczyków i gwarantujemy, że to, co jest podane w ofercie, to ma miejsce i w rzeczywistości.

pozdrawiam,
      Iwona
      --
      wiemgdziejade.pl
      • Gość: gość IP: *.cdma.centertel.pl 24.05.13, 14:01
        Bardzo dziękuję :) czy mogę prosić do Pani o kontakt mailowy bezpośredni, żeby zapytać o szczegóły? Zależy mi na samochodzie 5 osobowym z pojemnym bagażnikiem. (4 dorosłych i dziecko - nie chcę fotelika).
        • 24.05.13, 15:14
          Jak najbardziej:) Można pisać na kontakt@wiemgdziejade.pl albo dzwonić 32 431 00 20.

pozdrawiam,
          Iwona
          --
          wiemgdziejade.pl
    • Gość: maja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.13, 21:07
      w tamtym roku w lipcu braliśmy auto w Chanii z firmy Autotrip warunki poniżej ( z ich maila), żadnych problemów, najtańsza oferta, bez karty kredytowej i zabezpieczeń, foteliki w cenie najmu

Hello from Crete,

Thank you for choosing our company for the information's you want.I wish you your
      holidays in Crete to be unforgettably.
      Our company has experience from 1987 and in internet booking from 1999.
      You must be sure for our excellent service.

No deposit needed for the reservation.We don't need credit card for the reservation.
      You will pay when you take the car.
      We just need your flight details (in witch airport is your arrival,flight number,arrival date and time,where you come from,type of car ,how many people you are,the age of drivers,and your mobile phone).

THE BELOW RATES INCLUDE

Full insurance 100% no excess
      special full insurance for broken windows-mirrors
      third part insurance
      theft insurance
      fire insurance
      unlimited km(free km)
      personal insurance for the driver and for the passengers
      all local taxes (19% V.A.T.)
      24hours road service all over Crete
      change of car in case of damage
      oil and greasing maintenance
      no extra charge for baby-child seat-roof ruck
      road maps
      the driver must be 23 years old
      no extra charge for the second driver

HERE ARE THE AVAILABLE CARS AND THE RATES (from 2nd until 13th July)

a.. FIAT PANDA 1300cc new type model with(air conditioner,radio tape,immobilizer,power steering,airbag,electric windows-locks,5 doors)cost 227 Euros plus 20 Euros for the transfer to Chania

a.. FIAT GRANDE PUNTO 1300cc new model (airconditioner,radiocd,immobilizer,power steering,airbags,electric windows-locks-mirrors,5 doors)cost 266 Euros plus 20 Euros for the transfer to Chania

a.. FIAT IDEA 1400cc MPV(airconditioner,radiocd,immobilizer,power steering,airbags,electric windows-locks-mirrors,5 doors)cost 299 Euros plus 20 Euros for the transfer to Chania

a.. FIAT BRAVO 1400cc brand new model 2012 with full extra and also (airconditioner,radiocd,power steering,airbags,immobilizer,electric windows-locks)cost 377 Euros plus 20 Euros for the transfer to Chania

a.. FORD FOCUS 1400cc (airconditioner,radiocd,immobilizer,airbags,power steering,electric windows-locks-mirrors)cost 350 Euros plus 20 Euros for the transfer to Chania

a.. FIAT QUBO 1400cc brand new model 2012 (airconditioner,radiocd,immobilizer,airbags,power steering,electric windows-locks-mirrors)cost 377 Euros plus 20 Euros for the transfer to Chania

P.S The delivery and collection at Heraklion airport is free of charge.

THE RATES ARE TOTAL
      NOTHING EXTRA TO PAY UPON YOUR ARRIVAL

Thank you for your quick answer and best wishes.

Litsa Andreadaki.
    • Gość: kretka IP: *.dynamic.chello.pl 25.05.13, 14:29
      Sprawdzona kilka razy osobiście i działająca juz na polsko-greckim rynku od 10 lat:
      AutowayPolska

tu są opinie:
      www.autoway-polska.com/opinie

Jakoś nie mam przekonania do wiemgdziejadę, takie spamowanie i wciskanie się w każdym poście nie nastraja pozytywnie.
      • Gość: vvv IP: *.ists.pl 25.05.13, 16:34
        Jakoś nie mam przekonania do rzetelności opinii o firmie zamieszczonych na ich własnej stronie internetowej.
        • Gość: kasia IP: *.adsl.inetia.pl 25.05.13, 18:36
          Z autoway korzystałam na kilku wyspach. Bez zastrzeżeń. Zawsze dostałam samochód o klasę wyższy niż zamawiałam.
          A opinię na ich stronie też napisałam, a czemu nie?
      • Gość: Tomek IP: *.flynet.net 25.05.13, 19:30
        Ja korzystałem z wiemgdziejade w kwietniu. Wszystko sprawnie, szybko i taniej niz w autoway.
        • 20.06.13, 20:30
          Osobiście nie polecam Autowey. Dostałam Samochód stary, poobijany i w stosunku do lokalnych wypożyczalni drogi.
          • Gość: LULUnaMoście IP: *.ssp.dialog.net.pl 20.06.13, 20:45
            Droższy, bo z lepszym ubezpieczeniem, zresztą skoro coś było nie tak, trzeba było powiadomić wynajmującego. Ja tak zrobiłam i dostałam inne auto.
            • Gość: klaudia IP: *.dynamic.chello.pl 20.06.13, 20:56
              A ja polecam:
              www.autagrecja.pl

Braliśmy ostatnio w Chanii na lotnisku i wszystko było super.

Firma działa 10 lat na rynku, ma dobre opinie, dobry serwis i wyrobiona już renomę. Wolę dopłacić parę euro więcej i mieć kontakt po polsku i święty spokój na urlopie.
            • 20.06.13, 21:05
              Zglosiliśmy lecz Grek , który współpracował z firmą powiedział jak nam się coś nie podoba to mamy sobie sami przyjechać i łaskawie nam wymieni samochód. Ubezpieczenie takie samo jak w miejscowych wypożyczalniach - sprawdzone.
              • 22.06.13, 12:31
                Jeśli z autem coś było nie tak, należy to zgłaszać na polskie telefony, a nie do Greków dla ktorych stan auta "zawsze jest dobry".
                Zawsze jest możliwość wymiany, zwrotu, rekompensaty. Auto wymieniane jest w ustalonym miejscu. Trzeba pamiętać że to tylko auta i różni ludzie nimi jeźdżą i niestety wiele osób o nie nie dba. Nie ich to się nie przejmują. To taka druga strona medalu.....
                --
                pozdrawiam
                Autoway Polska - Wynajem aut w Grecji
    • 22.06.13, 18:07
      Ja zerezerwowałam tu:
      www.athenscars.gr

Namiary znalazłam na tym forum, polecano, więc mam nadzieję, że będzie OK.
      Po zarezrwowaniu inna wypożyczalnia zaproponowała mi lepszą cenę, w związku z tym chciałam zrezygnować (bezpłatna rezerwacja do 7 dni przed przyjazdem, płatne na miejscu po sprawdzeniu auta), zaproponowano mi obniżkę ceny.
    • 10.09.13, 10:52
      Chcę zwrócić uwagę na dość nietypową, a może typową ale mi nie znaną wcześniej praktykę stosowaną przez aplikację rezerwacyjną portalu www.wiemgdziejade.pl. Otóż na przełomie sezonów na cały okres najmu samochodu obowiązuje cena z pierwszego dnia wynajmu, przynajmniej jak sezon wyższy przechodzi w niższy (z niższego na na wyższy nie wiem czy tez tak działa). Tak więc można zapłacić zdecydowanie więcej niż wynajmując na kolejny dzień, gdy obowiązuje już niższy sezon.
    • Gość: Dumpling IP: *.multi-play.net.pl 15.03.15, 21:03
      Wiem, co to znaczy naciąć się na wypożyczalnię, też mi się to zdarzyło i z dystansem podchodziłem do kolejnych prób wynajmu samochodu. Wiadomo, że kierowcy mają różne potrzeby i możliwości finansowe, ale jakoś powoli przekonuję się do tej wypożyczalni: rentmama.com
    • Gość: Driver IP: *.aiut.com.pl 15.10.15, 14:20
      Uwaga na: www.rent-a-car-in-greece.gr/ Monza rent a car
      To jest firma z ktorej korzysta wiemgdziejade.pl
      Mają zuzyte samochody i brudne - niepolecam. Są jednak tanie: jak cos to zamawiaj na stronie greckiej
      • Gość: Urszula IP: 93.109.198.* 30.10.15, 11:55
        a ja sie nie zgodze, mialam z nimi auto w tym roku, z krety wrocilam niecale 2 tygodnie temu. auto bylo 2letnie, sprawne i czyste. na stronie mozny sprawdzalam oferte, ale jest drozsza niz u wiemgdziejade.
    • Gość: ania25 IP: *.warszawa.vectranet.pl 16.10.15, 19:59
      my zawsze bierzemy z międzynarodowych sieciówek. oczywiscie że drożej niż na ulicy, ale w razie problemów wiadomo gdzie składać reklamacje. W tym roku własnie na Krecie wzielismy w hotelu auto z Europcar, w zeszłym na innej wyspie korzystalismy z Sixta (pobrali nam kaucję z karty, cała kwota wróciła bez problemu po zwrocie auta).
      auta w obu firmach w dobrym stanie. Te międzynarodowe sieciowe firmy raczej nie oszukują, my wolimy zapłacić więcej, ale miec spokój
      • Gość: Andrzej IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.10.15, 23:22
        Dla mnie zawsze był uczciwy. Byłem w Chanii ostatnimi laty 4 razy, nawet na weekend ryanem z Wrocławia. Dwa razy z www.economycarrentals.com/?searchtype=2&x02=1023&ktt=ai1&exa=p2&pp=p000&aa=p0&trf=t1&gclid=CPey27H1x8gCFQTbcgodhkcOnw za cene on line z dopłatą za dzięń 10 e
        Ostatnio wziąłem skuter za 15 e doba i chyba to było najlepsze.
    • Gość: africa5 IP: *.toya.net.pl 18.10.15, 13:28
      My w sierpniu tego roku wypożyczaliśmy w sieciowej firmie (przestrzegali nas przed małymi, nieznanymi, choć często tańszymi firmami) - Traffic. Wszystko było ok. Auto w porządku, wszystko na wysokim poziomie. Cena 120 za 3 dni za Nissan Micra silnik 1,4 - sprawował sie doskonale w górach, na przepastnych drogach np. do Elafonissi. Co do oddania - nie sprawdzali absolutnie nic, nie oglądali... Oddaliśmy o 23 wieczorem na ich parking i tyle. Pan jeszcze zapytał, czy wszystko w porządku, czy sie dobrze sprawował. Takie jest nasze doświadczenie.
      • Gość: africa5 IP: *.toya.net.pl 18.10.15, 13:53
        A.. i nie było potrzeba żadnego wkładu własnego, ani ubezpieczenia - po prostu zapłata i koniec. Wypozyczone auto było według umowy oczywiście ubezpieczone od wszystkiego jak należy....
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.