Dodaj do ulubionych

Travel Service - opinie

IP: *.180.27.124.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 21.06.13, 10:19
Proszę o opinie,komfort,jakosc obslugi,lot na czas?
Edytor zaawansowany
  • w_isienka 21.06.13, 21:33
    Lecieliśmy z nimi 2 razy - bez zarzutu.
  • Gość: olusia IP: *.adsl.inetia.pl 22.06.13, 07:10
    jeśli chodzi o czartery jedna z lepszych firm, ale jak każda ma wpadki
  • Gość: Rob IP: *.dynamic.chello.pl 22.06.13, 13:28
    Co do zasady ok. Raz staliśmy na płycie Okęcia bo podobno strasznie duży ruch panował nad kretą. Spore opóźnienie w drodze powrotnej. Na thassos trzy lata temu bez przygód.
    R.
  • Gość: Adam B. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.13, 14:00
    Czeska firma z polska zaloga. Na pokladzie najpierw angielski, potem polski. Slabszy catering niz np. Enter. Mniej opoznien, ale to nie zawsze od nich zalezy. Maja lepszy rozklad lotow
  • Gość: monika IP: *.dynamic.chello.pl 12.08.13, 21:12
    może ktoś jeszcze podzilic się swoimi wrażeniami na temat travel service??
  • Gość: Ada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.13, 21:25
    Wczoraj lądowali awaryjnie w Sofii, awaria silnika.
  • Gość: Ydzio IP: *.ip.netia.com.pl 13.08.13, 07:54
    Ja osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń do tych linii. Wszystko punktualnie, a przylot na miejsce nawet 20 min przed czasem. Latają Boeingami, piloci zdaje sie w większości czescy, obsługa polska - normalna linia czarterowa. Awarie oczywiście zdarzaja sie tak jak wszędzie - ale to duza linia mająca wiele samolotów więc w razie czego podstawiaja inną maszynę i nie powoduje to totalnego zawalenia się całej siatki połaczeń - tak jak w przypadku różnych śmiesznych linii dysponujacych np 2-3 samolotami.
  • Gość: ona_32 IP: *.dynamic.chello.pl 27.06.13, 10:03
    Tragedia. Wylot i powrót w czerwcu.2013 z opóźnieniem 6 godzin. Te linie się sypią.
  • Gość: gość IP: *.warszawa.vectranet.pl 13.08.13, 19:51
    zakupują właśnie nowe samoloty więc będzie lepiej
  • Gość: kludia IP: *.dynamic.chello.pl 16.08.13, 17:30
    Czy w samolotach travel service jest bardzo ciasno??
  • zawszeartur.n 16.08.13, 17:53
    Poczytaj tutaj.
    www.pasazer.com/opinie,pasazerow,na,temat,linii,lotniczej,travel,service-134-0.php
  • Gość: kludia IP: *.146.222.148.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 16.08.13, 18:04
    Właśnie tam są różne opinię, niestety mam klustrofobie dlatego napisałam też na tym forum.
  • Gość: evil IP: *.ip.netia.com.pl 16.08.13, 20:12
    Oj ciasno jest , w samolotach innych przewoźników nie jest tak ciasno : )))))))))))))))))))))))
  • Gość: kludia IP: *.dynamic.chello.pl 16.08.13, 20:34
    to mnie przerziles teraz:( mam nadzieje, ze az tak ciasno nie jest i standard jest utrzymany tak jak w innych tanich liniach
  • Gość: gość IP: *.warszawa.vectranet.pl 16.08.13, 21:25
    wydaje mi sie że wszystkie linie czarterowe maja wspólną cechę- wszystkie mają ustawione blisko fotele a więć u wszystkich jest może nie ciasno ale jest mało miejsca... wiec dyskusje u kogo jest źle bo mało miejsca jest nużąca... niech mi kto powie u kogo jest duzo miejsca(small, enter, travel)...???
  • Gość: kasssper IP: *.warszawa.vectranet.pl 20.08.13, 20:01
    U innych przewoźników nie jest ciasno, bo siedzenia są co drugi rząd, poza tym darmowy catering i nachlać można się do oporu. Co za durna dyskusja!!!
  • Gość: wiki IP: *.rtr.core.icm.edu.pl 21.08.13, 08:35
    Poproś o miejsca przy wyjściu ewakuacyjnym, tam jest luźno.
  • Gość: ola IP: 91.222.27.* 04.02.14, 22:51
    polecam
  • Gość: kris IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.14, 23:57
    Travel Service to najlepszy wybór z naszych ubogich czarterów (nie licząc LOT Charter).
    Dlatego, że Travel Service ma 29 samolotów, a taki Small Planet 10, Enter Air - 13.
    Tak więc, w razie jakiejś awarii dysponuje jakimiś możliwościami manewru swoją flotą.
    A tak poza tym to leci się całkiem ok, jak każdym samolotem:)
    Ciasno to jest ale w takim ATR-72 a nie w Boeingu czy Airbusie.
    Poza tym, pytanie na forum Grecja, więc lecimy maks 3 godziny, tyle to by sie wytrzymało na stojąco!
  • Gość: Ada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.14, 18:09
    ATR 72 latający np. w barwach Eurolot zapewnia większy komfort niż jakikolwiek czarter z polskich biur podróży. Latałam Enterem, Lot Charters, Travel Service, czyli boeingami. W ATR wygodne siedzenia, o wiele więcej miejsca na nogi niż w czarterowych boeingach.
    A Travel Service według mnie jest ok, lubię z nimi latać.
  • el_ka_l 10.02.15, 08:36
    W niedzielę wróciłam z nimi z Pafos. Wszystko w porządku, lądowanie mięciutkie, załoga pokładowa bardzo sympatyczna. Przylot na takiej trasie (3,5 h) ponad pół godziny przed czasem. A na dodatek prowadził szef pilotów - Piotr Lipiński. Daje takie teksty, że ludzie ze śmiechu spadają z foteli, a przy tym jeden z najlepszych polskich pilotów. Szkoda, że nie można sobie wybrać załogi.
    --
    jakaela.blox.pl/tagi_b/13630/Cypr.html
  • el_ka_l 01.09.19, 15:35
    Linki do bloga nieaktualne, zapraszam na nowe adresy.
    A co do Travel Service - miałam szczęście jeszcze raz lecieć z Piotrem Lipińskim, do Maroka. Nadal świetny!

--
    Stare notki z bloxa: jakaela2.wordpress.com
    Nowe notki: jakaela.blogspot.com
  • aga0808 07.11.16, 05:41
    Dzisiaj jest 7.11.2016 powrot ze Sri Lanki planowany na 6.11.2016 na godz. 7.00 rano. Niestety nie udany. Koczujemy na lonisku w Muscat w Omanie juz od 20 godzin. Nie wiemy nic. Totalny brak organizacji. Pozorowane ruchy przewoznika zmuszaja pasazerow do biwakowania w lotniskowych poczekalniach. Plus za organizacje menagera lotniska za mozliwosc spozycia posilku w DQ. NIE WIEMY KIEDY WROCIMY. NIE POLEGAJCIE NA tym przewozniku. Potraflili nas zostawic bez hotelu, byle tylko uniknac kosztow.
  • mattteo76 20.05.19, 19:08
    Sam lot ok, ale..... od 8 miesiecy nie oddaja pieniedzy za spozniony lot!!!
    Napisali ostatnio odpowiedz, ze przelali pieniadze w Pazdzerniku 2018r..... tyle, ze pieniedzy na koncie nie ma ;-)
    Poprosilem o komunikat SWIFT ktory pozwoli jednoznacznie okreslic co sie stalo z rzekomo przelanymi pieniedzmi.

Serdecznie NIE POLECAM!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka