Dodaj do ulubionych

lato 2016, wyjazd 2+2, konkretne wymagania

26.10.15, 11:43
Witam.
Podobny wpis umieściłem na forum dot. podróży z dziećmi, ale tam już chyba jest po sezonie ;) i nie liczę na szybką odpowiedź.

Powoli planujemy już wyjazd na przyszłoroczne wakacje i szukamy informacji gdzie, z kim, za ile. Wyjazd miałby być w sezonie (sierpień), 2 osoby dorosłe i 2 dzieci (3 i 5 lat). Wyjazd typowo wypoczynkowy, czyli basen/plaża/place zabaw. Nie będziemy zwiedzać, chodzić do nocnych klubów, przesiadywać w barach z kolorowymi drinkami. Dobrze, gdyby po godzinie 22 życie w danej miejscowości zamierało, a przynajmniej był względny spokój.
Najlepszy byłby jakiś zamknięty ośrodek, czyli hotel z dużym ogrodzonym ogrodem, placami zabaw, basenami (typu "brodzik"). Bezpośrednio przy plaży (plaża tylko dla gości hotelowych to dodatkowy plus). Plaża piaszczysta, z płytką wodą.
Będąc na Rodos, wpadły mi w oko miejscowości na wschodniej stronie wyspy (Stegna, Charaki...). Taki klimat by nam pasował - zatoka, a nad nią kilka hoteli, apartamentów, ze 2 albo 3 sklepy i nic poza tym.

Może ktoś był w tym sezonie, albo będąc na wakacjach widział coś takiego? Nie koniecznie wyspy... kontynent jak najbardziej też wchodzi w grę.
Kwestia ceny to sprawa otwarta... ale nie chcemy wydać więcej niż 10-12tyś za 2 tygodnie (przy opcji AllInclusive).
Edytor zaawansowany
  • Gość: ala IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.10.15, 12:30
    W zeszłym roku byłam kilka dni w tym hotelu i od razu nasuną mi się do twojego opisu.
    www.booking.com/hotel/gr/kiani-beach-resort.pl.html
    Jest na uboczu, życie w hotelu zamiera o godz 22. Dużo dzieciaków. Może tylko plaży nie pasuje do twoich wymagań.
  • 19grzesiek81 01.11.15, 15:42
    Dziękuję za propozycję, ale chyba ciężko będzie się zmieścić w ustalonym budżecie...
    Chociaż hotel bardzo ładny, przynajmniej na zdjęciach :)
  • Gość: Gosia IP: *.dynamic.chello.pl 26.10.15, 16:28
    Polecam hotel Aeolos Beach na Kos. Bardzo dobry spokojny hotel rodzinny bezpośrednio przy ładnej plaży, spełnia wszystkie twoje oczekiwania.
  • nusia271 26.10.15, 22:01
    Polecam Kretę byliśmy w tym roku i dzieci zachwycone ( 5 lat i 2 lata) dokładniej Rethymno i hotel www.holidaycheck.pl/hi/337195df-01a9-3194-813a-6f1ffa21bc5d?q=Hotel+Dimitrios+Village+Beach+Resort+%26+Spa+%2F+Rethymnon+%28Hotel%29 dla dzieci miejsce idealne, przy samej plaży, życie zamierało o godz. 22 , z Grecosem super animacje dla dzieci, a basen z ośmiornicą zrobił furorę ;) w tym roku w opcji AI za 4 os. zapłaciłam 9600 zł, w razie co jest co zwiedzać piękne Rethymno pod nosem, 60 km dalej cudowna Chania ... z chęcia tam wrócę i dzieci też.
  • 19grzesiek81 01.11.15, 16:01
    Ciekawa propozycja, dziękuję.
    Mam tylko pytanie - czy hotele Dimitrios Village (4*) i Dimitrios Beach (3*) są w jakiś sposób połączone? Wspólne baseny, restauracje? W internecie ciężko znaleźć informacje na ten temat, a obydwa obiekty występują w ofercie Grecosa i jeśli różnica jest tylko w pokojach/apartamentach, a cała reszta jest wspólna, to chyba nie warto dopłacać...
  • nusia271 01.11.15, 17:19
    To są 2 osobne hotele w całkiem innych miejscach. Nic nie jest wspólne. Z tego co rozmawiałam z animatorami z Grecosa to w Dimitrios Beach (3*) jest gorzej. U mnie cała 4 (wraz z mężem na czele) była zadowolona... :)
  • rd2a 10.11.15, 07:11
    W tym roku na wakacjach byliśmy w hotelu Anais w Korinos. Hotel ładny, czysty, usytuowany przy samej plaży, z fajnym basenem i barkiem przy basenie. Plaża piękna szeroka z łagodnym zejściem do morza. Parasole z leżakami przy plaży bezpłatne, pod warunkiem, że zamówisz tam coś do picia. Zalety to cisza i spokój i piękna plaża. Wady to tylko jeden sklep i dwie knajpki. Korinos jest to mała miejscowość w odległości o 4 km. od tłocznej, rozrywkowej i głośnej Parali. Można tam dojść spacerkiem po plaży.
  • Gość: lili IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.15, 11:47
    Sprawdz ten hotel na Zakynthos , byłam i polecam www.holidaycheck.pl/hi/33667c2b-914a-3377-98fa-705c9c5fcfd7
  • czerwony_2 11.11.15, 22:31
    ten akurat jest przy samiutkim lotnisku, więc raczej o ciszy i spokoju zapomnij :)
  • Gość: lili IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.15, 17:46
    większości samoloty akurat nie przeszkadzały, naprawdę nie bylo to uciążliwe, a dzieciaki traktowały to za atrakcje

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka