Dodaj do ulubionych

Apollon Lambi wyspa Kos Grecja

07.03.17, 11:28
Wybieramy się w tym roku 29.07.2017 do hotelu Apollon. Czy ktoś był i może mi powiedzieć czy warto jechać, jak wygląda kwestia basenu w hotelu i czy nie ma tego koszmarnego rezerwowania leżaków skoro świt przez gości hotelowych. Proszę o informacje i z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam
MK
Obserwuj wątek
    • skiba.1 Re: Apollon Lambi wyspa Kos Grecja 07.03.17, 12:12
      Wybrałbym Boheme (jest połączony z Apollonem, goście mogą korzystać ze wszystkich uciech - posiłki, bary, baseny, itp. Co ważnie również - jest tańszy:-)), jeśli zależy Ci na spokoju, ciszy, wolnych leżakach przez cały dzień i relaksie wieczorem, bez animacji.
      • mk1141 Re: Apollon Lambi wyspa Kos Grecja 07.03.17, 12:40
        Dzięki za radę. Uspokoiłeś mnie, że zawsze wolny leżak znajdę przy jednym lub drugim basenie a to wiedza bezcenna. Może masz dla mnie kilka inny cennych uwag jeśli chodzi o pobyt na Kosie. Co zobaczyć czym dojechać itp
        • meltibi Re: Apollon Lambi wyspa Kos Grecja 06.04.17, 17:37
          Kos nas nie zauroczył, choć trudno powiedzieć, że jest nieatrakcyjny. Z odwiedzonych przez nas wysp greckich jest na samym końcu - pewnie już tam nie wrócimy. Oczywiście warto wziąć samochód i wybrać się na wycieczkę po zakątkach (może skuter?). Przez środek wyspy prowadzi dobra droga, która odbija raz w lewo, raz w prawo kierując do różnych miejscowości. Szkoda, że droga nie biegnie wzdłuż brzegów morza - zawsze są wtedy atrakcyjne widoki - na Kosie tego brakuje.
          Z wycieczki na Kos - najbardziej podobała mi się wycieczka na sąsiednią wyspę - Kalimnos :) Kalimnos już ma tę urok greckiej wyspy :). Wybraliśmy się na nią samodzielnie samochodem (prom odpływa z Mastichari).
          Proszę mnie źle nie zrozumieć, Kos także ma ładne zakątki (Agios Stefanos - Kefalos, Asklepion, miasto Kos, Zia, plaże w południowej części wyspy), ale wg mnie daleko mu do Lefkady, Keffalonii czy Zante, o Cykladach nie wspominając.
        • meltibi Re: Apollon Lambi wyspa Kos Grecja 06.04.17, 17:21
          Byliśmy w Boheme 2 lata temu. Boheme spokojne, ciche, z wolnymi leżakami, komfortowo wieczorem. Dla nas było super :). Rodziny otrzymują dwa pokoje połączone drzwiami z jedną łazienką. My byliśmy w 3 rodziny - wszyscy dostali takie same pokoje. Standard może nie był najwyższy, ale nie narzekaliśmy. Z minusów: posiłki w Apollonie - codzienny krótki spacer kilka razy dziennie. Wieczorem czynny był tylko bar przy Apollonie - przy Boheme już nie - było tam głośno i ciasno, my braliśmy napoje i przechodziliśmy do Boheme. Znając warunki jednego i drugiego hotelu ponownie wybrałabym Boheme.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka