Dodaj do ulubionych

Ateny-Mykonos-Naksos-Ios-Santorini

24.03.17, 12:36
witam, czy któs podróżował między Cykladami? Orientuje się jakie to są mniej wiecej koszta? :)Interesuje mnie 2 tygodniowe zwiedzanie od aten po santorini jak w temacie :)
Obserwuj wątek
      • bebiak Re: Ateny-Mykonos-Naksos-Ios-Santorini 25.03.17, 11:30
        Mnie się, nie powiem, zdarza pływać i to nawet częstawo, bo promy lubię, ale przyznać muszę, że:
        1. promy , nawet te zwykłe, nie są tanie i bilety to znacząca pozycja w budżecie;
        2. na przestrzeni lat promów ubyło i to znacznie, szczególnie tych najtańszych, najzwyklejszych (tych dla mnie najbardziej klimatycznych). Sporo pływa teraz tych szybszych i zamkniętych "puszek" (tak nazywam), a te są już bardzo drogie.

--
        betaki.pl
        bebiak=bbebiak=bebiakk
    • Gość: Andrzej Re: Ateny-Mykonos-Naksos-Ios-Santorini IP: *.ssp.dialog.net.pl 02.04.17, 23:10
      Na wyszukiwarce nie ma jeszcze wszystkich połączeń. Jesli chcesz pokonać tę trase promami najtańszymi to
      1. Z Pireusu na Mykonos to ok 38 e a z promocji 19-20 e jeśli kupisz na stronie wyszukiwarki Viva travel
      2. Z Mykonos na Naxos to 17e promem Ekaterini,codziennie ,inne drozsze
      3. Naxos-Ios codziennie BlueStar po 19e lub wtorek,sobota niedziela Artemis i Aquq Spiryt po 9,5e
      4.Ios -Santorini ,najtańszy Aqua Spiryt we wtorki i soboty po 7e,inne od 15e
      Oczywiście na wszystkich tych trasach pływają szybkie katamarany a ich ceny to, od 31e na najkrótszej trasie z wyspy do wyspy.
      Osobiście jestem w stanie pokonać tą trase za 55e ,wcześniej ustalając dolot do Aten i wylot z Santorini. Jednak koszt 2 tygodniowej wycieczki jest indywidualny pod względem zakwaterowania i wyżywienia. Dla mnie podobne wojaże po wyspach zamykają się w kwocie średnio 50e /doba wliczając nocleg,jedzenie ,transport i ogólna kwota zamyka sie w 800e na 2 tyg bez przelotu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka