Dodaj do ulubionych

Caretta beach Resort& vs Limark Cyprus Delux

11.05.19, 11:06
Który wybrać mam zagwozdkę :) Obydwa dla dzieci ale jeden przy plaży i nowy ładny, drugi 800 m od plaży ale fajne położenie...
Edytor zaawansowany
  • ja.s.i.u 11.05.19, 16:27
    A wystarczyło wejść na holidaycheck. Do limaka chciałoby wrócić 92 procent gości, do caretty tylko 60. Nie wiesz czemu? Sprawdź na mapie. Z limaka na fajną plażę masz - no właśnie nic nie masz. Z caretty w linii prostej prawie kilometr. Jest sens kontynuować dyskusję? No to zauważ, że limak ma jedną gwiazdkę więcej. Naprawdę, trzeba ci o tym mówić?
  • Gość: kamkwat IP: *.centertel.pl 11.05.19, 22:36
    Zadziwiająca bezradność pytającego:) Najpierw lewy but czy prawy?
  • dodekanezowiec 12.05.19, 00:07
    Niestety Caretty nie takie super z opinii. I Grecos też. Grecos i ci drudzy kojarzaxy się ze spamem, latajacym dywanem i rafa - często oferują coś niby dobrego, tanio ale nie bardzo z jakością.
  • aglid 12.05.19, 09:29
    O matko ale jestem bezradna.... zadałam tylko pytanie... Popatrzcie lepiej na swoje odpowiedzi, na ile są one pomocne... po co piszecie w ogóle? jak nie macie żadnych konkretów do przekazania?
  • dodekanezowiec 12.05.19, 10:30
    Na każdym portalu oceniającym ten Limak wygrywa. A co sama konkretnego napisalas? Czego oczekujesz po hotelach? Na milion hoteli prawdopodobieństwo że ktoś był akurat w tych obu i napisze o tym na portalu na ktorym ktos raz na miesiac ostatbio zadaje jakies pytanie - jest mniejsze niż wygrana w totolotka.
  • Gość: kamkwat IP: *.centertel.pl 12.05.19, 11:25

Proszę tylko o merytoryczne odpowiedzi:)
  • dodekanezowiec 12.05.19, 11:39
    No to bardziej do rzeczy - blisko plaży jest Caretta Island ale poczytaj opinie np.na wakacjach pl. Z kolei Cypr północny ma w tym roku ceny jak południowy.
  • ja.s.i.u 12.05.19, 13:01
    O jakie odpowiedzi ci chodzi? Co rozumiesz pod znaczeniem słowa "merytoryczne"?

Liczysz, że ktoś ci napisze, że tańszy hotel, kilometr od plaży jest mimo wszystko fajny? Nie, nie jest fajny, wiem gdzie on się znajduje i nie rozumiem, czemu napisałaś "ale fajne położenie".

Ogólnie to dziwne pytanie zadajesz. Carreta znajduje się na Zakynthos. Strefa Schengen. Z lotniska możesz dojść na piechotę. Hałas, sama pomyśl. Samo Kalamaki taka sobie dziura i ten spacer około 20-25 minut do plaży.

Limak to zupełnie inna wyspa. Niestety Cypr Północny, a więc właściwie Turcja. Hotel o wiele lepszy, ale rozumiem twoje obawy. Zdecyduj najpierw, gdzie chcesz jechać. Czy chcesz pozostawać w strefie Schengen, czy nie masz oporów z wyjechaniem z niej. I nie wpisuj dwóch tak różnych hoteli, bo naprawdę trudno cokolwiek mądrego i "merytorycznego" napisać. Twoje pytanie jest z gatunku "Mazury, czy Bieszczady". Umiesz odpowiedzieć, no właśnie, ja też nie.
  • dodekanezowiec 12.05.19, 13:36
    Na Cypr północny chyba teraz nie trzeba paszportu ani wizy.
  • ja.s.i.u 12.05.19, 14:51
    Nie potrzebujesz wizy, ale ceny obowiązują w tureckich lirach. To znaczy zapłacisz w Euro, ale kurs określa osoba, której płacisz. Normalnie Euro to prawie 7 lir, ale w lodziarni mogą ci powiedzieć "u nas cztery", a taksówkarz ma przelicznik dwa. I co mu zrobisz? Przy okazji, cent np. w knajpach w w porcie w Kyrenii czy w Famaguście mogą być czasem wyższe, niż na południu.

Moim zdaniem jak najbardziej warto północny Cypr zobaczyć, ale z hoteli wybrałbym coś na południu. Chociaż nie jest to żadna rada, bo hotele na północy (jak Limark) są często na bardzo wysokim poziomie. Jak to w hotelach, prowadzonych przez Turków.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka