• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Hotel Katrin- Stalis, Kreta

• IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.05, 18:04
    Wybieram się w maju na Kretę (3 osoby dorosłe) ze ScanHoliday.
    Myślałam o okolicach Rethymnonu, ale jest problem z pokojem 3-osobowym. Więc
    chyba wybiorę hotel Katrin w Stalis.
    Czy ktoś może mi napisać, jak tam jest, jakie jest wyżywienie i czy w pobliżu
    jest przystanek autobusowy?
    Edytor zaawansowany
    • Gość: lusia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.05, 19:07
      Hotelu nie znam ale w Stalis bylam 5 lat temu i znow sie wybieram ale we
      wrzesniu. Stalis to świetna baza wypadowa jesli chcesz pozwiedzac, przystanek
      b. blisko, autobusy jeżdżą dość częso.Myślę, że nic się nie zmieniło i w
      dalszym ciągu rozkłady jazdy są na przystankach.
      Lusia
    • Gość: tuśka IP: *.wloclawek.sdi.tpnet.pl 22.01.05, 21:16
      W hotelu Katrin byłam w 2003 roku, w sierpniu. Hotel jest dosć skromny, ale
      czyściutki:) Wyżywienie no cóż, mogłoby być lepiej... Śniadania, taki tochę
      rozszerzony bufet kontynentalny, płatki śniadaniowe, mleko (chyba z proszku), 3
      rodzaje dżemu czy konfitury, jajka na twardo, typowy grecki jogurt i miód,
      nutella, świeżutkie pieczywo i wspaniała babka:)) na kolacje niby spory wybór,
      ale wszystko smakuje podobnie... kuchnia raczej grecka (króluje baranina), jest
      także kurczak, ryba, zawsze jakieś ciepłe warzywka lub zapiekanki warzywne, no
      i rzecz jasna sałatka grecka i zdarzała się sałatka z kapusty (białej), oprócz
      tego deser - zwykle mus lub lody oraz owoce. W hotelu jest sklepik (dosć
      przystępne ceny) w którym za mojego w tym hotelu pobytu sprzadawała zwykle
      Polka, pani Monika (synowa właściciela hotelu), bardzo miła i pomocna:) baseny
      w hoteliku są zasadniczo 2, ale przy apartamentach, które sa polożone nieco
      powyżej budynku głównego, a w których mieszkaliśmy jest jeszcze jeden
      dodatkowy. Przystanek autobusowy jest jakieś 500 metrów od Katrin, przy hotelu
      Blue star, bodajże... dojście na plażę jest dość nieprzyjemne, albo ruchliwą
      ulicą albo niezbyt czystym przejściem podziemnym... Jeśli potrzebne są jeszcze
      jakieś informacje - pytaj. Pozdrawiam. Ps.wakacje w tym hotelu były na prawdę
      bardzo udane:) miłaatmosfera
      • Gość: Elka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.05, 17:33
        Dzięki za info. Mam jeszcze pytanie dotyczące aneksu kuchennego w
        apartamentach. Jak jest wyposażony?
        • Gość: tuśka IP: *.wloclawek.sdi.tpnet.pl 23.01.05, 18:55
          Nie ma za co :) W aneksie były filiżanki, talerze, sztućcie, czajnik, garnków
          nie pamiętam jeśli były to śladowe ilości, ale moge się mylić bo my z nich nie
          korzystaliśmy...
    • Gość: gl IP: *.cto.us.edu.pl / *.cto.us.edu.pl 25.01.05, 23:30
      bylismy we wrzesniu zeszlego roku - my takze nie w samym hotelu `katrin` tylko w
      apartamentach `minois` powyzej...
      tutaj jest troche zdjec:
      grzegorz.labe.pl/zdjecia/kreta/hotel/index.html
      (pierwsze 5 to pokoj w `katrin`, w ktorym bylismy tylko 1 noc, reszta to `minois`)

pozdrowienia,
      gl
      • 14.02.05, 09:12
        Jaka jest plaża przy tym hotelu? W każdym katalogu inaczej. Piaszczysta -
        Neckermanie, piaszczysto żwirowa w Scan Holiday a jeszcze w jakimś skalista
        zatoka. Jak tam jest naprawdę. Jadę z Neckermanem bo wyszlo mi najtaniej.
        • Gość: tuśka IP: *.wloclawek.sdi.tpnet.pl 14.02.05, 12:18
          Moim skromnym zdaniem plaża jest piaszczysta:) jedno jest pewne - nie jest to
          ani zatoka, ani tym bardziej skalista:)
    • 15.02.05, 08:59
      Nie wiem jakie jest biuro Neckermann bo jadę z nimi 1 raz, ale od 1 lipca ze
      scan holiday w tym hotelu wychodzilo mi 6400 a z Neckermanna placę 5400 i
      wylot z Krakowa - tu mi bliżej. Jedziemy w 2 osoby dorosle, dziecko 8 lat i
      niemowlę. Ze scan Holiday za wylot z Krakowa musialam doplacic jakies 20 Euro
      od osoby.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.