Dodaj do ulubionych

Rethymno-Santorini

IP: *.tvteletronik.pl 06.07.05, 10:39
Wiem ze temat santorini przewijał sie na forum, ale interesuje mnie
konkretnie możliwość odwiedzenia Santorini z Rethymonu. Czy jest wodolot, za
ile? Ile kasy na taki wypad trzeba przeznaczyc. Czy można zwiedzić w jeden
dzień?
Obserwuj wątek
      • cortina2 Re: Rethymno-Santorini 08.07.05, 14:53
        byłam we wtorek na Santorini własnie płynąc z Rethymnonu wykupiłam sam bilet o
        wobie strony w biurze wyniosło to ok 61 euro w obie strony . Szybki prom
        wypływa z portu o 7,30 płynie 2.5 godziny . Masz duzo czasu na wyspie ,
        wypozyczasz skuter i zwiedzasz . Gorzej było z powirotem bo prom sie spoznił
        około godziny i zamiast na 22 dotarlismy na 23 . Ten prom jest duzy zabiera tez
        samochody. natomiast prom z Heraklionu był fajny tylko pasazerski załadowal
        ludzi i sprawnie odpłynął. na promie było troche zamieszania z miejscami do
        siedzenia kazdy pomimo numeru na bilecie siadał gdzie chciał a potm obsługa ich
        przesadzała wiec troche dymu było.
        Mozna dopłacici do biletu i własnie za ok 71 euro wykupic prom z przewodnikiem
        wtey w porcie na miejscu wsiadasz aw autokar i wioza cie daja czas wolny a
        potem przywoza do portu.
        Wybiersz sobie opcje dla siebie ale ogolnie bylismy bardzo zmeczeni bo na
        wyspie duzo ludzi tłumy wrecz.Ale warto to chociaz raz zobaczyc
        • ciekawa12 Re: Rethymno-Santorini 08.07.05, 19:18
          mam pytanko, czy moze pamietasz jak nazywalo sie to biuro, w ktorym kupilas ten
          bilet w obie strony? a jesli nie, to czy znajdowalo sie w rethymnonie? czy moze
          byl kupiony w miejscowosci, w ktorek mieszkalas? i czy taka mozliwosc istnieje,
          zeby kupic taki bilet w innej miejscowosci niz w tej, z ktorej sie wyplywa? i
          czy wtedy zapewniaja dojazd? prosze o odpowiedz.
    • Gość: rybka Re: Rethymno-Santorini IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.05, 21:49
      heja, właśnie wróciłam z retymnonu
      yłam na wycieczce na sanorinii z lokalnego biura w retymnonie .Bilet
      kupowaliśmy w biurze przy porcie ( obok kafejki inernetowej) za 74 euro na
      wodolot z retymnonu do atinios -tylko we wtorki.
      jedziesz ok 2,5 -3 godziny wylot 7.30.
      program taki przylot do atinios i transfer autokarem do firy z przewodnikiem -
      zapisujesz sie na odpowiedni język.
      tutaj dają aż 2 godziny wolnego na zweidzanie - według mnie za dużo
      potem znowu do autokaru i tutaj było sporo zamieszania bo nie było miejsca dla
      polaków . W rezultacie trafiliśmy do autokaru z rosjanami i byliżmy bardzo
      zadowoleni, przewodniczka opowiadała i po polsku - dla grupy ok. 10 osób i po
      rosyjsku dla reszty.
      potem była Kamari plaża wulkaniczna i tu też dwie godziny na jedzenie i
      plażowanie
      Dalej do fabryki wina, degustacja, zakupy
      I na koniec niestety tylko szybki sprint 45 minut po Oia - najpiękniejsze
      widoczki pocztówkowe i jeszcze z lotem błyskawicy do Pyrgos i na wodolot do
      Athinios
      Oczywiście był spóżniony - jak to na Krecie i w rezultacie zamiast 22.15
      byliśmy po 23 w rethymnonie
      jeszcze tylko spacer do hotelu - mieszkaliśmy w perivoli i ok 24 byliśmy w
      łóżkach .
      Ale warto było .
      Z naszego biura ta wycieczka - dużo uboższa kosztowała poan 100 Euro od osoby.
      i tylko Firas i Oia - statkiem 5 godzin w jedna stronę , duże fale i basen bez
      wody.
      pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka