Dodaj do ulubionych

uwaga na biuro BIG BLUE

IP: *.wlop.ppp.polbox.pl 11.01.03, 09:00
podobno biuro straciło uprawnienia !!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Jack Re: uwaga na biuro BIG BLUE IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 11.01.03, 10:28
      A na podstawie czego tak twierdzisz?
      "Podobno" a nie na pewno. Ja na miesjcu BIG BLU wytoczyłbym Ci proces za
      pomówienie i niszczenie wizerunku firmy. Jak masz na to podobno dowody to OK.
      Ale jeżeli nie to uważaj.
      Podobno jesteś "głupi"!!!
      I tak mozna mnożyć podobno i szkalować innych.
      Uwaga do wszystkich na tym forum.
      Łatwo jest napisać jakąś bzudrę, która jest krzywdząca dla innych, więc
      starajcie się podawać wiarygodne informacje
      • vivawawa Re: uwaga na biuro BIG BLUE 12.01.03, 04:18
        a ja uważam, że taki post może być ostrzeżeniem dla osób wybierających się z
        big blue, aby sprawdzili czy wszystko z tym biurem jest w porządku

zresztą dużo można znaleźć wpisów na forum typu "Triada bankrutuje.." itp....
        albo skandaliczne opinie o hotelach i opiece ze strony rezydentów. ktos jedzie
        np. z TRIADĄ i jest zadowolony (znam i takie osoby) a inne osoby po jednym
        wyjeździe mówią "z Triadą więcej nie pojedziemy"
        opinie podobne słyszałem od znajomych również na temat BigBlue - czyli zależy
        od tego kto jakie ma oczekiwania - pod koniec ubiegłego sezonu Lato 2002 - na
        forum pojawiało się dużo niepokojących wpisów o kłopotach biura Big Blue ,
        biuro działa w sezonie Zima, więc można mieć nadzieje, że w Lato 2003 też biuro
        będzie działało i nie dołączy do biur, które poniosły klęskę na rynku polskim

każde biuro jest też zorientowane na inny segment klientów, więc się
        zastanawiam nad tym które biuro jest największym konkurentem bigblue - oferty
        Last minute big blue - o ile dobrze pamietam lato 2002 nie miały sobie równych
        na rynku - były to oferty najatrakcyjniejsze cenowo
    • vivawawa Re: uwaga na biuro BIG BLUE 13.01.03, 10:51
      To jest wpis z FORUM TURYSTYKA !!!!

stekk napisała:

> Jestem agentem biura z Wrocławia . i co słyszę OD ZNAJOMEJ URZEDNICZKI?Big
      > Blue straciło zezwolenie na prowadzenie działalności- sprawdz pod nr. urzedu
      > 0-713406703. cO ROBIĆ W TAKIEJ SYTUACJI.Sprzedałam 4 msc na lato

ZADZWONIŁEM POD TEN NUMER. TO WYDZIAŁ TURYSTYKI URZEDU MIASTA WROCŁAW.
      URZEDNICZKA NIE CHCIAŁA TEGO POWIEDZIEC OTWARCIE, ALE RADZIŁA WSTRZYMAC SIĘ Z
      KUPNEM WYCIECZKI, EW. WYBRAC INNE BIURO.
      BIG BLUE NIE MA WCIAZ GWARANCJI UBEZPIECZENIOWEJ I NIE WIADOMO CZY TAKOWA
      UZYSKA.
      TYM SAMYM - STRACI KONCESJE NA ORGANIZOWANIE WYJAZDOW I NA PROWADZENIE
      DZIALALNOSCI.
      - PROSZE SIE ZASTANOWIC. ALE LEPIEJ KUPIC GDZIE INDZIEJ. - POWIEDZIALA PANI W
      URZEDZIE MIASTA. - BO POTEM MOGA BYC PROBLEMY ZE ZWROTEM PIENIEDZY.

• Gość: Wakacjowicz Re: uwaga na biuro BIG BLUE IP: 10.62.0.* 13.01.03, 14:48
      Ja rowniz planowalem tego lata pojechac z BB. Dzwonilem nawet tydzien temu do
      siedziby biura w Jeleniej Gorze gdzie rozmawialem z bardzo sympatycznym Panem
      (nie pamietam nazwiska) prawnikiem, ktory informowal mnie, ze wycieczki
      organizowane sa ubezpieczone i nie ma ryzyka. Ale oferta promocyjna BB - 1000
      PLN (za 2 osoby na dwa tygodnie)znizki przy platnosci za wakacje gotowka moze
      wskazywac na to, ze BB moze miec problemy z plynnoscia. Rowniez ceny za
      wycieczki sa bardzo atrakcyjne w stosunku do konkurencji a przeciez kazdy na
      tym musi zarabiac bo inaczej zbankrutuje. Jak czytam powyzej sa juz nowe newsy -
      brak gwarancji ubezpieczenia...
    • Gość: bielik Re: uwaga na biuro BIG BLUE IP: 217.97.148.* 15.01.03, 13:48
      Znowu zaczyna sie nagonka na biura....
      sezon sie zbliza. Ciekawy jestem skąd masz takie informacje.
      Dwa razy wyjeżdzałem z BB i musze przyznać ze byłem bardzo mile zaskoczony!
      Przed pierwszym wyjazdem strasznie sie obawialismy wyjazdu.....było sporo
      niemiłych słów na forum. Całe szczęście okazały sie one nieprawdziwe.
      Doprawdy nie wiem komu zalezy na szarganiu opini biura, ale ja na ich miejscu
      podałbym połowe tych ludzi do sądu....
      • vivawawa Re: uwaga na biuro BIG BLUE 15.01.03, 15:08
        z dyskusji na forum turystyka, wynika, że dolnosląski urząd wojewówdzki cofnal
        pozwolenie i decyzja czeka na uprawomocnienie.
        Big Blue pewnie sie odwola od decyzji wojewody, ale przyczyna cofniecia
        pozwolenia to chyba duza ilosc reklamacji i skarg składanych przez Klientów
        biura !
        wszystkie biura muszą uważać na to co drukują w katalogach i jakie zdjęcia
        zamieszczają - a dużo tam nieprawdy !!! zdarza sie ze takie samo zdjęcie jest w
        dwóch katalogach, ale hotel jakby inny
        znajoma była w ubiegłym roku z Big Blue na Korfu - skusiła się nieco niższa
        cena niż z Neckermanna i powiedziała, że więcej z BB nie pojedzie !!
      • Gość: jaba Re: uwaga na biuro BIG BLUE IP: proxy / *.crowley.pl 28.01.03, 10:59
        <..... Całe szczęście okazały sie one nieprawdziwe.....>

zanim napiszesz cokolwiek - zastanow sie... ja pisalam o tym, ze bigblue bardzo
        zle obsluguje organizowane przez siebie - i byly to informacje PRAWDZIWE, wiec
        nie zarzucaj mi i mi podobnych klamstwa ...
        nie jestem zadowolona z ich uslug i nikomu nie polecam, wrecz przestrzegam
        przed wykupieniem u nich wakacji,
        pozdr
    • czarodziejka1 Re: uwaga na biuro BIG BLUE 15.01.03, 16:30
      Ja akurat zawsze wyjeżdżam ze Scan Holiday, ale takie promocje jak ta obecna w
      BB miała już miejsce dwa lata temu w Scan Holiday. Jeśli robiło się rezerwację
      tzw. First Minute, to od dwóch osób za dwa tygodnie płaciło się mniej 1000zl-
      900zl (w zależności od klasy hotelu i miesiąca rezerwacji). W tym roku płaci
      się -12% (w 2002 r. było to - 15%). Więc to wcale nic złego nie oznacza... Ale
      strzeżonego Pan Bóg strzeże, więc zanim zrobicie tę rezerwację, to się
      upewnijcie jak się ma BB. Serdecznie pozdrawiam :)))
      • ptasia Re: uwaga na biuro BIG BLUE 16.01.03, 20:09
        szkoda by było, bo byłam z nimi na Krecie na last minute
        i byłam b. zadowolona. niektórzy narzekali, ale jak się
        nie czyta dokładnie umowy i oferty, w której np. jak wół
        jest napisane, że nie ma klimatyzacji, to - cóż.
    • Gość: Miska Re: uwaga na biuro BIG BLUE IP: proxy / 62.135.62.* 27.01.03, 19:16
      Do wszystkich zainteresowanych: Big Blue Sp. z o.o. rzeczywiscie nie ma
      koncesji na prowadzenie dzialalnosci na sezon 2003 dlatego, ze ma ja Big Blue
      Travel Sp. z o.o, firma zmienila nazwe i teraz bedzie skladac sie z 3
      jednostek. Wiecej na ten temat znajdziecie na forum turystycznym
      www.eccoholiday.pl. Nie na sie czego bac i mozna smialo rezerwowac wakacje
      letnie.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka