Dodaj do ulubionych

LOMINEZ BLUE-Rodos

16.07.06, 22:17
Czesc wszystkim, czy ktos moze był w tym hotelu, prosze o szczere wypowiedzi,
dzięki.
Obserwuj wątek
      • neronka Re: LOMINEZ BLUE-Rodos 06.09.06, 13:07

cytat:

Autor: ~tt 13-02-2006 22:40

Byłem na przełomie lipca i sierpnia 2005 w hotelu Lomeniz *** z Open Travel.
        Zapłaciłem 2715 zł (koszt całkowity wraz z dopłatą paliwową, dwa posiłki w
        formie bufetu) a były to trzy najdroższe tygodnie w tym hotelu. Moim zdaniem
        poziom hotelu jest w pełni adekwatny do ceny (żaden Sheraton, ale na Rodos nie
        jedzie się żeby siedzieć w hotelu) i ma jeden wielki plus (chyba
        najważniejszy), który doceniłem już drugiego dnia - ma darmową lodówkę!!!.
        Jedzenie w formie bufetu dobre (choć po tygodniu trochę monotonne) i z
        pewnością nikt będzie chodził głodny. Generalnie hotel zdecydowanie ok.
        Widziałem, że w tym rou mają jakieś zniżki przy wcześniejszej rezerwacji.
        Do centrum starego miasta idzie się około 15/20 minut. Zaletą tego hotelu
        (przynajmniej dla nas było) jest fakt, iż leży on w dzielnicy mieszkalnej a
        dzięki temu nie było tłoku na plaży (trochę piaszystej, ale w wodzie raczej
        kamienistej). Co do plaży to plaże w mieście Rodos są nie ciekawe
        (kamienisto-żwirowe). Natomiast samo miasto jest FANTASTYCZNE!!! Polecam drogę
        wokół murów starego miasta, zamek Joannitów no i oczywiście stare miasto. Ja
        spędzałem tam po 6, 7 godzin dziennie.
        Dlatego jeśli zależy Wam na pięknych plażach to odradzam miasto Rodos, ale
        jeśli lubicie zwiedzać to jest to idealne miejsce.
        Co do zwiedzania wyspy to my wynajęliśmy samochód na dwa dni (Opel Corsa z AC
        łącznie za 81 EUR + paliwo 19EUR). Dzięki temu zwiedziliśmy całą wyspę. Przede
        wszystkim pojechaliśmy w głąb wyspy (przępiękne drogi w górach), gdzie
        praktycznie nie było żadnych turystów. Dlatego zdecydowanie ciekawiej ( i w
        przypadku min. 2 osób wcale nie drożej) jest wynająć samochód i na własną rękę
        naprawdę zwiedzić wyspę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka