Dodaj do ulubionych

Kos, Nina Beach

IP: *.aster.pl 04.04.07, 21:58
Na przełomie maja i czerwca lecę na Kos do hotelu Nina Beach. Może ktoś z Was
również wybiera się tam w tym okresie?
Poproszę o opinie nt. hotelu, linki do zdjęć a może ktoś również ma jakiś
filmik?
Edytor zaawansowany
  • Gość: Nina IP: *.aster.pl 10.04.07, 19:59
    Podciągam wątek. Może jednak ktoś będzie miał ochotę podzielić się swoimi
    doświadczeniami z pobytu w tym hotelu?
    Zachęcam do wypowiedzi ;)
  • Gość: ada_zie IP: *.incenti.pl 11.04.07, 09:51
    Ja trochę nie na temat - ale chciałam powiedziec, ze też lecimy na Kos w tym
    terminie. Wylot 26 maja i mam obawy czy aby na pewno będzie ciepło i wygrzejemy
    swoje zziębnięte kości.
  • Gość: maja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.07, 11:43
    Na wieczór proponuję zabrać sweterek lub bluzę. Wieje często silny wiatr.
    Dotyczy to głównie północy Kos.
  • Gość: Nina IP: *.aster.pl 14.04.07, 23:06
    Pewnie kąpać będę się tylko w basenie, za to wygrzeję się na piasku, słonko
    powinno już mocno świecić. Ada, szkoda, że Ty nie w tym samym hotelu ;) W ogóle
    to lecimy z dzieckiem i dobrze byłoby gdyby miało towarzystwo.
  • Gość: Kris IP: *.toya.net.pl 07.05.07, 20:03
    Byłem na Kosie w tamtym roku w pazdzierniku. w hotelu Nina Beach.
    Skromny ,spokojny hotelik. alw duzo lepszy od apoloni. do plazy kawałek jest
    ale słonce powinno juz dobrze grzac. kilka metrow od hotelu jest wypozyczalnia
    skuterow i rowerów. targujcie sie mozna duzo zbic z ceny :) i patrzcie na
    przebieg skuterow bo niektore sa juz bardzo zajezdzone i pod gorke bedziecie
    pchac. pozdrawiam
  • Gość: grubalski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.07, 17:43
    Hotel rodzinny 18 lat stary ,prowadzi Pan Paul/siedzi stale na recepcji/ z
    żoną Niną.Klima za dopłata 5 euro doba a reszta jak na trzy gwiazdki to całkiem
    całkiem.Jedzenie skromne ale smaczne.tel 22420 41590.Zadzwoń i popros o ładny
    pokój.To naprawde działa.A my 3 VI ciut bliżej miasa
  • Gość: Nina IP: *.aster.pl 10.06.07, 19:15
    Dziekuję za wypowiedzi. Już wróciliśmy, więc służę radą/opinią. Grubalski,
    pokój dostaliśmy ładny, na piętrze, z widokiem na góry. Jesteśmy zadowoleni z
    wypoczynku. Hotel polecam osobom szukającym ceniącym spokój. Atrakcje w
    najbliższej okolicy to basen i plaża. Restauracje świecą pustkami. Plaże czyste
    tylko przy hotelach.
  • Gość: Basia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.14, 06:59
    Witam, wróciliśmy wlasnie z Kos. Rezerwacja byla przez niemieckie biuro, dostaliśmy pokój rodzinny KOSZMAR. wyglądał jak cela więzienna. Ale za tę cenę OK. Jedzenie smaczne, naprawdę bardzo dobre, bez ograniczeń, w miarę różnorodne. Świeże warzywa, owoce, dużo ciast, ujęli mnie domową baklawą! Pyszna. Pyszne lokalne miody, melony, lokalne pomidorki, mniam :) Niestety do kolacji napoje trzeba zamawiać i dodatkowo płacić. Basen czynny 10-18 co jest naprawdę dziwne, bo w Grecji 18 godzina to pełnia dnia, świeci słońce, chciałoby się poszaleć w basenie, a oni już czyszczą basen i nie da się popływać. Nie spotkalam się z zamykaniem basenu o 18 jeszcze nigdy a sporo jeździmy.
    Klima dodatkowo płatna - co sprawia że jak się policzy klimę, płacenie za napoje przy kolacji to robi się dodatkowy wydatek.
    Sama miejscowość nieciekawa, byliśmy raz na plaży w Marmari raz i nie bardzo nam się podobała, warto wynająć samochód, koszt to 20 euro dziennie (economycarrentals.com) a można całą wyspę zjeździć, jest masa innych świetnych plaż (polecam termy w Agios Fokas! termalna woda mineralna wypływająca z ziemi do morza, coś niesamowitego, plaża Agios Stefanos, Agios Teologos, Camel Beach - lepsza od rozreklamowanej paradise beach, jest toaleta i za darmo materace i kajaki).
    podsumowując - Kos to fajna wyspa, a hotel Nina oceniam na 3+ (standard bardzo niski w tej kategorii, ale jedzenie OK, niemożność skorzystania z basenu w normalnych godzinach to duży minus, w końcu ludzie jadą wypocząć)
  • Gość: astka IP: *.dynamic.chello.pl 29.06.14, 10:25
    Witam! Wrociłam z Marmari i nie zgodze się co do plaży. Nie wiem w którym miejscu plażowałaś? Plaże od Mastichari,przez Marmari do Tigaki,przeszłam pieszo, przejachałam na rowerze i byłam także samochodem. Uważam ,że sa piękne,piaszczyste, raz węższe raz szersze na przedpolu miejscami z pięknymi polami wydmowymi. Bardziej zatłoczone przy hotelach i ale także są bardzo ustronne za drogą asfaltową od Marmari w kierunku hotelu Nepune w Mastichari oraz na wysokośći jeziora (tam jest dzika plaża naturystów). Oczywiśćie miejscami są glony,ale najwięcej ich widziałam na plaży w Mastichari. Co do plaży Paradaise to faktycznie przereklamowana - wąski pasek pasku z leżakami i tyle. Ładniejsza plaża w Kefalos i nie było na niej tłoku a i ładne widoczki. Potwierdzam z uwagi na widoki piękna Aghios Theologos, ale także podobało mi się w Limionias (jest tam płytka zatoczka i trochę kolorowych rybek) a i czerwone skały robią swoje.Byłam jeszcze na Kohilari Beach.Plaża szeroka, ale trochę miałam inne jej wyobrażenie i rozczarowała mnie.Nie dotarłam do term,bo już czasu nie starczyło, a i poczytałam wcześniej,że nie warto, a teraz żałuję.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka