Z pasją o podróżach, wycieczkach i wyjazdach

GRECJA PARALIA Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • WRÓCIŁEM W ŚRODE Z PARALI CZEKAM NA PYTANIA
    • Gość: gosc IP: 62.233.185.* 21.09.03, 13:13
      Jaką miałeś pogode? Ja byłem w Olimpic beach na przełomie sierpnia i września.
      Było super! Upały, zero chmur i deszczu. Ciekaw jestem jak było pożniej!
      Pozdr.
    • Gość: makmar IP: *.csk.pl 22.09.03, 10:04
      Stary temat sie juz dawno przejadl! w Paralii byli juz chyba wszyscy, ktorzy
      korzystaja z tego forum, pozdrawiam
      • Gość: ADASKO IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.09.03, 16:05
        POGODA BYLA NIE NAJGORSZA CHOCIAZ DWA DNI PADALO
      • Gość: ADASKO IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.09.03, 16:06
        ALE MASZ WYOSTRZONY DOWCIP MAKMAR
        • Gość: makmar IP: *.csk.pl 23.09.03, 22:06
          A kto tu dowcipkuje? Stwierdzam fakt i tyle. Wybacz nie chcialem urazic, ale
          chyba zuwazyles ze odzew na twoj list liczy sie w dziesiatkach (teraz dowcip) ;-
          )))
          • Gość: nika IP: *.torun.dialup.inetia.pl 23.09.03, 23:03
            ja byłam w olimpic beach. świetna mała miejscowość. w parali byłam dwa razy i
            oczywiście wrażenia fatalne. co do pogody to bogowie na olimpie chyba się
            nudzili bo bywały dni deszczowe, a nawet dwugodzinnna ulewa a potem piękne
            słońce. zupełnie jak w górach w olimpic pogoda zmienna bywała
            • Gość: ADASKO IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.09.03, 12:46
              TU NIE CHODZI O LICZBE LUDZI TYLKO O TO ZEBY IM DORADZIC JAK JEST ITD.
              • Gość: makmar IP: *.csk.pl 25.09.03, 10:56
                Aha, ok jak tak to doradzaj, ja po prostu zwracam Ci uwage, ze temat Paralii
                zdominowal cale Forum i moze juz generalnie starczy bo chyba juz tu bylo
                wszystko lacznie z wlascicielami dyskotek w Paralii. Sam w tym wszystkim
                uczestniczylem troche:
                forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=203&w=7267622&a=7267622
                a kolejek do doradzania jak nie ma tak nie ma tak nie, moze po prostu juz dosyc
                Paraliji w tym roku?
                • Skoro temat już był na tapecie, nie znaczy to, że już nie znajdzie sie nikt,
                  kto by chcial sie dowiedziec o Paralie. Sezon w Grecji konczy sie w
                  pazdzierniku (a nawet i listopadzie czasem), moze akurat sie znajdzie ktos, kto
                  bedzie sie chcial czegos wywiedziec na forumie. I tak jak niektorzy nie wpadnie
                  na to, ze gdzies tam dalej ktos juz na ten temat rozmawial. Bo niby skad ma
                  wiedziec, jesli nie sledzi forum non stop????
                  I kazdy ma prawo zapytac jak bylo 2 miesiace pozniej z pogoda. A moze akurat
                  pomysli sobie jechac nastepnym razem za 2 miesiace, a nie w szczycie sezonu?

--
                  Zdobywcy szczytow Olimpu laczcie sie ;)
                  www.elinida.republika.pl
                  • Gość: ADASKO IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.09.03, 10:17
                    TAK TRZYMAJ
                    • Daj już spokój Janosikowi, akurat to nie on powiedział, że Paralia już się
                      przejadla... (jesli to miał być cytat). Z tego co czytam to napisał to kto
                      inny. :)
                      Nie drążcie już niepotrzebnych wywodów. W sumie i tak nie ma to już nic na celu.
                      Pozdrawiam :) usmiechnijcie sie i zapomnijcie o tych tutaj niesnaskach :)
                      Idziemy na piwo i to nie po polsku tylko po grecku!!!! ;) zeby sie nie
                      pozabijac :)

--
                      www.elinida.republika.pl
    • Gość: Merma IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 25.09.03, 20:35
      O Jezu! Adasko wspólczuję Ci , no ale masz już na szczęście za sobą tą Paralię.
      A pytań do Ciebie nikt nie ma .Ci co byli nie zabardzo chcą wspominać , bo
      trudno to nazwać , że byli w Grecji.
      • Merma, swiete slowa. Nastepny biedak, ktory - podobnie jak ja - dal sie ubrac w
        Paranoje :( Chlopie, wspolczuje serdecznie i juz, co tu duzo gadac.
        --
        gale
        ----
        www.virtualtourist.com/gale.blog.pl
      • :P a wlasnie ze ja bylam w Paralii i byłam w Grecji :P bardzo mi sie podobalo :P
        i powtarzam ktorys raz z kolei, ze kazdy ma prawo sie wypowiedziec, a bluzgac
        kogos za to, ze ma inne upodobania i powie co mysli, jest nieladnie.

--
        www.elinida.republika.pl
    • Gość: ADASKO IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.09.03, 09:21
      W SUMIE TO PO CO PROWADZIC TO FORUM JAK WSZYSCY WSZYSTKO WIEDZA JAK BYLO W
      LIPCU , SIERPNIU WE WRZESNIU
      • Gość: Johny IP: hpcache:* 26.09.03, 14:19
        Sorry że jesteś rozczarowany tak małym odzewem. Ale jakbyś śledził te forum od
        przynajmniej kilku m-cy, to co drugi post nawiązywał do Paralii. Ludziom się
        już przejadło. Rzeczywiście nie ma co się dłużej rozwodzić nad Paranoją, to nic
        nadzwyczajnego. Uwierz mi, że są w Grecji ładniejsze miejsca.
      • Adasko nie przejmuj sie.. kiedyś sie znajdzie ktos kto nieswiadom niczego
        wejdzie sobie na takie forum i sobie poczyta wtedy, ze w lipcu to bylo tak, a
        we wrzesniu to bylo tak. Tylko faktem jest, ze pod koniec sezonu juz jest
        zdecydowanie mnie chetnych na wczasy (aczkolwiek jeszcze sie jednostki
        zdarzaja) stad tez tak male zainteresowanie :) gdybys tu byl w lipcu tak jak
        pisza inni, toczyly sie ogromne walki na tematy, w ktorych bylo wiele
        przeciwnikow i wiele poplecznikow jakiegos zdania :)I nie zrazaj sie ze ktos
        troszke nieladnie czasem napisze, czasami nikt nie ma w zalozeniu kogos zranic,
        chociaz nie powiem zdarzaja sie przypadki, ze sie nie hamują (WSTYD!), ze bedac
        adminem od razu bym ich wywalila!!!! Nie wiem od czego Ci admini tu są, że nie
        pilnują porządku (patrz jedna z wypowiedzi w tym watku). Adasko - 3maj sie i
        nie zrazaj do forum. W sumie tu jest miejsce publiczne i kazdy moze powiedziec
        cos i liczyc na to ze ktos o cos zapyta lub odpowie :))) Pozdrawiam serdecznie

--
        www.elinida.republika.pl
    • Gość: ADASKO IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.03, 07:29
      DOBRA OK KONIEC TEMATU
      • Dajesz sie tak poprostu przegonic przez jakis takich popapranych
        nawiedzonych jak Gale ,Merma.
        Nikt ich nie prosi aby siadali na tej stronie , ani nawet pisania
        czy tez wypluwania swoich wypocin.
        Przeciez rownie swobodnie moga udawac ze nie widza tematu ``paralia ``
        Ale NIE oni musza , musza napluc , musza swe zolc gdzies wylac.
        Pytam sie po kiego chuja Gale przyjezdzasz co roku do paralii ?
        Siedz sobie na tym syfiastym baltyku gdzie ci sie jaja z zimna chowaja.
        Gdzie ceny sa o wiele wyzsze jak na paralii.
        Nie dosc ze wyzsze to i servis oplakany.
        Gdzie zdzierstwo i chamstwo jest na porzadku dziennym..
        I to wszystko przy towarzyszacej chujowej pogodzie.
        Nie daj sie chlopie !!
        • Prosze sie hamowac troche ze slowami. To nie jest forum do obrazania ludzi i do
          wyżywania sie swoimi inteligentymi epitetami. Nikt sobie nie zasluzyl, zeby go
          wyzywać w ten sposob jak to zrobiles. A kazdy ma prawo powiedziec co mysli
          (Gale takze) - a ja mysle ze powinien to powiedziec w sposob kulturalny a na
          pewno nie wulgarny. Zreszta takie sa zasady netykiety. Wiec hamuj sie troche
          prosze, bo Cie zglosze do Admina :P z kazda proba zchamiania forum.

--
          www.elinida.republika.pl
        • 28.09.03, 12:47
          > Dajesz sie tak poprostu przegonic przez jakis takich popapranych
          > nawiedzonych jak Gale ,Merma.

Hm, nie zauwazylem, zebym kogokolwiek przeganial.

> Nikt ich nie prosi aby siadali na tej stronie , ani nawet pisania
          > czy tez wypluwania swoich wypocin.

Nie prosi, to jest Forum.

> Przeciez rownie swobodnie moga udawac ze nie widza tematu ``paralia ``
          > Ale NIE oni musza , musza napluc , musza swe zolc gdzies wylac.

Odnosze wrazenie, ze wlasnie wylewasz swoja zolc. Przeczytaj jeszcze raz mojego
          posta, a dopiero potem sie zoladkuj.

> Pytam sie po kiego chuja Gale przyjezdzasz co roku do paralii ?

W Paranoi bylem raz. Niepowtarzalne wrazenia ;)

> Siedz sobie na tym syfiastym baltyku gdzie ci sie jaja z zimna chowaja.

Dziekuje, nie przepadam za Baltykiem (ktory pisze sie wielka litera).

> Gdzie ceny sa o wiele wyzsze jak na paralii.
          > Nie dosc ze wyzsze to i servis oplakany.
          > Gdzie zdzierstwo i chamstwo jest na porzadku dziennym..
          > I to wszystko przy towarzyszacej chujowej pogodzie.

To jest forum o Grecji i Cyprze. W kazdym razie dziekuje za opinie na temat
          Baltyku.

> Nie daj sie chlopie !!

Dzieki, nie daje sie :)

Przy okazji, nic personalnego ale mnie np. razi nieco tego typu jezyk. Jesli
          jestem odosobniony to przepraszam. Jesli nie, to bylbym zobowiazany za
          utrzymywanie poziomu dyskusji powyzej podlogi.

Milej jesieni zycze,

--
          gale
          ----
    • Gość: ADASKO IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.09.03, 10:14
      SKORO MOWISZ ZE PARALIA SIE PRZEJADŁA TO PO CO WCHODZISZ W FORUM Z TEMATEM
      PARALIA JA BYM JUZ NIE WCHODZIŁ SKORO TO JUZ JEST TEMAT ZAMKNIETY JESTES WIDZE
      CWANIACZKIEM NA CHINSKIM RYZU PASIONY KONIEC TEMATU
      • ... wlaśnie tak się zaczynają wojny :) ... jeden drugiemu nawrzuca, potem drugi
        pierszemu i na pięści... itd...
        bądźcie wszyscy dorośli i juz przestańcie :) prosze :)

--
        www.elinida.republika.pl
      • Adasko, daj już spokój Janosikowi, akurat to nie on powiedział, że Paralia już
        się przejadla... (jesli to miał być cytat). Z tego co czytam to napisał to kto
        inny. :)
        Nie drążcie już niepotrzebnych wywodów. W sumie i tak nie ma to już nic na celu.
        Pozdrawiam :) usmiechnijcie sie i zapomnijcie o tych tutaj niesnaskach :)
        Idziemy na piwo i to nie po polsku tylko po grecku!!!! ;) zeby sie nie
        pozabijac :)

--
        www.elinida.republika.pl
        • Dokladnie, zgadzam sie z Elinida w stu procentach. Nie ma sensu sie zrec o byle
          duperel. Adasko, chciales pomoc i chwala Ci za to bo zrobiles to
          bezinteresownie, zaoferowales swoj czas i "moce przerobowe" - takich ludzi
          potrzeba. Akurat Paranoja okazala sie tematem przewalkowanym ale to nic, jest
          tyle fajnych spraw na swiecie, o ktorych warto podyskutowac, prawda?

Ja po prostu otwieram puszeczke Zywca za Wasze zdrowie :) Janosik, za Twoje
          tez :)
          --
          gale
          ----
          • ... ale mam wirutalna lampke retsiny, dlatego zdrowko wszystkich! :)

--
            www.elinida.republika.pl
            • Bo na slepego nie wygladasz .
              To ja sie wstawiam za toba a ty psy spuszczasz z lancucha ?
              Gale ? dzieki chociaz wole MITHOS i to kuflowe, ale dzieki.
              Ellinida bog zaplac za spostrzegawczosc .
              ----pozdrawiam wszystkich piwoszy i smakoszy ----
            • Gość: Johny IP: hpcache:* 30.09.03, 07:01
              Retsina???!!! I to ci smakuje??? Okropieństwo.
              • Gość: MareK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.03, 18:27
                Johny ;) nie lubisz smaku żywicy w ustach??? Ech.. schłodzona w upał całkiem
                niezła... Szczególnie ta z ludzikami na etykietce...
                Pozdrowienia
                PS. Wykrakałeś :( Triada zaczyna mnie robić w konia (patrz wątek Tunezja -
                Residance El Kantaoui na światowym).
              • A pewno, że smakuje :P szczegolnie z odrobiną coca-coli :P (a i bez koli moge
                wypic, w prawdzie nie jest to szatą albo bordo, ale... ) Tak jak kazdy ma
                prawo miec swoje zdanie, tak samo ma prawo miec swoj smak i gust :P I na pewno
                wole retsine niz jakiekolwiek piwo greckie - FUJ! ;)
                Pozdrowienia :))))))

--
                www.elinida.republika.pl
                • No nieeeee, Elinida, z cala sympatia nie zgadzam sie :) Mythos to krol piw
                  lokalnych :)
                  --
                  gale
                  ----
                  • Jesli chodzi o retsine to jesli m0oge sugerowac to GIEORGIADI.
                    Z odrobina coca coli jest superek.
                    A mozna i bez ale cola dodaje takiego innego smaku.
                    Elinida a co do piwa to niestety NIE MASZ RACJI..
                    MIthos jest najwspanialszym piwem na swiecie !!!obowiazkowo kufel.
                    Kufelek jak napisal Gale prosto z zamrazarki, jeszcze szron na niej .
                    I ? zdrowie wasze w gardlo nasze....pozdr.
                    • A mam swoj smak i swoja racje :P Nie lubie zadnego piwa, wiec nikt mnie nie
                      przekona ;)

--
                      www.elinida.republika.pl
                    • i stawiacie ;) to ja poprosze ouzo z lemoniada :))))))))))...

--
                      www.elinida.republika.pl
                      • Gość: Bebiak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.03, 21:31
                        A moje chłopię, choć nie przepada za Helladą (niestety!) uważa, że nie ma
                        lepszego piwa na świecie niż grecki Amstel. Ma ponoć niepowtarzalny smak - jak
                        żaden inny Amstel. Dobrze, że choć jedną rzecz aż tak pozytywną w Helladzie
                        znalazł:) Pijcie dalej - ja nie kocham piwa, nawet tego greckiego. Pozdrówka.
                        B.
                        • ja wlasnie tez nie lubie... :-/ wzielam raz sobie Amstela na wyprobowanie, a
                          potem zalowalam ze nie wzielam ouzo :] Pozdrawiam!!!!!!! :)

--
                          www.elinida.republika.pl
                          • Gość: Johny IP: hpcache:* 01.10.03, 08:23
                            Elinida, ale ty w ogóle piwa nie lubisz, więc dziwne żeby ci smakował Mythos
                            czy Amstel. Ja osobiście piłem lepsze piwa, ale i te dały się wypić. No ale
                            Retsina ... tfuj.
                            • pije piwo czasami, ale takie, zeby nie bylo czuc ze to piwo :P np. Redds, albo
                              Warka Strong z sokiem malinowym. A retsine spoko wypije nawet jak nie ma coli w
                              poblizu :) Takze nie fujac mi tu, bo piwo fuj,a retsinka - mniam ;)
                              Pozdrawiam

• Gość: Przemek IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 02.10.03, 23:37
                          Gość portalu: Bebiak napisał(a):

> A moje chłopię, choć nie przepada za Helladą (niestety!) uważa, że nie ma
                          > lepszego piwa na świecie niż grecki Amstel. Ma ponoć niepowtarzalny smak ...

I wie co mówi. Faktycznie grecki Amstel jest wspaniały (jak zresztą Grecja).
                      • Gość: hanka IP: *.pl 01.10.03, 13:53
                        yo !!!
                        w koncu grecka imprezka :))))))))Ja sie pisze na super piwko Mythos,i na OUZO
                        mniammmmm------zreszą juz sobie robie drinka ehhehe--------wznosze toast za moj
                        pierwszy dzien w pracy !!!!!!!!
                        • Za Twoj pierwszy dzien pracy.... ;) i łyk retsinki ;) :D hihihi

--
                          www.elinida.republika.pl
                          • Kochani, rozpijacie mnie! ;)))
                            --
                            gale
                            ----
                            • Gość: Bebiak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.03, 20:13
                              gale napisał:

> Kochani, rozpijacie mnie! ;)))

A co ja mam powiedzieć???? Nie mogę dużo pić:((( Jak piję ouzo z wodą to
                              wszyscy mówią, że piję wodę z ouzo, a ja się wtedy strasznie czerwienię. A
                              tutaj cały czas o rozpijaniu!
                              A kto wie (mój odwieczny problem) jak naszymi literami napisać tzipouro? Czy
                              tak jak właśnie napisałam czy inaczej? Moje chłopię twierdzi, że 1000 razy
                              lepsze niż ouzo, z czym ja się nie zgadzam. B.
                              • Mysle ze pisze sie tsipouro .
                                Jesli chodzi o picie go tfu !!!
                                Tsipouro to taki bimber i przewaznie niewiadomego pochodzenia.
                                Natomiast ouzo ma i adres i gwarancje pochodzenia.
                                Polecam ouzo plomariou+ze dwie kosti lodu i portokalada mniam mniam.
                                Miod w ustach.......
                                pozdr.
                              • ja osobiscie nie pilam tsipouro, ale pare znajomych pilo, no i zdania sa
                                odmienne... jednej nie smakowalo, inny znowu bardzo poleca... widac rowniez
                                kwestia smakow.
                                pozdrawiam
                                • Gość: Mozaba IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 02.10.03, 14:39
                                  O jej wszyscy z tematu greckiego przeszli na smaki piwa i jego lubieniu lub
                                  nie. Ja też zatem zabiorę głos w dyskusji 0 nie cierpiałam piwa , a tu kumpel
                                  pokazał mi nasze piwo warka strong - pychotka i teraz jestem nałogiem tego piwa
                                  ( słodkawe , ale mocniejsze niż inne - polecam ). W Grecji wieczorkiem , w
                                  upał , smakowały oba wymieniane przez was piwa , ale to tylko dlatego , iż nie
                                  było warki strong ( nie mylić ze zwykłą warką , która mi nie smakuje)
                                  • Gość: Johny IP: hpcache:* 02.10.03, 16:19
                                    He he, Polacy to jednak alkoholicy. O czym by nie mówili to zawsze zejdzie na
                                    alkohol. Ale dzięki temu jak ten na początku krytykowany wątek się rozrósł!
                                    Pozdrawiam wszystkich nałogów.
                                    • Gość: Bebiak IP: *.acn.pl 02.10.03, 18:37
                                      Dla mnie tsipouro (dzięki Janosik!) jest nie do strawienia. Właśnie tak jak
                                      Janosik napisał: bimber! Ale ouzo z wodą i lodem jest genialne zawsze i
                                      wszędzie. A wiecie, że kiedyś czytałam, że u nas w Polsce praktycznie ouzo
                                      jest nie do kupienia, bo nie spełnia wymogów odpowiednich dla Sanepid-u?
                                      Bardzo mnie to wówczas zaskoczyło i wcale nie pocieszyło. Zawsze przywożę
                                      wobec tego z Hellady (mam, mam w chatce). Siedzę jeszcze w biurze, ale dziś
                                      jak wrócę to chyba wypiję:) Mniam, już się cieszę na samą myśl. Wypiję za
                                      zdrowie wielbicieli Hellady i powodzenie w organizowaniu kolejnych podróży (w
                                      tym moich oczywiście też). Pozdrowionka cieplutkie. B.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.