Z pasją o podróżach, wycieczkach i wyjazdach

GRECJA PARALIA Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • WRÓCIŁEM W ŚRODE Z PARALI CZEKAM NA PYTANIA
    • Gość: gosc IP: 62.233.185.* 21.09.03, 13:13
      Jaką miałeś pogode? Ja byłem w Olimpic beach na przełomie sierpnia i września.
      Było super! Upały, zero chmur i deszczu. Ciekaw jestem jak było pożniej!
      Pozdr.
    • Gość: makmar IP: *.csk.pl 22.09.03, 10:04
      Stary temat sie juz dawno przejadl! w Paralii byli juz chyba wszyscy, ktorzy
      korzystaja z tego forum, pozdrawiam
      • Gość: ADASKO IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.09.03, 16:05
        POGODA BYLA NIE NAJGORSZA CHOCIAZ DWA DNI PADALO
      • Gość: ADASKO IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.09.03, 16:06
        ALE MASZ WYOSTRZONY DOWCIP MAKMAR
        • Gość: makmar IP: *.csk.pl 23.09.03, 22:06
          A kto tu dowcipkuje? Stwierdzam fakt i tyle. Wybacz nie chcialem urazic, ale
          chyba zuwazyles ze odzew na twoj list liczy sie w dziesiatkach (teraz dowcip) ;-
          )))
          • Gość: nika IP: *.torun.dialup.inetia.pl 23.09.03, 23:03
            ja byłam w olimpic beach. świetna mała miejscowość. w parali byłam dwa razy i
            oczywiście wrażenia fatalne. co do pogody to bogowie na olimpie chyba się
            nudzili bo bywały dni deszczowe, a nawet dwugodzinnna ulewa a potem piękne
            słońce. zupełnie jak w górach w olimpic pogoda zmienna bywała
            • Gość: ADASKO IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.09.03, 12:46
              TU NIE CHODZI O LICZBE LUDZI TYLKO O TO ZEBY IM DORADZIC JAK JEST ITD.
              • Gość: makmar IP: *.csk.pl 25.09.03, 10:56
                Aha, ok jak tak to doradzaj, ja po prostu zwracam Ci uwage, ze temat Paralii
                zdominowal cale Forum i moze juz generalnie starczy bo chyba juz tu bylo
                wszystko lacznie z wlascicielami dyskotek w Paralii. Sam w tym wszystkim
                uczestniczylem troche:
                forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=203&w=7267622&a=7267622
                a kolejek do doradzania jak nie ma tak nie ma tak nie, moze po prostu juz dosyc
                Paraliji w tym roku?
                • Skoro temat już był na tapecie, nie znaczy to, że już nie znajdzie sie nikt,
                  kto by chcial sie dowiedziec o Paralie. Sezon w Grecji konczy sie w
                  pazdzierniku (a nawet i listopadzie czasem), moze akurat sie znajdzie ktos, kto
                  bedzie sie chcial czegos wywiedziec na forumie. I tak jak niektorzy nie wpadnie
                  na to, ze gdzies tam dalej ktos juz na ten temat rozmawial. Bo niby skad ma
                  wiedziec, jesli nie sledzi forum non stop????
                  I kazdy ma prawo zapytac jak bylo 2 miesiace pozniej z pogoda. A moze akurat
                  pomysli sobie jechac nastepnym razem za 2 miesiace, a nie w szczycie sezonu?

--
                  Zdobywcy szczytow Olimpu laczcie sie ;)
                  www.elinida.republika.pl
                  • Gość: ADASKO IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.09.03, 10:17
                    TAK TRZYMAJ
                    • Daj już spokój Janosikowi, akurat to nie on powiedział, że Paralia już się
                      przejadla... (jesli to miał być cytat). Z tego co czytam to napisał to kto
                      inny. :)
                      Nie drążcie już niepotrzebnych wywodów. W sumie i tak nie ma to już nic na celu.
                      Pozdrawiam :) usmiechnijcie sie i zapomnijcie o tych tutaj niesnaskach :)
                      Idziemy na piwo i to nie po polsku tylko po grecku!!!! ;) zeby sie nie
                      pozabijac :)

--
                      www.elinida.republika.pl
    • Gość: Merma IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 25.09.03, 20:35
      O Jezu! Adasko wspólczuję Ci , no ale masz już na szczęście za sobą tą Paralię.
      A pytań do Ciebie nikt nie ma .Ci co byli nie zabardzo chcą wspominać , bo
      trudno to nazwać , że byli w Grecji.
      • Merma, swiete slowa. Nastepny biedak, ktory - podobnie jak ja - dal sie ubrac w
        Paranoje :( Chlopie, wspolczuje serdecznie i juz, co tu duzo gadac.
        --
        gale
        ----
        www.virtualtourist.com/gale.blog.pl
      • :P a wlasnie ze ja bylam w Paralii i byłam w Grecji :P bardzo mi sie podobalo :P
        i powtarzam ktorys raz z kolei, ze kazdy ma prawo sie wypowiedziec, a bluzgac
        kogos za to, ze ma inne upodobania i powie co mysli, jest nieladnie.

--
        www.elinida.republika.pl
    • Gość: ADASKO IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.09.03, 09:21
      W SUMIE TO PO CO PROWADZIC TO FORUM JAK WSZYSCY WSZYSTKO WIEDZA JAK BYLO W
      LIPCU , SIERPNIU WE WRZESNIU
      • Gość: Johny IP: hpcache:* 26.09.03, 14:19
        Sorry że jesteś rozczarowany tak małym odzewem. Ale jakbyś śledził te forum od
        przynajmniej kilku m-cy, to co drugi post nawiązywał do Paralii. Ludziom się
        już przejadło. Rzeczywiście nie ma co się dłużej rozwodzić nad Paranoją, to nic
        nadzwyczajnego. Uwierz mi, że są w Grecji ładniejsze miejsca.
      • Adasko nie przejmuj sie.. kiedyś sie znajdzie ktos kto nieswiadom niczego
        wejdzie sobie na takie forum i sobie poczyta wtedy, ze w lipcu to bylo tak, a
        we wrzesniu to bylo tak. Tylko faktem jest, ze pod koniec sezonu juz jest
        zdecydowanie mnie chetnych na wczasy (aczkolwiek jeszcze sie jednostki
        zdarzaja) stad tez tak male zainteresowanie :) gdybys tu byl w lipcu tak jak
        pisza inni, toczyly sie ogromne walki na tematy, w ktorych bylo wiele
        przeciwnikow i wiele poplecznikow jakiegos zdania :)I nie zrazaj sie ze ktos
        troszke nieladnie czasem napisze, czasami nikt nie ma w zalozeniu kogos zranic,
        chociaz nie powiem zdarzaja sie przypadki, ze sie nie hamują (WSTYD!), ze bedac
        adminem od razu bym ich wywalila!!!! Nie wiem od czego Ci admini tu są, że nie
        pilnują porządku (patrz jedna z wypowiedzi w tym watku). Adasko - 3maj sie i
        nie zrazaj do forum. W sumie tu jest miejsce publiczne i kazdy moze powiedziec
        cos i liczyc na to ze ktos o cos zapyta lub odpowie :))) Pozdrawiam serdecznie

--
        www.elinida.republika.pl
    • Gość: ADASKO IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.03, 07:29
      DOBRA OK KONIEC TEMATU

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

• Kategorie tematyczne
  • Najnowsze wątki
  • Więcej forów
  • Więcej wątków na ten temat
  • Tagi
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.