Dodaj do ulubionych

Otwarcie Basenu w Osielsku

26.08.10, 08:25
Jak podaje GW:
bydgoszcz.gazeta.pl/bydgoszcz/1,48722,8293525,Basen_w_Osielsku_juz_gotowy_na_przyjecie_plywakow.html
basen zostanie otwarty w dniu 24 wrzesnia 2010.
Najwazniejsze, ze nasze pociechy beda mialy mozliwosc korzystania z basenu w ramach zajec wychowania fizycznego.
Obserwuj wątek
        • semeon Re: Otwarcie Basenu w Osielsku 31.08.10, 23:07
          Ja nie oceniam, ani tego faktu, ani osoby, gdyż za mało wiem na ten
          temat. Odpowiedziałem tylko na pytanie. Co do basenu to według
          wstępnych szacunków, koszt jego rocznego utrzymania, po odliczeniu
          wpływów za bilety, będzie wynosił około 1 mln. złotych.
          • niem-czanin Re: Otwarcie Basenu w Osielsku 06.09.10, 17:44
            Osobiście bardzo cieszę się z otwarcia basenu, ja także przygotowałem już ręcznik i kąpielówki jak niektórzy forumowicze. Ale informacja o kosztach utrzymania basenu na poziomie 1 mln rocznie trochę mnie zaskoczyła. To dużo, to prawie 3000 zł. dziennie. OK jeśli w zamian za te nakłady otrzymamy zapewnienie, że dzieciaki z Gminy Osielsko kończąc podstawówki będą umiały pływać...drogo, ale warto. Okazuje się jednak, że rzeczywista dostępność basenu dla dzieci będzie ograniczona. Docierają do mnie informacje, że 2-go i 3-cio klasiści z Osielska nie będą miały basenu, o basenie dla dzieci z Niemcza nic nie wiadomo - podobno objęte w ramach zajęć szkolnych będą tylko 2 klasy. Nie wiem jak w Maksymilianowie i Żołędowie. Chętnie zgodzę się, aby część moich podatków trafiała na utrzymanie basenu, ale chciałbym aby wiedza na temat jego funkcjonowania była szeroko dostępna, a w razie ograniczeń dla dzieci, kryteria wyboru klas szkolnych, które będą miały zajęcia na pływalni były jasne i wolne od "wpływów personalnych".
      • osielsko21 Re: Otwarcie Basenu w Osielsku 31.08.10, 12:46
        Nawet jeśli tak jest, to czy córka gminnego samorządowca nie może być osobą,
        która nadaje się na to stanowisko, umie zarządzać zespołem ludzkim, ma wizję i
        doświadczenie?
        Jeśli natomiast okaże się, że tak nie jest, to tym większy będzie wstyd i dla
        niej i dla "samorządowca" - przecież będzie pracowała nie tylko na własny
        wizerunek...
        Najważniejsze, aby basen dobrze funkcjonował, nie przynosił zbyt dużych strat a
        może nawet i zyski, a nowej Pani Dyrektor życzę wszystkiego najlepszego.
        • felyetonista Re: Otwarcie Basenu w Osielsku 01.09.10, 12:21
          osielsko21 napisała:

> Nawet jeśli tak jest, to czy córka gminnego samorządowca nie może być osobą,
          > która nadaje się na to stanowisko, umie zarządzać zespołem ludzkim, ma wizję i
          > doświadczenie?
          > Jeśli natomiast okaże się, że tak nie jest, to tym większy będzie wstyd i dla
          > niej i dla "samorządowca" - przecież będzie pracowała nie tylko na własny
          > wizerunek...
          > Najważniejsze, aby basen dobrze funkcjonował, nie przynosił zbyt dużych strat a
          > może nawet i zyski, a nowej Pani Dyrektor życzę wszystkiego najlepszego.

Tez zycze szczerze wszystkiego dobrego. Do tematu jednak wroce.
      • osielsko_skinhead Re: Otwarcie Basenu w Osielsku 01.09.10, 05:33
        Norma! Obstawianie etatów ludźmi z Rodziny! Po co zrobić konkurs na to
        stanowisko, skoro można wrzucić kogoś z Rodzinki??!
        Tego już nie zmienimy, taka nasza mentalność!

Ja mam pytanie z innej beczki.
        Czy będzie szansa, że basen będzie ogólnodostępny?
        • osielsko21 Re: Otwarcie Basenu w Osielsku 01.09.10, 20:28
          osielsko_skinhead napisał:

> Norma! Obstawianie etatów ludźmi z Rodziny! Po co zrobić
          konkurs na to
          > stanowisko, skoro można wrzucić kogoś z Rodzinki??!
          > Tego już nie zmienimy, taka nasza mentalność!

>

Odsyłam do Biuletynu Informacji Publicznej Osielska - tam znajdziesz
          informację odnośnie ogłoszenia i rozstrzygnięcia konkursu na
          stanowisko dyrektora.....
          > Czy będzie szansa, że basen będzie ogólnodostępny?
          Szansa jest, ale czy będą wpuszczać do wody "łysych" bez czepków na
          głowie tego nie wiem :-)))))) (udał mi się dowcip - co nie????)
          Ja juz sprzęcior mam przygotowany;-)))
          • osielsko_skinhead Re: Otwarcie Basenu w Osielsku 03.09.10, 05:58
            W piosence Big Cyca 'Skinie załóż czapkę' było, żeby nosić czapkę, gdy pogoda w kratkę. Nic o
            czepkach nie było... :)
            Co do konkursu. To w podobny sposób ukazują się ogłoszenia o pracę... Z resztą, to tak na
            prawdę, mało istotne. Ocena przyjdzie sama, z czasem.
            Zwracam jednak honor, nie czytałem tego biuletynu. Swoją drogą, szkoda, że takie ogłoszenia nie
            ukazują się np. w ogólnodostępnej 'Panoramie Osielska'...
    • powsinoga_a_co Re: Otwarcie Basenu w Osielsku 09.09.10, 08:18
      Ja jeszcze chciałbym powrócić do wątku osoby wyboru Dyrektora GOSiRu. Wygląda na to, że Jedynym atutem tej Pani jest bycie córką obecnego przewodniczącego rady gminy. Nie widzę innego, logicznego wyjaśnienia obsadzenia stanowiska dyrektora GOSiR osobą, która nauczyła wychowania technicznego w szkole w Osielsku, sprzedawała powierzchnie reklamowe w gazecie, a później opony samochodowe. Wydawało mi się, że istotnym być powinno doświadczenie, wiedza i umiejętności np w sporcie, finansach publicznych i w samorządzie. A na tych polach to mamy raczej punkty teoretyczne. No cóż - będzie się uczyć... Ale czy nas na to stać?
      Przyjżyjcie się i zobaczcie jakie były inne kandydatury… Nie powiem, umotywowanie wyboru na stronie wygląda ładnie, jednak fakty pozostają faktami! Wygląda na to, że chyba mieliśmy kolejny "prawdziwy" konkurs, tym razem na na dyrektora GOSiR w Osielsku. Ciekawe co się musi wydarzyć, żeby konkursy były konkursami a na stanowiskach znaleźli się kompetentni ludzie. I znowu miało być tak pięknie a wyszło jak zwykle, po polsku.
      • forumosielsko Re: Otwarcie Basenu w Osielsku 09.09.10, 11:46
        Nie wiem co MUSI sie stać żeby tego typu obsadzanie stanowisk było uczciwe. Wiem, że mieszkańcy gminy szeroko i w bardzo jednoznaczny sposób komentują powołanie Dyrektora GOSiRu przez naszego wójta. Dotarły do nas szczegóły i tryb "kontursu". Cóż, można powiedzieć, że czas i życie pokaże, czy jest to właściwa osoba na właściwym stanowisku... ale... czy na pewno? Pracę tej Pani oceni Rada Gminy, czyli...jej ojciec, który jest Przewodniczącym! Z pewnością nie będzie to ocena obiektywna.
        Jedyna nadzieja, że to MY - mieszkańcy Gminy dokonamy właściwych wyborów w listopadzie i do Rady Gminy wybierzemy LUDZI KOMPETENTNYCH, a potem Przewodniczącym zostanie osoba, która będzie uprawiać uczciwą i rzetelną politykę.
        A swoją drogą, dziwne, że tak dynamicznie rozwijającej się i prężnej gminy nie stać na większą niezależność w podejmowaniu tak ważnych decyzji...
        • jedyny_misiek Re: Otwarcie Basenu w Osielsku 09.09.10, 14:38
          Byłem kilka dni temu się pytac o prace na basenie w Osielsku i Pani Dyrektor powiedziała że na dniach będą dzwonić i przyjmować na różne stanowiska pracy... mineły 2 dni i znowu pojechałem i powiedziała mi ze wszystkie miejsca są juz obsadzone... I wszystko w tej Polsce naszej po znajomościach...
          Na stronie BIP Osielsko jest ogłoszenie pracy na stanowisko Główny księgowy,termin składania dokumentów mija 13 września,a prawdopodobnie mają już wybraną księgową...
          i gdzie tu sprawiedliwość...
      • lubie.jazz.0 Re: Otwarcie Basenu w Osielsku 22.09.10, 09:33
        powsinoga_a_co napisał:
        > Ja jeszcze chciałbym powrócić do wątku osoby wyboru Dyrektora GOSiRu. (...)
        > Przyjżyjcie się i zobaczcie jakie były inne kandydatury… Nie powiem, umotywowanie wyboru na stronie wygląda ładnie, jednak fakty pozostają faktami! Wygląda na to, że chyba mieliśmy kolejny "prawdziwy" konkurs, (...)

Pozwolilam sobie na zajrzenie do naszego forum na "Gazecie" - chyba jest słynne w naszej gminie, gdyż sporo osób mi już wspominało o poruszanych tu problemach.
        No i chciałabym się wypowiedzieć w tymże wątku. Otóż ja również startowałam w konkursie na Dyrektora GOSIR-u. Powiem wiecej; chyba to ja właśnie najwięcej straciłam w ostateczności, gdyż podobno też w miarę dobrze wypadłam w konkursie.
        Nie chcę się wypowiadać na temat czy konkurs był "ustawiony", ani czy jest to właściwa osoba. Myślę, że o tym zadecyduje CZAS. Na chwilę obecną zaś myślę, iż należy się skupić nie tyle na "własnym podwórku", co na dobru ogólnym. Tak więc może lepiej pomyślmy jak należy dobrze zagospodarować nasze obiekty sportowe - zwłaszcza basen, aby rozpowszechniły dobre imię naszej Gminy, tak jak to jest w przypadku boiska baseballowego w Osielsku. Pozdrawiam serdecznie.
    • wirekjan Re: Otwarcie Basenu w Osielsku 18.09.10, 15:47
      Proszę Państwa, sprawa jasna. Pani nie ma kompetencji w zakresie zarządzania czymś takim, wiedzy na temat sportu i zarządzania, umiejętności ani kultury osobistej. I nie wiem co jest najgorsze. Za to ma nieustający słowotok i swoje teorie... Gdybym ze sportem nie był związany od lat (najpierw jako zawodnik, później trener i instruktor, a teraz dodatkowo wykładowca) to może by mnie te teorie śmieszyły, a zachowanie obraźliwe względem mnie jako interesanta i nieuprzejme (jestem już starszym mężczyzną więc wymagam szacunku, nawet od takich blondyneczek) jakoś tak nie oburzało. Tymczasem byłem w sprawie służbowej. Najpierw mnie zbywano i proponowano rozmowy z sekretarz gminy (to kto w końcu rządzi? w ten sposób nawet ktoś po szkole średniej poradzi sobie z dyrektorowaniem skoro to inni za niego tworzą dokumenty i decydują!), potem udało mi się dodzwonić i umówić. Lecz dyrektor mnie kompletnie zignorowała mimo wyznaczonego terminu spotkania. Potem nie odbierała telefonu, a jak już się udało mi z nią spotkać nie dość, że nie usłyszałem słów przepraszam to jeszcze mnie obrażono! Tak. Śmiesznie nie jest. Tym bardziej, że to powinna być osoba ze znajomością sprawy, zagadnień i naprawdę wysoką kulturą osobistą. Tak Panie Wójcie. Nie wiem, co był Pan winien Przewodniczącemu Rady Gminy, ale zapewniam, że Pan przepłacił. Mam też nadzieję, że nie podpisał z nią Pan jeszcze umowy na czas nieokreślony i po upływie tych dwóch lub trzech miesięcy podziękuje jej Pan i wtedy doczekamy się profesjonalisty na tym stanowisku, który będzie umiał nie tylko zarządzać, ale również w sposób kulturalny rozmawiać. Bo chyba basen ma być dla ludzi, a nie wybudowaliście go po to, żeby dać zatrudnienie osobie znajomej, ale bezpodstawnie przyjętej na to stanowisko.
      A może my jako zainteresowani wraz z mieszkańcami powinniśmy zacząć zbierać podpisy pod protestem? Przecież wszyscy już wiemy jakie były kandydatury, znamy to środowisko ... i taki wybór daje wiele do myślenia i odbiera Panu szacunek jakim się Pan kiedyś cieszył.
      • jedyny_misiek Re: Otwarcie Basenu w Osielsku 18.09.10, 16:38
        dokładnie,zgadzam się z Panem!
        I na dodatek wszystko jest po znajomosćiach... jeszcze nie był rozstrzygnięty konkurs na stanowiska Główny księgowy oraz na stanowisko kasjer w basenie a już były wszystkie miejsca obsadzone! i jestem za tym aby zrobić protest!
        Dziś już było spotkanie z pracownikami basenu a na stronie BIP Osielsko jeszcze niema rozstrzygnięcia kto został wybrany! Żadnej sprawiedliwości niema!!!
        • lutekwiejski Re: Otwarcie Basenu w Osielsku 18.09.10, 17:15
          Jak już wspominałem w innym poście , właśnie z obawy przed rozliczeniem po wyborach za takie jak ten przekręty , nasz wieloletni Pan przewodniczący Rady Gminy Benedykt Leszczyński nie będzie ponownie ubiegał się o mandat do Rady Gminy. Ale żeby nie było za słodko , będzie kandydował do Rady Powiatu. Tam ma szersze perspektywy na nepotyzm.A może podczas uroczystego otwarcia basenu publicznie spytać o to dlaczego odpadli Ci co mają o wiele wyższe kwalifikacje?
          • jedyny_misiek Re: Otwarcie Basenu w Osielsku 18.09.10, 17:19
            Albo najlepiej zebrać się z mieszkańcami i iść do wójta i niech wytłumaczy to wszystko,w końcu na jakich wymaganiach przyjmowani byli pracownicy basenu oraz Pani Dyrektor!
            Po co te ogłoszenia na BIP Osielsko w sprawie pracy,jak miejsca już obsadzone były wcześniej...
              • 777kubas Re: Otwarcie Basenu w Osielsku 18.09.10, 20:54
                Załamać się można czytając takie bzdury. Skąd wiecie, że basen nie będzie dostępny dla zwykłego luda? Byłem tam, pytałem i dostałem konkretną odpowiedź.
                Moi znajomi też tam poszli z dziećmi, bo myśleli, że to już. Zostali zaproszeni na otwarcie, chyba w przyszły piątek. Sam się tam wybieram, bo też mam dzieci, które będą tam pływać.
                Nie zauważyłem, żeby ktoś był niemiły, czy niekulturalny, jak pisze jeden gość (z góry postów). Wręcz przeciwnie. Mimo, że mają tam lekki młyn przed tym otwarciem, znaleźli czas żeby ze mną pogadać i wytłumaczyć, co i jak. Nie wiem, jak to jest z tymi konkursami i tak dalej, ale nie odważyłbym się rzucać takich poważnych oskarżeń przed sprawdzeniem tematu.
                Ja tam się cieszę, że mamy w gminie basen i zamierzam z niego korzystać jak najwięcej, a nowej kadrze życzę, żeby im się wszystko udało, bo lekko nie mają, zwłaszcza na początku.
      • 777kubas Re: Otwarcie Basenu w Osielsku 18.09.10, 21:06
        Nie mogłem się powstrzymać przed odpisaniem Panu "Wirekjan"
        Człowieku! Ja bym Cię w swojej firmie nigdy nie zatrudnił, bo Ty zgorzkniały pieniacz jesteś. Tak piszą Ci, którzy pracy nie dostali, przetargu nie wygrali itp. i nie mogą się pogodzić z tym faktem. Życie ciężkie jest okrutnie, ale nie ma co wylewać żółci na Bogu ducha winnych ludzi.
        A P.Dyrektor! Cóż! Blondynka, ale nie wyglądała na taką z kawałów. Coś tam w głowie jednak mieć musi skoro tyle ludzi jej zaufało.
        Życzę powodzenia w paszkwilowaniu na forum!
        • melonnumer Re: Otwarcie Basenu w Osielsku 18.09.10, 21:56
          Dokładnie w końcu dobry optymistyczny wpis.
          Trzeba dać szansę nowej dyrektor. Nikt nie zabronił jej startowania w konkursie.
          Jakiś dylemat etyczny może być ale nie można kogoś karać za to że ma rodzinę w radzie gminy
          Widać okazała się najlepsza i lepiej tak myśleć niż jakieś czarne wizje rysować.
          A odnośnie konkursów na stanowiska na basenie to było wszystko przejrzyście i jak należy . Wyników nie znam ale wierzę że dzięki temu że jest z naszej gminy to pomogła trochę zwalczyć bezrobocie u nas.
          A ogólnie forum niby gminne a tak faktycznie to niemcza. Grupa ludzi cały czas jątrzy i podburza . Co by w gminie nie zrobić dobrego to i tak niezadowolenie. Wójt pisze budżet gdzie z 9 mln na drogi aż 4,5 mln na drogi w niemczu , rozbudowa szkoły za 6 mln w sumie, boisko ze sztuczną nawierzchnią . Za taki budżet to każda wieś powinna dziękować . A tu dwójka radnych z niemcza głosuje przeciw i ludzie cały czas roszczeniowi i wietrzą spiski.
          Proponuję trochę upuścić ciśnienia
            • plejer1 Re: Otwarcie Basenu w Osielsku 18.09.10, 23:28
              lutek wiejski super do gościa:-)
              pasuje pewnie nie poszło po jego myśli i teraz zadymia na forum szukając popleczników taniej tandety...

w sumie nie warto udzielać się w takich dyskusjach, takie licytowanie kto mocniej "zaśmierdzi"- nie znam babki i w sumie ciężko mi się odnieść ale jesli jak się dowiaduję z forum pracuje od wrzesnia a już w piątek ma otwarcie to chylę czoła jesli się wszystko uda:-)
              rozumiem, że to forum tylko dla niezadowolonych i nieudaczników bo pozytywne posty są niemile tutaj widziane...
              aaaaaaaa i żeby było jasne ja nie pracuję w urzedzie gminy
            • melonnumer Re: Otwarcie Basenu w Osielsku 20.09.10, 16:33
              Drogi lutkuwiejski nie mam nic wspólnego z Urzędem Gminy .
              A ty potwierdzasz tylko zacietrzewienie niektórych mieszkańców niemcza , którzy nie uznają że ktoś może mieć inne zdanie.
              Bo ja równie dobrze mógłbym zapytać się ciebie a ty gdzie wino kupujesz?
      • osielsko21 Re: Otwarcie Basenu w Osielsku 19.09.10, 14:54
        Mam nadzieję, że nie jest Pan "związany" od lat z piłką nożną, nie jest działaczem PZPNu, OZPNu ;-) czy innego "ciała" zarządzającego naszym "sportem narodowym"...... Po miesiącu urzędowania Pani Dyrektor, już Pan sobie wyrobił zdanie na jej temat , to Pan wyrobił sobie "teorię" n.t. tej kobiety i teraz ją lansuje. Twierdzi Pan, że jest wykładowcą, tzn. pracuje z młodzieżą - jeśli tak faktycznie jest, to współczuję Pana studentom, skoro tak szybko "szufladkuje" Pan ludzi. Nie chciałbym też, aby był Pan z takim podejściem do ludzi moim lub moich dzieci trenerem lub instruktorem....
        p.s.1 możliwe, że sprawa, którą Pan próbował zainteresować Panią Dyrektor nie była w jej kompetencji lub też nie zrozumiał Pan subtelnej aluzji, że nikt oprócz Pana nie jest nią zainteresowany....(w życiu nie zawsze jest tak, że sprawy istotne dla nas są też istotnymi dla innych ludzi.....);
        p.s.2 z tego co Pan pisze wnioskuję, to Pana osiągnięciem jako starszego mężczyzny jest stanowisko wykładowcy ( czy startował Pan w otwartym konkursie, a może to pracodawca Panu zaproponował stanowisko ze wzgledu na doświadczenie i osiągnięcia?), o osiągnięciach w sporcie Pan nie wspomina - proponuję dać tej Pani szansę na pokazanie swoich możliwości, talentów - jak wnioskuję, dopiero jest na początku swojej drogi zawodowej... mozliwe, że gdy będzie w Pana wieku otworzy własną uczelnię, może tak pokieruje basenem, że będzie to najlepszy obiekt w województwie, kraju....
        p.s.3 po tonie Pana wpisu wnioskuję, że nie udało się "przeforsować" jakiejś własnej, prywatnej sprawy.... - to musi boleć ;-), ale nic to Baśka - jak mawiał "mały rycerz"....
      • osielsko21 Re: Otwarcie Basenu w Osielsku 19.09.10, 16:55
        cyt:"A może my jako zainteresowani wraz z mieszkańcami powinniśmy zacząć zbierać pod
        pisy pod protestem?"
        Ja jestem mieszkańcem, ale nie jestem zainteresowany podpisywaniem się pod jakimś protestem - jeśli chce Pan "kręcić lody" to proszę bardzo, ale na własne konto, a nie wykorzystywać innych do swoich interesów (bo jakoś trudno mi w to uwierzyć, aby była to propozycja "pro publico bono".....)
        Rozumiem, że jest wolność słowa (i anonimowość na forum, z czego tez korzystam:-)), lecz "mała uwaga": pisze Pan, że jest "starym mężczyzną", może to i prawda, że "starym", ale prawdziwy mężczyzna zamiast anonimowo użalać się na forum, napuszczać ludzi na kobietę, postępowałby z "otwartą przyłbicą" ....
        • wojtek2000 Re: Otwarcie Basenu w Osielsku 20.09.10, 08:53
          może zakończcie tę wojenkę etatową a wróćmy do sedna sprawy basen budowany przy SZKOLE , duża część dzieci w ramach szkoły NIE BęDZIE Z NIEGO KORZYSATĆ , czemu nikt w szkole nie potrafi udzielić wyjaśnień , jak rodzice poburkali to na odczepnego zaproponowano , że chętne dzieci to mogą sobie po 7-mej rano przyjść na godzinę ....

komuś chyba odbija i to mocno !
          • osielsko21 Re: Otwarcie Basenu w Osielsku 20.09.10, 10:04
            Z tego co się orientuję, to jest basen zbudowany PRZY SZKOLE, ale NIE SZKOLNY... (równie dobrze mógłby być wybudowany przy szkole w Niemczu, Żołedowie lub Maksymilianowie i szkoły nie byłyby "zarządcami") Tak samo jak HALA SPORTOWA. Dlatego też szkoła nie powinna być adresatem pytań....
            Co do korzystania z basenu, to może faktycznie, skoro nie wszyscy się mieszczą, rozwiązaniem byłoby ustalenie, że lekcje mają uczniowie np. od klasy trzeciej oraz dla gimnazjów klasy drugie i trzecie....
            • wojtek2000 Re: Otwarcie Basenu w Osielsku 20.09.10, 22:51
              najwyraźniej tu też problem ze zrozumieniem , że nie można dzielić dzieci na gorsze lub lepsze te , którym basen się należy lub nie, jeśli faktycznie nie można ustalić grafiku , że wszystkie klasy mają zajęcia na basenie to trzeba tak ustawić grafik aby zajęcia były co drugi tydzień itd możliwości zapewne jest wiele tylko najwyraźniej przekracza poziom intelektualny zarządców obiektu

na marginesie basen nie jest obiektem prywatnym więc , szkoła bądź rodzice mają prawo pytać o kryteria podziału tego czasu dla korzystanie przez dzieci w ramach zajęć bo to m.in z ich podatków ten obiekt budowano
              • 777kubas Re: Otwarcie Basenu w Osielsku 26.09.10, 17:40
                Basen otwarty. Byłem z dzieciakami i znajomi tez byli. Bawiliśmy się ok godziny. Wstęp złotówka. Ci co tu się pyszczyli na tych biedaków, co tam pracują, a w szczególności na tę energiczną blondynkę, co tym wszystkim rządzi, powinni odszczekać na forum.
                Fajnie w środku. Obsługa też w porządku. Nie wiem tylko, czy tak się starają na początku.Jak będzie później ? Zobaczymy. Na razie jest super. Znajomi z Bydgoszczy zazdroszczą nam, że mieszkamy w takiej wypasionej gminie. Nawiasem mówiąc ja nie pracuję w urzędzie gminy, więc kadzę tak ze zwykłej życzliwości. A wójt wyglądał GROTESKA w tym mokrym garniturku. he he.
    • mkosielsko Re: Otwarcie Basenu w Osielsku 28.09.10, 22:21
      Ja również startowałem w tym konkursie i mogę powiedzieć że wszystko było ustawione pod obecną dyrektorkę. Byli o wiele lepsi kandydaci no ale papiery nie są ważne, ważne jest że się ma tatę który jest przewodniczącym rady gminy. Szkoda że wójt który miał u mnie duży szacunek posunął się aż do takiego stopnia. Widocznie był coś winny leszczyńskiemu albo tak się jego boi. Z akwizytora opon na dyrektora GOSIRU ....niezły przeskok.
      TEJ PANI JUŻ DZIĘKUJEMY !!
      • osielsko21 Re: Otwarcie Basenu w Osielsku 29.09.10, 17:09
        nie zawsze można być pierwszym, nieraz trzeba pogodzić się z porażką (nawet poniesioną w rywalizacji z kobietą). Moja propozycja - zacznij od akwizycji opon, to może z czasem dojdziesz do stanowiska kierowniczego.....
        Tak przy okazji, pisząc w necie nawet pod pseudonimem, wcale nie jesteś anonimowy - a póki co, to stosujesz zasadę pomówień, jeśli natomiest masz jakieś dowody to je przedstaw odpowiedniej instytucji zajmujacej się korupcją.
    • bolekxlolek Genialne szafki dostajesz w łeb w promocji 29.09.10, 09:42
      Byłem i w łeb dostałem dwa razy. Raz przed, raz po basenie. No cóż nauka życia przychodzi coraz trudniej. W szatni zainstalowano "genialne szafki". Otwierając drzwi dostajesz nimi w głowę (lub prawdopodobnie w nogi - to druga połowa). Szczegółów nie chce mi się opisywać. Pójdziecie to sami się przekonacie. Pytanie co z tym zrobić? Powinny wisieć choć tabliczki ostrzegawcze "Uwaga niebezpieczne szafki".
      • osielsko21 Re: Genialne szafki dostajesz w łeb w promocji 29.09.10, 16:53
        A ja myslę, że przed wejściem na basen Pan/Pani "behapowiec" powinien/na udzielać intsruktażu obsługi szafki basenowej, oczywiście zakończony egzaminem praktycznym i podpisem.....
        Szanowny bolololku trzeba nosić mocniejsze okulary przed, a po - okularków pływackich (oczywiście korekcyjnych) zbyt szybko nie zdejmować.... A czy kolor wody szanownemu lolobolkowi odpowiada? A może bąbelków jest za mało, a w rurze odpowiedni poślizg?
          • bolekxlolek Re: Genialne szafki dostajesz w łeb w promocji 30.09.10, 20:12
            Muszę skorygować swoją poprzednią wypowiedź. Promocja "drzwiami w głowę" obowiązuje tylko w szatni dla niepełnosprawnych. Tam szafki stoją na ziemi w odróżnieniu od pozostałych szatni gdzie stoją na wysokości ławeczek, a same ławeczki zabezpieczają przed tym efektem. Tak więc to niepełnosprawni mają okazję zostać jeszcze bardziej niepełnosprawnymi.
            • bylemwanglii Re: Genialne szafki dostajesz w łeb w promocji 03.10.10, 20:18
              bolekxlolek napisał:

> Tam szafki stoją na ziemi w odróżnie
              > niu od pozostałych szatni gdzie stoją na wysokości ławeczek, a same ławeczki za
              > bezpieczają przed tym efektem. Tak więc to niepełnosprawni mają okazję zostać j
              > eszcze bardziej niepełnosprawnymi.

Rozumiem Twoje rozżalenie z powodu obitych części ciała, ale zapewne było to podyktowane tym, że niepełnosprawny może nie mieć możliwości sięgnięcia na wysokość wieszaka w szafce jeśli byłaby ona na "ławkowym" poziomie.

--
              Smerf Mądrala
    • sx3 Re: Otwarcie Basenu w Osielsku 30.09.10, 22:40
      Chyba Was pogieło z tym basenem.Ile można dyskutować o tym.Inne tematy nikogo nie interesują.Ciekawe, że nawięcej dyskusji jest na temat Polska to jest dziwny kraj .... to fakt. Najbliższe otoczenie nikogo nie interesuje, chyba, żeby nawrzucać sobie o wielkiej polityce, autostradzie czy basenie. Dlaczego dziwimy się, że w naszej gminie czy wsi jest jak jest. Właśnie takim społeczeństwem rządzi się najlepiej.Panowie Radni, Panie Wójcie róbta co chceta bo ogólnie to wszystkim wisi.
    • a1-b2 Re: Otwarcie Basenu w Osielsku 01.10.10, 16:12
      Ja byłam na basenie i muszę przyznać, że bardzo miło zostałam potraktowana. Wszyscy byli grzeczni i kompetentni. Cieszę się , ze mamy basen w naszej gminie. A tym co się nie udało to zawsze będą mieć pretensje, to czysta zazdrość. Pani dyrektor głowa do góry !
    • 0ferdynandk Re: Otwarcie Basenu w Osielsku 01.10.10, 19:53
      Na basenie byłem 2 razy bardzo fajnie i miło. Jako mieszkańca bardzo mnie cieszy że dużo osób z naszej gminy znalazło tam pracę i to duża zasługa Pani Dyrektor. Nie wiem czy osoba która bardzo agresywnie się tutaj wypowiada ( ta co twierdzi że startowała według niej ustawionym konkursie) zrobiła by coś lepiej. Bo na razie tylko wylewa tutaj żale po porażce i tym się sama dyskredytuje bo człowiek taki zgryźliwy , zazdrosny i złośliwy nie powinien zajmować żadnego poważnego stanowiska.
      Dlatego życzę powodzenia Pani Dyrektor - na razie super
      • fazer5 Re: Otwarcie Basenu w Osielsku 02.10.10, 07:28
        nie znam nikogo z obsługi basenu, nie miałem okazji z niego korzystać więc nie mogę się wypowiadać na temat jakości świadczonych tam usług. Być może pani kierująca basenem jest kompetentna jednak dwuznaczna wydaje się jej pośrednia podległość pod własnego ojca i chyba o to ten cały szum.
        Z wystawianiem laurek jak to niektórzy czynią na tym forum poczekałbym do efektów pracy.
        Minie dziwi właściwie co innego, a mianowicie sama nazwa tego stanowiska abstrahując od osoby, która je piastuje. Czy rzeczywiście kierowanie kilkoma ludźmi zasługuje na stanowisko dyrektorskie?
        • dajdziuba Re: Otwarcie Basenu w Osielsku 02.10.10, 09:56
          A ja z innej beczki, nie będę dociekać kto komu i dlaczego :), chciałabym się dowiedziec czy znajdę gdzieś fotki basenu w internecie.Nie udam się w najbliższym czasie osobiście z pewnych względów, ale jestem ciekawa jak tam jest. Czy tylko duży basen dla pływaków, czy też "bajery" typu dżakuzi, czy też płytszy basen dla tych co to nie umieją pływać. Czy np. ktoś udziela lekcji pływania itp sprawy. Pozdrawiam. Ciekawska.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka