07.02.12, 13:08
Witam . To jakieś nieporiozumienie. Posty z informacją o nauce j,angielskiego i opiece nad maluchami nie są reklamą komercyjną lecz informacją związaną z działalnością samorządów lokalnych , gminnego i powiatowego. Proszę o rozwagę przy podejmowaniu decyzji o kasowaniu takich postów i w razie wątpliwości doradzam zasięgnąć informacji w UG i Starostwie Powiatowym. Pozdrawiam . Radny Rady Powiatu Leszek Kuziak
Obserwuj wątek
    • niemczxyz Re: cenzura ? 07.02.12, 16:22
      Pytanie do moderatora...
      - czy informacja o zebraniu wiejskim jest reklamą komercyjną ?
      - czy informacja o festynie odbywającym się na terenie gminy jest reklamą komercyjną ?
      - czy informacja o zajęciach w czasie ferii lub kolonii w świetlicach wiejskich jest reklamą kom. ?
      - czy informacja o jakiejkolwiek inicjatywie społecznej na terenie naszej gminy jest reklamą komercyjną ?
      - czy podanie kwoty podatku ustalanego przez UG jest reklamą komercyjną ?

zalecam rozsądek ...........PANIE OSIELSKO

• osielsko Re: cenzura ? 08.02.12, 02:59
      Licze, ze Panowie znaja zasady netykiety. Jesli nie to polecam lekture.
      Jeden z punktow mowi, cytuje "Nie publikuj ogłoszeń ani reklam! Do ich publikacji służą serwisy ogłoszeniowe lub wyznaczone fora."

Pomimo jednak takiego zapisu netykiety uwazam, iz w naszej malej spolecznosci forumowej reklamy i ogloszenia, moga sie sprawdzic i pomoc wielu osobom, w roznych sprawach.
      Stad, wychodzac na przeciw uzytkownikom Forum Osielsko zostal zalozony odrebny watek Reklamowo-Ogloszeniowy, w ktorym mozna bez zadnych przeszkod wprowadzac wszelkie ogloszenia. Dla porzadku podaje link.
      Kasowanie reklam zakladanych w watkach glownych nie jest, jak to Panowie piszecie cenzura, a jedynie checia uporzadkowania kwesti reklamowo - ogloszeniowych (pomimo ewidentnego zakazu netykiety).
      • felyetonista Re: cenzura ? 09.02.12, 09:18
        Osielsko, czys ty sie z koniem na lby pozamienial???
        Masz za kumpla cepa, czy kolezanke snopowiazalke???

Chlopie! Panom mozna wiecej?
        Ten kto jest u koryta, moze wiecej i ma w nosie twoje czy innych zasrane reguly gry!

Radny, tym bardziej radny POWIATU jak kupuje salceson, myslisz ze on stoi w kolejce do rzeznika??? Przeciez kolejka, a wiec jedna z ogolnoprzyjetych zasad obowiazujacych w sklepach ogranicza wolnosc radnego i to radnego POWIATU! Wiec on kupuje (on radny POWIATU) salceson bez kolejki, wrzeszczac, ze nikt nie bedzie ograniczal jego wolnosci i ustawial go w jakis kolejkach.
        Osielsko, wladza moze wiecej - wiec uwazaj, zeby nie odebrali tobie praw do forum albo jak kolesia ze slaska, ze negatywne opinie o wladzy nie posadzili Ciebie na 24h. Ja mam to w dupie, bo jestem niepoczytalny, ale ty powazny gosc jestes wiec uwazaj.

ps. Nie zebym, tak od siebie i z czystej intensji pisal to u gory. Po prostu licze, ze po tym powyzszym moim ynteligentnym wpisie, dostane prawa administratora do tego naszego forum i bede zakladal bany tym, ktorym bede chcial w ramach swojej wolnosci bycia adminem.
        joł
        Swoja droga, jak ktos kto ustala zasady (prawo i to prawo POWIATU) nie rozumie zasad obowiazujacch w innych miejscach?
        joł
        Panie radny i to radny POWIATU, jakiej pan opcji jestes? PO? Nie potrzebujesz pan rzecznika? Szukam pracy? Potrafie duzo mowic, tak zeby nic nie powiedziec, obiecac, tez nieprawdopodobnie duzo potrafie. Wiec nadam sie! W sam raz po lini partyi.
          • felyetonista Re: cenzura ? 09.02.12, 10:29
            osielsko26 napisał:

> Felyetonista....z jednym Twoim zdaniem zgadzam się w 100% . ..Ja mam to w dupie
            > , bo jestem niepoczytalny, ... "

Ty tez? To jest nas dwoch, niezwykle.
            • niemczxyz Re: cenzura ? 09.02.12, 15:07
              Czytałem czasami wpisy w wątku ,,Polska , to jets bardzo dziwny kraj" i pewne uwagi i przemyślenia założyciela tego wątku czyli Pana ,,felyetonisty" były ciekawe i dające do myślenia a jednocześnie utrzymywały pewien poziom . Dlatego zdziwiło mnie że tak obniżył Pan poziom dyskusji. Nie chcę rozwijać tematu , kto ma rację w kwestii wpisów i podporządkowania się pewnym ustaleniom obowiązującym w necie . Chodzi mi o formę wyrażenia dezaprobaty dla osoby , którą Pan opisał . Smutne to,ale tak bardzo ,,polskie" . Tak , to prawda , Polska to jest dziwny kraj . Łączę wyrazy szacunku. Andrzej
      • lukasz1209 Jaka cenzura? Jasne zasady! 09.02.12, 11:01
        W pełni się z Tobą zgadzam Osielsko! Jest założony wątek ogłoszeniowy, są ustalone pewne zasady, których pilnują wszyscy administratorzy forów.....
        Jeśli komuś się to nie podoba, to może korzystać z innych możliwości jakie daje internet - jest strona gminy, są inne fora "osielskowe"........ Porządek musi być!:-)
        • osielsko26 żegnam to forum 10.02.12, 14:12
          faktycznie , na tym forum coraz mniej osób pisze. czyli zainteresowanie sprawami naszej gminy jest nikłe. Jeszcze zaczyna się kasowanie wątków i coraz większe zaniżanie poziomu dyskusji. Żegnam się z Państwem i życzę podniesienia jakości wypowiedzi na tym forum. A pan , panie Leszku niech też da sobie spokój z wpisami na tym forum . Nie warto . szkoda zdrowia . Osielsko 26
          • lutekwiejski Re: żegnam to forum 11.02.12, 11:30
            A ja się nie zgadzam z tobą Osielsko 26. Forum ma tę zaletę że jest dostępne dla każdego ( chyba że moderator cierpi na nadwrażliwość lub ulega naciskom ) to wtedy jest gorzej ale jak do tej pory za wyjątkiem ostatniego wydarzenia było na tym forum dosyć spokojnie. Na każdym forum trafiają się frustraci , którzy w obraźliwych i wulgarnych słowach wyładowują Swoje emocje , ale nie można tego przenosić na wszystkich uczestników tego forum. Ja osobiście cenie merytoryczne i spokojne wypowiedzi pana Leszka i uważam że źle by się stało , gdyby zaprzestał pisania na tym forum. A do Osielsko apeluję aby rozważniej podchodził do oceny poszczególnych postów.
            ps. Zgadzam się z osielsko 26 że ostatnie wpisy felyetonisy rozczarowują. Ale może to tylko potknięcie i znowu pojawią się ciekawe i na poziomie jego wpisy
            • sx3 Re: żegnam to forum 11.02.12, 19:36
              Ilu zostało aktywnych uczestników tego forum- pewnie mniej niż dziesięciu.Może czas je zamknąć, jeżeli dyskusje sprowadzone są do prymitywnego obrzucania się wyzwiskami.Felyetonisto nie strugaj sie na prostaka bo jesteś nim i bez tej maniery. Wracaj na swoje"Polska to dziwny kraj gdzie twoje miejsce" leczyć swoje frustracje
              /gdzie nigdy nie zaglądam/. Panie Leszku rób Pan swoje i nie zwracaj uwagi na te prymitywne zaczepki. To, że taka konstruktywna postawa drażni układ jest zrozumiałe. Chociaż nie musi się Pan przedstawiaćpełnym tytułem wszyscy Pana znamy i szanujemy. Jeżeli aktywni dotąd forumowicze dali sobie spokój z pisaniem widząc bezcelowość ich głosów to niech chociaż panie wymieniają informacje o nianiach Osielsko kim jesteś że czujesz się ważny potrząsasz szabelką gdy wszyscy mają cię gdzieś. Gdzie tam ci do cenzora, chyba że faktycznie są naciski eliminowania nawet tych resztek aktywności.
              • lesz1411 cenzura ? 11.02.12, 20:40
                Witam. Nie spodziewałem się takiej gorącej dyskusji na ten temat . Nadal uważam że niepotrzebne było wykasowanie tych dwóch wątków ponieważ nie były reklamą lecz informacją dla mieszkańców w ramach działań samorządu lokalnego . Ale zasady na forum ustala jedna , wyznaczona do tego osoba i należy uszanować decyzję którą podjął . Nie zamierzam przestać się udzielać na tym forum ponieważ zobowiązałem się do tego podczas kampanii wyborczej i nie widzę powodu aby zaniechać tego. Nadal będę informował o sprawach związanych z naszą gminą i powiatem oraz odpowiadał na państwa pytania w tym zakresie . A odpowiadając na pytania ,,Felyetonisty” : tak , jestem członkiem PO , z tego ugrupowania ubiegałem się o mandat radnego( nie widzę powodu do wstydu ) , ale na szczeblu gminy i powiatu przynależność partyjna przesuwa się na dalszy plan a na pierwszym planie jest działalność merytoryczna na rzecz mieszkańców ( bynajmniej ja tak uważam ) . Dlatego uprzejmie proszę oceniać moją działalność merytorycznie , źle lub dobrze , ale przez pryzmat działań na rzecz gminy i powiatu a nie przynależności partyjnej. Pozdrawiam. L.K
                • niemcz44 Re: cenzura ? 12.02.12, 00:20
                  ....zobowiązałem się do tego w trakcie kampanii wyborczej i nie zamierzam... I tak trzymaj.

A inni też się zobowiązali, obiecywali, zapewniali i zapomnieli. Czyż im nie wstyd?
                • lukasz1209 Re: cenzura ? 12.02.12, 13:08
                  a ja z własnych doświadczeń (choć nie osobistych) i obserwacji uważam, że przynależność partyjna determinuje jej członków do określonych postaw na każdym szczeblu. To partie zobowiązują do dyscypliny podczas głosowań, reprezentowania konkretnych postaw. Widocznie Pan Radny nie został poddany jeszcze "próbie" lub też jest dobrym politykiem (tzn potrafi lawirować i odnajdywać się w "niewygodnych" sytuacjach, gdy trzeba wybierać między działalnością merytoryczną a "linią partii"). We wszystkich ugrupowaniach tak jest - jeśli ktoś twierdzi inaczej, to mozna to włożyć między bajki....
          • felyetonista Re: żegnam to forum 19.03.12, 20:16
            rozumiem, iz skoro z mojego powodu opuszcza pan to forum (gdyz zanizam dyskusje)...
            to...
            za chwile opusci pan Polske, ze wzgledu na wieczne zanizanie poziomu dyskusji i zcieme siegajaca absolutu prezentowana nam przez pana jasnie Tuska

plakac za panem nie bede i nie bede a tym bardziej prosic, abys pan zostal
            pewnie duzy chopak pan jestes i wiesz co robisz

ja placze juz, bo mi wlasnie dowalaja 67 lat do emerytury. wiedzial pan moze to przed wyborami?
      • pokazhontaz Re: cenzura ? 14.02.12, 12:12
        osielsko napisał:

> Kasowanie reklam zakladanych w watkach glownych nie jest, jak to Panowie piszec
        > ie cenzura, a jedynie checia uporzadkowania kwesti reklamowo - ogloszeniowych (
        > pomimo ewidentnego zakazu netykiety).

To proszę kolejne również usunąć:

forum.gazeta.pl/forum/w,20312,132477526,132477526,opiekunka_od_marca.html
        forum.gazeta.pl/forum/w,20312,129235724,129235724,Zbiorka_elektro_odpadow.html
        forum.gazeta.pl/forum/w,20312,131644335,131644335,Plyta_z_koledami_.html
        ;)

Tego typu wątków jest więcej. Jestem zwolenniczką porządku, ale odpuściłabym porządki za wyjątkiem wątków "wybitnie" reklamowych o charakterze komercyjnym. Umieszczanie "ogłoszeń wiejskich" w wątku ogłoszeniowym uważam za nieporozumienie.
          • pokazhontaz Re: cenzura ? 14.02.12, 14:29
            gandalf.czarny napisał:

> Jestem bardzo ciekawy, czym się różni wątek reklamowy od wątku "wybitnie reklam
            > owego".

Odniosłam się do "uporzadkowania kwesti reklamowo - ogloszeniowych" i chodziło mi o ogłoszenia jeśli tego niedoczytałeś, to nie moja wina.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka