• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

kaszel przed snem i po przebudzeniu Dodaj do ulubionych

• 22.10.09, 22:18
    Młody zasadniczo zdrowy, ale pokasłuje. W ciągu dnia bardzo sporadycznie, ale kaszel wzmaga się przed zaśnięciem (w nocy nie kaszle) i jak się przebudzi.
    Wziewy dostaje jak w zaostrzeniu (serevent +flixotide w nebulizacji), ale nie widzę poprawy. W pokoju grzejniki skręcone, staram się wietrzyć przed snem.
    Jakiś pomysł jak mogę mu pomóc?
    --
    pozdrawiam
    Dorota i Kuba&Bartek
    Edytor zaawansowany
    • 26.10.09, 10:51
      My mamy podobnie i nie mam pojęcia skąd się to bierze. Mały zasypia
      przy otwartym oknie i wtedy kaszel ustaje, w nocy jest spokój a rano
      znów się zaczyna. Temperatura w pokoju 18-19 stopni.
      --
      Pawełek 09.10.2004 r. moje ukochane słoneczko
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=30034453
    • 26.10.09, 12:33
      Moja młoda też ma takie nocne pokasływania(nawet obie:))Nie zwiększam z tego
      powodu leków bo ogólne samopoczucie jest dobre.
    • 27.10.09, 09:24
      Niespodziewanie wszystko ustąpiło. Nie wiem czy wziewy w większej dawce pomogły (brał przez tydzień) czy co ale jak w piątek kaszlał tak w sobotę przestał.
      Dotąd takie pokasływanie zawsze było początkiem czegoś stad więc moje zachowawcze podejście. ale ten rok w ogóle nietypowy, bp moje alergiczno-astmatyczne dziecka od 5 miesięcy miało wyłącznie 3 katary.
      --
      pozdrawiam
      Dorota i Kuba&Bartek
      • 27.10.09, 09:33
        Doskonale Cię rozumiem.Sama tak reagowałam.Kiedyś postawiłam na jedną kartę(taka
        wredna matka)i nie zwiększyłam bo szkoda mi w nią pakować tej
        chemii.Podziałało.W razie pogorszenia ogólnego(dodatki bez gorączki)bym
        zwiększyła .Był to ryzykowny i stresujący krok.Za pierwszym podejściem poszła w
        ruch ostro zwiększona lekoterapia.Teraz jest ok.Ale przy tej pogodzie to moja
        najmłodsza co dzień to inaczej funkcjonuje.Ja zawsze kładę nacisk na gorączkę bo
        wtedy to u nas już po ptokach a cholerstwo ciężkie do zbicia u nas.Pozdrawiam.
        • 28.10.09, 09:35
          Wczoraj było ok dzisiaj już nie:(
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.