Dodaj do ulubionych

Malaga wynajem aut

23.01.13, 14:23
W niedzielę przylatujemy do Malagi i będziemy tam 10dni. Chciałbym wypożyczyć samochód na czas pobytu. Zaznaczam, że nigdy nie korzystałem z usług wynajmu aut. Proszę o polecenie dobrej firmy oraz jakiś opis kosztów (ubezpieczenie, blokada środków na karcie itp) zgóry bardzo dziękuję i pozdrawiam Marcin
Edytor zaawansowany
  • Gość: gg IP: *.Red-83-40-5.dynamicIP.rima-tde.net 23.01.13, 14:48
    ciężko ci będzie wynająć auto bez wcześniejszej rezerwacji. stracisz dużo czasu na szukanie auta w dobrej cenie. NIE MA MOŻLIWOŚCI wypożyczenia auta bez karty KREDYTOWEJ lub na kartę debetową/bankomatową
    po pierwsze, upewnij się, że masz aktywną!!! kartę kredytową z odpowiednim saldem na karcie(często się zdarza że polskie karty nie działają w Hiszpanii...wiem z doświadczenia)
    WYPOŻYCZALNIE stosują bowiem albo kaucję, w wysokości około ok. 500€ (jeśli nie chcesz ubezpieczyć dodatkowo, znieść UDZIAŁ WŁASNY) albo opłatę dodatkową do ubezpieczenia,
    bardzo często liczą również pierwsze tankowanie, a ty oddajesz z pustym bakiem, i nie zwracają za paliwo jeśli ci coś zostanie... lub odwrotnie dostajesz pusty i oddajesz PUSTY.
    trzeba DOKŁADNIE CZYTAĆ umowę!!!!
    wszystko jest jasno opisane
    co do samych wypożyczalni na lotnisku wszystkie są dobre. różnią się tylko cena wynajmu auta w zależności od ego czy mają w danym momencie promocję. najlepiej sprawdzić wcześniej poprzez wyszukiwarkę w internecie
  • Gość: gg IP: *.Red-83-40-5.dynamicIP.rima-tde.net 23.01.13, 14:55
    zapomniałem dopisać że auto wypożycza właściciel karty kredytowej, który MUSI mieć prawo jazdy. nie ma możliwości wziąć auta na żonę, która nie ma prawa jazdy, ale ma kartę. poza tym dodatkowy kierowca również kosztuje, jeśli będzie kolizja (z innym kierowcą niż na umowie) koszta naprawy ponosi wynajmujący!!!
    inna sprawa to fotoradary, chociaż nie ma ich tak dużo jak w PL, warto wziąć ze sobą aktualny GPS!!!. jeśli złapie was fotka, na 1000% w ciągu 2 miesięcy dostaniesz pamiątkę z wakacji do Polski.
  • masi77 23.01.13, 15:58
    karta na mnie, działa na 100% w Hiszpanii. Czy masz jakąś firmę w Maladze z którj usług korzystałeś??
  • Gość: gg IP: *.Red-83-40-5.dynamicIP.rima-tde.net 23.01.13, 16:45
    www.recordgo.es/
  • anula36 23.01.13, 18:29
    zapomniałem dopisać że auto wypożycza właściciel karty kredytowej, który MUSI mieć prawo jazdy. nie ma możliwości wziąć auta na żonę, która nie ma prawa jazdy, ale ma kartę. poza tym dodatkowy kierowca również kosztuje, jeśli będzie kolizja (z innym kierowcą niż na umowie) koszta naprawy ponosi wynajmujący!!!

No to ciekawe bo w maju 2012 wypozyczalam w malagacar.com samochod na swoja karte, choc nie mam prawa jazdy i prowadzil ktos inny. Co do odpowdzialnosci posiadacza karty za uszkodzenia to sie zgadza.
  • Gość: gg IP: *.Red-83-40-5.dynamicIP.rima-tde.net 23.01.13, 18:44
    tam akurat nie wypożyczałem.
    record , atesa, sixt i goldcar

ale już widze że malagacar jest droższa o 30% czyli nic się nie zmieniło
  • dorek3 04.04.13, 23:04
    Nie wiem jak ty to wyliczyłeś ale mi w malaga.car wyszło najtaniej. Wszędzie analizowałam tę sama klasę samochodu i ew dopłaty.
  • Gość: gg IP: *.Red-83-40-6.dynamicIP.rima-tde.net 05.04.13, 00:48
    daj mi temin, porównamy.
    poza tym jakie auto cię interesuje
  • dorek3 05.04.13, 09:30
    Porównywałam samochód z grupy D2 (np Opel Astra 5 doors DIESEL , Peugeot 308 5 doors DIESEL , Seat Leon 5 doors DIESEL, Aurius, Megane.) z dwoma 'booster seats" w terminie 27/04-06/05. Z Malaga.car mam za niespełna 200 EURO. Nigdzie nie znalazłam taniej a chętniej bym wydała mniej.
  • Gość: gg IP: *.Red-83-40-6.dynamicIP.rima-tde.net 05.04.13, 16:35
    ford focus klasa D, cena za wynajem 127,96
    nissan juke klasa D2 to cena 172,82 za cały okres...
    record.go..... te same daty wybajmu 27.04/.......06/05 ...9 dni
  • dorek3 05.04.13, 16:48
    doliczyłeś te cholerne foteliki? Bo w tych innych firmach strasznie dużo kasy chcą właśnie za to?
  • Gość: gg IP: *.Red-83-40-6.dynamicIP.rima-tde.net 05.04.13, 18:45
    nie nie liczyłem bo nie ma sensu wynajmować fotelików...
    czym lecisz...i jakie duże masz dzieci
    w Ryanair możesz zabrać swój fotelik za cenę...10€
    "Inne akcesoria dziecięce, takie jak foteliki samochodowe, krzesełka dziecięce i łóżeczka turystyczne mogą być przewożone dodatkowo i nie podlegają limitom bagażu rejestrowanego. Opłata za akcesoria niemowlęce maksymalnie do 20 kg (foteliki samochodowe/krzesełka dziecięce i łóżeczka turystyczne) objęte rezerwacją online wynosi 10 £/10 € za sztukę/za lot w jedną stronę"
    czyli wychodzi cię to, za dwa... 40€(w obie strony) więc policz czy warto
    druga sprawa to wiek dziecka jeśli wystarczy nakładka to lepiej kupić za 15€ w ALCAMPO czy CARREFOUR, TEŻ jest taniej niż wynajem...trochę zachodu ale warto
  • Gość: gg IP: *.Red-83-40-6.dynamicIP.rima-tde.net 05.04.13, 18:58
    teraz zobaczyłem że cena fotelika jest niższa, latem cenili się za 4€/dzień
    zresztą record dalej tak liczy...
    hm....
  • Gość: gg IP: *.Red-83-40-5.dynamicIP.rima-tde.net 23.01.13, 18:55
    CYTAT ATESA
    ¿Puedo alquilar un vehículo sin llevar el carnet de conducir?
    No. Debe presentar siempre el original del carnet de conducir a la hora de recoger el vehículo.
    CYTAT GOLDCAR
    Es necesario presentar el pasaporte o DNI, el carné de conducir y una tarjeta de crédito en vigor a la hora de recoger el vehículo.

pewnie dlatego mają wyższe ceny, co najmniej o 30%
    polecam porownać
  • masi77 23.01.13, 20:37
    gg a czy cena około 70 euro za np fiestę 10 dni ma jeszcze jakieś ukryte koszty. Bo to niska kwota i zastanawiam się gdzie "haczyk" :)
  • Gość: gg IP: *.Red-83-40-5.dynamicIP.rima-tde.net 23.01.13, 21:14
    *cena jest dobra. nie ma haczyków, ja w zeszłym roku wynająłęm clio za 15€!!! za tydzień.

do wynajmu na początek, dolicz około 60€ za paliwo (oddajesz jak pisałem z pustym bakiem, na oparach) więc wylicz sobie ile km zrobisz i jeździj tak aby oddać z pustym
    dolicz ok. 500€ udział własny...FRANQUICIA, jeśli nie chcesz płacić dodatkowego ubezpieczenia.
    oraz kilkanaście € za zwrot poza godzinami pracy tj od 22...6.00 rano (jeśli taki jest lot)
    plus ewentualnie fotelik dla dziecka 4€ za dzień
  • masi77 23.01.13, 21:27
    a czy gdzieś na podanej przez Ciebie stronce sa podane koszty ewentualnego ubezpieczenia żeby nie było tego udziału własnego. Trochę się boję bo nie raz widziałem jak oni jeżdżą i o porysowanie auta nietrudno
  • Gość: gg IP: *.Red-83-40-5.dynamicIP.rima-tde.net 23.01.13, 21:41
    z tego co pamiętam to koszt wynosił około 4..7€za dzień dodatkowo, zależy od auta
    www.recordrentacar.com/alquiler_coches/aeropuerto_condiciones.htm
  • masi77 23.01.13, 21:56
    gg bardzo dziękuję za pomoc. Gdybyś kiedyś chciał się wybrać do Turcji służę wszelką pomocą.
    Marcin
  • Gość: gg IP: *.Red-83-40-5.dynamicIP.rima-tde.net 23.01.13, 22:07
    dzieki...ja jestem na CdSol jakby co pytaj.
  • masi77 23.01.13, 22:21
    ostanie pytanko czy uważasz, że wart wykupić to dodatkowe ubezpieczenie od zniesienia wkładu własnego. My będziemy w Torre del Mar to dość spokojna miejscowość zwłaszcza w zimie, ale wypadki się zdarzaja wszędzie.
  • Gość: gg IP: *.Red-83-40-5.dynamicIP.rima-tde.net 23.01.13, 22:29
    jak mówisz wypadki się zdarzają,
    ja jak na razie...a raczej moja rodzina, bo ja tu mieszkam i pomagam im się odnaleźć na lotnisku ;) , nie brali dodatkowego ubezp. wpłacali kaucję, która była zwracana po około tygodniu od oddania auta
    jak na razie mieliśmy szczęście...czy ty je będziesz miał, trudno mi powiedzieć
    musisz sam skalkulować, na ryski i małe otarcia nie zwracaj uwagę bo zapewne sam znajdziesz na wypożyczanym aucie.
  • masi77 23.01.13, 22:39
    gg jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc. Pozdrawiam i już się nie mogę doczekać na andaluzyjskie słońce, bo u nas ........
  • Gość: gg IP: *.Red-83-40-5.dynamicIP.rima-tde.net 23.01.13, 22:42
    www.eltiempo.es/torre-del-mar.html
  • Gość: Michał IP: *.dialog.net.pl 16.08.13, 23:22
    Witam
    Jade we wrzesniu do malagi, mozesz mi napisac jak to jest z oddaniem auta?
    lot powrotny mam o 7 , wiec na lotnisku musze być kolo 4-5. Jak wówczas rozliczam sie z wypozyczonego auta? i jak wyglada dodatkowa opłata za zdanie pojazdu poza godzinami otwarcia biur firm wynajmujacych auta (pisales ze dzialaja w godzinach 6-22)

dziekuje za odpoweidz
  • Gość: gg IP: *.Red-83-41-12.dynamicIP.rima-tde.net 17.08.13, 15:14
    Dodatkową opłatę powinni ci policzyć na początku, w trakcie odbierania samochodu.
    Co i jak ci powiedzą.
    Gdy oddajesz samochód poza godzinami pracy, parkujesz auto na miejscu, na części parkingu przeznaczonego dla danej wypożyczalni, wskażą ci miejsce.
    kluczyki i dokumenty(nie zawsze) wrzucasz do metalowej skrzynki umieszczonej obok stanowiska wypożyczalni. Wszystko ci wyjaśnią na miejscu.
    Dlatego większość wypożyczalni zmieniła taktykę na PEŁNY-PUSTY, żeby nie musieć martwić się o paliwo, a wszelkie uszkodzenia, rysy itd rozliczają z kaucji. warto więc tak wyliczyć ilość paliwa aby dojechać na "oparach" bo nadwyżki nie zwracają, tutaj trzeba się upewnić jak oddajemy auto...z paliwem czy bez
  • Gość: antoni IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 16.08.14, 19:11
    Polecam Marbesol www.marbesol.com/.

Za 75 EUR dali mi Opla Insignie na 7 dni. 5 drzwi, klima. Cieszylo tym bardziej, że rezerwowałem "coś" w rozmiarze Opla Corsy.

To cena bez ubezpieczenia zwrotu kaucji (i tak tego nie chciałem).

Musisz doliczyć paliwo. Auto bylo zatankowane na full'a , i płaciłem za zawartosć baku jakieś 96EUR. Auto zwracasz z pustym bakiem.

Biuro jest jakieś 500m od lotniska. Na lotnisko i z lotniska - dowożą swoim busem. Działają całą dobę.

Kaucja 800 EUR. Blokują na karcie kredytowej. Bez karty kredytowej nie wynajmniejsz (chciałem im dać gotówkę na kaucje, to sie nie zgodzili).

Miłego pobytu.
  • Gość: arch IP: 150.254.212.* 19.08.14, 11:39
    A jak to wygladało na lotnisku? czekał ktos z firmy na Ciebie? Ile trwało zanim podesłali busa? Podobno kiepsko z tym u nich..Były kolejki w biurze? A personel? Podobno okropnie niemiły i niepomocny..:( Czy podczas zwrotu bardzo uważnie oglądali auto? Są wypożyczalnie, które żyją z wynajdywania uszkodzeń w przypadku, gdy klinet wykupuje najtańszą wersje wynajmu..
  • nowicka-koziel 20.03.18, 18:40
    Gość portalu: gg napisał(a):

> ciężko ci będzie wynająć auto bez wcześniejszej rezerwacji. stracisz dużo czasu
    > na szukanie auta w dobrej cenie. NIE MA MOŻLIWOŚCI wypożyczenia auta be
    > z karty KREDYTOWEJ lub na kartę debetową/bankomatową
    > po pierwsze, upewnij się, że masz aktywną!!! kartę kredytową z odpowiedn
    > im saldem na karcie(często się zdarza że polskie karty nie działają w Hiszpanii
    > ...wiem z doświadczenia)
    > WYPOŻYCZALNIE stosują bowiem albo kaucję, w wysokości około ok. 500€ (je
    > śli nie chcesz ubezpieczyć dodatkowo, znieść UDZIAŁ WŁASNY) albo opłatę dodatko
    > wą do ubezpieczenia,
    > bardzo często liczą również pierwsze tankowanie, a ty oddajesz z pustym bakiem,
    > i nie zwracają za paliwo jeśli ci coś zostanie... lub odwrotnie dostajesz pust
    > y i oddajesz PUSTY.
    > trzeba DOKŁADNIE CZYTAĆ umowę!!!!
    > wszystko jest jasno opisane
    > co do samych wypożyczalni na lotnisku wszystkie są dobre. różnią się tylko cena
    > wynajmu auta w zależności od ego czy mają w danym momencie promocję. najlepiej
    > sprawdzić wcześniej poprzez wyszukiwarkę w internecie

Bez wcześniejszej rezerwacji w Maladze nie ma możliwości wynajecia auta to na pewno. Tyczy sie to lata oraz poza sezonem także. Wszystkie wypożyczalnie na lotnisku żądają karty kredytowej z min. 1000 euro depozytu w zależnośco od klasy samochodu. Jest jedna wypożyczalnia gdzie bez depozytu o karty kredytowej mozna wynając auto- Malaga u Drive. Dostarczaja do hoteli i na lotnisko również. Są jedyni. Warunki wynajmu, czyli regulamin trzeba w każdym wypadku przestudiować, a jak nie mamy pewnosci zadzwonic i porozmawiać z konsultantem (choć jest cięzko z tym w Hiszpanii bo żadko ktora firma odbiera telefony).
  • Gość: klient IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 21.03.18, 10:13
    Widzę, że każdy prawie Pani wpis zawiera lokowanie produktu - wypożyczalnię aut Malaga u Drive. Zapewne więc jak sądzę jest Pani pracownikiem tej wypożyczalni.
    Tak się składa, że korzystałem z tej wypożyczalni, bo generalnie uważam, że rodaków trzeba popierać, więc niejako przy okazji podzielę się swoim doświadczeniem.
    Na początku powiem, że mam neutralny stosunek do tej wypożyczalni, tzn. ani pozytywny, ani negatywny. Generalnie są słowni i (w miarę jak na Hiszpanię) punktualni. Napewno dla wielu zaletą będzie fakt, że wszystko można załatwić po polsku i że nie ma blokady środków na karcie kredytowej, karta nawet w zasadzie o ile pamiętam wogóle nie jest potrzeba. Jednak trzeba z tą wypożyczalnią uważać, bo auto, które było na zdjęciu i które rezerwowałem, a auto, które potem otrzymałem to były 2 różne auta. Zgadzała się marka i model, tyle że na zdjęciu był najnowszy model, a dostałem model wycofany z produkcji kilka lat temu. Neutralny a nie negatywny stosunek mam dlatego, że po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów stwierdziłem, że sorry, ale nie dam rady męczyć się z tym gratem przez 2 tygodnie i zażądałem nowszego modelu, który otrzymałem, tyle, że nie nie taką markę i model jaki chciałem, ale generalnie nie licząc straconego czasu i kilku nerwowych chwil wyszło OK.
  • artur_54 27.08.14, 13:39
    Witam,
    Podepnę się z pozytywną opinią o Delpaso rent a car (delpasocarhire.com).
    Piszę dlatego, że wcześniej naczytałem się o kruczkach przy wypożyczeniu w Maladze (paliwo, dodatkowe opłaty, itp.)
    W Delpaso zarezerwowałem wcześniej (2 tyg) i wypożyczyłem auto w sierpniu za 16 EUR/dziennie (na 8 dni wynajmu) wliczając w to ubezpieczenie dobrowolne (lusterka, rysy, szyby, itp). Polecam to ubezpieczenie, bo obejmuje ono również szkody przy których nie ma protokołu z policji (np. szkody parkingowe). NIe mówią zazwyczaj o tym że aby skorzystać z podstawowego CDW (czyli tego co określają jako Full insurance, no excess) KONIECZNY jest protokół z policji.
    Na lotnisku jest gość oznakowany Delpaso, dzwoni po busa, transport ok. 500 m. do wypożyczalni, procedura wypożyczenia ok. 15 min. Oddanie samochodu podobne, sprawdzają uszkodzenia i paliwo i szybko odwożą na lotnisko.
    Samochody - lekko schodzone, jedna Ibiza miała 96 tys. przebiegu, druga 43 tys. Trochę poobijane, drobne usterki typu brak tylnej wycieraczki, uszkodzona antena dachowa, uszkodzona elektryka lusterek, ale ogólnie w czasie jazdy OK.
    Uszkodzenia - mają załącznik do umowy (po hiszpańsku) i tam są opisane wszystkie istniejące uszkodzenia w chwili wynajmu - warto poprosić aby pracownik z nami prześledził co jest opisane w załączniku, jeśli zauważymy coś jeszcze - poprosić o dopisanie do listy. SPrawdzają uszkodzenia z tym załącznikiem przy zdaniu auta.
    Paliwo - przy rezerwacji przez ich stronę zasada full-full, czyli bardzo uczciwie.
    Blokada na karcie kredytowej - brak przy ubezpieczeniu lusterek i szyb (dodatkowym, płatnym na miejscu). Ubezpieczenie kosztuje 5-7 EUR/dzień zależnie od typu samochodu.
    UWAGA - trzeba się pojawić u nich na wymianę auta przed zrobieniem 2000 km, trwa to chwilę.
    Duża wypożyczalnia, duży plac, można wynająć nawet Porsche 911, poza tym czysto, miło elegancko, profesjonalnie.
    Pozdrawiam
    Artur
  • Gość: Andrzej IP: *.74.foxnet.com.pl 30.08.14, 23:38
    Artur_54
    Przeczytałem Twój post i mam dodatkowe pytanie, jak w Delpaso wygląda zwrot samochodu o godzinie 4 w nocy jak wtedy jest on sprawdzany czy jest wszystko OK z samochodem. Czy jest jakaś dodatkowa opłata o zdaniu samochodu o tej porze?. Zarezerwowałem w tej wypożyczalni samochód na wrzesień na 10 dni z dodatkowym ubezpieczeniem. Czy jest w pobliżu jakaś stacja paliw czynna 24H.
  • artur_54 01.09.14, 10:56
    NIe pomogę wiele bo nie oddwałem w nocy. Noc to u nich od 23.00 do 8.00 według regulaminu. Wydaje mi się że jest opłata dodatkowa 35 EUR (za JEDNO - wzięcie LUB zdanie w nocy, za obydwa 70 EUR). Możesz to sprawdzić wybierając jakiś samochód na ich stronie (obojętny termin i samochód) po prawej stronie samochodu zobaczysz do wyboru "show extras" i jednym z extrasów jest właśnie "fuera de horas" czyli po godzinach i tam jest 35 EUR/szt.
    Samochód sprawdzany jest pewnie normalnie, bo oni mają duży, dobrze oświetlony plac. To nie jest tak, że zostawiasz auto a kluczyki wrzucasz do skrzynki nocnej. W tym wypadku odstawiasz auto na plac, a nie na lotnisko więc muszą być ludzie, chociażby po to aby Cię odwieźć do terminala.
    Jest stacja 24h dosłownie sąsiadująca z wypożyczalnią. Poza tym oddając samochód możesz wziąć paliwo gdzie indziej po trasie (byle nie za daleko), nikt Ci głowy nie urwie za te brakujące 1-2 litry.
  • Gość: Krystian IP: *.dynamic.mm.pl 07.09.14, 13:18
    Witam Podepnę się pod temat. Zarezerwowałem już samochód w delpaso. Jednak nigdzie nie mogę znaleźc informacji o dodatkowych kosztach tj: całkowite ubezpieczenie, koszt dodatkowego kierowcy, koszt kierowcy w wieku 24 lat, dodatkowy koszt za odbiór o godz. 00:30. Gdzie to znaleźć, albo w jakich granicach canowych sie to obraca.
    Kolejne pytanie jaka jest tolerowana forma płatności? Tylko i wyłacznie karta kredytowa na wystawiona na kierowce? Czy gotówka też?
  • artur_54 08.09.14, 10:31
    Ubezpieczenie dodatkowe zależne od klasy samochodu, od około 5 EUR/dzień za samochody typu Panda, Picanto, za Ibizę płaciłem 6 EUR/dzień, większe = droższe. Ceny ze szczytu sezonu, po sezonie może taniej.
    Dodatkowy jeden kierowca był u mnie gratis. NIe wiem ile kosztuje kierowca 24l.
    Tak jak pisałem wyżej - odbiór w nocy 35 EUR, zwrot też.
    Jeśli bierzesz dodatkowe ubezpieczenie, możesz zapłacić gotówką za wszystko.
    Ale najlepiej zadzwoń do nich, bardzo sensownie, po angielsku wszystko tłumaczą przez telefon.
  • Gość: gg IP: *.Red-81-32-153.dynamicIP.rima-tde.net 09.09.14, 20:20
    JEŚLI CHCESZ zaoszczędzić (a warto), 30€ kosztów obsługi, przejdź się do ich biura.
    Za podjazd samochodem po klienta który ma do pokonania dosłownie 500m, kasują dodatkowo 30€.
    Warto samemu podejść sobie do biura.
  • m_sl 03.01.15, 17:02
    A czy ktoś wie, w jakich godzinach czynne są wypożyczalnie na lotnisku?
    Do Malagi przylatujemy ok. 1.00 w nocy.
    Czy wtedy mozna wypożyczyc samochód?
  • jot.be 03.01.15, 19:22
    Firefly do 2-giej w nocy.
    Brałem ok 1.00 i jeszcze była spora kolejka :)

Pozdr
  • Gość: gg IP: *.Red-83-41-3.dynamicIP.rima-tde.net 04.01.15, 11:19
    jeśli w rezerwacji podasz numer lotu to powinien ktoś na ciebie czekać.
    w mailu powinieneś dostać warunki odbioru .
  • Gość: MArek IP: *.usul.arrakis.es 28.12.14, 23:32
    mieszkam na stale w Maladze wiec nie wypozyczam aut zbyt czesto ale dla mojej rodziny znalazlem wypozyczalnie BEZ KARTY KREDYTOWEJ (gdy wykupujesz dodatkowe ubezpieczenie),
    dodatkowy kierowca gratis i podstawienie na lotnisko czy w inne miejsce bez dodatkowych oplat dodatkowo mowia po polsku moze komus sie przyda www.malagaudrive.com,

ogolnie moja rodzina wypozyczala u nich chyba 3 raz bez zadnych niespodzianek, co do malaga car ,goldcara i delpaso to uwazajcie na benzyne -zmuszaja do przedplacania a na koniec nie sposob oddac puste auto

• Gość: gg IP: *.Red-83-44-202.dynamicIP.rima-tde.net 31.12.14, 00:51
    Ceny to ty masz z kosmosu!!
    W styczniu w Maladze wypożyczysz auto za 4E dziennie a nie jak na tej stronie 40-100E
    nawet przepłacając za paliwo wychodzę do przodu.
    wiem.... to taka twoja kryptoreklama
  • jot.be 31.12.14, 08:57
    I nie tylko w styczniu... ja w czerwcu (nasze Boże Ciało) płacilem za Fiestę 34€ za 5 dni czyli niecałe 7€ za dzień.. Poza tym niektóre wypożyczalnie (jak Goldcar - choć ich nie polecam akurat) oddają kasę za niezużyte paliwo.
    Pozdr
  • saragarcia02618 11.04.19, 09:41
    Szukaj Marbesol, wypożyczalnia samochodów w Maladze gorąco polecam. Mają bardzo dobre ceny i wiele gwarancji.
  • Gość: kkk IP: *.red-88-7-68.staticip.rima-tde.net 02.07.19, 19:55
    To jest prawdopodobnie najgorsza wypożyczalnia na całym lotnisku Malaga. Co najgorsze spamują w wielu językach najwyraźniej aktualnie i w Polskim. Jeśli zrobisz tam rezerwację masz jak w banku , że przepadnie Ci 1500 Euro depozytu który blokują na karcie kredytowej, informacja na ich stronie, że można wynająć aut bez karty to kompletna bzdura i kłamstwo.
  • Gość: gg IP: 185.240.164.* 16.06.19, 13:41
    Mała nieścisłość, warto jeszcze raz przejrzeć bloga bo przepisy drogowe są nie do końca wyjaśnione...
    Np. foteliki. Są zabronione na przednim siedzeniu, chyba że auto nie ma tylnych foteli lub wszystkie są zajęte przez inne foteliki...

Polecam pod rozwagę czytającym.
  • caesar_pl 21.06.19, 22:48
    Najtaniej jest zamowic wczesnie przez internet w jakies porownywarce.Samochod wypozyczony na miejscu jest duzo drozszy.
    W Maladze na lotnisku trzeba godzine albo dluzej czekas w kolejce,wyciaga sie numerki wiec nie ma chaosu,ale winni temu sa turysci ktorzy dopiero na miejscu zalatwiaja papierkowa robote,Nie mowia po hiszpansku,czesto zle po angielsku,sa namawiani na drogie ubezpieczenia.Ja tez nie mowie ani tak ani tak ale mimo ze mialem wszystkie ubezpieczenia,zrozumialem ze probowano mi wciskac nastepne.I to trwa dosyc dlugo,by wytlumaczyc ze sie juz je ma w swoim kraju.
    Zobaczcie jak bedziecie w kolejce ze niektorzy petenci byli po 5 minutach zalatwieni a niektorzy wyklocali sie i 20 minut.
  • kasiakowa06 28.06.19, 13:05
    Polecam www.readyrent.pl.
  • hapaks_legomemnon 12.07.19, 10:48
    dużo konkretów znajdziesz tutaj:
    www.gancarczyk.com/malaga-hiszpania-wynajem-samochodu-bez-karty-kredytowej-i-depozytu-wypozyczalnie-samochodow-opinie-ranking-porownanie-ofert/
  • antogerskk 04.08.19, 06:22
    Ze swojej strony mogę polecić wypożyczalnię samochodów economybookings.com Ceny zaczynają się już od 39 zł. Poza tym zaskoczyła mnie miła obsługa, odpowiedzieli na wszystkie pytania i starali się sprostać moim wymaganiom.
  • fontanka 04.09.19, 10:52
    Ja polecam Malagaudrive - polską wypożyczalnia z Malagi. Wszystko profesjonalnie, sympatycznie i "frontem do klienta'. Może nie jest to najtańsza wypożyczalnia, ale nie trzeba karty kredytowe, nie pobierają depozytu. Wypożyczyliśmy trochę za słaby jak na hiszpańskie góry samochód, bez problemu wymienili go na lepszy. Samochód dostarczony i odebrany z hotelu (TUI CARS np.życzy sobie za to dodatkową opłatę), dostaliśmy też dużo cennych wskazówek. Pracownicy wypożyczalni bardzo mili. Polecam, naprawdę warto!
  • ja.s.i.u 04.09.19, 18:34
    Z jednego powodu nie polecam. Bo zatrudniają spamerów do wypisywania reklamowych tekstów na forach.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka