Z pasją o podróżach, wycieczkach i wyjazdach

Przejazd z lotniska do Playa Bara (???) Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Moze ktos bedzie mial pomysl jak dojechac z lotniska w Barcelonie do Campingu Playa Bara.
    Problem w tym ze przylatujemy do Barcelony b. pozno (o.k. 23), po dlugim locie z dzieckiem.
    Bedziemy zatem bardzo zmeczeni i nie chcieli bysmy na lotnisku wypozyczac samochodu.
    Czy ktos wie czy/jak mozna zamowic transport (taxi albo shuttle bus) z lotniska do Playa Bara i jakie sa koszty takiego transportu.
    Z gory dziekuje za informacje.
    Pozdrawiam !
    • My wypożyczyliśmy samochód, ale na dzień dzisiejszy wybrałbym przejazd pociągiem do Sant Vicent de Calders (z lotniska jeden przystanek i przesiadka do pociągu w stronę Taragony) a potem albo autobus albo taxi z przed dworca .
      Autobus jedzie pod sam camping, a taxi jak pytałem to około 10-13 euro.
      Nie wiem jak w godzinach nocnych z taxi ale autobus ostatni był około 22.
    • My wypożyczyliśmy samochód, ale na dzień dzisiejszy wybrałbym przejazd pociągiem do Sant Vicent de Calders (z lotniska jeden przystanek i przesiadka do pociągu w stronę Tarragony) a potem albo autobus albo taxi z przed dworca .
      Autobus jedzie pod sam camping (przystanek Arc de Bara), a taxi jak pytałem to około 10-13 euro.
      Nie wiem jak w godzinach nocnych z taxi ale autobus ostatni był około 17- tej.

www.rodadebera.cat/xp_es/uploads/informaciomunicipal/horari_bus13-14.pdf

A w godzinach nocnych nie wiem czy lepszym rozwiązaniem nie byłby nocleg w centrum Barcelony np. przez Airbnb i na następny dzień na spokojnie pojechać na camping.
    • Nie wiem ile dokładnie kosztowałaby Cię taksówka bo mieszkam bliżej Alicante więc ceny mogą się o kilka % różnić, ale u nas te 65 km to byłby koszt 60-80 euro mniej więcej. Można ją wziąć od razu na lotnisku, nie trzeba zamawiać.
      • Gość: chesiu81 IP: *.centertel.pl 26.07.14, 16:29
        Zastanawiam się jak wygląda przejazd taxówką jeśli mamy 4 dzieci (6,4,2 i 0.5 roku), czy foteliki będą potrzebne i pewnie większy bus - więcej to wyjdzie. też te 80euro?
        Pozdrawiam
        Planujemy wyjazd w maj/czerwiec 2015
    • Gość: turystka IP: 194.25.30.* 15.01.14, 15:55
      Dziekuje Wam bardzo za odpowiedzi.
      Wezne pod uwage obie opcje: nocleg albo taxi .
      Ale taxi chyba wyjdzie taniej ... musze posprawdzac.
      Pozdrawiam !
    • Gość: turystka IP: *.red-acceso.airtel.net 27.07.14, 08:45
      Zaplacilismy 130 Euro z lotniska na camping. W tym sa oplaty za autostrade.
      Za to na miejscu juz nie wypozyczalismy samochodu (jak poczatkowo planowalismy). na codzienne zakupy itp samochod jes nie potrzebny, sklepy sa na miejscu. A zwiwiedzac mozna wygodnie podrozujac autobusami i pociagami. Pozdrawiam!
      • Gość: chesiu81 IP: *.centertel.pl 27.07.14, 21:34
        a jechała Pani z dziećmi?
        A w ile osób ta taxi?
        Pytam bo będziemy jechać z 4-ką dzieciaków i zastanawiam się jak to z krzesełkami w TAXI...i myślę, że my w 6-tkę to pewnie jakiś bus musimy zamówić a to pewnie powyżej 130 euro.
        • Gość: Turystka IP: *.red-acceso.airtel.net 28.07.14, 17:19
          Jechalismy z jednym dzieckiem, ale juz nie potrzebujacym siodelka. Ale widzialam jak to dziala na postoju Taxi przed lotniskiem. Otuz stoi sie w kolejce i jest tam specjalny czlowiek ktory organizuje przydzial taxi do osob czekajacych. Tzn. pyta sie ile osob i zjakim bagazem i w zaleznosci od tego przydziela samochod? Dla wiekszych rodzin czy grup sa oczywiscie busy. Mysle ze nie bedzie zadnych klopotow, tych busow bylo tak samo duzo jak zwyklych samochodow.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.