Dodaj do ulubionych

Przejazd z lotniska do Playa Bara (???)

IP: 194.25.30.* 13.01.14, 14:49
Moze ktos bedzie mial pomysl jak dojechac z lotniska w Barcelonie do Campingu Playa Bara.
Problem w tym ze przylatujemy do Barcelony b. pozno (o.k. 23), po dlugim locie z dzieckiem.
Bedziemy zatem bardzo zmeczeni i nie chcieli bysmy na lotnisku wypozyczac samochodu.
Czy ktos wie czy/jak mozna zamowic transport (taxi albo shuttle bus) z lotniska do Playa Bara i jakie sa koszty takiego transportu.
Z gory dziekuje za informacje.
Pozdrawiam !
Edytor zaawansowany
  • 14.01.14, 18:57
    My wypożyczyliśmy samochód, ale na dzień dzisiejszy wybrałbym przejazd pociągiem do Sant Vicent de Calders (z lotniska jeden przystanek i przesiadka do pociągu w stronę Taragony) a potem albo autobus albo taxi z przed dworca .
    Autobus jedzie pod sam camping, a taxi jak pytałem to około 10-13 euro.
    Nie wiem jak w godzinach nocnych z taxi ale autobus ostatni był około 22.
  • 14.01.14, 19:04
    Pomyłka ostatni autobus z stacji jest o 17-tej

www.rodadebera.cat/xp_es/uploads/informaciomunicipal/horari_bus13-14.pdf
  • 22.07.14, 12:53
    Witam mam prośbę .we wrześniu jadę z rodzinką do playa de bara wiem już że muszę dostać się na dworzec El prat de lobregat a stamtąd do sant vicenc de coldrec w coma ruga prawdopodobnie linią R2SUD.prosze mi tylko podpowiedzieć jak z lotniska dostać się na dworzec taxi czy komunikacja miejska w Barcelonie będziemy około 15:30. Z góry dzięki
    PS . PONADTO proszę o jakiekolwiek wg was istotne porady
  • 14.01.14, 19:15
    My wypożyczyliśmy samochód, ale na dzień dzisiejszy wybrałbym przejazd pociągiem do Sant Vicent de Calders (z lotniska jeden przystanek i przesiadka do pociągu w stronę Tarragony) a potem albo autobus albo taxi z przed dworca .
    Autobus jedzie pod sam camping (przystanek Arc de Bara), a taxi jak pytałem to około 10-13 euro.
    Nie wiem jak w godzinach nocnych z taxi ale autobus ostatni był około 17- tej.

www.rodadebera.cat/xp_es/uploads/informaciomunicipal/horari_bus13-14.pdf

A w godzinach nocnych nie wiem czy lepszym rozwiązaniem nie byłby nocleg w centrum Barcelony np. przez Airbnb i na następny dzień na spokojnie pojechać na camping.
  • 14.01.14, 19:22
    Nie wiem ile dokładnie kosztowałaby Cię taksówka bo mieszkam bliżej Alicante więc ceny mogą się o kilka % różnić, ale u nas te 65 km to byłby koszt 60-80 euro mniej więcej. Można ją wziąć od razu na lotnisku, nie trzeba zamawiać.
  • Gość: chesiu81 IP: *.centertel.pl 26.07.14, 16:29
    Zastanawiam się jak wygląda przejazd taxówką jeśli mamy 4 dzieci (6,4,2 i 0.5 roku), czy foteliki będą potrzebne i pewnie większy bus - więcej to wyjdzie. też te 80euro?
    Pozdrawiam
    Planujemy wyjazd w maj/czerwiec 2015
  • Gość: turystka IP: 194.25.30.* 15.01.14, 15:55
    Dziekuje Wam bardzo za odpowiedzi.
    Wezne pod uwage obie opcje: nocleg albo taxi .
    Ale taxi chyba wyjdzie taniej ... musze posprawdzac.
    Pozdrawiam !
  • Gość: Zosia IP: *.warszawa.vectranet.pl 16.01.14, 08:24
    My mamy podobną sytuację (też przylatujemy ok. 23, docelowo będziemy na campingu na Costa Dorada) i zdecydowaliśmy się przenocować w Barcelonie, a potem wynająć samochód. Przy 4 osobach to się jednak bardziej opłaca niż przejazdy w obie strony pociągiem czy taksówką, a można przy okazji trochę pozwiedzać na miejscu.
    No i ten pierwszy dzień poświęcimy wtedy na zwiedzanie Barcelony (w której już kiedyś byłam i z przyjemnością tam wrócę).

• Gość: Turystka IP: *.dip0.t-ipconnect.de 16.01.14, 18:38

My mamy camping zarezerwowany od dnia (a raczej nocy) przylotu. Wiec chyba jednak zdecydujemy sie na taxi.
  • 17.01.14, 20:08
    Radzil bym upewnic sie czy mozecie sie zameldowac w srodku nocy.
  • Gość: Turystka IP: *.dip0.t-ipconnect.de 18.01.14, 10:26
    O kurcze, zaraz to sprawdze, dziekuje za wskazowke. We Wloszech na kampingu bylo mozliwe meldowanie sie cala dobe dlatego wyszlam z zalozenia ze i tutaj tak bedzie. Ale kto wie, lepiej sprawdze!
  • Gość: Turystka IP: *.dip0.t-ipconnect.de 18.01.14, 17:40
    Zadzwonilam do Eurocampu i powiedzialam ze zajedziemy na camping o 1-szej w nocy. Zanotowali to sobie i poinformowali mnie ze beda na nas czekac. Dzieki jeszcze raz, ze mi o tym przypomniales. Pozdrawiam!
  • 18.01.14, 21:51
    Prosże bardzo.
    Swoja droga gratuluje wyboru kempingu.
  • Gość: turystka IP: *.red-acceso.airtel.net 27.07.14, 08:45
    Zaplacilismy 130 Euro z lotniska na camping. W tym sa oplaty za autostrade.
    Za to na miejscu juz nie wypozyczalismy samochodu (jak poczatkowo planowalismy). na codzienne zakupy itp samochod jes nie potrzebny, sklepy sa na miejscu. A zwiwiedzac mozna wygodnie podrozujac autobusami i pociagami. Pozdrawiam!
  • Gość: chesiu81 IP: *.centertel.pl 27.07.14, 21:34
    a jechała Pani z dziećmi?
    A w ile osób ta taxi?
    Pytam bo będziemy jechać z 4-ką dzieciaków i zastanawiam się jak to z krzesełkami w TAXI...i myślę, że my w 6-tkę to pewnie jakiś bus musimy zamówić a to pewnie powyżej 130 euro.
  • Gość: Turystka IP: *.red-acceso.airtel.net 28.07.14, 17:19
    Jechalismy z jednym dzieckiem, ale juz nie potrzebujacym siodelka. Ale widzialam jak to dziala na postoju Taxi przed lotniskiem. Otuz stoi sie w kolejce i jest tam specjalny czlowiek ktory organizuje przydzial taxi do osob czekajacych. Tzn. pyta sie ile osob i zjakim bagazem i w zaleznosci od tego przydziela samochod? Dla wiekszych rodzin czy grup sa oczywiscie busy. Mysle ze nie bedzie zadnych klopotow, tych busow bylo tak samo duzo jak zwyklych samochodow.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.