Dodaj do ulubionych

Majorka Paguera

IP: *.centertel.pl 09.07.18, 17:24
Zarezerwowałam wstępnie ( czas do jutra)hotel Sunna Park . Znajduje się w miejscowości Paguera . BP Grecos . Oczywiście przepłacę , bo czekałam na lasta ale miejsca w samolotach znikające..Cena maasakra , ale cóż . I pytanie czy chociaż warto :):) . Nawet nie chodzi mi o sam hotel , ale czy okolica jest ciekawa i widoki fajne? Czy wybrać z Itaki BelleVue Belsana (bo jest jeszcze miejsce)
A tak na marginesie to chyba w sezonie nie ma co czekać na lasty bo one chyba nie istnieją :):)
Edytor zaawansowany
  • jusytka 17.07.18, 23:00
    Tak, Paguera to świetna miejscówka moim zdaniem. Plaża przepiękna, a wokół góry. Do lotniska i stolicy też blisko. Samo miasteczko małe, ale okolica przepiękna! Powiem więcej, byłam na Majorce juz kilka razy, za każdym razem w innym miejscu i dla mnie okolice Paguery to numer 1. Z pewnością tam jeszcze wrócę, szczególnie polecam przejażdżki rowerowe!

--
    ***Gwiazdy 2001*** - miejsce spotkań dla rodziców młodzieży w wieku licealnym
    Austria - miejsce spotkań dla pasjonatów tego kraju

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.