Dodaj do ulubionych

Majorka Paguera

IP: *.centertel.pl 09.07.18, 17:24
Zarezerwowałam wstępnie ( czas do jutra)hotel Sunna Park . Znajduje się w miejscowości Paguera . BP Grecos . Oczywiście przepłacę , bo czekałam na lasta ale miejsca w samolotach znikające..Cena maasakra , ale cóż . I pytanie czy chociaż warto :):) . Nawet nie chodzi mi o sam hotel , ale czy okolica jest ciekawa i widoki fajne? Czy wybrać z Itaki BelleVue Belsana (bo jest jeszcze miejsce)
A tak na marginesie to chyba w sezonie nie ma co czekać na lasty bo one chyba nie istnieją :):)
Edytor zaawansowany
  • jusytka 17.07.18, 23:00
    Tak, Paguera to świetna miejscówka moim zdaniem. Plaża przepiękna, a wokół góry. Do lotniska i stolicy też blisko. Samo miasteczko małe, ale okolica przepiękna! Powiem więcej, byłam na Majorce juz kilka razy, za każdym razem w innym miejscu i dla mnie okolice Paguery to numer 1. Z pewnością tam jeszcze wrócę, szczególnie polecam przejażdżki rowerowe!

--
    ***Gwiazdy 2001*** - miejsce spotkań dla rodziców młodzieży w wieku licealnym
    Austria - miejsce spotkań dla pasjonatów tego kraju
  • tomon123 30.07.18, 11:19
    Byłem 4 lata temu. Miejscowość turystyczna, niewielka, więc nie ma zbyt wielu betonowych wieżowców, Prawie sami Niemcy, spokojnie, plaża.... jak plaża, może być. Można robić samodzielne wycieczki do stolicy miejscowymi autobusami. Justyka napisała, że wokół góry, ale góry to raczej północ wyspy, a wokół Paguery to moim zdaniem raczej pagórki. Niech będzie, że górki :-) W okolicy są też ładne zatoczki, z których słynie Majorka. Ogólnie raczej dobry wybór. Na mnie największe wrażenie zrobiła północ wyspy, gdzie są wysokie góry wchodzące klifami w morze... Pięknie. Co do hoteli to nie podpowiem, ja byłem w innym. Powodzenia
  • mamkaantka 31.07.18, 22:59
    No tak, Peguera to nie Sa Colobra, ale to dobry punkt wypadowy w wyższe góry, bo w przeciwieństwie do Sa Colobry jest tu również piękna plaża z jasnym piaseczkiem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.