Dodaj do ulubionych

Mandat na Majorce za parkowanie- kto pomoże?

17.08.18, 22:35
Jak w temacie. Dostałam mandat za parkowanie. W wypożyczali samochodów powiedzieli, żeby opłacić przez internet. Nie mogę sobie z tym poradzić. Czy ktoś wie, jak to zrobić i podzieli się wiedzą?
Mam podaną przez pracownika wypożyczalni stronę Atib.es
Z góry dziękuję za pomoc.
Edytor zaawansowany
  • Gość: gg IP: *.ipcom.comunitel.net 19.08.18, 19:32
    www.atib.es/TL/modelos/Default.aspx?m=090
    po kolei....
    www.atib.es/default.aspx?lang=es#
    zakładka po prawej TRAMITES DESTACADOS
    potem VEHICULOS
    wyskoczy okienko i wybrać PAGO DE SANCIONES
    RESZTA już z dokumentu jaki masz przed oczyma.
    ŻÓŁTA ikonka "i" podpowiada gdzie szukać odpowiednich wartości
  • justyna9965 23.08.18, 22:41
    Bardzo dziękuję za pomoc. Niestety okazało się, że to nie mandat tylko "aviso de denuncia" i nie mogłam wpisać danych na podanej stronie. Czekam na rozwój sytuacji.
    Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.
  • harmankardon 05.05.19, 22:33
    Witam
    Mam ten sam problem co Pani wyzej , dostalem mandat na Majorce za zle parkowanie na kwote 80e z tego co wiem mam 20dni na zaplacenie polowy tej sumy , chce zaplacic ale nie mam tych numerow ktore widnieja wyzej podanym schemacie placenia , moze ma ktos ten sam problem POMOCY !
  • piciu7512 17.09.19, 04:02
    Witam,
    Także zarobiłem na Majorce mandat na 80E ale w moim przypadku wszystkie potrzebne dane były na pamiątce z wakacji. Przy płatności przedterminowej rabat 50%. Podają że na zapłacenie jest 20 dni ale na mandacie jest podana data, która nie pokrywa się z tymi 20 dniami. Być może chodzi im o dni robocze lub nie liczą niedziel. Płatność dość prosta do zrobienia. Wybiera się płatność kartą (niestety nie można Revolutem) visa lub mastercard, wpisuje nr kart i kod CVV. Dla pewności ustawcie sobie tłumaczenie z katalońskiego. Nie mogłem zapisać niestety potwierdzenia więc radzę fotki pstryknąc na wszelki wypadek. Pozdr.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka