Dodaj do ulubionych

do yagus1-moja opinia

22.11.05, 19:27
Tutaj napisałam w sprawie tego Waszego naczyniaka.
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=20428&w=32320098
Ja nie jestem lekarzem i moge się mylić z rozpoznaniem. No, ale płaski to on
napewno nie jest...W dodatku wyczytałam, ze nadal rośnie. W przypadku tak
rozległego naczyniaka powinno się moim zdaniem zacząć coś robić, leczyć.
Tutaj czekanie moze tylko zaszkodzić.
--
pozdrawiam
Zapraszamy mądre mamy:-)
www.tik-tak.pl
Edytor zaawansowany
  • monika_lwo 22.11.05, 19:34
    Dopiero zobaczyłam, ze Pan Doktor już odpowiadał na Twoje pytania. Ja teź
    uważam, ze w Waszym wypadku nie powinno się czekać, bo naczyniaki moga urosnać
    dużo bardziej.
    --
    pozdrawiam
    www.tik-tak.pl
  • yagus1 22.11.05, 20:06
    Dzieki za odp. Wiesz mam jeszcze jedna obawe, otoz weszlam wlasnie na str internetowa www.birthmark.org/before_and_after1 Tam po prawej str jest takie zdjecie dziewczynki, corki nijakiej Kristen, przed i po zabiegu. Ma ona mniej wiecej w tym samym miejscu naczyniaczka. Boje sie ze jezeli dalej bede czekac tak jak radza wszyscy lekarze to mojej corci naczyniak tez osiagnie taka wielkosc. Nie znam sie na tym, nie wiem czy to ten sam rodzaj naczyniaka ale wiem ze czas tu jest cenny a nikt jeszcze oprocz CIEBIE i dr. Wyrzyka nie radzil mi leczenia. Jestem powoli zrozpaczona tymbardziej ze on naprawde rosnie, wlasnie powiekszyl sie ten na powiece. Nie wiem moze jest jakis dobry prywatny lekarz ktory super sie na tym zna. Jestem z Warszawy ale dojade jesli bedzie potrzeba. Pomocy, moja Nadia ma naprawde nietypowego naczyniaczka, a nawet dwa rodzaje dlatego tymbardziej nie wiem czego moge sie spodziewac!!! HELP... Pozdrawiam, papapapapa... Acha, przesle jeszcze jedno zdjecie Nadii. Jezeli ktos widzial podobny przypadek niech pisze, kazda rada jest na wage zlota a nawet bezcenna...
  • olga326 22.11.05, 20:15
    witam,
    obejrzalam zdjecie twojej coreczki i mam tylko jedno zdanie. Leczyc jak
    najszybciej, piszesz ze to rosnie, naczyniak jest na powiecie, niedlugo moze
    zaczac znieksztalcac twarz. Mieszkasz w W-wie, tam jest najwiecej lekarzy,
    mysle, ze powinnas kogos znalezc. Moze ktos na forum ci podpowie, a moze dr.
    Wyrzykowski poradzi ci kogos w stolicy. Jak nie- jedz do Gdanska. Pozdrawiam i
    zycze znalezienia jak najszybciej fachowej pomocy
    Olga
  • monika_lwo 22.11.05, 20:46
    Ja polecam wyjazd do Gdańska do dr. Wyrzykowskiego:-) I to mozliwie najszybciej.
    Na forum są dane dotyczące telefonów, adresów itd.
    --
    pozdrawiam
    www.tik-tak.pl
  • yagus1 22.11.05, 21:18
    Dzieki, wiecie tak zrobie. Pojade do doktora Wyrzykowskiego bo tutaj CHOLERA JASNA za przeproszeniem olewaja nas jak tylko moga!!! Kazdy bagatelizuje te sprawe ze az mi sie serce kraje, a zdnia na dzien z Malenka jest coraz gorzej. W tej chwili juz prawie nie widzi na to prawe oczko. Dzieki, pozdrawiam... Doktorze w Panu jedyna nadzieja...
  • kaja5 22.11.05, 21:46
    Twoja córeczka ma takiego naczyniaka jak ten chłopczyk w filmie. Szkoda, ze nie
    widzialas tego filmu. Jedyne pocieszenie to to, że mówili, że on się wchłonie
    do 10r.ż, ale ten twojej córeczki nachodzi na oczko wiec lepiej jedz do
    doktora.Zyjemy w XX wieku wiec na pewno wszystko będzie dobrze i usuną jej
    naczyniaczka.
  • kaja5 22.11.05, 21:46
  • yagus1 22.11.05, 22:18
    Dziekuje za odp. Niestety nie moge czekac az 10 latek i to jest moj problem-poprostu nie moge czekac lecz musze zaczac cos dzialac! Pozdrawiam i dobrej nocki, papatki...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka