Dodaj do ulubionych

Gdzie na Śląsku wykonują wypalenie naczyniaków?

18.06.06, 20:56
Witam, cieszę się że znalazłam wasze forum. Chciałam zapytac czy ktoś z was orienmtuje się gdzie na Śląsku mogę usunąć naczyniaka płaskiego? Bardzo proszę o poradę gdzie mam się zgłosić, do kogo najpierw, jak to wszystko wygląda. Bardzo proszę, ten naczyniak strasznie mnie męczy, korektoruję go, ale jak się tłuści po czasie, to fatalnie to wyglądam, dlatego chce się go pozbyć.
Edytor zaawansowany
  • aisza24 16.07.06, 14:19

Ponoc w Katowicach w Klinice Dermatologii, na ul. Francuskiej zajmuja sie
    naczyniakami, nie wiem, na czym to zajmowanie sie polega, ale ostatnio pewna
    pani, widzac naczyniaczka płaskiego u mojego dziecka powiedziala mi, ze tam
    własnie usuwali naczyniaka znajomej dziewczynie i nic nie widac po nim na
    twarzy. Ktos cos słyszal o tym miejscu?
    gg 1493654
  • beba72 17.07.06, 09:28
    Jeżdze na Francuską z moją córeczką która ma naczyniaka jamistego. Tam jedynie
    proponują zamrażanie na co ja nie wyraziłam zgody, ponieważ wg doktora
    Wyrzykowskiego na razie mamy czekać (naczyniak zaczął się wchłaniać)Ponadto
    podobno jest bardzo bolesne i niezbyt skuteczne.
  • arcarsenal 01.10.06, 00:25
    moje wrażenie ogólnie średnie. 3 lata temu dostałam skierowanie od dermatologa
    na konsultacje do tej kliniki, pani doktor, która mnie przyjęła miała
    pretensje(!), że w ogóle się do niej zgłaszam, bo przecież oni się takimi
    rzeczami nie zajmują, nakrzyczała na mnie bardzo i stwierdziła, że z moim
    naczyniakiem niczego już się nie da zrobić. zero szacunku dla pacjenta, już nie
    wspominając o jakiejś normalnej ludzkiej życzliwości. wyszłam trochę podłamana,
    zwłaszcza, że jadać tam miałam nadzieję, że sprawa posunie sie do przodu.
    także raczej nie polecam, chociaż słyszałam też pozytywne opinie.
  • viking-plus 15.08.06, 23:15
    ja jeżdzilam tak będąc dzieckiem ale nic mi nie pomogli- nie wiem czy coś sie
    zmienilo ostatnio jak tam byłam to nabyli laser argonowy , ale jak jest tteraz
    nie wiem
    --
    MA LU LU
  • lucy310 03.09.06, 23:06
    Czy ktoś może coś powiedzieć jeszcze na temat tej kliniki na francuzkiej, czy wypalaja tam naczyniaki?
  • aisza24 04.09.06, 20:17
    Ja telefonowalam tam w czerwcu, niestety panie z rejestracji nie chcialy mi
    udzielic zadnych informacji, proponowaly tylko wizyte u lekarza. Jedziemy w
    pazdzierniku, zobaczymy co powiedza

gg 1493654
  • aga-gaw 03.10.06, 10:35
    Witam!
    Mieszkamy na śląsku,do kliniki na Francuskiej wybieramy się 26-go
    listopada,idziemy na konsultacje do pani ordynator oddziału dr Szpyrka,zobaczymy
    co powie,moja córka ma naczyniaka płaskiego na czole (zdjęcie w albumie Julka
    córeczka aga-gaw).Pozdrawiam i wkrótce napiszę co powiedziała pani doktor.
  • aga-gaw 28.11.06, 16:21
    Witam ponownie!
    BYłam z córką w Klinice Dermatologii w Katowicach u pani ordynator dr Szpyrki
    nie powiedziała mi nic więcej niż wiem z tego forum.Jej zdaniem to naczyniak
    powinien zniknąć do 4 roku życia,powiedziała żeby czekać.Zdziwiłam się,bo do tej
    pory myślałam że naczyniaki płaskie nie znikają samoczynnie.Mało tego była nie
    miła i sprawiała wrażenie bardzo zdufanej w sobie.Nie polecam tej kliniki!!
    W poprzednim poscie pomyliłam się co do nazwy ulicy,my byłyśmy w Szpitalu
    im.Leszczyńskiego.
    Pozdrawiam
  • dwyrzyk 29.11.06, 01:24
    Szanowna Pani; Z wywiadu i zdjęć zmiana u Pani córki to malformacja kapilarna,
    czyli zmiana naczyniowa typu dojrzałego, niestety bez tendencji do samoistnego
    zaniku. Polecam www.naczyniaki.com Pozdrawiam Dariusz Wyrzykowski
  • aisza24 29.11.06, 20:08
    My takze byliscmy na Francuskiej kilka dni temu. Zaproponowano nam tam tylko
    zamrazanie, przy czym p. doktor powiedziala, ze wiaze sie to z blizna, a mozliwe
    jest, ze zadnej poprawy by nie bylo.
    --
    gg 1493654
  • aga-gaw 01.12.06, 10:09
    Dziękuję panie doktorze za odpowiedź:)Ja również myslę że naczyniak mojej Julki
    nie zjedzie sam,a pani doktor z Kliniki Dermatologii widocznie na codzień nie
    zajmuję się naczyniakami skoro jej zdaniem on zejdzie sam...No nic pozostaje nam
    szukać innego specjalisty który nas pokieruje w odpowiednie miejsca, w
    odpowiednim czasie na leczenie-lasery.Piszę tak ponieważ niektóre panie na forum
    piszą ,że lepiej nie czekać zbyt długo i że żałują że nie poszły z dzieckiem na
    lasery wcześniej, np zanim dziecko osiągnie wiek 2 lat,bo ponoć wtedy nie
    pamiętą bólu który temu wszystkieu towarzyszy...Do tej pory trzymałam się wieku
    gdy Julka skończy 3 lata.Teraz jestem w kropce,myślałam że w tej Klinice dowiem
    się wszytkiego,a tu tym czasem znowu nie wiem nic:(
    Pozdrawiam wszytkich na forum.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka