• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

P. doktorze prosze o radę Dodaj do ulubionych

• 14.10.06, 22:08
    Witam,
    mam prawie 30 lat i naczyniaka pod okiem, w dzieciństwie (7-10) rodzice
    jeżdzili ze mną do kliniki dermatologicznej na różne zabiegi, miałam
    wymrazanie, naswietlania, potem 4 zabiegi laserem argonowym (15 lat), ale
    zrezygnowałam bo efektów nie widziałam a dodatkowo zniechęcał mnie ból
    towazyszący zabiegom i strupki które utrudniały codzienne robieie kamuflażu.
    niedawno urodziłam córeczke, ma uszczypniecia bociana na powiekach i nad
    noskiem ale juz duzo bledsze niz po urodzeniu (10 msc) i temat powrócił.
    myślałam ostatnio po znalezieniu tego forum ze moze jednak mozna coś z tym
    zrobić i odzyskałam nadzieje, ze kiedys bede mogła wyjść z domu bez makijażu.
    zdjecia już umieściłam w albumie w kat, naczyniaki płaskie- Anna 29 lat.
    bardzo prosze o radę co z tym mozna zrobić, jestem z południowej Polski. bede
    wdzieczna za pomoc, niestety nic wiecej na temat przebytych zabiegów nie
    wiem - musiałabym udac sie osobiscie do tych klinik i wziąć odpisy z kartotek
    --
    MA LU LU
    Zaawansowany formularz
    • 15.10.06, 02:45
      Pani Anno; Ze względu na ograniczony obszar wydaje się, że jest to zmiana
      budząca nadzieję na znaczną poprawę po leczeniu laserem pulsacyjno-barwnikowym.
      Można spróbować leczenia laserem KTP w Polanicy, albo u dr Cieślika w Krakowie.
      Niestety nie wiem gdzie na południu znajduje się laser pulsacyjno-barw.
      Pozdrawiam Dariusz Wyrzykowski
      • 15.10.06, 09:47
        witam:) mam podobny problem jak Pani tylko ze naczyniak u mnei zajmuje wieksza
        powierzchie.. jestem z krakowa ale na zebiegi jezdze do instytutu sherley do
        warszawy-tylko tam maja obecnie w polsce laser pulsacyjno barwnikowy.. chodzilam
        tez do dr cieslika w krakowie-to jest do prywatnej kliniki Ars medica na ul
        warszawskiej ale ten lser ktp nie usuwal tak dobrze naczyniaka jak laser
        pulsacyjno barwnikowy w warszawie..chociaz.. musez powiedziec ze na poczatku tym
        laserem ktp udalo sie zamknac naczynka ktore byly polozone plycej..wiec jesli
        Pani naczyniak rozwniez nie jets polozony "glęboko" to mozna tu sprobowac..
        chociaz nie chcialabym Pani źle doradzic.. na pewno laser w warszawie daje dobre
        efekty:)
        pozdrawiam:)
        • 15.10.06, 22:58
          pod koniec listopada wybieram sie do warszawki więc na pewno zalicze wizyte w
          sharle-ju. bardzo dziekuje za porady
          --
          MA LU LU
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.