Dodaj do ulubionych

CDITL w Łodzi

17.02.08, 16:34
Czy ktoś z was jeździł na zabiegi usuwania naczyniaka płaskiego do tej
placówki? Bo ja umówiłam się tam na zabieg 4 kwietnia (zabieg na kasę
chorych). Byłam bardzo szczęśliwa że w końcu coś się ruszy, ale pani
dermatolog powiedziała że mój naczyniak jest zbyt rozległy żeby go usunąć
całego (no chyba że jeździłabym na zabiegi przez kolejne 20lat).
Pozdrowienia Beata
Obserwuj wątek
        • p.chili Re: CDITL w Łodzi 05.03.08, 16:06
          polecam Łódź!
          Ja mieszkam na południu kraju a tam właśnie jezdze bo oni mają
          najdłuższe chyba doświadczenie.
          Mam naczyniaka na połowie twarzy i jezdze tam juz prawie 3 lata i
          uważam, że warto bo :
          - zmiana jest dużo jaśniejsza - nie mam fioletowych przebarwien - są
          czerwone a te czerwone są różowe
          - mam dużo miejsc gdzie widzę już normalną skórę
          - dzięki temu mój makijaż jest duzo lepszy i mało kto zna prawdę
          pozdrawiam
          • bgmnmn Re: CDITL w Łodzi 05.03.08, 23:27
            Bardzo sie ciesze, że Tobie pomogli. Tylko że mój naczyniak znajduje się na
            nodze (większa część na stopie i łydce)i dlatego jest go bardzo ciężko usunąć.
            Ponoć na stopie w ogóle nie ma co próbować.Z tego co czytam na forum większość z
            was boryka się z naczyniakami na twarzy. A może ktoś miał usuwanego naczyniaka
            na nodze? Jeśli tak - napiszcie.
            Pozdrawiam Beata
              • bgmnmn Re: CDITL w Łodzi 13.03.08, 21:36
                Podejrzewam że jest to związane z innym (większym) ciśnieniem krwi i tym że na
                nodze, a konkretnie chodzi mi o stopę, jest o wiele grubsza skóra niż na twarzy.
                A przy okazji, czy ktoś wie czy to prawda że zabieg laserowy nie może być
                przeprowadzany podczas miesiączki?
                Pozdrowienia Beata
                      • viking-plus Re: CDITL w Łodzi 07.04.08, 23:42
                        do p. chili
                        jeden zabieg w lublinie to jak rok jeżdzenia do łodzi, więc chyba warto, po
                        trzech zabiegach moj naczyniak nie rzuca sie w oczy,a też miałam fioletowe
                        naczynka. wiem że daleko ale nie chce mi sie kolejnych 5 lat jeżdzić na darmowe
                        zabiegi do łodzi (do tego bolesnych)
                        wybrałam wariant 6 zabiegów w lublinie i po sprawie, zabiegi nie sa bolesne,
                        coś za coś
                          • aisza24 Re: CDITL w Łodzi 10.04.08, 21:31
                            My takze jezdzimy z synkiem do Lublina. Ma naczyniaka pod nosem,
                            nie jest duzy, ale byl bardzo ciemny. Jak dotad mial 2 zabiegi, po
                            pierwszym nie bylo widac rezultatu, ale jak stwierdzila p. doktor
                            byl to test dla skory(troche dziwne, zwlaszcza ze przy tak malym
                            nacyniaku pokryla tylko ok 1/3 jego czesci), ale po drugim jest duzo
                            lepiej. Za ok 20 strzalow zaplacilismy 150 zl.
                            Mysle, za warto sie poswiecic i przejechac nawet kilkaset
                            kilometrow. My latamy az z Irlandii co 6 tyg do Czestochowy, a ponad
                            300 km w jedna strone do Lublina. Pdroz meczaca, zwlaszcza ze maly
                            nie znosi lotow ani dlugich podrozy, no i maly bardzo placze
                            podczas zabiegu--
                            Kocham Cie mocniej niz wczoraj, ale slabiej niz jutro, Synku
                          • viking-plus Re: CDITL w Łodzi 13.04.08, 16:57
                            zabieg na twarzy pod okiem- naczyniak wielkości kciuka ok 20 strzałów -na całej
                            powierzchni koszt ok 150 zł laserem pulsacyjno-barwnikowym
                            po 3 zabiegach widac tylko to co było fioletowe ale obecnie jest różowe
                            • bgmnmn Re: CDITL w Łodzi 15.04.08, 21:16
                              No właśnie- 150 zł za zabieg na naczyniaku wielkości kciuka.. Tak wiec mnie
                              pozostają jedynie wizyty na kasę chorych, bo na mój naczyniak musiałabym wydać
                              za jednorazowy zabieg ok 5000zł bo jest ok 20,30-krotnie większy. Niestety nie
                              dysponuję takimi funduszami.
                              Kiedyś obiło mi sie o uszy że jeśli ma się takiego dużego naczyniaka to zabiegi
                              wykonywane są laserami które mają większe "końcówki" co umożliwia przy jednym
                              strzale objęcie większej powierzchni naczyniaka
                              (a przy tym cena jest niższa). Mam prośbę, jeśli ktoś ma namiary na taką klinikę
                              to proszę o jej adres.
                              Pozdrawiam Beata.
                              • viking-plus Re: CDITL w Łodzi 15.04.08, 23:22
                                mają tam rózne lasery, pani doktor jest bardzo przystępna -porozmawiaj z nia ,
                                można rówież przez telefon o kosztach, moze zaproponuje ci coś innego- tańszego,
                                ja po prostu jestem stara ;) i tak jak pisałam nie chce mi sie w to bawic przez
                                5 lat, a gdyby nie to że naczyniak jest pod okiem to pewnie wcale bym go nie
                                usuwała -tyle że wyglądałam jakbym z ringu zeszła.
                                czas i nauka idą do przodu za chwile znowu jakąś nowość wymyślą 20 lat temu
                                nawet argonowych nie było...
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka