Dodaj do ulubionych

notariusz/tłumacz przysięgły

27.03.13, 13:50
nie wiem jak można edytować temat więc napiszę nowy,potrzebuję mieć zgodę rodzica na wyjazd dziecka za granice,zgoda musi być podpisana przez notariusza ale musi być przetłumaczona na jęz.angielski lub francuski.pytanie:czy mogę sama napisać po angielsku taką zgodę i tylko żeby notariusz podpisał?czy muszę dodatkowo płacić za tłumaczenie przez tłumacza przysięgłego? jaki jest średni koszt takiej usługi?
Edytor zaawansowany
  • wiedzma30 27.03.13, 18:28
    Chcesz znac ceny tlumaczen w Kanadzie? Bo jezeli w Polsce, to watpie czy osoby tutaj zagladajace maja wiadomosci na ten temat...

Najprosciej jest poprostu poszukac w internecie adresow/numerow telefonow tlumaczy w twoim miescie, zadzwonic i zadac im te pytania na ktore potrzebujesz odpowiedzi.

Powodzenia.
  • kolormar 11.12.15, 08:22
    jeśli będzie to notarialne to tłumaczenie przysięgłe musi być. Ja korzystałam kilka razy z usług clkp.pl - można do nich kurierem wysyłać albo skan mailowo. co do ceny to w zależności jaki dokument, to inna kwota.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.