Dodaj do ulubionych

Jak najlepiej sobie przeslac pieniadze z Kanady?

24.02.14, 22:48
Jestem z Kanady i mam bank w TD Canada trust, w jaki sposob jest najlepiej sobie przeslac duza ilosc pieniedzy do Polski. Jestem teraz w Polsce i chce jakies konto(a) otworzyc. Ktos mi mowil zeby isc z citi bank bo jest w kanadzie i zeby izba sluzbowa sie nie przyczepila? Tez sie zastanawiam czy ktos mi moze powiedziec ktore najlepsze konto na przesylanie w polsce i jak to dokladnie zrobic.
Edytor zaawansowany
  • sylwek07 26.02.14, 07:16
    Izba sluzbowa?a moze urzad skarbowy?
    jesli chodzi o konta bankowe to citi i dowiedz sie wiecej unich jak kto dobrze zrobic bo istnieje taka mozliwosc z przeslaniem pieniedzy
    ponad pewnej kwoty i tak zostana odpowiednia instytucja powiadomiona,.

a jak bedziesz przesylac to w malych kwotach to i tak pozniej mozesz byc zapytany przez urzad skrabowy skad masz takie pieniadze na zakup np domu

--
    "Miłość i przyjażń wzmacniają poczucie bezpieczeństwa"
    "Dopiero samotność uświadamia nam jak jesteśmy bezsilni"
    "Nikt nie rodzi się bez wad, lecz ten lepszy,kogo nękają najmniej"
  • oldshatterhand.pl 20.10.14, 17:33
    Każdy bank w Kanadzie może przesłać pieniądze do Polski na twoje konto, co kosztuje nie dużą sumę. Również każdy bank w Polsce może przesłać pieniądze do Kanady. Nie wiem w czym masz problem. Jeżeli pieniądze, które masz były legalnie zarobione (t.zn. opodatkowane) to nawet możesz przesłać $ 1000000. W Polsce nie opodatkowuje się zarobków, które były już opodatkowane raz za granicą.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.